• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
2. dub 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin no mně zase připadá, že zatím nemá moc důvod se rozpínat, když prcek je sotva centimetr velkej :slight_smile: ale něko tu psal i o tom, že z roztahování můžou bolet záda, a mně teda bolí v jednom místě už týden, ale to spíš bude skříplej nerv, na to, aby se tam mimčo tak roztahovalo, má snad ještě dost času :wink:
2. dub 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin no my se nejak domluvime :grinning: :grinning: :grinning: a pochopime :grinning: :grinning:
2. dub 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 mne boli taky zada v jednom miste porad
2. dub 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko Ahojky, souhlasím s @evka2011 já byl byla v pátek u dr. se stejným problémem, jelikož jsem zřejmě prodělala v listopadu mikropotrat, strašně jsem se bála, aby bylo vše ok. ¨Zkontrolovall mě a řekl, že pokud to nejsou vyloženě nesnesitelkné křeče a nekrvácí, tak že je to ok. Tak se nemusíme bát :wink:
2. dub 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kate013 to ja nekrvacim ani nespinim a je to jen semtam neni to v kuse tak doufam ze to je v pohode :slight_smile:
2. dub 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko jojo, já mám to samé..byla jsem uplně vyplašená a hned jsem utíkala k dr. a jsem ráda, spadl mi kámen ze srdce a jako bonus jsem viděla na ultrazvuku gest. váček :slight_smile: už se nemůžu dočkat, až půjdu ve čtvrtek na kontrolu. Jsem jako malá holka, co se těší na Vánose a dárky:grinning:
2. dub 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 ja si myslim, ze duvod ma a uz se fakt roztahuje:slight_smile:

a zada vas boli kde? me dneska brutalne boli jakoby v krizi, ale nalevo, tak premylsim jestli jsem jenom blbe spala, nebo to ma teda souvislost s tehu, pac to uz mi teda takhle brzy divny prijde :sweat_smile:
2. dub 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kate013 to ja se spis vzdycky bojim tlak nekde vysoko :grinning: :grinning: :grinning: a pak jak vim ze je mimi v poradku tak jsem stastna jak blecha :slight_smile:
2. dub 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin mne taky akorat na pravo :grinning: :grinning: uz asi 3dny
2. dub 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin přesně tam :slight_smile:jakoby pod tím výčnělkem pánve
2. dub 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 tak kdo vi:grinning: tohle si z minulyho tehu nepamatuju
to me pak bolela zada zhruba na stejnym miste o dost pozdeji, kdyz uz jsem mela fakt brisko
2. dub 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. dub 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 @barusatko @aerin holky ,proto chodím na masáže i vzhledem k tomu,že jsem strašně vysoká..Ale já mám ještě něco divnějšího..Cítím jakoby malinkatý bublinky,(jako je třeba perlivá voda) a to pouze na jednom jediným místě. Tohle jsem cítila předtím tak okolo 4 měsíce,tak už asi potřeuju Chocholouška.. :grinning: :grinning: :grinning: Asi se moc pozoruju,jak nic nedělám...
2. dub 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
@kamisek35 hm, masáž bych si taky dala :sweat_smile: Jinak mě tedy zatím záda nebolí a doufám, že ani nezačnou. Stačí, že cokoliv uvařím, nemůžu pak ani vidět, takže poslední dobou furt vyhazujeme nedojedené obědy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko tak to je jasný, že tam ten strach je, už kvůli špatné zkušenosti, ale ta natěšenost převažuje:slight_smile: pořád si říkám, že bude všechno v pohodě. Uklidňuju se tím, že mi je špatně a že mě pálí žáha, že je vše jak by mělo být:slight_smile: jo a ten tlak příjde až v kabince:grinning:
2. dub 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 a kde to citis ja porad v deloze citim takovy zajimavy brneni to nejde ani popsat :grinning: :grinning:
2. dub 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 ahojky, tohle měla i kamarádka..v kolikáté si týdnu? To miminko plave a proto to takhle cítíš:wink: zřejmě:slight_smile: jinak já se taky až moc pozoruju..každé píchnutí, křeč atd :grinning: to je tvé první těhu?
2. dub 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kate013 to ja se taky uklidnuju ze bude vsechno dobre protoze je mi taky spatne a jen bych spala a silene mam citlivy prsa a navic jen lezim a semtam prochazka uklid ale nic narocnyho :slight_smile:
2. dub 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dneska volala na sociálku a mám super zprávy. Paní byla teda nebývale ochotná, ale řekla mi, že vzhledem k tomu, že mám dohodu o ukončení pracovního poměru podepsat v době, kdy jsem těhotná, tak ať ji klidně podepíšu, protože existuje ochranná lhůta 180dní a když se do ní vejdu, budu mít nárok na mateřskou. Já to splňuju, protože od 20. dubna do 5. září (kdy mám nastupovat na MD) je to 137dní a pak jen dr. pošle podklady bývalému zaměstnavateli a bude to vyřízený. Holky já mám takovou radost, kdybych mohla, tak se opiju :grinning: No, mám tu rychlý špunty připravené na Verunčinu oslavu, tak je asi bouchnu :grinning:
2. dub 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zuzik24 tak takovou radost jsem mela i ja kdyz jsem resila neco podobneho :wink:
2. dub 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 wow, tak to je paráda :dizzy_face: Super, super :wink:
2. dub 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko ta únava mě tada taky dává zabrat..naštěstí jsem dneska doarzila do práce a zjistila, že nemám klíče..takže mám dnes neplánované volno:slight_smile: domu se taky nedostanu pač je přítel v práci, takže jsem u maminky a ta se o mě staráá jéé..papání až pod nos, vyspinkáno hezky:slight_smile: prostě paráda :sunglasses:
2. dub 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kate013 to je taky dobrý, a ty pracuješ sama?
2. dub 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kate013 teda ty se mas to ja bych byla schopna klidne prospat celej den vubec to neni pro me problem :grinning:
2. dub 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nn..dělám asistentku manažerovi, jenže ten je dneska v Liberci a já v Chomutově. On je jedinej kdo má klíče od kanclu, takže mi nic jiného nezbylo. A fakt se mi to dneska hodilo, pač jsem byla toptálně unavená a to už v 8 ráno :zipper_mouth: :slight_smile:
2. dub 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlababa07 nn..dělám asistentku manažerovi, jenže ten je dneska v Liberci a já v Chomutově. On je jedinej kdo má klíče od kanclu, takže mi nic jiného nezbylo. A fakt se mi to dneska hodilo, pač jsem byla toptálně unavená a to už v 8 ráno :zipper_mouth: :slight_smile:
2. dub 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kate013 Cha, takovéhle náhody jsou fajn :slight_smile: Mě by se to bohužel asi nikdy stát nemohl, dělala jsem ve firmě s dalšíma 8 lidma, takže bych leda tvrdla za dveřma, než by někdo dorazil :grinning: tak hezky odpočívej :slight_smile:
2. dub 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kate013 @barusatko já to cítím kousek od pupíku (asi 2 cm vpravo) a dokonce na ultrazvuku tam ten prcek byl na tom místě,teď jsem v 8 týdnu,takže mi to vážně přijde ujetý,ale opravdu to tak cítím.. :grinning: Asi si tam zkouší plavat znak :sunglasses:
2. dub 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko no tak to já jsem celkem v pohodě, ale pak to příjde z ničeho nic a jsem mimo..totállně unavená
a jak ty to máš s prací??
2. dub 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek