• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@aaa to je potrat vo velmi rannom stadiu, teda ze sa vajicko sice oplodni, ale neuchyti.
2. dub 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
clovek tu chvilku neni a hned dve stranky :wink:.
2. dub 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 ale uz sa deloha rozpina :wink: aj ked prcek ma iba 1cm, ono gestacny vacok pri 1cm prckovi ma aspon 4 cm, co je uz vajicko. no a deloha byva tak 3-4 vecsia.
2. dub 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andulkaavetrelec tie tehu dziny su fakt pekne, no len velkost S to nebude nic pre mna.
2. dub 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy mi dáváte zabrat :grinning: , nestíhám dočítat :slight_smile:
2. dub 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaa som na tom podobne,. tez nestiham :wink:
2. dub 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma Já pak v tom množství příspěvků ztrácím přehled kdo je kdo :grinning:
2. dub 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 kazdopadne este pozor kde pracuje manzel. ak by sa nahodou stalo, ze ty budes na UP, alebo teda potom na materskej a rodicovskej a manzel by pracoval v zahranicnej firme nebudes mat narok na rodicak z CR, ale zo statu pre ktoru firmu robi. teraz to riesila kamoska, ked jej manzel pracuje pre slovensku firmu. no a musi ziadat rodicak tam, on je mensi nez v CR.
2. dub 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma aha, váček mě nenapadl, tak to je možný
2. dub 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som premarodila 6 mesiacov pri prvom tehu, co to spravilo s kondickou ani nehovorim. ja som krvacala skoro od zaciatku, teda od 5tt som mala stale nejaky hematon. chvilu som aj lezala v nemocnici. som rada ze sa prcek udrzal. zatial pri tomto tehu ziadne krvacanie, co je super.
2. dub 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co chute? papate nieco co ste predtym nejedli? alebo po niecom sa vam dviha zaludok?

ja zatial nemozem sladke.
2. dub 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma ja jsem nemohla ze zacatku cokoladovy jogurty a polivky a nejedla jsem pomerance a ted mi strasne chutnaji a piju hodne mliko a ted zas ujizdim na jogurtech cokoladovych a halvne na jahodovych prichutich mroz je muj :grinning:
2. dub 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
mohu se přidat? jsem cca 7tt, mám po dvou potratech, tak doufám, že do třetice už to výjde. Na první UTZ jdu 16.4.
2. dub 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prdecek ahoj,kdokoliv se může přidat..Taky doufám do třetice.. :slight_smile: :grinning:
2. dub 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 a jaký jsi tt? já zatím byla jen na hcg z krve.
2. dub 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkonellis Andrejko, to mě mrzí, že ještě nebylo srdíčko. kdy máš další kontrolu? mně říkala doktorka, že když něco bude, tak ať přijdu... přece jen čekání 14 dní na srdíčko je dost.. dnes se opět dostavila únava - kolem 16. hodiny, takže doufejme, že je to všechno v cajku.
@brindik mně se to předtím taky stalo, že dva kolegové to poznali. tak jsem tak vyhýbavě odpověděla.
jinak mě zas dnes pobolíval vaječník. na dělohu si vzpomínám u Martina, že kolem 8tt to byla velká bolest, prý se děloha roztahuje.. ale je to normální.

jinak jsem si říkala, co budu dělat, když po screening nedostanu neschopenku.. fakt nevím. přesně od půlky května u nás probíhá školení na nový systém, to bude pěkně náročné. no alespoň to těhotenství už nebudu muset tajit.
2. dub 2012 v 16:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 moc ti to přeji, že to takhle dopadlo. někdy jsou ty ženské opravdu ochotné pomoci :wink:
2. dub 2012 v 16:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_t_ka123 ahojky, vůbec nejsi hrozná, je dobře, že se o to člověk zajímá předem, proč bys měla takhle přijít o dost peněz.
2. dub 2012 v 17:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prdecek 8t ,já byla jen na UT,na krev až 11.4.
Holky,právě jsem vyzkoušela půl skříně a nic neobleču!!!! Už se na mě tak zvláštně kamarádky koukají a začínají mi chytat na bříško...a to to musím vydržet do 12t to nikomu neříct.. :grinning:
2. dub 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma ano je to pravda s tou dělohou, četla jsem, že to je 8-10tt, prostě větší bolesti než menstruační. já nemívala žádné, takže to byl dost velký rozdíl. takže mě pak uklidnilo, že to tak je v pořádku.
@eustoma u mně chutě zatím žádné, dřív jsem měla velkou chut na hroznové víno. teď teda mám chuť na zeleninu, salátky, nic těěžkého.
@prdecek ahojky, vítej do klubu a moc ti držím palce :wink:

holky, už tři dny beru utrogestan, ale stále trochu špiním.. máte to taky tak? to se mi ještě nestalo..
už jsem začala 7tt to je paráda!! mně ten čas nějak neutíká..
2. dub 2012 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma ahojky, k tvé otázce k jídlu, tak já jsem zjistila, že mi vůbec nedělá dobře ovoce. Byla jsem zvyklá ho většinou jíst k dopolední svačině a teď když si ho dám, tak je mi celé dopoledne špatně, když si ho nedám je mi lépe. Milovala jsem bílé bifido jogurty, teď si ho dám a musím ho vyplivnout :slight_smile: Obecně mi teď chutnají samé nezdravé věci a to jsem před tím jedla tak hezky zdravě. Mám šílenou chuť na omáčky a knedlíky :slight_smile: Taky mi vadí různé vůně, třeba parfémy, nemůžu se teď vůbec vonět, smrdí mi i manželův parfém :slight_smile:
2. dub 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisek35 no Kami, to bude těžká práce. vzpomínám si, že u Martina jsem kalhoty neoblíkla v 10tt, to jsem si koupila první těhu džíny. včera jsem si jedny kalhoty spravovala, ležely mi tam asi 2 měsíce s odpáraným švem. no a ty už taky mám nadoraz. ty kilča asi budou naskakovat.
2. dub 2012 v 17:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa ahoj, jak se daří? jak jsme se bavily o těch porodnicích, tak jak jsem byla v pátek u doktora, tak mi říkala sestra, že ve 14tt se musím zaregistrovat do porodnice, to jsem nečekala, že se registruje tak brzy, to už je za chvíli :slight_smile:
2. dub 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 mně se to stalo,proto k tomu beru ješte další léky,ascorutin si můžeš koupit i sama a není drahý..nebo mi pomohlo jeden spolknout a druhý zavádět..-myslím utrogestan
2. dub 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha jak se zaregistrovat.....,to jako,když začnu rodit někde po cestě,tak mě v nejbližší porodnici nevezmou,že nejsem zaregistrovaná? :rolling_eyes:
2. dub 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy, trochu jsem Vás dočetla.. jsem týden doma,, odpočívám a pořád spinkám,, hlavně dopoledne..
já mám hrozně ráda pivo,, předtím nikdy, a tedka pořád,,, nemůžu ovocné čaje, jen černé... tak nevím, jak dlouho to vydržím.... jinak mám chuť také na samé lumpárny, ale hlídám to....
2. dub 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 ahoj, nevím odkud jsi, ale v Praze se musíš do porodnice zaregistrovat. Samozřejmě, že když začneš rodit tak si myslím, že tě musí někde přijmout, ale možná tě můžou i odmítnout, nevím jak to chodí, ale zdraví snad na prvním místě :slight_smile: V každém případě máš povinnost se někam zaregistrovat a je to v předem vypsaných termínech ve 14tt, když přijdeš později už tě nevezmou. Ale tohle platí myslím jen pro Prahu.
2. dub 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisek35 tak já se zeptám v lékárně. při polykání se prý dělá špatně..
@eupha tak to je ještě dlouhá doba, před 3 lety to bylo do 10tt a to je skutečně brzy.. to ještě nemáš výsledky žádných testů..
@kamisek35 ty asi nebydlíš v Praze :slight_smile: taky se nemusím registrovat :slight_smile:
2. dub 2012 v 17:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha to doufám,chtěla bych rodit v Brně,ale mám to z domu asi 200 km,poslední týden chci být už tam,ale kdyby náhodou se po cestě něco pihodilo.. Jsem kousek od Olomouce,ale tady určitě rodit nechci :grinning: Nic dobrého jsem zatím tady v okolí neslyšela spíš naopak.První dítko jsem taky rodila v Brně a bylo to super.
2. dub 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 no dělá se z toho trošku špatně,ale zabralo to. Ještě zkus vkládat ten utrogestan co nejhlouběji,ať brzy nevyteče a dýl působí a taky já jich beru 6 denně..
2. dub 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek