• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@maximka33 o krvácení a lécích bych už mohla napsat knížku :grinning: ,ale snad bude líp..
2. dub 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 teda, to budeš mít dlouhou cestu do porodnice. a budeš tam u někoho bydlet nebo prostě pojedete dřív?
2. dub 2012 v 17:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 mám tam spoustu kamarádek a sestru,takže si uděláme dámský mejdan...s limonádou.. :grinning: Budu bydlet u sestry..
2. dub 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eustoma Já mám chuť na samé prasárny, pardon ten výraz, ale jinak se to říct nedá. Musím se vyhýbat mekáčům, minulý týden jsem tam snědla dvojité menu a bylo mi špatně, ale v té chvíli jsem to prostě musela mít :grinning: . Taky bych jedla majonézové saláty a podobně, tak to raději nekupuju :grinning: .
2. dub 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Ahojky, mám se fajn :slight_smile: . Právě, že je to za chvíli, kamarádka bude rodit v Motole, už je zaregistrovaná a Apolinář tuším chce registraci dokonce už ve 12. týdnu. Jak je to v Podolí nebo Krči netuším.
2. dub 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 tak pokud budeš přímo v Brně a nebudeš muset těch 200 km jet tak je to dobrý :slight_smile: jinak ty bereš 6 utrogestanů denně a zavádíš je? já beru 3 denně a děsně mě to otravuje, musím pořád nosit intimky a navíc jak pořád zavádím bojím se, abych si dovnitř nic nezanesla, sice si pořádně myju ruce, ale ve spojení s těmi intimkami to není moc zdravé.
2. dub 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda Jooo, pivo-to taky musím mít každý den. Ale měla jsem ho ráda vždycky, jen teď nějak víc :wink:
2. dub 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha S tím ovocem jsem na tom byla na vlas stejně. Jakmile jsem si ho dala, tak mi bylo strašně zle :frowning2: Ale už to přešlo, teď ujídám kompotované třešně :slight_smile:) Jinak s těmi porodnicemi, já jsem zjistila první těhu ve 12tt a do Motola jsem se chtěla registrovat ve 14tt a oni mi řekli, že je to pozdě, že jsem měla volat tak o tři týdny dřív :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale to byl boom, tak možná teď je to takhle, tenkrát mě to docela namíchlo. Ale nakonec jsem byla ráda, že mě neregistrovali, rodily tam dvě kamarádky a prý docela děs. Já měla pohodičku v Hořovicích, úplná paráda, pokud bydlíte někdo bydlí blízko dálnice D5, vyplatí se tam dojet :grinning: Takže teď budu rodit jen a jen tam :sunglasses:
2. dub 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha já toho jím stašnou spoustu..3 zavádím a 3 polykám a další...druhy..
@aaa já chtěla taky Motol, ale mám to docela z ruky tak asi zvolím nakonec Bulovku, musím na ni ještě zjistit nějaký reference.
ja som rodila v motole a bolo super. jak porod tak na sestinedeli som bola max. spokojna.
2. dub 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 V Hořovicích rodila švagrová :slight_smile:
2. dub 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teda závidím vám ty chutě. Snažím se jíst po dvou hodinách (jinak mi začne být pěkně zle), ale že bych na to jídlo měla nějakou chuť se říct nedá. Co nedám vůbec jsou jogurty, mlíko, do vody se musím nutit, jinak popíjím po trochách kofolu. Už aby to bylo za mnou a já se mohla s chutí něčeho nacpat :grinning:
2. dub 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eupha bulovka ma na porodnicu celkom slusne referencie.
ja som vyberala porodnicu kde by bola novorodenecka JIP-ka, ak by sa nieco stalo. Do uvahy pripadal Motol, Podoli a Apolinar. No a vyhral Motol. Druhy porod dam urcite opet tam.
2. dub 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Na Bulovce rodila jedna moje kolegyně, byla tam spokojená. Ale ona tam docházela celé těhotenství, připlácela si nějakého lepšího doktora nebo co...
Já bych zase výhledově potřebovala reference na Krč. Podolí je taková továrna :confounded:
2. dub 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 ona to bude mít asi každá porodnice jinak, radši projedu weby. Já na Motol slyšela rozdílné názory, takže nevím. Ono se v každé něco najde, možná lepší ty reference nečíst :slight_smile: Já dřív v Motole bydlela, škoda že už ne, to by se mi to Hořovice hodily :slight_smile: Teď jsem úplně na druhé straně Phy. Jinak doufám, že se mi chuť na ovoce taky vrátí, měla jsem ho tak ráda a navíc vitamínky potřebuju
2. dub 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa Hehe, úplně se v tvém příspěvku o mekáči vidím. My jsme o víkendu jeli ke švagrovcům a cestou jsme museli zastavit v driveru pro cheeseburgera a hranolky :grinning: Přítel nechápal, ale mě to fakt dělá strašně dobře. Plus uzeniny, takový herkules bych teď mohla na kila :grinning: Ale jak jím častěji a míň, tak jsem si stoupla na váhu a mám o kilo míň než před těhu. No, v mé váze to je jak plivnutí do moře, ale pro ten pocit :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ja byvam na proseku a cele tehu chodim do Motola. tiez cca hodka cesty, ked idem v zapche. Ale nedam na motol dopustit :wink:. jasne vsade sa nsjde nejaka blba osobka, ale nad tu sa treba pozvniest :wink:.
2. dub 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa hihi, já jsem tady taky minulý týden psala, že při reklamě v tv na mekáč úplně slintám no a v sobotu se mi udělalo trochu líp, tak jsme se šli s manželem projít a zajeli jsme nakoupit a skončili jsme v mekáči na menu, hambáč, hranolky, cola a byla jsem šťastná jak blecha :slight_smile:
2. dub 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eustoma Ono je to všude o lidech, na blbce narazíš všude...
Hořovice jsou fajn, taková maličká rodinná porodnice, líbilo se mi tam. Jenže to je pro mne nereálný, hrozná dálka.
2. dub 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma já jsem byla v Motole 2x, jednou na operaci se štítnou žlázou a 1x na revizi a taky jsem tam byla moc spokojená, já si jen říkám jestli to není moc daleko. Bydlím pod Prosekem na Harfě a v zácpě to trvá hrozně dlouho. Vím, že když začnu rodit tak to není během 30 minut hotový, ale nechce se mi někde cestou do porodnice zkejsnout v zácpě. Nevím, nemám s tím zkušenost tak spíš hledám něco poblíž.
2. dub 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo, to je přesný. Já si dala ten pálivý jalapeňo, velký hranolky, colu, kečup a lebedila jsem si, že je to lepší než sex :grinning: . Kamarádka jen kroutila hlavou :grinning:
2. dub 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eupha to by si mala tak ako ja :wink:
2. dub 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma no já vím, ale já jako prvorodička jsem ještě ze všeho vyplašená takže nedokážu posoudit jestli je to daleko nebo ne :slight_smile: ale tak asi ne, takže to asi ještě přehodnotim :slight_smile: třeba se tam sejdeme spolu :slight_smile:
2. dub 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
este pred registraciou je dobre si zisit kde v tej dobe maluju. tusim porodne saly maluju dvarazy do roka. tak aby ste si nevybrali porodnicu, kde aj tak by ste nerodili.
@maximka33 díky, já beru taky utrogestan, ale nešpiním. Dneska jsem taky začala 7tt, beru 3denně - jeden ráno a dva večer
@kamisek35 a co jsi na něm už viděla?
@eupha
@aaa tak na MC holky ujizdim i ja hlavne od nich na zmrzce jahodove :grinning: :grinning: taky jsem spokojena kdyz mne bylo zle tak jsem jediny snedla od nich :grinning: :grinning: akorat si myslim ze to neni pro mimi to nejlepsi spis nejhorsi
2. dub 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha :wink:
ono ani bulovka neni zly vyber. ja som len pisala moj vyber a s coho som vyberala. u mna aj vyhralo to, ze som si tam nasla gynekologa. takze on ma priamo rodil co bolo super. ale take veci sa daju dohodnut aj na bulovke.

no kazdopadne ja najhorsie co som mala v porodnici bola spolubyvajuca na izbe. mala poporodnu depresiu a teda nic moc kolektiv. motol ma tu vyhodu ze su tam po 2. co tusim na bulovke su viacery. ale zase da sa zaplatit nadstandard.
2. dub 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co jste dál, bylo vám na začátku 7tt špatně nebo tak? mě akorát bolí bradavky a občas píchne v podbřišku, jinak nic.
2. dub 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prdecek ja som teraz 7tt+5 a neni mi vobec nic. teda som unavena, sem tam sa mi toci hlava (to je mojim tlakom). inak nic.
2. dub 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek