• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@prdecek Taky mi nic není, až na ty prsa, je peklo, když se večer sundám podprdu :confounded:
2. dub 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem se tu neukazala a jde to videt :grinning: . V patek jsem byla na kontrole a mimousek uz byl pekne videt, jen mudr nejela tiskarna, tak jsem bez fotky :slight_smile: . Jsem rada, ze je tu i nekdo z brna, jsem si uz rikala, jestli tu nejsem jihomoravsky vetrelec :grinning: . mudr mi uz dala prukazku, takze jsem se tetelila blahem :slight_smile:
Jinak ty chute mekac, majonezovy salat atd, to mam taky :grinning: . Jinak kdyz uz se tu bavite o porodu, tak ja zatim nejak netusim, kde budu rodit :unamused: , ale tam kde jsem byla poprve s jirulou, tak tam urcite ne :wink:
2. dub 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha tak to mám podobný problém s tím utrogestanem. doktorka říkala, že tak hodinu po zavedení bych měla ležet, aby to asi hned nevyteklo... no holky, dnes to špinění je fakt větší.. jestli se to do středy nezlepší, tak zavolám doktorce.
@eustoma a tys měla nějaké kmplikace, že jsi chtěla porodnici s jipkou?
@aaa a kde bydlíš? můžu doporučit menší porodnice kousek u prahy, přístup je úplně jiný.
@eupha taky to chce vidět rovnou porodnici, nemusí to být stejné jako v nemocnici..
@prdecek a na co ten utrogestan přesně bereš? já právě na to špinění.
@prdecek mně taky nic není, občas píchnutí a večer teda žáha.. ale to jsem si zatím neodpustila večerní sladkost, tak třeba je to jen tím..
2. dub 2012 v 18:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 no krvacala som cele tehu. inak ako komplikacie neboli zistene ziadne. ale strach porodu robi svoje, tak preto som chcela by tam bola novorodenicka JIP.
2. dub 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Bydlím na Hájích, takže mám nejblíž Krč, popř. Podolí. Můj gynekolog v Krči rodí, zatím jsem se neptala jestli je možné se domluvit a mít ho na vyžádání u porodu. Relativně blízko bych měla ještě Benešov, ale na ten jsem neslyšela zrovna pěkný věci.
2. dub 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha neratovice si tez pochvaluju, jeto kusok na sever.
2. dub 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaa noo to znamená, že došlo k oplodnění, ale vajíčko se neuhnízdilo a odešlo s menstruací a nebo se uhnízdilo a odešlo v prvních týdnech..já jsem si udělala teest asi 3 dny před ms a byl slabě pozitivní..no po pár dnech jsem to dostala a měla jsem to strašně silný..u mě se dá říct, že kdybych sinedělala test, takto ani nevím:(..bohužel stalo se..ale teď je vše ok a jsem šťastná :slight_smile:)
2. dub 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aaa v Krči rodila moje kamarádka, ale měla tam porodní asistentku kámošku, takže si to pochvalovala. Já tam byla jen na revizi a za sebe teda nikdy víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Udělali mi to špatně, asi 2 měsíce poté jsem musela ještě znovu na hysteroskopii k Apolináři a tam mi teprve odstranili všechny zbytky, co ve mně v té Krči nechali :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je to jiné oddělení, třeba je porodnice v pohodě. Já mám ale na Krč už pifku od té doby, co nám tam nechali skoro umřít preababičku, takže jsem asi už zaujatá. jsem taky z Prahy 4 a rodit půjdu zase do Motola. Byla jsem tam max spokojená, jak na sále tak na šestinedělí.
A Neratovice - tam teď za poslední měsíc rodily dvě moje kamarádky, obě super spokojené, ale obě skončily na císaři. Jedna protože malá nesestupovala tak, jak by měla a druhá ještě nevím, rodila teprve včera :wink:
2. dub 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prdecek Mně začalo být hodně špatně až v 8tt, jinak moc jiných příznaků krom změněných chutí nemám
2. dub 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 jo určitě za návštěvu u doktora nic nedáš, mně taky říkal, že hned jak začnu víc špinit nebo cokoliv, mám hned přijít. Hematom ti nenašli?
2. dub 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a holky jak se říká, že těhotné mají chuť na kyselé okurky, tak pod to se můžu podepsat, užrala bych se po nich :slight_smile:
2. dub 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barusatko no dobrý to moc není, ale jednou za čas to nevadí :slight_smile: hlavně, že mě to udělalo šťastnou :slight_smile:
2. dub 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlababa07 Tak to jsi mne nepotěšila... :unamused: Já osobně neznám nikoho, kdo v Krči rodil.
2. dub 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Ano, okurky, to je další kapitola. Za posledních pět dní jsem snědla dvě sklenice, nejvíc mi jedou ty maličký z Lídlu, kde je pálivá paprička :grinning:
2. dub 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha jo me to dela taky stastnou hlavne to co se moc nesmi :mi chutna :grinning: ale jen s mirou a nektery jidla si odpoustim :slight_smile:
2. dub 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prdecek mě začalo být zle během 7. týdne, to mi bylo snad nejhůř, teď jsem 9. a trochu to polevilo, ale často musím "rozdejchávat". Navaluje mi taky dost věcí, nejčastěji to, co právě uvařím, takže žiju na rohlíku s máslem a madelandem a dneska mi zachutnal lovečák :grinning: Jo a únava, jsem fakt vyřízená už v 10.dopoledne a přes oběd chodím spát s malým :sweat_smile:
2. dub 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma tak nemusím mít strach?to víš, už bych chtěla, aby to dopadlo.
2. dub 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa no vidíš a ty říkáš, že nemáš žádný příznaky :D, já bych řekla, že jich je celkem dost ;) Já už od včerejška do sebe naládovala jednu sklenici těch malých party okurek :slight_smile:
2. dub 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nestrašte mě s nevolností od 7. týdne :grinning: , ten mi začíná zítra :grinning:
2. dub 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Nevím, jestli jsou to příznaky nebo žravost :grinning:
2. dub 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa tak já mám prsa jakoby nateklá - zvětšená a bolí mě bradavky.
@maximka33 na podporu těhotensví ho beru.
@eupha tak třeba to ještě příjde a bude mi taky zle, ikdyž snad ne, ale zase bych byla radši a věděla, že je to ok.
@zlababa07 tak já jsem dneska 6+1 tak je možné, že mi to teprve začne. Unavená bývám taky, hlavně dopoledne, jako bych v noci snad ani nespala.
2. dub 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa příznaky, já takhle rozežraná před tím nebyla :slight_smile: mně začaly nevolnosti v 7tt lehce a v 8tt pekelně, ale teď už je to zase trochu lepší, takže tě to možná ještě čeká, i když ti to samozřejmě nepřeju :slight_smile:
2. dub 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Pravda je, že jsem ještě před třema týdnama taky takhle nežrala :sweat_smile: , dokonce jsem držela něco jako dietu, přihlásila jsem se ve fitku do hubnoucí soutěže a koncem dubna mám jít na přeměření a převážení :sweat_smile: .
2. dub 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaa :grinning: tak tu zaručeně vyhraješ :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maximka33 ono spinenei moze byt aj pritom jak sa plod stale uhniezduje. alebo aj pritom, ked su slabe cievky a tie mozu pri roztahovani delohy praskat. ako krvacas? tamav krv, ci cerstva, jasna?
2. dub 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa tak teď jsi mě fakt pobavila :D
2. dub 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaa ta sutaz bude ftipna :wink: tehulu tam asi necakaju :wink:. aj ked ja som pri prvom tehu chudla az do 7mesiaca. ale na objeme som naberala. len celkova vaha sla dole.
2. dub 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlababa07 Jo, to bude fiasko :grinning: :grinning: :grinning:. A to jsem si říkala, jaká je to motivace.... :grinning:
2. dub 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky..mužu se k vám přidat?? :slight_smile: Už jednou jsem prodělala potrat,tak jen doufám že ted se nám zadaří a dopadne to všechno dobře :slight_smile: už se moc těším,ale radši si to nechci nějak připouštět,minule mě to dost vzalo :/ Jiank TP mám 21.11. :slight_smile:
2. dub 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zrovna koukám na stránky porodnice motol a návštevy povolují jen dvěma osobám najednou.....jinak já přemýšlím o podolí....ale ještě nevím.....
2. dub 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek