• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
Holky, tak jsem se zrovna dozvěděla, že nám nevzali malou do školky, takže se musím modlit, aby těhu vyšlo a budu moct být s malou doma :frowning2:
12. bře 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se k vám přidávám // jsem našla v sobotu k doktorovi jdu 26:3. :slight_smile:
12. bře 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda na to si pamatuji jak to je neprijemne.. cekani na vysledky skolky :( mozna stoji za to na napsat odvolani a nebo cekat jestli nejake deti nevypadnou.
@jajulinka gratuluji :slight_smile:)
12. bře 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medulen u nás se teprve budou podávat přihlášky do školky.
12. bře 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda
ahojky dneska jsem byla na ultrazvuku jenomze sestricky mne napsali na 4 a to uz bylo pozde ze maji prej jakejsi druhej nejakej presnej a ten se dela jen do 3 tak jsem objednana na 26 to budem mit aj prukajdu a uz mam vychazky od 12 do 6 a rosteme :slight_smile:
12. bře 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak vitam nove maminky a preju hodne stesticka :wink:
12. bře 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my jsme také objevili //. Jednoho raubíře už máme doma a chceme mu pořídit sourozence. Tak snad to vyšlo. Testila jsem až 14 dní vynechání, tak snad to dopadne dobře. Na kontrolu jdu teď 16.3. v pátek tak jsem zvědavá jestli už tam bude vidět malá fazolka :D.
12. bře 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda Nás se školka naštěstí týká až příští rok, ale ráda bych aby mi malého vzali i kdybych byla doma s mimčem :slight_smile:
12. bře 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, těhulky :grinning:

@barusatko Gratuluji ke kontrole :slight_smile:

@kacule201 Dívám se, že jsi z Prahy, tam to bude asi se školkama podobné jak u nás :rolling_eyes: . Taky bych chtěla, aby chodila Kikča do školky i když budu doma, přece jen kolektiv je kolektiv.

@medulen Nepříjemné to je, ale už jsem se zařekla, že se nebudu rozčilovat. Snad to nějak dopadne :dizzy_face:
13. bře 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bolí vás taky některou břicho? Mám furt pocit jako bych to měla každou chvílí dostat :angry: Je to normální? Já už se z těch nervů zblázním :sweat_smile:
13. bře 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda jj je tonormalni bud v klidu :wink:
13. bře 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si už připadám jak trdlo, furt se sleduju a to jsem myslela, že u druhýho to bude jinak :grinning:
13. bře 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda ja se taky porad sleduju je to normalni :wink:
13. bře 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme to ale trdla :grinning:
13. bře 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda @barusatko já se taky hrozně pozoruju, nějak nedokážu být nad věcí. Navíc jsem řekla manželovi, že dokud to nebudu mít potvrzené od doktora tak o tom nebudeme raději mluvit a plánovat, což by pak přineslo akorát ještě větší zklamání, kdyby to nevyšlo. Takže jsem na to sama, aspoň že existuje modrý koník :slight_smile: Taky mám pořád pocit jako bych to měla dostat.
13. bře 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha podle me to ma skoro kazda tehulka ty pocity jinak taky zatim nejak nevnimam ze cekame mimi proste az to nejhorsi obdobi bude za nama tak to teprv zacnu vnimat nechtela bych pak byt zklamana na prdolku se strasne tesim koukam po kocarkach kolem nas to teda vedi vsichni to neslo utajit myslim na mimiska jak si hovi v brisku povidam si se psem ze bude velka segra protoze pes od te doby co jsem tehu spi mi u bricha a zahriva prdolku :slight_smile:
13. bře 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky uklizite a vysavate normalne nebo si pri uklidu neco odpoustite
13. bře 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko tak tohle taky řeším,jestli vytírat a luxovat,máme dům nechci to nechávat na manželovi,ale taky bych nerada,aby se něco pokazilo...přece jenom naše cesta k mimi byla dost dlouhá.No,já nevytírám,ale vysávám,jen netahám vysavač do schodů
13. bře 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lca180 no ja mam zas pritele kamionaka takze skoro vubec neni doma tak jsem na domacnost sama a take mame barak ted jsem prave dovytirala a douklizela koupelku a kuchyn vysavace se zas bojim tak nemam odvahu vysavat radeji pomaloucku jediny vysavani necham na pritelovi to uz jsme se domlouvali :slight_smile: sice me ten vysavac nuti vytahnut a vysat ale radej neriskuju staci ze jsem vylestila kuchyn a koupelku ostatni zitra
13. bře 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko tak u nás standardně luxuje manžel,máme to tak rozdělené,ale asi mu přehodím i vytírání, protože mám takový ten mop, který musím ždímat a docela tím namáhám břicho.
13. bře 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha to ja mopy moc nemusim spise vytiram rucne ja si doma maluju natiram sadruju diry pridelavam vesaky rezu lino koberce vsecko sama ja mimu vzdycky rikam ze ani nepotrebuju chlapa ze si poradim sama :grinning:
13. bře 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky berete nějaké vitamíny?
13. bře 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha ja beru folgravid a ty
13. bře 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky koupete se nebo davte radeji sprchu ja byla zvykla relaxovat hodku ve vane ale ted se bojim :slight_smile:
13. bře 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko já Femibion, já se koupu normálně jinak bych asi umrzla, ale nedávám si horkou vodu.
13. bře 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha no ja jsem taky zvykla na vanu tak nedavam horkou ale taky se tak casto nekoupu ve vene spise se sprchuju mam strach abych neco neudelala mimi
13. bře 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,myslím si, že pokud vyloženě netaháte těžké kýbly s vodou nebo vysavač, tak je snad úklid v poho. Jinak pokud je potřeba dělat něco na zemi, tak je lepší v kleče než jen ve dřepu.
Co se týče vitamínů, beru už delší dobu bio spirulinu (sice není vyloženě určeno těhulkám, ale to jen z toho důvodu, že nebyla v těhu testovaná), vitamín E a kyselinu listovou. U prvního těhu jsem jedla nějaké drahé vitamíny, ale teď mi to připadne zbytečně drahé, pokud jí člověk vyváženou stravu, tak se nic navíc užívat nemusí :grinning:
A jinak já jedině sprchu, ve vaně mě to neba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jejda no ja prave nejim zadnou zeleninu tak si radeji priplatim :grinning:
13. bře 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko je pravda, že přes zimu v kupované zelenině těch vitamínů zas až tak moc není :frowning2:

Dodržujete někdo nějaký jídelníček? Chci se tentokrát držet, abych nenabrala jak minule (25kg :zipper_mouth: ) No ale při mé vůli... :confounded:
13. bře 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda ja se snazim jist jak jsem jedla do ted akorat jsem zacla jist ovoce to jsem driv nejedla a semtam si dam cokoladu
13. bře 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek