• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@maximka33 Já mám ovulaci 14. den. Zkusila jsem se asi tři měsíce pozorovat a pak jsme to prostě v ten správný den zkusili a hned to vyšlo. Otěhotněla jsem 29. února.
2. dub 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaa no pozor na to, některé pražské porodnice vyžadují, aby si před porodem chodila k nim, v jednu dobu kvůli tomu některé rušily i registrace (třeba za mne) :wink:
2. dub 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondynka400 jo tak ty fronty na monitory jsou asi všude, teda pak i na prohlídku. i v mé milované neratovické. ale trochu se tam za ty roky zhoršili a odešli dobří doktoři, takže Bulovka je opět v kurzu.. díky za tu radu na utrogestan.
2. dub 2012 ve 22:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 v Krči tedy nebyly, tam to byla pohoda. Ale stejně jsem tam nakonec nerodila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa no tak to počítáš špatně :slight_smile: v den početí jsi vlastně 14. den, takže ne že začínáš 7. týden :slight_smile: my na to skočili 4.3. takže u tebe 8. týden ne?
2. dub 2012 ve 22:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 No vidíš to, mně to pořád nějak nesedělo :slight_smile: . Uvidím, co řekne ve čt doktor.
2. dub 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondynka400 Aha, tak to jsem netušila... V tom případě bych musela do Krče, můj gynekolog tam rodí, tak by to vadit nemělo.
2. dub 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa já byla v Krči fakt spokojená, chodila jsme tam až do porodu, kdyby bylo miminko klasicky záhlavím, rodila bych určitě tam, z pražských porodnic mi přijde nejlepší. Bohužel s KP si poradit neuměli, tak jak bych si představovala. Koukám jsme těkotné asi hodně podobně. Ikdyž u mne je to otázka... Otěhotněla jsem neplánovaně přes prášky :sweat_smile:
2. dub 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondynka400 Já si říkám, že je to všude o lidech, na které natrefíš. Je to jen na pár dní a pokud nemáš nějaké komplikace, tak to nějak přežiješ. Potěšila jsi mě, že jsi tam byla spokojená. Je mi to sympatický i tím, že je to menší porodnice.
Přes prášky, jo? Tak to muselo být slušný překvápko :wink:
2. dub 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa no to taky je... (vím to jen pár dní). Brala jsem od porodu minipilulky a hold takhle jsem dopadla no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Taky si myslím, že neexistuje vyloženě dobrá nebo špatná porodnice, spíš dobrý a špatný doktor a ostatní personál a špatní doktoři jsou bohužel i v těch vyhlášených porodnicích :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisek35 super :slight_smile: to už se na něj těším :slight_smile:
@vera_vila třeba ne :slight_smile: dneska ráno mi vadilo čištění zůbů, ale jen tak že to bylo nepříjemné v puse.

Holky mě přestaly bolet i ty bradavky, prsa mám pořád nalitý. Nemůže to způsobit to Magnezium co od včera beru??? mám docela strach, aby nebylo něco zase špatně a do ultrazvuku jsou ještě dva týdny :(
3. dub 2012 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondynka400 jé no tak to je super, děkuji za uklidnění:wink: :slight_smile:
3. dub 2012 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 a kolik to tak asi stojí cca? nevíš?
3. dub 2012 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prdecek Ahojky, že Tě přestali bolet bradavky nic není, mě taky bolely a ppak nic..hele já ssem taky po mikropotratu a v pátek jsem letěla vyplašená k dr,., že mám křeče...doporučil mi abych byla v klidu a nestresovala se kvuli špatné zkušenosti, určitě je všechno v pořádku:wink: fakt doporučuji porád si říkat, že je všechno v pohodě a že budeš mít krásné a zdravé miminko..hodně věcí si můžeš vsugerovat a uplně zbytečně:wink: takže se neboj..určitě máš pohnojíno a dobře to dopadne :wink: :slight_smile:
3. dub 2012 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano:slight_smile: Vy jste fakt hrozne ukecany, to asi nebudu zvladat :sweat_smile:
Vcera na me kolem treti padla takova unava, ze jsem diteti pustila Auta a zkousela jsem podrimovat, ale moc me teda nenechal :cry:

zase se resily porodnice? no ja teda faaaakt nevim kde skoncim:grinning:
@maximka33 jooo, byt tam od vas, neratky by mozna vyhraly:grinning: ale tady :frowning2:
kdyz se kouknu na aperio, tak tam maj vsichni vesmes to stejny, ale realita, to je neco jinyho, zalezi proste na koho padnu, no :sweat_smile:
nevim jestli vsichni znaji http://www.aperio.cz/9/budeme-rodit

mne spatne je, zdaleka nemuzu jist vsechno, a uz tri tydny mam silenou koprivku na rukach, asi z nejakyho jidla, ale drzte nemastnou neslanou dietu, kdyz malo co snesete, ze jo :confounded: podezrivam bud cokoladu nebo kysely ovoce, marmeladu, citron v caji a hroznovej cukr co me drzi pri zivote :-/

@aaa soutez dobra :grinning:
a moje dr ma taky monitor, na prvnich dvou jsem byla u ni, ale pak se proste predava do porodnice, aspon teda u nas...ja jsem pak stihla v porodce jeden monitor, druhy uz ne, Z. se narodil 39+1

@kate013 ja jsem v Prenatalu v Brne platila za NT u prvniho tusim skoro 1400,- ...jen doufam, ze na to ted budem mit, chtela bych tam zas jit :sweat_smile:
3. dub 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin ty brďo, teda jsem počítala, že to bude stát míˇm...ale tak uvidím, jak to bude tady v Chomutově...pro mimi cokoli:slight_smile: stejnak je to dobrý, že to dokážou zjistit už tahle brzo :confused:
3. dub 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kate013 no ja se priznam ze tam chci jit hlavne kvuli tomu utz, je nejlepsi z celyho tehu, na velkym utz po 20tt uz je mimi moc velky, tak neni videt cely, ale tohle je krasa :grinning:
ja stejne nevim jestli bych sla na amnio, natoz na potrat.....
u Z. jsem mela riziko Downa 1:50 000 , tak se modlim aby to bylo zas tak nejak.... (urcite to bude vetsi riziko uz kvuli veku, ze jo...)
3. dub 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondynka400 tak tuhle zkušenost já nemám,pokud utroš pouze zavádím,hned začnu krvácet,proto 3 zavádím a 3 polikám.včera jsem si to opět ověřila,už mi bylo špatně tak jsem začala všechny zavádět a opět špiním,takže dnes zase papkám... :grinning:
3. dub 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak s těma kyselýma okurkama mám naprosto opačnou zkušenost, včera mi bylo po znojemnské ukrutně zle a věděla jsem, že je to tím kyselým :frowning2: ale musím zaklepat, že je mi už trochu líp, tak snad to opravdu brzy přejde, jak nemám vůbec chuť k jídlu a musím se do něj nutit, vůbec už nevím, co mám jíst :-/ jdu teď mrknout na stránky porodnice u nás, ale pokud vím, tak má dobrou pověst a můj gyn tam rodí, tak snad se mi podaří si ho zamluvit, je dost dobrej
3. dub 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
paráda, zjistila jsem, že u nás teď od dubna dělají odběr pupečníkové krve :slight_smile:
3. dub 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin fakt?? jé no tak to je hezkýý:slight_smile: už se taky těším až uvidáím prcka:slight_smile: a co je amnio??:-O jakto, že větší riziko kvuli věku? Kolik Ti je?? jestli se můžu zeptat?
3. dub 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa no já jsem teď jak na jehlách :unamused: objednal mě na 16. 04., takže do té doby asi zešílím ....máš pravdu jsou to nejdelší 2 týdny ....Je pravda že většina to taky tak měla a vše bylo v pořádku, srdíčko se ukázalo až v 9tt, ale ta nejistota je hrozná ....musíme to zvládnout :angry:

@maximka33 objednal mě za 2 týdny 16. 04. ....jak si na tom ty? jsme tak nějak stejně, že jo? držím palečky :slight_smile:
Jinak dr. říkal, že je to malinký ještě, vlastně od početí 04. 03. jsou to 4 týdny + nějaký ten den...tak uvidíme :sunglasses:
3. dub 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kate013 odber plodove vody
no jako ze vetsi nez u prvniho ditete:grinning:, rodila jsem ve 22, ted budu rodit v 25
3. dub 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa
@maximka33

Holky vypadá to, že jsme opravdu stejně těhu, aaa -početí 29.02, maximka33 jstejně jako já 04.03. ...tak to jsem zvědavá, jak budeme růst :grinning: jenom ať je všechno v pořádku :wink:
3. dub 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkonellis ja to budu mit rekla bych taky tak nejak:slight_smile:
3. dub 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin jo ahaa:slight_smile: tak už vím zase o něco víc:grinning: tak děkuju:slight_smile:
3. dub 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkonellis holky já početí asi 22.2. Jak jste mě s těma porodnicema trošku postrašily,tak jsem koukala a tam,kde bych chtěla rodit já Nemocnice Milosrdných Bratří v Brně,tak to má úplně úžasný hodnocení,takže pokud se nic do té doby nestane tak se tam těším.. :grinning:
3. dub 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem koukala,že provádí odběr pupečníkové krve (dárcovská i pro vlastní potřebu).
Budete to někdo chtít ,já přemýšlím jesti ji pro mimíska neschovat,kdyby bylo později potřeba,jen je to prý dosti drahé ji uschovat,tak nevím. Jaký na to máte názor???
3. dub 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si teda nejsem jista, ale mam pocit ze kdyz si nechas odebrat pupecnikovou krev, jde to do banky proste pro toho kdo ji bude potrebovat, neuchovavas ji pro vlastni dite....
3. dub 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha, tak to jde, ale neni to zrovna levna zalezitost, bod 7.
http://www.babyonline.cz/porod/pupecnikova-krev
3. dub 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek