• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@kamisek35 @aerin dá se uchovat i pro vlastní dítě.. ale vyjde to na cca 40.000,- Pokud bysme měli v rodině nějaký problém, uvažovala bych nad tím, takhle asi ne..
3. dub 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angeela jo, na predchozi strane uz to taky pisu, hodila jsem tam i odkaz
3. dub 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dobré ráno..
a teda dočíst vás, to je mazec.. a já mám početí cca 13.2.
3. dub 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin vím, ale než jsem to odeslala, už to tam bylo..
3. dub 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. dub 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin to ne,můžeš si vybrat,spíš mi jde o názor jestli si myslíte,že to má smysl například
pomůže to :
1) vlastní kmenové buňky se dají využít také v léčbě autoimunitních revmatických onemocnění
2) umožňují intenzivnější léčbu nádorových onemocnění
nepomůže:
1) leukémie
2) v případě genetického onemocnění vlastní pupečníková krev nepomůže, jistou šancí je darovaná, kde není nemoc geneticky zakořeněna
3. dub 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angeela a darovat? Fakt 40000 Kč?
3. dub 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 tak smysl to mit muze (i kdyz asi kazdej doufa, ze to jeho dite ani nebude potrebovat, ze), kazdopadne, 40 000,- bych na to proste nemela, tak se tim radsi ani nezabyvam:frowning2:
3. dub 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 darovani je podle me bezplatny...no koukni na ten muj odkza na prechozi strane, je tam toho o tom dost
3. dub 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 jak jsem už psala, pokud je v rodině nějaký problém, uvažovala bych o tom.. můj kámoš má v rodině rakovinu kam se podívá, tak ti do toho bez váhání šli..
3. dub 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
navic ja bych tentokrat opravdu chtela nechat pupecnik dotepat, takze je jakykoli odber stejne passe
3. dub 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin @kamisek35 jj, darování je bezplatné.. těch 40000 je za uchování pro vlastní potřebu.. on samotný odběr stojí cca 8.000,- ale pak se nasčítá to uchovávání.. platí se to na několik let dopředu.. takové je info, co mám od toho kámoše.. nedávno jsme se o tom bavili..
3. dub 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin co to je pupečník dotepat?
3. dub 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 no proste odstrihnout ho az uz v nem neproudi krev, vsechnu dostane miminko
3. dub 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
40000 je fakt moc,ale máme v rodině poruchu imunity a nevím jestli by to v tomhle případě k něčemu bylo :grinning:
3. dub 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin jejda,tak já už si toho zase tolik nepamatuju,mám už hodně daleko od porodu,to znamená,že Ti ji ustřihnou za nějakou delší dobu? Mně ji ustřihli hned jak jsem porodila..
3. dub 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. dub 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 no pry jsou to max 3 minuty, nebo tak nejak
3. dub 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin teda ještě,že to tady všechno můžeme probrat..člověk zjišťuje,co všechno ho ani nenapadne.. :grinning: díky holky
3. dub 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin teda,tam píšou,že dítě musí být 3min.níže než já,aby krev vykapala..a přitom se říká,že hodně důležité je do 1 min.mít dítě u prsu..jsem z toho jelen...
3. dub 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 jakto, že je důležité mít mimčo do minuty u prsu? třeba kamarádka viděla mimi až druhý den :unamused:
3. dub 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kate013 to jo, když já potratila už dvakrát jednou v 8tt to je 4roky a před dvěma lety v 10tt zjistili, že tam není vůbec plod. tak už mám ze všeho hrůzu. Ale holky v práci říkali, že Magnezium uvolňuje, že to může být z toho a nebo že si už tělo zvyká na tu hladinu hormonů.
3. dub 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 dite se ma prikladat do pulhodiny, do 1 minuty ti ho neprilozi snad nikde...
ale ja jsem z toho taky zmatena:grinning: no kdyz nechaji dotepat, budu rada, ale kdyby to melo nejak vyrazne ohrozit bonding, tak ten je pro me urcite na prvnim miste
3. dub 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin právě,že v tom mám zmatek,před těma X rokama,co jsem rodila nám říkali,že v úplně prvních minutách jsou v tom počínajícím mlezivu v prsu nějaké látky potřené pro miminko a po pár minutách se vytrácejí,nevím,všechno se tak mění,navíc nám třeba říkali,že nemáme dávat čaj dítěti,že stačí mléko a teď je to považováno za hloupost . V tom aby se četr vyznal..
3. dub 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin jj, darování je samozřejmě zadarmo :slight_smile: mně šlo právě o tohle, pro nás doufám potřeba nebude, nenáme v rodině žádné problémy. Jinak já mám početí 23. 2. :slight_smile: Všechno to dotepání a přiložení nechám na doktorech, vědí, co dělají, když to dělají každý den tolik let, takže jim do toho nebudu kecat, stejně z toho určitě budu hrozně vyvalená a ubitá, že se nezmůžu na žádné protesty
3. dub 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisek35 hloupost? tak to si nemyslim, ja ymslim ze prave ted se co nejvic podporuje kojeni, a opravdu si mylsim, ze pro plne kojeny dite je jakakoli jina tekutina zbytecna (pokud nejsou 40 vedra), Z. teda dostal poprve neco na piti asi v 7 mesicich:grinning:

@evka2011 tak za tenhle postoj ti budou urcite doktori vdecni :grinning: nicmene muj je proste jinej, no
3. dub 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prdecek aha, to je mi líto, ale teď to určitě dobře dopadne:wink: budu držet pestí :wink:
3. dub 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin jasně, protože už jsi rodila, já jdu poprvé a vůbec nic nevím
3. dub 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin juchúúú další do klubu :grinning: , takže zatím 4 holky přibližně ve stejný den :grinning:
3. dub 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kate013 díky, teď už by to mělo vyjít.

@andrejkonellis já bych měla mít termín 25.11.
3. dub 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek