• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@slunecko123 ahoj, já o Bulovce uvažuju, taky z hlediska blízkosti od bydliště. Holky tu píšou, že dobrý, tak do toho asi půjdu, bude to i pohodlnější na dojíždění kvůli monitorům a tak. Koukala jsem na web, že registrace je ve 14tt.

Jinak holky, uvažujete některá o předporodních kurzech. Myslíte, že je to potřeba?
3. dub 2012 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisek35 no já jsem z toho jelen, každý říká něco jiné....prý "Obilňák" je nej. ono asi má každý jinou zkušenost :confounded: Ale hodně holek z Brna a okolí chodí do Boskovic, prý to tam úplně opravili...a kvůli malému počtu rodiček je tam nadstandard v péči atd...tak nevím....já pujdu rodit na Mars :sweat_smile:
3. dub 2012 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@aerin no ta moje beruška taky měla čaj až v 8 měsících a doteď nic nepije,podle lékařky by teď ten čaj malým dětem doporučila a ta samá mi ho předtím zakázala..no uvidíme,jak to nakonec bude
3. dub 2012 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@prdecek máš dobrý nick :grinning: takže další :wink: moc hezký :dizzy_face:
3. dub 2012 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrejkonellis :D ani nevím jak jsem na něj tenkrát přišla :D
3. dub 2012 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky mě přepadla žravost...každou hodinu mám hlad...takže baštím: ovoce, suchárky, jogurty, ale nevíc bych si dala bramborovou kaši s kyselýma okurečkami :dizzy_face:
@andrejkonellis Já už jsem tam rodila a byla jsem moc spokojená,tenkrát teda bylo všechno nový a krásný a přístup sester naprosto úžasnej,teď už možná vybavení bude starší,ale tu péči si zatím všichni chválí,jen strava nic moc,ale to neřeším..To je prý všude..
@andrejkonellis a hlavně je to ješte daleko a my se nikam hlásit nemusíme,alespoň pokud vím..
ještě vybereme tu nej.. a ta která půjde rodit dřív to hned se napíše.. :slight_smile:
3. dub 2012 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty brďo já bych pořád jen jedla :grinning: příznaky teda nemám žadné,,krom toho jezení :grinning: no jestli takhle budu pokračovat dál tak bude ze mě kulička :grinning: Jinak v pátek jdu na kontrolu k mudr tak snad už bude vidět srdíčko :slight_smile:
3. dub 2012 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@qacula manžel říká, že to dělám naschvál to papání :sweat_smile: Držím palce, ať je vše ok u dr. :wink:
@kamisek35 jo, času dost, ještě to pořádně promyslíme a prokecáme :grinning: a myslím, že je úplně jedno kde rodit, Brno je celkově podle mě slušný :slight_smile:
3. dub 2012 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@eupha přemýšlíš o bulovce? já taky... máme to tam a do staré boleslavi nejblíž. četla jsem na bulovku ne moc dobré názory... spíš špatné... :-/ znáš někoho kdo tam rodil?
3. dub 2012 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrejkonelis děkuji :slight_smile: Já doufám že jo... naschvál jo ? :grinning: No mě hlavně chutná to co nesmím :sweat_smile: A když máš TP ?? :slight_smile:
3. dub 2012 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Joo holky..myslíte si že nevadí když si dám tak jednou týdně rozpustnou kávu s mlékem??? jednou týdně chodím s kamarádkou do kávarny a nechci si dávat čaj...vždycky když citím vůni té kávy tak si aspon musím od ní cucnout :grinning:
3. dub 2012 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@qacula já si dávám 3 slabučké za den,mám tak nízký tlak,že se mi motá hlava a myslím,že je lepší si ji dát,než seou někde v koupelně seknout a rozít si hlavu jedna je úplně v poho..
3. dub 2012 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@qacula myslím, že opravdu můžeš, já si dávám slabou každé ráno, protože jinak bych nefungovala :wink:
3. dub 2012 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky,já mám klávesnici plnou drobků,jak se pořád cpu a pak mi to vynechává písmenka. :grinning:
3. dub 2012 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@eupha já se teda na kurzy chystám, chci si najít i nějaké cvičení. přeci jen jdu poprvé, tak abych aspoň věděla, co mě čeká a na co se připravit
3. dub 2012 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@evka2013 @eupha Ahojky, co se týče těch kurzů, tak je mám taky v plánu i plavání, ale to všechno se může až od 12 tt,ne??
3. dub 2012 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@kate013 to jsem zatím nezkoumala, já teď čekám, až mi přestane být zle a pak teprv budu něco shánět
3. dub 2012 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@evka2011 jo to mě už nějak přestalo být zle už 2 dny..ale za to únavaje hrozná:frowning2:
3. dub 2012 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@pe_t_ka123 já jsem koukala i na jiné porodnice a na všechny se najdou i špatné recenze,takže možná lepší to nečíst :slight_smile: tady holky pár stránek dozadu psaly, že na to slyšely dobré názory, tak nevím. Sama neznám nikoho, kkdo tam rodil, ale ještě jsem nedělala moc průzkum :slight_smile:
3. dub 2012 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@evka2011
@kate013 taky o kurzech uvažuju, abych nebyla úplně v jiříkově vidění a byla u porodu trochu nápomocná :slight_smile: co se týká nějakého cvičení tak dříve než před ukončeným 3. měsícem bych nešla. Já se chystám na nějakou gravid jogu nebo pilates pro těhoné
3. dub 2012 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisek35 Ahoj s tim utrosem jsme na tom podobne. ja si ho zavadela a krvacela jsem, tak mi naordinovali polykat 2-2-2, a od te doby je to dobre nechci to zakricet, protoze jeste vyhrano neni. Kdyz jsem si ho po nejake dobe zacala opet zavadet, zacla jsem opet krvacet, takze uspesne polykam :slight_smile:
3. dub 2012 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@evka2011 kdepak, ja jsem mela "porodni plan" a celkem predstavu i u prvniho porodu, jsem jedna z tech "problemovych" rodicek, jak by rekli nekteri:grinning:
3. dub 2012 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
na kurzu jsem nebyla, nejak jsem to prosvihla, nebyly penize a tak...ted asi taky nepujdu, ale neco by to chtelo, spousta kamaradek co cekaly druhy rikala, ze nemely s prvnim prckem moc cas se naladit na miminko, takze na kurzu/plavani/cviceni si prave uzivaly jenom toho miminka, myslely na nej....chapete jak to myslim?:sweat_smile:
3. dub 2012 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@aerin ahoj, ja taky nemela zadny kurz a tedka taky nepujdu. Mela jsem nastesti porod celkem ok, takze jsme to s tatkou zvladli i bez toho :slight_smile:.
3. dub 2012 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielahe ja jsem taky nepocitovala, ze by mi ten kurz chybel, myslim ze by mi tam nerekli nic co jsem se nedozvedela jinak....
3. dub 2012 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@aerin a co je porodní plán?
3. dub 2012 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@eupha asi máš pravdu a moje doktorka říkala, že se dost zlepšili. v ordinaci u mojí dr se střídá ta, ke které chodím pořád a paní doktorka, která je tam na odpoledne a ta prý je z bulovky. na kontrolu jdu 17.4. odpoledne -takže tady k té paní doktorce z bulovky - tak pozjistím detaily. :wink:
@kate013 jinak na kurzy se taky chystám. já bych tam byla jako vyvalená. sice si toho dost načtu - ale myslím si, že ten kurz mi dá víc... :wink: :slight_smile:
3. dub 2012 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik holky ja byla dnes na odberech a jsem uplne vystavena jeste jsme byli s pritelem nakoupit a jsem uplne k.o hned jak jsme prijeli tak jsem vlitla do postele a spala :grinning: :grinning: ted se chystam na prochazku se psem venku je krasne sviti slunicko a copak vy holky jak se mate :slight_smile:
3. dub 2012 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek