• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@barusatko ty provokatérko! :slight_smile: já se tu klátím na židli v práci, hlava mi padá do klávesnice a jsem totálné hotová, vůbec nemůžu nic dělat :frowning2:
3. dub 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 ty jsi po umělém že bereš takové dávky? :confused: Ono každý reaguje jinak, výhoda zavádění utroše je to, že si tělo z toho veme jenom to co potřebuje a působení je víceméně lokální, proto z něho není tak špatně. Ale je fakt, že někomu tahle varianta stačit nemusí a polykání je "jistější"
@prdecek bradavky nic znemanat nemusí, mně nikdy nebolely ani u jednoto těhu a prsa jsem nalitá taky nikdy neměla :wink:
@kate013 třeba se tam potkáme, s mým štěstím to bude zas určitě KP a tím pádem Chomutov to jistí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. dub 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 chichi :grinning: :grinning: :grinning: no ja bych v praci byt nemohla protoze ja prospim skoro celej den ja bych jen spala :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko no já právě taky, jsem pořád hrozně utahaná. naštěstí mám svůj kancl, tak když je nejhůř, sklopím židli a dám si dvacet :grinning:
3. dub 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 tak to mas pohodicku ja bych tu praci nesmela ani delat skrz lepidla co jsme v praci pouzivaly
3. dub 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 plan je trochu zavadejici, spis porodni "prani", no....soupis pro tebe nejdulezitejsich bodu, ja jsem tam napriklad mela, ze se chci o klistyru rozhodnout podle situace, ze pokud nebude dite nebo ja v ohrozeni zivota, nechci nijak urychlovat porod (pichani vody, oxytocin,... ), ze nechci automaticky nastrih, za si chci zvolit polohu na tlaceni.....a taaak....pak i po porodu a na sestinedeli, napriklad jsem nechtela malyho hned merit, koupat a kdyz pak jo, tak vodou, ne chemkou.....atd
v necem mi vstric vysli, v necem ne:-/ (kazdopadne ne proto ze by nemohli, oba jsme byli naprosto v poradku, bez komplikaci, spis se jim proste enchtelo vybocovat ze svych zavedenych postupu a ja jsem pomerne manipulovatelnej clovek:slight_smile:
3. dub 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 kdyz si zadas do googlu, vyjede ti toho spousta, vsadim se ze i tady na MK je tema :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/porodni-plan-co-do-nej-napsat-postupovali-dle-nej-doktori/ :grinning:
3. dub 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko hele ty me stves:grinning: tak ja jsem byla se Z. obehat obchody, nahanela jsem jeho a druhou rukou tlacila narvanej kocar, labuuuzo :grinning:
3. dub 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vy fakt kecáte jak o život :grinning: Nedočtu ani omylem, ale aspoň ty poslední příspěvky jsem zkoukla. Já jsem zas prošvihla si dát šlofíka s malým, teď už nejdu, bo by to skoro nemělo cenu, holt musela jsem přeparkovat auto, vyprat prádlo, sebrat jednu várku a pověsit druhou a teď už spí hodinu, takže za další nejdýl vstává :rolling_eyes:
3. dub 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlababa07 soucitim, Z. spava maximalne 1,5h, dodelala jsem obed, neco poklidila a uz to nema cenu, za chvilku je hore :confounded:
a to mam vecer od pul 6 do 7 skolu:sweat_smile: tam asi fakt usnu :sweat_smile:
3. dub 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha, ja jsem ten svuj starej porodni plan dokonce nasla v PC!:grinning:
3. dub 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_t_ka123 na bulovke mi rodilo zopar kamosiek, nik sa nestazoval. takze s mojho okolia reference dobre.
3. dub 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin tj teda to jsi mela labuzo nezavidim :grinning: :grinning:
3. dub 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin kolik mu je prďolkovi? Ten můj poklad bude za chvilku mít 17 měsíců. Jinak včera třeba spal skoro 3 hodinky, ale to jsem nebyla tak grogy jako dnes :sweat_smile: Jinak já si teda zatím vůbec nedovedu představit, že budu mít ty děti 2 :sweat_smile: Jak to všechno zkompletuju??? :grinning:
@eupha predporodny kurz je podla mna na figu. teda mozno to psychicky niekomu pomoze, ako ze bude mat lepsie pocit. no nemyslim si ze za tie prachy to stoji.
K předporodnímu kurzu, já byla na takovém tom jednorázovém a bohatě stačilo. Myslím, že něco mi to určitě dalo, třeba jsem věděla, jak správně tlačit a fakt to šlo pak jak po másle, až PA žasly, kde se ve mně po 12 hodinách bere ta síla :grinning: Ale za ty vícedenní bych teda prachy rozhodně nedala, souhlasím s @eustoma, že jsou to vyhozené peníze.
3. dub 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlababa07 bylo mu 20 mesicu :slight_smile: a taky zatim vubec netusim, jak to zvladnu :grinning:
3. dub 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co si zkusit udělat tabulku, abychom se mezi sebou trošku orientovaly? Třeba takhle:
zlababa 07.....TP 11.11.2012.....1 dítě.....2. kontrola 23.4. ?
3. dub 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma @zlababa07 no já to za to dám, budu radši připravená a klidnější, než kdybych vůbec netušila, co přijde a jak na to
3. dub 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evka2011 doporucuju knizku Partner u porodu od Penny Simkin, nebo tak nejak, je tam vsechno skvele popsany:slight_smile:
3. dub 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prdecek buď v klidu, mě už bradavky taky nebolí, ale prsa mám pořád jak balony... taky mě čeká UTZ až za 2 týdny... určitě to bude vše v pořádku... Ber vitamíny, listovku nebo něco pro těhulky a určitě to bude OK
3. dub 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlababa07 nemám problém... zkusím posbírat data a tabulku udělám do zvláštní diskuze...
3. dub 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlababa07 ja s tabulkou urcite souhlasim bylo by to prehlednejsi a lip by jsme se vyznaly :wink:
3. dub 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin
@zlababa07 to já tedy taky vůbec nevím, jak je dám potom dohromady :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jo a k předporodním kůrzům, já nebyla na jediném a fakt si nemyslím, že bych měla při porodu nějaké nedostatky a nebo byl nějaký problém.. :wink:
@evka2011 nevím, odkud jsi, ale zkus mrknout třeba na Pomad. Mají právě kurz rozdělený do několika přednášek a sama si vybereš, které tě zajímají nejvíc. Neplatíš tak za to, co už víš nebo si přečteš jinde :wink: Ale tohle je teda v Praze http://www.1materskecentrum.cz/pomad/techo.aspx
@vera_vila super, tak holky, kdo chcete, piště vere_vile svoje nacionále :slight_smile:
3. dub 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne rozhodne vic nez by mi dal jakykoli kurz daly moje podobne (tedy na dnesni dobu alternativne) smyslejici kamaradky maminky
3. dub 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Informace prosím pište do interky, abych to měla pěkně pohromadě a já to pak zkompletuju... abych to tu nemusela mezi těma řádkama hledat... Děkuji... A nejlépe do pátku (pak se bude moct kdykoliv, kdokoliv dopsat), abych si s tím mohla o víkendu pohrát...
3. dub 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila napisu az budu vedet TP:grinning:
3. dub 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin TP se dá spočítat od MS a nemusíš ho hned uvádět...
3. dub 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek