• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@vera_vila no ja vim ze ten podle MS neni presny a na kontrolu jdu zitra, tak ti napisu potom:wink:
3. dub 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin :slight_smile: myslím, že přesný termín nemáš nikdy :slight_smile: V klidu, data sbírám to pátku, takže máš čas...
3. dub 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondynka400 nejsem po umělém,ale po 2 potratech a neberu jen to beru celkem 15 prášků denně a pokud i přesto začnu krvácet,tak mi chlap píchá 2x denně injekce,abych nemusela do nemocnice. Máme další dceru a nemůžu ji nechat samotnou,chlap je furt v práci.. :cry:
Holky právě jsem snědla oběd řízek s bramborem,dvě čokolády a vlnky.. a ještě by se mi tam vlezl nějakej salátek jsem hrozná..
3. dub 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlababa07 já jsem z Budějovic - aspoň teda posledních deset let, jinak jsem původně Pražanda .-)
3. dub 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila tak to je jasny :grinning: hele tak ja ti to napisu klidne hned, mne je to sumak, ze jo, stejne se mi to dite na nejakej TP vyprdne a vyleze az bude chtit:grinning:
3. dub 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila A co tam teda holky všechno chcete za údaje,taky by mě to zajímalo,už se mi tady všechno plete jak je nás čím dál víc...
3. dub 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 je tak to máš tedy těžké... Já se ptala, protože to je přesně dávkování, co se dává po UO. A to máš až takovou nedostatečnost žlutého tělíska (jestli ti vadí, že se ptám, tak promiň) Ale to bude dobré, já taky 2x potratila a na potřetí to vyšlo. Ale u mne je imunoproblém, ale nakonec se to vyřešilo samo bez prášků a teď asi evidentně taky, svojí potrácecí dobu už mám za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, takže kdo bude chtít dát údaje, tak bych dala přezdívka, jméno, věk, termín porodu, počet dětí, termín následující kontroly a třeba klidně i město bydliště, ať víme, z kterých konců republiky se tu scházíme...

nejsou všechny údaje povinné, ale zkusím tu tabulku dát jen nám pro informaci, aby to ní nikdo cizí nelezl...
3. dub 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondynka400 já krvácela i u prvního dítěte a musela jsem být v nemocnici do 4 měsíce,pak 2 potraty a teď to snad vyjde,přesně nevědí proč krvácím,ale spíš nějaká žilní porucha,mám i všude po nohách takové ty malé žilky a uvnitř asi něco podobného,máme to v rodině všichni.. Jinak se klidně ptej..
@vera_vila odpovím na všechny otázky,ale jméno a bydliště až ve 12 týdnu..jo? Fakt to zatím tajíme..hlavně kdyby se to opakovalo.. :cry: ,tak ať mě zase nelitují,stejně to nepomáihá a já se cítím ještě hůř.. :grinning:
3. dub 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 ona je to trošku profesní deformace, proto se ptám. :wink: Tak ať všechno dobře dopadne :dizzy_face:
3. dub 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondynka400 Tobě taky a všem tady.. :dizzy_face:
3. dub 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějakou chvíli jsem tu nebyla - je mi dost zle - a teď mám co dělat abych vás dočetla :slight_smile:
K tomu na nás leze chřipka, takže čaj, citrón a cestou z práce mi manžel doveze zázvor a něco z lékárny. Paralenu se vyhýbám, doktorka říkala že si mám dát jen při horečce a tu nemám, tak snad nějaká homeopatika budou mít.
Jinak se připojuji k těm, co mají kontrolu za několik týdnů, odpočítávám dny do 20.4. :slight_smile:
3. dub 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondynka400 a co děláš,někde na gynekologii?
3. dub 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 no já tady nechci působit nějak napatřičně,ani jsem se původně nechtěla psát, ale nějak jsem klasicky zkouzla :sweat_smile: Ale to mimi je neplánované, přes prášky a ještě nejsem 100% rozhodlá, že si ho necháme. Těžší rozhodnutí jsem asi v životě nedělala :pensive:
Já v tomhle oboru nepracuju, jen to mám vystudované a zkouším dodělat doktorát. Medicína to přímo není, ale reprodukce a inseminace :wink:
3. dub 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondynka400 tak to je čistě na tobě ,nikdo Tě odsuzovat myslím nebude :sunglasses: v klidu to s partnerem proberte a uvidíte. Někdy i tohle je rozumné řešení,ale já bych v této chvíli dala cokoliv,abych porodila zdravé miminko.. :sunglasses:
3. dub 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisek35 no to nikdy nevíš, lidé jsou různí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Uvidím no, zatím to necháváme otevřené, ale zatím tedy převažuje varinata pro, ale uvidí se no :slight_smile:
Jak máš starou holčičku?
3. dub 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondynka400 9 let..zrovna slavila narozky...byl tady babinec :grinning: :grinning:
3. dub 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 tak to už velká slečna. To já mám o dost mladší :grinning:
3. dub 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkonellis Rozumím ti... Já jsem střídavě v klidu a střídavě v p... Ještě dva dny a budu vědět, na čem jsem.
3. dub 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila Napíšu po čtvrteční kontrole :wink:
3. dub 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondynka400 Myslím, že tě tady nikdo za tohle rozhodování odsuzovat nebude. Je to tvůj život a chápu, že někdy je tohle lepší řešení než nechtěné dítě. Já třeba vím, že kdybych měla mít postižené dítě, řešila bych to stejně, neměla bych na to pečovat o něj... Těžké rozhodování, nezávidím a držím palce.
3. dub 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondynka400 mno tak to je super, ale ještě mi prosím řekni, co je KP?? :confused: :grinning:
3. dub 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 V pohodě... jak jsem psala, nejsou všechny údaje povinné a já taky tutlám a rodičům předám až po kontrole 23.4. snad už s fotečkou k narozeninám dáreček... Vědí to akorát 3 kolegyně v práci, kterým fakt můžu věřit... samozřejmě manžel a syn... takže v klidu... údaje se pak dají kdykoliv doplnit, tabulka bude veřejnosti uzamčená, dostanou se tam jen povolení členové (tedy jen my tady, které se tu teď scházíme), takže nikdo jiný se to stejně nedozví... takže se nemáš čeho obávat... ale samozřejmě je to všechno jen na Tvém rozhodnutí, nikdo Tě k ničemu nutit nebude... Ale myslím, že Tvé jméno neuškodí ničemu... je to příjemnější oslovovat jménem než "hele ty s tou přezdívkou" - i když myslím, že z Tvé přezdívky je jméno docela patrné :grinning:
3. dub 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila No jméno je jasné a zprávu jsem poslala a zbytek doplním..Už se těším ... :grinning:
3. dub 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kate013 KP je poloha miminka Koncem panevnim.... U prvniho jsem mela to same, planovana sekce :slight_smile: Snad u druheho budu mit vice stesti :sunglasses:
3. dub 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kate013 KP je koenc panevni:grinning: kdyz jde miminko napred nozkama, zadeckem
3. dub 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy,, dnešní chutě.... rohlík, kefírové mléko,, pečený nákyp s broskvemi, bramborák,,, hrůza,,, ale budu tak za tři hodky pokračovat ,,, dám si i malé pivo, musím zapít bramboráky..
3. dub 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, tak jsem vysala a umyla nadobi a mam peknej tres a malem jsem sebou sekla :sweat_smile:
3. dub 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin tak se šetři..zapoj manžu.. :astonished:
3. dub 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 no ten je samozrejme v praci:grinning: prijde tak akorat abych mu predala dite a jak splasena letela na prednasku :-P
3. dub 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek