Termín porodu listopad 2012

Ahoj. Je už tady někdo, kdo objevil // v těchto dnech a termín mu vychází na listopad?
Já si dělala test 2dny před MS a čárka už tam je. Cítila jsem, že tam bude 😃 . Čekám druhé mimi
A těším se na další maminky co se postupně přidají!
kamisek35
3. dub 2012
@aerin obdivuhodné,já vždycky,když otěhotním,tak mám IQ prakticky na nule,nezvládla bych se naučit vůbec nic..dám se dokupy vždycky až tak 3 měsíce po porodu 😃 😃 😃
andrejkonellis
3. dub 2012
@granda miluji bramboráky x-) já se těším domů na lasagne a bramboráky si udělám taky !!!!

@vera_vila ráda se taky přídám do tabulky 😉 i když ještě nevíme jestli je vše ok, chci myslet pozitivně abych miminko podpořila 🙂
andrejkonellis
3. dub 2012
@zzaneta Žanetko doufám, že Ti bude brzo o hodně líp 😞 😉
aerin
3. dub 2012
@kamisek35 ja jsem Bc statnice delala 4 tydny pred porodem 😃
ale tentokrat ty Mgr asi nedam, no, budu muset prodlouzit, prerusit, vybodnout se na to...ejste nevim😞
zzaneta
3. dub 2012
@andrejkonellis Děkuju, věřím že bude, jak jen ležím, piju čaj a jím ovoce, lepší se to, tak snad to zaženeme hned v začátku 🙂
Hmmm a bramborák bych si taky dala, ale ten bych nerozdýchala 😃 sakra to jsou chutě.
andrejkonellis
3. dub 2012
@zzaneta doufám, že opravdu budeš rychle fit, držím všech 10-set 😉 už toho máš opravdu dost...je mi až líto, že třeba já kromně žravosti a malých nevolností nic neřeším a ty musíš takhle "nicnedělat" a dávat pozor na úplně všechno a ještě s nemocí 😞 Tak posílám dobrou náladu 😉

Na bramboráky se tak těším, že je udělám nejdřív a pak lasagne....mňam x-)
angeela
3. dub 2012
teda holky, děláte chutě s bramborákem.. jdu nějaký usmažit..
kamisek35
3. dub 2012
Vy jste hrozné já chci taky bramborák.... :-p
@aerin říkám,fakt všechny obdivuju.Mně ty hormony vždycky vlezou i do mozku.. 🙂Jsem ráda,že občas sednu za volant 😃 😃 a dojedu tam kam mám.. 😃 😃
andrejkonellis
3. dub 2012
jinak holky od zítřka do pondělka předpokládám....tady asi nebudu ( máme na firmě akci od zítřka do pátku, takže nebudu u netu asi...) takže pak si všechno hezky dočtu 🙂 Držte se a já utíkám domů "vypapat" lednicu 😃
andrejkonellis
3. dub 2012
to všechno @granda 😃 nakazila mě a já musím prchnout o půl hoďky dřív z práce kvůli tomu bramboráku 😃
kamisek35
3. dub 2012
Já jdu asi taky smažit..😞 se mi teda do toho nechce,ale ta mlsnota...
zzaneta
3. dub 2012
@andrejkonellis Děkuji, jsi hodná. Není to tak hrozné 🙂 dá se to zvládnout, jen se prostě musím hlídat. A ten bramborák by nedaly mé střeva a žaludek 😃 Bude to dobrý 🙂 Buď ráda že na tom jsi tak jak jsi 🙂

Užij si akcičku 🙂
eupha
3. dub 2012
@zzaneta ještě chřipka k tomu, to je nemilé 😞 tak pořádně vyležet a dát si citron a zázvor, ale moc to s ním nepřeháněj. Ať to brzy přejde!
eupha
3. dub 2012
Tady koukám dneska jedou bramboráky 🙂 můj manžel si ho shodou okolností také objednal, ale budu ho dělat asi až zítra, dneska mi není moc dobře. Tak dobrou chuť holky 🙂
kamisek35
3. dub 2012
Holky tak jít dělat bramborák nebyl dobrej nápad.. Začala jsem pěkně krvácet,takže od teď se nezvednu..,ale byly dobrý..
prdecek
3. dub 2012
@vera_vila ok, bude to ok. Musí.
prdecek
3. dub 2012
@vera_vila a jaký nacionále přesně?
zzaneta
3. dub 2012
@eupha Děkuji. Manžel přivezl kandovaný zázvor, ten mi většinou pomůže rychle v začátcích. Tak snad 🙂
zzaneta
3. dub 2012
@kamisek35 Tak teď hezky odpočívej 🙂
kate013
3. dub 2012
@aerin @katunka82 děkuji holky..nj mám dost velké mezery v těch zkratkách 😃 no nejenom ve zkratkách... moje první mimi, tak mě musíte brát 😃 🙂
xsuzzi
3. dub 2012
čus holky 🙂
já chci taky do tabulkýýýýýýýýýý :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N já jako každej den pravidelně dočítám,ale psát pořád nemůžu. Mi je hrozně blbě pořád 😞 tak až to přejde tak se snad řádně zapojim 😎

mmch s těma bramborákama to jste teda vymňaukli :-p se poseru jakou na ně mám kvuli vám chuť :-p 😃 😃 😃 x-)
eupha
3. dub 2012
Holky, dneska jsem s kamarádkou probírala mého gynekologa, máme stejného a zajímalo by mě, jak je Váš gynekolog sdílný, co vám na prohlídkách říká a tak. Já jsem tam vždycky tak 3 minuty a na co se nezeptám, tak mi neřekne. Minule mi ukázal plod a to bylo všechno, musela jsem se ho ptát jak je vlastně velký a jakému odpovídá stáří, sám by mi to neřekl. Chodím ke gynekologovi, kde platím 1000,- na rok a kámoška mi dnes říkala, že během těhotenství chce ještě 4000,- za nadstandardní péči,tzn. že prý na každé prohlídce udělá utz a mimi Vám ukáže, že jinak pokud si to nezaplatím tak standardně prý udělá rychlé vyšetření a utz ne....tak by mě zajímalo jak to chodí jinde. Taky říkala, že za každou fotku chce 200,-, to je normální? přijde mi to za jeden obrázek dost. Díky za info
kamisek35
3. dub 2012
@eupha ty jo,tak to je masakr,já chodím na UTZ buď každý týden,nebo za 14 dní pokaždé dostanu zdarma obrázek,teda zatím 3X.mimo léků neplatím nic..
kamisek35
3. dub 2012
@kamisek35 a co za normální -standartní vyšetření Ti jako bude dělat?? Vždyť mimo krve, moči a UTZ se nic jiného nedělá v těhu...
vera_vila
3. dub 2012
@prdecek Holky, takže kdo bude chtít dát údaje, tak bych dala přezdívka, jméno, věk, termín porodu, počet dětí, termín následující kontroly a třeba klidně i město bydliště, ať víme, z kterých konců republiky se tu scházíme...

nejsou všechny údaje povinné, ale zkusím tu tabulku dát jen nám pro informaci, aby to ní nikdo cizí nelezl...
.danda.
3. dub 2012
ahojky, teda vás číst je požitek 😃 ... nejdřív navnadíte Mekáčem, dnes bramboráky, to aby se tu člověk uslintal 😃
@eupha To teda zírám, to máš asi hodně nadstandartního doktora. Já jsem sice z menšího města, ale i v CARu jsem za fotečku zapaltila 50,-kč a u mého je to stejné. Ročně neplatím nic na víc :-o . S tou sdílností je to na štíru asi všude, ten můj zase občas povídá, ale tak potichu že bych mu musela ležet na stole, abych rozuměla ]-( 😃
.danda.
3. dub 2012
@vera_vila já jsem pro, bude to tu rouhodně přehlednější, jen bych byla spíše pro uzamčení tématu... nechce se mi tu zveřejňovat údaje 😉
hh4182
3. dub 2012
@eupha Ahoj, tvůj dotaz mě docela zaujal, protože to co popisuješ je velmi vzdálené od mojí reality. Byla jsem zatím dvakrát na kontrole (jsem v 11 týdnu), pokaždé vyšetření s ultrazvukem a obrázkem, neplatila jsem nic. Dnes jsem byla na screeningu, opět bez platby. Ročně také mé gynekoložce nijak nepřispívám. Podle jejích informací mě čeká platba 350 Kč za celé těhotenství u jednoho velkého utz ve 13 týdnu, kde bude přitomný i můj manžel. Vyšetření jinak trvá tak 20 minut s tím, že řešíme, co bude příště, jaké mám problémy a tak. Ale vím, že tu občas jiné holky píšou, že platí docela velké částky, tak snad ony budou moci dát nějaký objektivní pohled na jednotlivé platby.
twininky
3. dub 2012
@eupha promiňte že vám vstupuji do diskuze, ale koukám jako blázen... můj gynekolog, mi zatím při každé kontrole udělal UTZ, a docela mi všechno vysvětlí, řekne jaký sem den těhotenství a žádné peníze u něj neplatím, jo za lístek na peníze a za vyšetření když jsem neměla ještě průkajdu tak 30 kč, ale to je vše a fotky z UTZ pokud někdo chce tak bezpaltně nahraje na USB disk.... to teda koukám, jak jsou někteří DR. vydřiduši =-)
twininky
3. dub 2012
@.danda. taky jsme si uzamkli diskuzi...máme TP říjen 2012 😉 je to pravda, ono sem vleze každej 🙂