• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@aerin obdivuhodné,já vždycky,když otěhotním,tak mám IQ prakticky na nule,nezvládla bych se naučit vůbec nic..dám se dokupy vždycky až tak 3 měsíce po porodu :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@granda miluji bramboráky :dizzy_face: já se těším domů na lasagne a bramboráky si udělám taky !!!!

@vera_vila ráda se taky přídám do tabulky :wink: i když ještě nevíme jestli je vše ok, chci myslet pozitivně abych miminko podpořila :slight_smile:
3. dub 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta Žanetko doufám, že Ti bude brzo o hodně líp :frowning2: :wink:
3. dub 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 ja jsem Bc statnice delala 4 tydny pred porodem :grinning:
ale tentokrat ty Mgr asi nedam, no, budu muset prodlouzit, prerusit, vybodnout se na to...ejste nevim:frowning2:
3. dub 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkonellis Děkuju, věřím že bude, jak jen ležím, piju čaj a jím ovoce, lepší se to, tak snad to zaženeme hned v začátku :slight_smile:
Hmmm a bramborák bych si taky dala, ale ten bych nerozdýchala :grinning: sakra to jsou chutě.
3. dub 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta doufám, že opravdu budeš rychle fit, držím všech 10-set :wink: už toho máš opravdu dost...je mi až líto, že třeba já kromně žravosti a malých nevolností nic neřeším a ty musíš takhle "nicnedělat" a dávat pozor na úplně všechno a ještě s nemocí :frowning2: Tak posílám dobrou náladu :wink:

Na bramboráky se tak těším, že je udělám nejdřív a pak lasagne....mňam :dizzy_face:
3. dub 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, děláte chutě s bramborákem.. jdu nějaký usmažit..
3. dub 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy jste hrozné já chci taky bramborák.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@aerin říkám,fakt všechny obdivuju.Mně ty hormony vždycky vlezou i do mozku.. :slight_smile:Jsem ráda,že občas sednu za volant :grinning: :grinning: a dojedu tam kam mám.. :grinning: :grinning:
3. dub 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky od zítřka do pondělka předpokládám....tady asi nebudu ( máme na firmě akci od zítřka do pátku, takže nebudu u netu asi...) takže pak si všechno hezky dočtu :slight_smile: Držte se a já utíkám domů "vypapat" lednicu :grinning:
3. dub 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
to všechno @granda :grinning: nakazila mě a já musím prchnout o půl hoďky dřív z práce kvůli tomu bramboráku :grinning:
3. dub 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu asi taky smažit..:frowning2: se mi teda do toho nechce,ale ta mlsnota...
3. dub 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkonellis Děkuji, jsi hodná. Není to tak hrozné :slight_smile: dá se to zvládnout, jen se prostě musím hlídat. A ten bramborák by nedaly mé střeva a žaludek :grinning: Bude to dobrý :slight_smile: Buď ráda že na tom jsi tak jak jsi :slight_smile:

Užij si akcičku :slight_smile:
3. dub 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta ještě chřipka k tomu, to je nemilé :( tak pořádně vyležet a dát si citron a zázvor, ale moc to s ním nepřeháněj. Ať to brzy přejde!
3. dub 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady koukám dneska jedou bramboráky :slight_smile: můj manžel si ho shodou okolností také objednal, ale budu ho dělat asi až zítra, dneska mi není moc dobře. Tak dobrou chuť holky :slight_smile:
3. dub 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jít dělat bramborák nebyl dobrej nápad.. Začala jsem pěkně krvácet,takže od teď se nezvednu..,ale byly dobrý..
3. dub 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila ok, bude to ok. Musí.
3. dub 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila a jaký nacionále přesně?
3. dub 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Děkuji. Manžel přivezl kandovaný zázvor, ten mi většinou pomůže rychle v začátcích. Tak snad :slight_smile:
3. dub 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 Tak teď hezky odpočívej :slight_smile:
3. dub 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aerin @katunka82 děkuji holky..nj mám dost velké mezery v těch zkratkách :grinning: no nejenom ve zkratkách... moje první mimi, tak mě musíte brát :grinning: :slight_smile:
3. dub 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky :slight_smile:
já chci taky do tabulkýýýýýýýýýý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já jako každej den pravidelně dočítám,ale psát pořád nemůžu. Mi je hrozně blbě pořád :frowning2: tak až to přejde tak se snad řádně zapojim :sunglasses:

mmch s těma bramborákama to jste teda vymňaukli :stuck_out_tongue_closed_eyes: se poseru jakou na ně mám kvuli vám chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
3. dub 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska jsem s kamarádkou probírala mého gynekologa, máme stejného a zajímalo by mě, jak je Váš gynekolog sdílný, co vám na prohlídkách říká a tak. Já jsem tam vždycky tak 3 minuty a na co se nezeptám, tak mi neřekne. Minule mi ukázal plod a to bylo všechno, musela jsem se ho ptát jak je vlastně velký a jakému odpovídá stáří, sám by mi to neřekl. Chodím ke gynekologovi, kde platím 1000,- na rok a kámoška mi dnes říkala, že během těhotenství chce ještě 4000,- za nadstandardní péči,tzn. že prý na každé prohlídce udělá utz a mimi Vám ukáže, že jinak pokud si to nezaplatím tak standardně prý udělá rychlé vyšetření a utz ne....tak by mě zajímalo jak to chodí jinde. Taky říkala, že za každou fotku chce 200,-, to je normální? přijde mi to za jeden obrázek dost. Díky za info
3. dub 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha ty jo,tak to je masakr,já chodím na UTZ buď každý týden,nebo za 14 dní pokaždé dostanu zdarma obrázek,teda zatím 3X.mimo léků neplatím nic..
3. dub 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek35 a co za normální -standartní vyšetření Ti jako bude dělat?? Vždyť mimo krve, moči a UTZ se nic jiného nedělá v těhu...
3. dub 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prdecek Holky, takže kdo bude chtít dát údaje, tak bych dala přezdívka, jméno, věk, termín porodu, počet dětí, termín následující kontroly a třeba klidně i město bydliště, ať víme, z kterých konců republiky se tu scházíme...

nejsou všechny údaje povinné, ale zkusím tu tabulku dát jen nám pro informaci, aby to ní nikdo cizí nelezl...
3. dub 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, teda vás číst je požitek :grinning: ... nejdřív navnadíte Mekáčem, dnes bramboráky, to aby se tu člověk uslintal :grinning:
@eupha To teda zírám, to máš asi hodně nadstandartního doktora. Já jsem sice z menšího města, ale i v CARu jsem za fotečku zapaltila 50,-kč a u mého je to stejné. Ročně neplatím nic na víc :astonished: . S tou sdílností je to na štíru asi všude, ten můj zase občas povídá, ale tak potichu že bych mu musela ležet na stole, abych rozuměla :angry: :grinning:
3. dub 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vera_vila já jsem pro, bude to tu rouhodně přehlednější, jen bych byla spíše pro uzamčení tématu... nechce se mi tu zveřejňovat údaje :wink:
3. dub 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Ahoj, tvůj dotaz mě docela zaujal, protože to co popisuješ je velmi vzdálené od mojí reality. Byla jsem zatím dvakrát na kontrole (jsem v 11 týdnu), pokaždé vyšetření s ultrazvukem a obrázkem, neplatila jsem nic. Dnes jsem byla na screeningu, opět bez platby. Ročně také mé gynekoložce nijak nepřispívám. Podle jejích informací mě čeká platba 350 Kč za celé těhotenství u jednoho velkého utz ve 13 týdnu, kde bude přitomný i můj manžel. Vyšetření jinak trvá tak 20 minut s tím, že řešíme, co bude příště, jaké mám problémy a tak. Ale vím, že tu občas jiné holky píšou, že platí docela velké částky, tak snad ony budou moci dát nějaký objektivní pohled na jednotlivé platby.
3. dub 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha promiňte že vám vstupuji do diskuze, ale koukám jako blázen... můj gynekolog, mi zatím při každé kontrole udělal UTZ, a docela mi všechno vysvětlí, řekne jaký sem den těhotenství a žádné peníze u něj neplatím, jo za lístek na peníze a za vyšetření když jsem neměla ještě průkajdu tak 30 kč, ale to je vše a fotky z UTZ pokud někdo chce tak bezpaltně nahraje na USB disk.... to teda koukám, jak jsou někteří DR. vydřiduši :confused:
3. dub 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@.danda. taky jsme si uzamkli diskuzi...máme TP říjen 2012 :wink: je to pravda, ono sem vleze každej :slight_smile:
3. dub 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek