• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@eupha tak dejme tomu, že UTZ mimo 3 základní termíny 12tt, 20tt a 30tt je svým způsobem nadstandart, ale asi to je dost o doktorovi... Já teda své doktorce neplatím vůbec nic, kromě 30 Kč za prohlídku, prokud to není prevenčka, respektive poradna (protože minule na první prohlídce nic nechtěli)... fotku zatím nemám, tak nevím, ale myslím, že si za ni asi taky nic neřekne... těžko říct, to nevím... ale jinak teda to je docela síla... myslím, že vyšetření UTZ rozhodně nemůže stát 4 tis. za 9 měs., i kdyby Ti ho dělal při každé kontrole...
3. dub 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@.danda. tabulka bude ve zvláštním tématu, samozřejmě uzamčeném jen pro zde přítomné... Co se týče uzamčení tohoto tématu, tak může jen zakladatel a to já nejsem...
3. dub 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky
@.danda.
@vera_vila
@kamisek35
@hh4182 No já na to dneska právě taky koukala jak v jiříkově vidění. Toho gynekologa jsem si vybrala, protože jsem ho měla blízko k práci a hlavně objednací doby byly krátký a bral mě vždy na čas, takže jsem nějaký příspěvek 1000 na rok nějak moc neřešila, nicméně po tom co mi dnes říkala kamarádka dost zvažuju, jestli ho nezměnit. Navíc jsem si uvědomila i to, že mě docela odflákne pokud se sama nezeptám. Asi kdyby dostal ty 4000 byl by sdílnější. Přijde mi to ale jako vyslovená drzost, když někde dávají fotky zadarmo nebo za 50,- chtít za to 200,- navíc když ještě dostává litr za rok. Jsem z toho fakt naštvaná.
3. dub 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila to je super nápad... napíšu do zprávy... to je fajn... sice mě čeká teprve druhá kontrola, ale taky chci mimíska podpořit. :wink:

holky, no my měli bramborák v neděli. sem měla takovou chuť, že jsem je dělala večer asi v půl osmé... zatím je mi furt dobře... už si říkám, že je to až divné... tak snad vše v pořádku... musím počkat do kontroly 17.4. taky vám to tak neutíká do té další kontroly? ono to asi uteče a ani si nevšimnu, ale teď je to dlouhýýý... :sunglasses:

@eupha dnes jsem mluvila se známou, co rodila před měsícem - a dokonce na bulovce - byla tam spoustu hodin, ale nestěžuje si. prý celkem příjemný personál. jen to bylo dlouhýýý... ale to asi nebylo porodnicí :slight_smile: :wink:
3. dub 2012 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, založila jsem nám soukromou skupinu, postupně vás tam všechny přidám a pak hodím odkaz... Stejně tak už ji mám založenou pro tabulku... Nevím, jestli to zvládnu dneska, ale určitě do konce týdne bude vše funkční a můžeme si povídat, aniž by to četl každý...
3. dub 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@eupha třeba nemá smlouvu s pojišťovnou, jinak si to neumím vysvětlit...
3. dub 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila ok :wink:
@eupha no ani se ti nedivím, taky bych z toho byla rzočarovaná :wink: Poptej se v okolí, určitě tam máte vícero gyndařů :wink:
3. dub 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha vůbec se Ti nedivím, a jestli máš možnost, možná bych měnila, já měnila asi před dvěma měsíci, moje bývalá DR. chtěla taky za všechno prachy a když mě vyšetřila UTZ ani mi to neukázala, a jen řekla, je to dobrý, hlavně že sem druhý den nato jela do nemocnice s krvácením, okamžitě sem od ní odešla, a ta se cejtila dotčená, arogantní mrcha to byla a jen na prachy....
3. dub 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila bezva nápad, sem fakt vleze úplně kdekdo :confused: Tak pak hoď odkaz a přestěhujeme se :wink:
@eupha hele, já mám gynekologa tak trochu podobného, bohužel. Sice ročně ani za těhotenství nic neplatím, ale ultrazvuk mi v předchozím těhu dělal přesně 2x - když jsem k němu přišla v nějakém 9. týdnu a pak ve 12.tt, na 20.tt mě poslal do Motola a na 30.tt taky), zbytek jsem si musela zaplatit a to 200 Kč a za fotku chce taky 200 Kč. Takže taky docela drsný. A přitom jsem k němu šla po 2 potratech, takže bych čekala, že byse aspoň v těch začátcích mohl přesvědčit, že je vše ok.
3. dub 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_t_ka123 tak to je dobrý, já už jsem pro ni rozhodnutá :slight_smile:
3. dub 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila ja by somd ala bez mena, staci:
prezivka / vek / TP / KO
3. dub 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha ja platim 500 vstupni a taky neni moc sdilny,doufam ze se rozpovida. A za prvotrimestralni screening platim 1000.
3. dub 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha jůůů, tak to se tam možná potkáme, to je fajn... tak uvidíme... :slight_smile:
jinak já u gynekologa platím jen cca po 50ti Kč za prohlídku, ale vím, že tam má pak rozšířený ceník na fotky z utz a taaak... jinak ale se musím na všechno vyptat - i vitamíny a taaak... hlavně se mi tam střídají dvě doktorky - dopoledne jedna a odpoledne jiná - ta paní z bulovky, tak uvidím, jaká bude ještě ona... ale určitě takovéhle pálky neplatím. není to nějaký soukromý doktor?
3. dub 2012 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa já bych to nenazvala nechtěné dítě, jen neplánované :slight_smile:
@kate013 jak jsem rychle prolítla, holky ti už odpověděly za mne. KP je poloha koncem pánevním. Bohužel se z toho udělal v psoeldní době strašák a něco nepřirozeného a nebzepčného a řeší se to většinou císařem, obzvlášť u prvorodiček a s tímto postupem já absolutně nesouhlasím. Takže jsem skončila v Chomutově, protože místní primář je schopný snad všeho a hlavně umí. Ale jeho styl nemusí každému sednout
3. dub 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zzaneta to ještě ani nevím kolik za ten screening budou chtít, objednali mě k nějakému jinému doktorovi a o ceně zatím nic neříkal, jdu ještě před tím screeningem k němu, takže se radši zeptám, abych nebyla překvapená.
3. dub 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčata, skupina založena, většina z vás dostala interní poštou odkaz... odkaz na tabulku pošlu později, až ji dám dohromady...
3. dub 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eustoma jméno není povinné a jak jsem tu psala, pořád je lepší oslovovat jménen, než "hele ty tam s tou přezdívkou"... Navíc je to jen pro nás, pro nikoho jiného...
3. dub 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_t_ka123 já se v tom úplně nevyznám, on je něco jako polosoukromý, tzn. že většina běžných výkonů je hrazena pojišťovnou, ale dává se tam něco jako dobrovolně nedobrovolný roční příspěvek, takže nevím kam ho zařadit. Ty 4 tisíce jsou prý něco jako nadstandard jinak tě musí normálně vyšetřovat. Mě spíš právě zajímalo jestli vyšetření utz při každé návštěvě je i jinde nadstandard, což jak psala vera asi ano.
3. dub 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha vyšetření na UTZ každou návštěvu určitě není standart, ale záleží na zvyklosti doktora, ne na tom, kolik mu zaplatíš. (když neudělá UTZ, měl by si alespoň poslechnout srdíčko) U fyziologického těhu platí pojišťovna 5 UTZ za celé těhu (ale stačí když doktor napíše, že byl problém a zaplatí jich klidně 2x tolik) Zhruba od toho 20tt kdy jsou už většinou cítiit pohyby se UTZ již za normálních okolností nedělá, je to zbytečné až pak ten ve 30tt a pak kolem toho 38tt k určení váhy dítěte :wink:
3. dub 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila ja som vas este nedocitala som na stranke 54 :wink:. kym dojdem k 57, bude polnoc :wink:
3. dub 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkonellis no to jsme ráda,, ja mám ještě na ranní svaču,,, už tedka se těším,,
3. dub 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem u dr. zjstila, ze jsem cca v 6. tydnu (uz je srdecni akce), TP 28.11. a koukam, ze tady je plno... Rada bych obcas nakoukla, ale mam uz jednoho prcka, takze o zabavu je postarano a casu malo :grinning: :grinning: . Pokud bude vse Ok, planuju zas rodit v Motole ..chysta se tam nekdo ?

ehm..@blondynka400..???
3. dub 2012 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
tak ja u sve gyndr platim 250,- rocne od te doby co se prestehovala do jakyhosi strediska, tak to prameni z toho, predtim klasicky 30,- ....za fotku v tehu jsem minule platila 100,- za kazdou, tak uvidim jak to bude ted...ani nevim, jestli si o ni dneska uz reknu nebo ne... ale kazdopadne mam dr. velmi vstricnou a sdilnou:slight_smile:
s utz je to opravdu tak jak tu nektery holky pisou a divte se nebo ne, ale spousta zenskych ani zbytecny utz nechce:wink: koneckoncu, horka novinka je sterilizace panu pomoci utz, tak to asi tak uplne bez efektu nebude:grinning:

ja ted teda hlavne resim, jak presit a nezblit se, jsem vzhuru necelou hodinu a uz mam teda namale a to jdu na odber az cca na 9:15, tak fakt nevim jak to dam....sly jste uplne nalacno nebo myslite ze neco muzu?:frowning2:
4. dub 2012 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
mě čeká kontrola zítra a přijde mi že se čas vleče jak slimák - a ještě rozšlápnutej....Od pondělka mám kašel a je to dost nepříjemný, bolí mě z něj celý břicho...Jsem strašně zvědavá na kdy a kam mě doktorka obědná na screening, myslím že to oni dělají, ale jistá si nejsem a ptát se nemám koho, když ještě nikdo neví...Nemůžu se dočkat velikonoc, konečně to chceme říct rodičům, strašně se těším až si budu moci po velokonocích po telefonu "postěžovat" mamince.... :slight_smile:
4. dub 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak já jsem taky zvědavá kolik budu platit u Dr.,u prvního jsem zaplatila 500 Kč a pak už po mně nic nechtěl,ale jak to bude ted...............
@vera_vila prosím tě co bude teda v té tabulce?
4. dub 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem. Tak já u doktorky kromě 30,- za vyšetření nic neplatím (poradny jsou pak zadarmo). Za fotečku jsem v minulém těhu platila 50,- :grinning: No uvidím dneska jestli nepodražila, jdu na kontrolu a chci si nechat udělat fotku, jestli bude vše v pořádku.
@vera_vila Můžu poprosit taky o odkaz? Dík
Jinak holky začala jsem studovat látkové pleny a jsem z toho čím dál víc nadšená. Dokonce se mi o nich dneska v noci zdálo :sweat_smile:
4. dub 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky :slight_smile: tak jsem dala tohle album pro registrované, tak by jste ho měli vidět, koukněte jakej mám břuch v 9tt :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mě vomejou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejej to sa debati aj tuto :wink:
4. dub 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. dub 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsuzzi ani nevíš jakou si mi udělala radost, včera jsem při pohledu do zrcadla skoro slzela, zaříznutá podprda, břicho jak kdybych 14 dní nebyla na velký...přijde mi to brzo, ale vím prd, jsem těhotná poprvé, takže spíš spekuluju :grinning:
4. dub 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek