• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
Můžete mě prosím přidat do skupiny? Děkuju :slight_smile:
4. dub 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pojďte se všichni přesunout do té uzavřené skupiny, ať nemáme 2 diskuze ;)
4. dub 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brindik pisni zakladatelke.
4. dub 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brindik tak ukááááážžžžžžž :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: navíc koukám, máme asi stejný TP, já jsem si zadala 28dňový cyklus, ale měla jsem MS dost rozházenou a průměr byl 26 dňový cyklus a to by byl TP 10.11. tož uvidíme jak mi ho teď upřesní toho 25 :slight_smile:
4. dub 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé a my tam nejsme teďkom? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no to je ono jak sem říkala, kde jako jsme :sweat_smile: už v tom mám zmatek :grinning:
4. dub 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsuzzi - ne, my jsme zatím ve veřejný skupině, ale psala jsem zakladatelce, tak doufám že brzo budeme :slight_smile: já mám kontrolu zítra, klepu se aby bylo vše v cajku a strašně se těším že nemusím zítra vstávat v šest :slight_smile: já měla cyklus zase extrémně dlouhej, překvapilo mě, že vůbec ovuluju..takže "prcka" nazýváme Zázrak nebo Aldous (podle jednoho ujetýho filmu)
4. dub 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už v soukromí jsem od včerejška, tak tam taky šupej a už nepiš sem, já si to pletu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych prosila přidat do skupiny :slight_smile:
4. dub 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulinka napis zakladatelke.
4. dub 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulinka přezdívka, jméno, věk, počet dětí, termín porodu, následující kontrola, město bydliště... nejsou všechna data povinná... abyses dostala do tabulky i soukromé diskuze, musím Tě přidat do skupiny...

@jejda musím Tě přidat do skupiny, pak pošlu odkaz interní poštou...
4. dub 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila moje ůdaje Jajulinka,Jarka,1 dítě,podle menstruace 9. listopadu,kontrola 17.4.,České Budějovice :slight_smile:
5. dub 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pročetla jsem to od začátku do konce a bylo to vážně náročné:slight_smile: Po včerejší prohlídce jsme v 9+2 a mám první fotečku mimísa. Vypadá spíš jako méďa:slight_smile: Je skvělé když se potká tolik těhulí se stejným termínem. Mimichodem ty bramboráky - to jste mi dali. Mám na ně strašnou chuť!!!
5. dub 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky mě vychází datum porodu listopad :slight_smile:
Chtěla jsem se jen zeptat jak je to u vás ?? Taky vás některé dny bolí podbřišek víc a některý den vůbec ??
Díky
5. dub 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, prožili jsme teď něco strašného, začla jsem krvácet a potratila jsem. byla jsem teď 2 dny v nemocnici, tak mám za sebou revizi. budiž mi útěchou, že ani nebylo srdíčko a plod neodpovídal týdnu těhotenství, takže by se ani tak nevyvíjel dobře. v každém případě jsem z toho zdrcena a vůbec nevím, co dál. dávám si teď pauzu. všem vám přeji jen a jen zdravá miminka a zdraví všem!!!!!!
5. dub 2012 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 ahoj, je mi moc líto co tě potkalo :( drž se!
5. dub 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 moc mě to mrzí, je to opravdu hrozné, doufám, že se s tím vypořádáš a brzy bude zase líp. Myslím na Tebe
5. dub 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila takže snazilkabara, 1 dítě (10 měsíců), TP dle MS 5. listopadu, KO 29.4.., Praha
5. dub 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila Ahoj, přidáš mě taky do skupiny?

sova33, 1 dítě (15 měsíců), TP 9.11., KO 11.4.
5. dub 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Ahoj, je mi líto, co tě potkalo. Přeji pevné nervy a hodně radosti z Martínka.
5. dub 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Moc mne to mrzí :frowning2: drž se a ať je co nejdříve líp!
5. dub 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 To je mi moc líto :frowning2: . Držím palce, aby bylo brzo lépe.
5. dub 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Ahoj, přidávám se k dalším holkám s lítostí :( Držím pěsti, ať se brzy znovu podaří.
5. dub 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila Můžu taky prosím přihlášení do skupiny? Děkuji
5. dub 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duck09 Ahoj, jsi povolená...

@maximka33 Ahoj... Mrzí mě to, ale lítost Ti nepomůže... Jak mi říká vždycky kamarádka porodní bába - to špatné tělo vyloučí a je to lepší, než kdyby miminko bylo poškozené, postižené, nebo se narodilo třeba mrtvé, nebo s vadami neslučitelnými se životem - i když ta ztráta bolí... přeji Ti hodně sil a brzkou rekonvalescenci, ať se můžete znovu začít snažit :hearts::hearts::hearts:
5. dub 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,jsem tu nová ,mužu se přidat?
7. dub 2012 v 09:53  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera3 ahojky, urcite, ale sme sa uz stihli presunut do sukromej doskusie. poziadaj vera_vila o pridanie.
7. dub 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 je mi to moc líto :frowning2: nevím ani co říct, protože si nedokážu představit, co bych dělala :frowning2: Možná jen...hlavu vzhůru.... :pensive:
10. dub 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 moc mě to mrzí a držím palce aby jsi se brzo zadařilo a vše dopadlo už dobře !!
10. dub 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maximka33 omlouvámse vůbec jsem to nevěděla,bude dobře,překonáš to stejně jako my ostatní,jen to chce čas..Příště se to určitě povede...Držím palečky..
10. dub 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Poznámka admina: “forum neslouzi k prodeji veci”
11. dub 2012 v 11:01 • djn
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek