Termín porodu listopad 2012

Ahoj. Je už tady někdo, kdo objevil // v těchto dnech a termín mu vychází na listopad?
Já si dělala test 2dny před MS a čárka už tam je. Cítila jsem, že tam bude 😃 . Čekám druhé mimi
A těším se na další maminky co se postupně přidají!
brindik
4. dub 2012
Můžete mě prosím přidat do skupiny? Děkuju 🙂
eupha
4. dub 2012
Holky pojďte se všichni přesunout do té uzavřené skupiny, ať nemáme 2 diskuze 😉
eustoma
4. dub 2012
@brindik pisni zakladatelke.
xsuzzi
4. dub 2012
@brindik tak ukááááážžžžžžž :-N 😃 😃 😃 😃 navíc koukám, máme asi stejný TP, já jsem si zadala 28dňový cyklus, ale měla jsem MS dost rozházenou a průměr byl 26 dňový cyklus a to by byl TP 10.11. tož uvidíme jak mi ho teď upřesní toho 25 🙂
xsuzzi
4. dub 2012
jéééé a my tam nejsme teďkom? =-) :-N :-N :-N no to je ono jak sem říkala, kde jako jsme :-N už v tom mám zmatek 😃
brindik
4. dub 2012
@xsuzzi - ne, my jsme zatím ve veřejný skupině, ale psala jsem zakladatelce, tak doufám že brzo budeme 🙂 já mám kontrolu zítra, klepu se aby bylo vše v cajku a strašně se těším že nemusím zítra vstávat v šest 🙂 já měla cyklus zase extrémně dlouhej, překvapilo mě, že vůbec ovuluju..takže "prcka" nazýváme Zázrak nebo Aldous (podle jednoho ujetýho filmu)
xsuzzi
4. dub 2012
já už v soukromí jsem od včerejška, tak tam taky šupej a už nepiš sem, já si to pletu :-N 😃 😃 😃 😃
jajulinka
4. dub 2012
taky bych prosila přidat do skupiny 🙂
eustoma
4. dub 2012
@jajulinka napis zakladatelke.
vera_vila
4. dub 2012
@jajulinka přezdívka, jméno, věk, počet dětí, termín porodu, následující kontrola, město bydliště... nejsou všechna data povinná... abyses dostala do tabulky i soukromé diskuze, musím Tě přidat do skupiny...

@jejda musím Tě přidat do skupiny, pak pošlu odkaz interní poštou...
jajulinka
5. dub 2012
@vera_vila moje ůdaje Jajulinka,Jarka,1 dítě,podle menstruace 9. listopadu,kontrola 17.4.,České Budějovice 🙂
janes9
5. dub 2012
Ahoj holky, pročetla jsem to od začátku do konce a bylo to vážně náročné🙂 Po včerejší prohlídce jsme v 9+2 a mám první fotečku mimísa. Vypadá spíš jako méďa🙂 Je skvělé když se potká tolik těhulí se stejným termínem. Mimichodem ty bramboráky - to jste mi dali. Mám na ně strašnou chuť!!!
mihule111
5. dub 2012
Ahoj holky, taky mě vychází datum porodu listopad 🙂
Chtěla jsem se jen zeptat jak je to u vás ?? Taky vás některé dny bolí podbřišek víc a některý den vůbec ??
Díky
maximka33
5. dub 2012
ahoj holky, prožili jsme teď něco strašného, začla jsem krvácet a potratila jsem. byla jsem teď 2 dny v nemocnici, tak mám za sebou revizi. budiž mi útěchou, že ani nebylo srdíčko a plod neodpovídal týdnu těhotenství, takže by se ani tak nevyvíjel dobře. v každém případě jsem z toho zdrcena a vůbec nevím, co dál. dávám si teď pauzu. všem vám přeji jen a jen zdravá miminka a zdraví všem!!!!!!
eupha
5. dub 2012
@maximka33 ahoj, je mi moc líto co tě potkalo 😞 drž se!
snazilkabara
5. dub 2012
@maximka33 moc mě to mrzí, je to opravdu hrozné, doufám, že se s tím vypořádáš a brzy bude zase líp. Myslím na Tebe
snazilkabara
5. dub 2012
@vera_vila takže snazilkabara, 1 dítě (10 měsíců), TP dle MS 5. listopadu, KO 29.4.., Praha
sova33
5. dub 2012
@vera_vila Ahoj, přidáš mě taky do skupiny?

sova33, 1 dítě (15 měsíců), TP 9.11., KO 11.4.
sova33
5. dub 2012
@maximka33 Ahoj, je mi líto, co tě potkalo. Přeji pevné nervy a hodně radosti z Martínka.
zzaneta
5. dub 2012
@maximka33 Moc mne to mrzí 😞 drž se a ať je co nejdříve líp!
aaa
5. dub 2012
@maximka33 To je mi moc líto 😞 . Držím palce, aby bylo brzo lépe.
duck09
5. dub 2012
@maximka33 Ahoj, přidávám se k dalším holkám s lítostí 😞 Držím pěsti, ať se brzy znovu podaří.
duck09
5. dub 2012
@vera_vila Můžu taky prosím přihlášení do skupiny? Děkuji
vera_vila
5. dub 2012
@duck09 Ahoj, jsi povolená...

@maximka33 Ahoj... Mrzí mě to, ale lítost Ti nepomůže... Jak mi říká vždycky kamarádka porodní bába - to špatné tělo vyloučí a je to lepší, než kdyby miminko bylo poškozené, postižené, nebo se narodilo třeba mrtvé, nebo s vadami neslučitelnými se životem - i když ta ztráta bolí... přeji Ti hodně sil a brzkou rekonvalescenci, ať se můžete znovu začít snažit ♥♥♥
vera3
7. dub 2012
Ahoj holky,jsem tu nová ,mužu se přidat?
eustoma
7. dub 2012
@vera3 ahojky, urcite, ale sme sa uz stihli presunut do sukromej doskusie. poziadaj vera_vila o pridanie.
andrejkonellis
10. dub 2012
@maximka33 je mi to moc líto 😞 nevím ani co říct, protože si nedokážu představit, co bych dělala 😞 Možná jen...hlavu vzhůru.... |-|
slunecko123
10. dub 2012
@maximka33 moc mě to mrzí a držím palce aby jsi se brzo zadařilo a vše dopadlo už dobře !!
kamisek35
10. dub 2012
@maximka33 omlouvámse vůbec jsem to nevěděla,bude dobře,překonáš to stejně jako my ostatní,jen to chce čas..Příště se to určitě povede...Držím palečky..
djn
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Začni psát odpověď...

Odešli