• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
Ahoj Holky,

tak se k Vám přidávám sice se nám mimi narodí až koncem listopadu :slight_smile: jsem dnes přesně 8+0tt další ult mám za 9 dní nemůžu se dočkat, na prvním v 6+2 jsem viděla jen fazoli ve které svítila mini tečka
18. dub 2012 v 08:41  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulazostravy :Ahoj, mame soukromou skupinu-napis na vera_vila-da Ti pristup :wink: Jinak mame stejny TP :slight_smile:
18. dub 2012 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tady nová a ráda bych se přidala. Už jsem včera žádala i vera_vila o přístup do soukromé diskuze, ale zatím nic. Dnes jsem 10+1, TP 14.11., Praha:slight_smile: Na UT jdu až 12+0 a nemůžu se dočkat:slight_smile:
19. dub 2012 v 15:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_8055 Ahoj, ona tu vera není tak často, ale musí tě přidat ona, protože je správce, tak vydrž ;) Jinak vítej!
19. dub 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Aha, děkuji za info a milé přivítání, budu se těšit, snad se dočkám:slight_smile:
19. dub 2012 v 16:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám všechny nové maminky...
3. kvě 2012 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se přesunuli z prosince do listopadu :slight_smile: Po dnešní úspěšné kontrole jsme 9+0tt a TP 28.11., ale stejně si myslím že nám ho přinesou čerti :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda všem, mám prosbu, jste některé jistě na neschopence, zajímalo by mě, zda máte některá neomezené vycházky? Podle nového zákona od 1.1.2012 prý už neomezené nejsou. Předem díky za reakce :dizzy_face:
4. kvě 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 Neomezené vycházky jdou jen ve vyjímečných případech. Tvoje doktorka musí poslat žádost na sociálku, ale moc to nechtějí schvalovat :unamused:
4. kvě 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta díky, co jsou zvláštní případy? jsem těhotná, né nemocná, abych nesměla ven o 3h. víc....
4. kvě 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 Právě že hlavně u těhulí to omezili.. a ty případy posuzuje bohužel sociálka
4. kvě 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta chce se mi z tohoto systému zvracet, snad na ty s...ě taky jednou dojde, člověk, aby se začal chovat jako "menšina" , Ty chodíš do práce nebo jsi na neschopence?
4. kvě 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 já jsem na neschopence, moje doktorka nevedela o tom ze neomezene vychazky nejdou a napsala mi je ale ted se bude posilat zadanka na socialku, takze cekam ze o ne prijdu.. jojo, system je uzasny a pokud nejsi mensina, nemas narok na nic. Nehlede na to ze nemocenska chodi jak chce ale kdyz platime my jim, musi to byt vcas jinak penale a pokuty.. Co na to rict?
4. kvě 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta Jsem vytočená, že se to asi ani mimískovi nelíbí :angry: . Já jdu k doktorce příští týden v pátek, zatím jsem stále pracující, momentálně na dovolence.
4. kvě 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 A v kolikátem jsi tt? No je to na prd s tema vychazkama, hlavne kliiiiiid :slight_smile:
4. kvě 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta Dnes jsme 10+6 :dizzy_face:
4. kvě 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 Gratulace :slight_smile: A ty chces zustat doma nebo mas problemy?
4. kvě 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta Děkujeme :dizzy_face: . V práci bývám od 9 - 18h. a je tam velký forf, psycho nátlak, pracovní morálka nic moc... Doma mám klid a hlavně žádný smradlavý zákazníky ( občas je to síla, ale myslím jako voňavky)
4. kvě 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 Já mám to samé, teda kromě těch zákazníků, já s nimi jednala jen po telefonu :slight_smile: Takže naprosto Tě chápu :slight_smile: Tak ať to u doktorky dobře dopadne.
4. kvě 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. kvě 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen bych se chtěla zeptat, jestli se ještě smím přidat mezi vás? Děkuji :slight_smile:
8. kvě 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leni84 Ahojky, napiš IP uživatelce vera_vila, přesunuly jsme se do soukromé skupiny :slight_smile:
8. kvě 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaa Děkuji :slight_smile:
8. kvě 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, přidávám se do diskuze. Termín máme 1.11., mám skoro 2letého klučíka. Bude to mazec. Příští týden jdu na tripple test, tak doufám, že dopadne dobře..pak už bude způli vyhráno :slight_smile:
14. kvě 2012 v 15:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hajcata ahoj, vítej! přesunuly jsme se do soukromé diskuze,musíš napsat o autorizaci zakladatelce vera_vila :wink:
15. kvě 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, přidávám se do diskuse, termín mám 29.listopadu :wink:
16. kvě 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angeela Ahoj, tak jsme na tom stejně, taky mi termín vychází na 1.11.2012. Je to moje první mimčo :slight_smile:
17. kvě 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkka ahoj.. úplně stejně na tom nejsme.. já jsem o mimčo přišla kvůli vývojové vadě.. Tobě i Tvému miminku přeji pohodové těhotenství a zdravé a šťastné miminko..
17. kvě 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: mám termín taky v listopadu 15. :slight_smile: I když už jsem ve čtvrtém měsíci, tak jsem dnes musela poprvé vystoupit z tramvaje, jak mi bylo špatně :(. Bude to mé první mimi a vůbec jsem nechápala, co se se mnou děje :(.
21. kvě 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snazilkabara Ahojky, tak jak se vám s Emičkou daří?
Já moc nestíhám, Emča je hrozný živel, na chvilku jí spustím z očí a už mizí v šuplíku, nebo se staví a chce se vydat na samostatnou cestu, která končí pádem a brekem :slight_smile:
Ale jinak jsem se zbavila všech nevolností a nejsem už ani tak unavená. Přistoupili jsme k ráznějšímu kroku, já jsem se na 3 noci odstěhovala z ložnice a manžel k ní v noci vstával. Za 3 dny už spala celou noc. Ale úplně kojit jsem nepřestala. Ještě jí kojím ráno, 1x-2x přes den a před spaním. Tak chci vydržet ještě do léta, to bude malé rok a pak to snad nějak zvládneme.
Co ty? Už je ti snad taky dobře? Už víš, jaké čekáte druhé? Já jdu na UTZ ve středu, tak uvidíme, uvidíme :slight_smile:
21. kvě 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek