• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@barusatko už se těším na léto na ovoce - třešně, broskve, meloun... :sunglasses:
13. bře 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je mi silně blivno. Včera v noci jsem měla děsný bolesti asi jako po porodu při zavinování dělohy tak jsem ráno mazala k doktorovi jestli to neni mimoděložní a naštěstí ne. Mimi má 4,5 mm a bije srdíčko :slight_smile: Každopádně je to asi únavou. Emičce je teprv 9 měsíců a ted se naučila si v postýlce sedat takže jí v noci 4x musim chovat aby usnula a jelikož jsem šla po mateřský hned po 5 měsících do práce jsem docela v práci ko. Bud tam spim a nebo bleju :grinning: no jo děti brzo po sobě, nespaní, nosení a práce je holt řehole. Těšim se až budu doma- tentokrát plánuji minimálně 2 roky.
13. bře 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda tak to ja jedine tresne jablbo jahody banan kivi ale jinak toho taky moc nedam
13. bře 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilkabara ahojda mne je taky porad ble tak polehavam a spim dnes jsem teda uklidila a chvilku se sla projit ven ale uz lezim
13. bře 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilkabara Ty si to těhotenství teda naplno užíváš :wink: Jinak klobouk dolů, že ještě chodíš do práce.
13. bře 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, jdu vás uklidnit poté co jste uklidnili vy mě :sweat_smile: já mám taky pocit,že to každou chvíli dostanu :grinning: :grinning: :grinning:
jinak je tu někdo komu nic není? Mě prostě nic není :sweat_smile: jak,kdybych ani těhu nebyla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsuzzi Přišlas provokovat? :grinning: (mně je zatím taky celkem dobře, ale pssst :wink: )
13. bře 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda :grinning: :grinning: :grinning: nééé :sweat_smile: já jenom, jestli tady někdo takovej je :sweat_smile: že mě je blbý psát,pač mě prostě nic není no :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsuzzi Na tebe taky dojde :sunglasses: U malého ti bylo dobře?
13. bře 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mně je dnes taky celý den blbě, snažím se to zahánět malými svačinkami, ale moc to nepomáhá :unamused:
13. bře 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko já se nekoupu už hoooodně dlouho,snažení bylo dlouhé :stuck_out_tongue_closed_eyes: A chybí mi to :slight_smile: Vana je vana :slight_smile:
13. bře 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda Já bych si z toho jídelníčku nedělala hlavu,jíst zdravě a pestře to ano,ale např.moje švagrová taky přibrala 20kg a to moc nejedla a před otěhotněním měla 49kg,takže nevíš co je "vyžraný" a co je jen voda v těle.Navíc na fotce ti to moc sluší,tak to určitě případně rychle shodíš a budeš zas kočka :wink:
13. bře 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsuzzi no,mně taky nic není a když to tady čtu,tak si přidám divná :sweat_smile: Ale jsem doma,pracuji teda z domova,ale je to fakt větší klídek.Mám roupy a chci jít do práce,v pátek kontrola,tak uvidíme :wink:
13. bře 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda no právě,že asi nedojde :grinning: mě u malýho taky nic nebylo :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: a taky sem si připadala u dubňátek divně :grinning: tak sem čekala až se to tam všechno vyblije a pak sem se pustila do debaty na plno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
cca v 16tt to všechno skončilo :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky mate holky nafoukly bricho ja desne a bolijou me brisni svaly a ani podprdu nesnesu mate taky nekdo takovej problem nebo jsem sama :slight_smile:
13. bře 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsuzzi bud rada ze ti nic neni ja mam strach sama chodit nakupovat protoze v obchode je mi zle tak ani nikam moc nechodim :grinning:
13. bře 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romik84 mne pomaha jedine to zaspat zadny lizatka caje nic mi nepomaha jen spanek :wink:
13. bře 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja sa k vám asi tiež pridám, testovala som v sobotu (28.DC) a dnes a dopadlo to takto. Teda vobec som to nečakala. Zatial nič moc na sebe nepozorujem, akurát v noci nemožem spať :-/
13. bře 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky!
Zkusím večer dočíst, ted musím jít ještě dělat večeři, ale hlásím, že jsem byla u doktorky
Takže těhotenesví potvrzeno… dokonce tam snad už je i srdíčko. Něco tam tepalo, takže asi ok!
Ale pod tím mám nějaký hematom Snad se to vstřebá, byla jsem ale upozorněna že můžu špinit, at se nelekám. Takže se to bude zatím víc hlídat.
Pak tam byl ještě prvně říkala jeden hematom, dál, pak ale na to pořádně koukala a teda nakonec to vypadá spíš, že to bylo druhé plodové vejce, ale přestalo se vyvíjet. Asi teda, vypadalo to fakt tak, že tam něco bylo, ale už se to srovnává s okolní sliznicí…
13. bře 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu sem taky?? jsem 6+4, srdíčko tluče.... jsem po IVF
13. bře 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, přidávám se do klubu. Dnes potvrzeno těhu 6+4 a srdíčko "zatím" bije. Píšu zatím, protože jsem po jednom potratu, kdy srdíčko přestalo tlouct. Stalo se to v roce 2008, otěhotněla jsem znovu a v r. 2010 se nám narodil zdravý chlapeček. Holčiny, prosím poraďte, je mi pořád zle. Bolí mě snad celý den břicho,je mi pořád "těžko" od žaludku. Ani u jednoho těhu jsem nic takového neměla a vůbec nevím, jak to vydržím do 12tt, kdy by to dle Mudr. mělo ustoupit. Budu ráda, když napíšete.Renda
13. bře 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai
@fori
@mrkvicovar holky, super že už máte srdíčko, já musím ještě minimálně týden vydržet než se objednám. Původně jsem měla v plánu jít až 7 + něco, ale když Vám potvrdili už v 6+4 tak to taky risknu :slight_smile:
13. bře 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem dnes teda myslím 6+0 a srdíčkoé bylo... minulev tuhle dobu nebylo. Tak snad to fakt bylo ono a bude to ok :slight_smile:
Jdu tam znova za 2 týdny
13. bře 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsuzzi Ahojky tak mě taky nic není, jen se cítím dost unavená, ale to bude asi tím, že Náš Dáda je pěkný raubíř a nevyrží chvíli v klidu :D. Jinak jako u prvního těhu, kdybych nedostala MS tak ani nevím že jsem těhotná :slight_smile:
13. bře 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc jste mě všechny potěšili a doufám že v pátek potěším já Vás :D. Už se nemůžu dočkat pátku a doufám že bude vše o.k. jako u Vás :D

@barusatko já jsem taky děsně nafouklá, vypadám jka u prvního těhu ve 4.měsíci :D, manžel si ze mně pořád dělá srandu :D

@xsuzzi Ju jinak školky u nás to je také děs, bydlíme za Prahou, všude kolem se staví a školku tu máme jen jednu malou, ale slibují postavit ještě jednu, tak snad to vše vyjde :slight_smile:
13. bře 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule201 no ze me si taky dela srandu pritel ze mam brisko a prsa mela jsem 3 a ted tak5 :grinning: :grinning: :grinning: tak je rad prej mohlo by ti to tak zustata furt by me nuchnal jenomze me vsechno vadi hlavne nemam rada kdyz me polozi ruku na bricho nebo prsa tak je na mrtvici ze na me nemuze sahnout :grinning: :grinning:
14. bře 2012 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrkvicovar bud v pohode mam to same co ty a drzi me to od zacatku a mne tedy jediny pomaha spanek nebo lezet protoze mne kdyz je zle nejsem schopna niceho
14. bře 2012 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkaela ahojky tak to gratuluji ja take ze zacatku nemohla spat
14. bře 2012 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem, hlásím, že mi je nějak divně od žaludku :grinning: Ale aspoň vím, že se tam NĚCO děje :sunglasses:

Všem gratuluji k úspěšným kontrolám, já jdu až toho 27.3. a vleče se mi to neskutečně :frowning2:
Břicho mám taky jak balon, jestli to tak půjde dál, tak budu muset vytáhnout ze sklepa těhu oblečení :dizzy_face:
14. bře 2012 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek