• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
Ahoj holky, zdravím těhulky s termínem na listopad 2012 :slight_smile: Mě vychází termín z kraje listopadu, ale jeden nikdy neví kdy se tomu prďolovi bude chtít ven. Příští týden jdu na poradnu, tak snad budeme vědět jestli to bude třetí holka a nebo chlapeček :slight_smile:
22. kvě 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@angeela tak to mě moc mrzí... Chceš vymazat ze soukromé skupiny?
24. kvě 2012 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... já mám termín 2.11. to je doba...... :slight_smile: cítíte už některá pohyby?? já jen když si položím ruku na břicho a hodně se soustředím.. tak malinko něco jo.......ale jinak nic.....už to musí přijít každým dnem ne??jinak mě řekli už ve 12tt , že to vypadá na kluka.... ale , že si prý počkáme na 20tt. a v 17tt neviděli nic , takže musím počkat až na 22tt, to jdu na 2 screening...... (19.6.)
26. kvě 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila ahoj, asi jo.. stejně sem už nebudu chodit..
27. kvě 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angeela Dobrá...
27. kvě 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky :slight_smile:

@fori já slyšela že když to jde dost blbě vidět, tak to bývá většinou holka, že pry kluci a jejich pinďour je jasný hned, ale uvidíš, nejsem doktor :grinning:

já si myslím, že už něco cítím, od min. týdne, takové ty motýlky, Nejvíc když se najím a po obědě si lehnu na záda tak jako kdyby se tam malinko vrtělo, ale nevím nevím, jestli si to nepletu se střevama, když je to po obědě hihi :slight_smile:
28. kvě 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai koukám, že nám na den vychází stejný termín :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pistalka.x to jo, i když mě už to nějak posouvají, že to bude asi dřív :slight_smile:
A hlavně zatím mám furt blbě placentu, vcestnou a pokud by tak zůstala, tak to je blbý a musím na císaře a to by bylo určitě dřív. Chjo.... snad se vytáhne. Nechci císaře :frowning2:
28. kvě 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai to jsem ještě neslyšela ten termín "vcestnou" placentu, tak snad se to vytáhne jak říkáš a bude to v pohodě. A když by to bylo nakonec cíšařem, tak hlavně že je ady ta možnost a mimčo se narodí zdravé žejo :wink:
28. kvě 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pistalka.x to je, že placenta leží dole, a překrývá to děložní hrdlo. Přes to se nedá rodit, to bych mohla vykrvácet. Ale prý se často vytáhne pak s růstem dělohy nahoru, tak snad jo...
Já mám na první porod krásné vzpomínky, moc jsem se těšila na ten další... ale normální. Na císaři nic tak pěkného není :frowning2: Vadí mi, že bych se o to rození nijak nepodílela. No uvidíme....
28. kvě 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai aha tak snad to bude dobry a vsechno dopadne v normalu.

Ja byla dneska predcasne na poradne. Ráno mi začalo nějak tvrdnout břicho tak jsem tam raději sjela, stejně bych šla ve čtvrtek. Tak mi sestra hned změřila tlak a udělala to jako poradnu o dva dny dříve. Dr. říkal že mám málo hořčíku tak proto to tvrdnutí, napsal mi magnésium a za týden na kontrolu. Taky mi měřil děložní čípek a pry se mi malinko zkracuje, místo 3,5cm má 3cm. Je fakt že dost tahám holky (16 a 17kg) a extra se neomezuju...tak se trochu uklidním, a snad se to spraví...doufám :sweat_smile: :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
běhat by se asi taky nemělo že.... :sweat_smile:
29. kvě 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak bych se mezi Vás taky ráda zařadila, s prvním mimčem a termínem 15.11....:slight_smile:
30. kvě 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angeela Ahoj, tak to mě mrzí :frowning2:
31. kvě 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,můžu se přidat?Už vám některé doktor řekl pohlaví? Já mám termín 2.11 a ještě nevím :confounded: Nebojujete někdo s tlakem,když je takhle pršavo? :wink:
1. čer 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lca180 Ahojky, přesunuly jsme se do soukromého tématu, napiš zakladatelce tématu, umožní ti přístup :slight_smile:
1. čer 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy, zdravím vás při pondělku :slight_smile:
u nás byla v noci super bouřka, hezky pročistila vzduch.

@lca180 já mám obecně malinko nižší tlak a teď v těhotenství mám pocit, že jakákoliv změna počasí mi nedělá moc dobře. Jsem strašně utahaná a trochu se mi točí i hlava, takže když to jde tak po O si lehnu a dám dvacet a to mě zase nabije.

@aaa tahle diskuze není aktuální? teda jako že listpadovky 2012 mají jinou skupinu?? :confused:
4. čer 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistalka.x Nevím, jak moc je aktuální, ale myslím, že jsme skoro všechny v uzavřené skupině. Stačí napsat uživatelce vera_vila a umožní ti do ní přístup.
4. čer 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila ahoj, mohla by som poprosiť o pridanie do skupiny ? :wink:
4. čer 2012 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejtho Ahoj,

no já nestíhám absolutně nic. Dali jsme se do rekonstrukce, vyhodili jsme pracovnu, udělali novou ložnici, obývák i dětský pokoj. Do toho chodím do práce. Zrovna teď máme nastěhovaný obývák v chodbě a tak. Emička už sama chodí, ani moc nechce za ruku. My spíš máme jiný problém. Začala se strašně vztekat. Prostě jakmile něco chce a my řekneme ne tak si hned lehne a začne brečet, nebo když jí mám v náručí tak se prohýbá a kope. Spí skvěle od 8 do 6, sama v pokojíčku, takže supr, nekojím už vůbec. Jinak čekáme na 80% kluka tak jsem zvědavá :slight_smile: snad to ještě upřesní příště.
5. čer 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. čer 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já bych se s dovolením taky přidala ;) TP mám 23.11.2012,sice si ještě počkám,ale myslím,že to uteče jako voda,přeji Vám všem šťastné,bezproblémové těhotenství a zdravé miminko!
13. čer 2012 v 19:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte těhule, ráda bych se s k vám přidala. Mám TP 23.11.2012....taky všem přeji moooc štěstíčka, ať vše klape tak jak má ;)

Nejsou tady nějaké těhule z karvinska na společné výlety? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2012 v 11:47  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky take bych se pridala mam termin 20.11....je tu nejaka z PARDUBIC???:slight_smile:
21. čer 2012 v 11:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsme v soukromé skupině. Napište zakladatelce tématu, umožní vám přístup. A myslím, že jedna z Pardubic mezi náma je :wink:
21. čer 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak uz jsem pridana ...:slight_smile:
22. čer 2012 v 08:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
je dekuju za info ted koukam ze ti je 39r.....cekas prvni miminko???,
22. čer 2012 v 08:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solitudine Ano, první :slight_smile:
22. čer 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to jsme na tom stejne :slight_smile: tak super.....
22. čer 2012 ve 20:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solitudine Jsi stejně mladá jako já? :grinning: Přesuneš se za náma do uzamčené skupiny? :slight_smile:
23. čer 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek