• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
uz tam jsem:slight_smile:
25. čer 2012 v 11:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky se přidávám mezi listopadky :slight_smile: termín mám 15.11....nenajde se nějaká budoucí listopadová maminka z Liberce?
17. črc 2012 v 09:13  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, také se přidávám do diskuze, termín máme 1.11. a čekáme 2. raubíře. Ten starší oslaví za měsíc 2 roky, jsem zvědavá, jak to společně všichni zvládneme. JInak bříško mám už obrovský a co mě trápí, je pálení žáhy...bez Rennie ani ránu..ale to jsem měla v 1. těhu taky. Jinak je vše ok. Jméno ještě nemáme. Poraďte, jaká jména pro kluka máte vybraná vy??? Díky moc :slight_smile:)
17. črc 2012 ve 20:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky můžu se kvám přidat??? Termín mám 14.listopadu a čekáme první mimčo :wink:
14. srp 2012 v 18:41  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky bych ráda k vám :slight_smile: Čekáme první mímo, TP 29.11. dle utz 22.11. :slight_smile:
14. srp 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaadis Ahojky, jsme všechny v soukromém tématu, napiš zakladatelce o přístup :slight_smile:
14. srp 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mohla bych poprosit o přidání do skupiny mezi vás listopadky??
20. zář 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, je možné se přidat k Vám do skupiny ? TP 19.11. a čekáme první přírůstek do rodiny :dizzy_face:
10. říj 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY..TAKÉ BYCH SE RÁDA K VÁM PŘIDALA :slight_smile: termín máme 24.11 čekáme první miminko a to chlapečka :slight_smile: :slight_smile:
10. říj 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai Ahoj, mám také termín v listopadu, můžu mezi vás?
28. říj 2012 v 01:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai Ahoj, termín mám 22.11. můžu se k vam někde přidat?
4. lis 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@qaculqa Ahoj, máme skoro stejný termín, kde budeš rodit?
4. lis 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radana1979 Ahojky první mám 24.11. :slight_smile: kdy máš ty?? :slight_smile:
4. lis 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@qaculqa Já mám termín na 22.11. a docela rada uz bych to měla za sebou. Čím víc se to blíží,tím víc se bojím. Neznáme prostředí,doma 2 raubiri...
4. lis 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já už porodila :slight_smile:

@radana1979 proč se bojíš neznámého rpostředí? Kdyžnuž máš doma dvě děti... :slight_smile: budeš rodit jinde?
Mě se malá narodila 25.října. O 10 dní dřív :slight_smile:
Porod byl fajn :slight_smile:
4. lis 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radana1979 Jéé tak to máme o 2 dny jenom ... :slight_smile: taky už bych to měla nejradši za sebou :slight_smile: ... 2raubíří? Takže třetí dítko na cestě?? To já čekám první a také se trošku bojím :unamused: Ale více těším :slight_smile:
4. lis 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai Tak v prvé řadě velká gratulace. Jo jo, rodím úplně jinde. První dva porody jsem absolvovala v Havlíčkově Brodě. Původem jsem z Vysočiny. První tam byl plánovaný a podruhé i přes registraci v Podolí jsme nestihli po Vánocích odjet. Tentokrát už jsme necestovali, tak to bude určitě Praha, v Krči jsem nebyla ale ani na prohlídce sálů. Neznám doktory, pokoje, doma má dvě děti, nechce se mi od nich, jsme pořád spolu. Strašně se bojím sekce, byla poprvé a nevzpomínám na ni ráda. Také bych už to chtěla mít za sebou. Kde jsi rodila a jak dlouho jste v nemocnici pobyli? Bojím se novorozenecké žloutenky, počasí teď moc nepřeje.
4. lis 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@qaculqa Už třetí. Bylo to na můj popud, tatínek už moc nechtěl, ale mně v té změti chlapů chyběla princezna a zadařilo se i když jsem si počkala. Já se také těším, ale už tuším co mě čeká a do toho moji hluční chlapečci :wink:
4. lis 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radana1979 já jsem rodila v Jablonci nad Nisou. I když jsem z Liberce :slight_smile: Jablonec je mnohem lepší. Jsou tam úžasné sestřičky, všichni moc hodní...prostě paráda. Jen je tam přetlak a mě skoro nechtěli vzít. Často mají stop stav...ale ukecala jsem je, naštěstí!
Žloutenku malá neměla, jen jsme trochu bojovaly s kojením. Mě to pak teda příjde snad horší než porod, jak bolí ty bradavky a prsa :frowning2:
Porod jsem měla pomalejší než s první dcerkou, ale jsem ráda, protože jsem měla streptokoka a musely zapůsobit atb. Naštěstí to stihly, i když mudra si myslela, že to stejně nestihneme. Přijela jsem otevřená na pět prstů, ale kontrakce jsem skoro necítila... stupnovaly se pomalu, já si celý porod tak nějak užívala :slight_smile: Prodýchávání mi šlo dobře a bolesti mi ani nevadily. Až na poslední cca půl hodinu kdy to už bylo drsné, ale to je jasný
Malá se narodila, když jsem byla na boku na dorotování a narodila se prakticky bez tlačení. Asistentka mi nevěřila, že bolest už je jiná. Takže ani nebyla připravená že už malá jde :slight_smile: Až manžel zařval, že mám hlavičku venku, tak přiskočila a chytla zbytek :slight_smile:
Ale dobře, nemusela jsem řešit že nechci nástřih, že nechci aby mi tlačili na břicho...nic...když to šlo tak rychle samo :slight_smile:
Používala jsem epi-no a byla jsem bez poranění. I když hráz nikdo nechránil a porodila jsem si jí takhle sama :slight_smile:
No krásný porod, přeju to všem! :wink:
5. lis 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@scai Je, tak to bych také brala. Uvidíme. Já už si na vlastní bolest nevzpomínám, ale nebojím se jí. I kdybych se bála, utéct už se od toho nedá. Když to šlo dovnitř, půjde to i ven :wink: a ta odměna je velká. O balónku epi-no jsem se dozvěděla až teď a to mi přijde za tolik peněz už zbytečné. Tak zkusím dál svůj maliník a lněné semínko, třeba to pomůže, jen myslet pozitivně. Věřím, že všude je to o lidech. Pracuji ve školství a z vlastní zkušenosti vím, že škola může mít sebelepší pověst a stačí narazit na jednoho blbce, stejně tak opačně. Ve zdravotnictví je to určitě to samé. Chce to věřit, že budu ve správnou chvíli na správném místě. Užívejte se s miminkem, starším sourozencem a žádné stresy.
5. lis 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek