• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
Ahoj holky :slight_smile:
zase další tehulky :slight_smile:
mně se včera rozjel zánět nosohltanu, zadní rýma mi stekla na průdušnici, v noci jsem vykašlávala hleny a málem jsem se poblila :astonished: fakt skvělý, tohle je už druhá infekce v tomhle těhotenství...na začátku jsem chytla od malé Rotaviry :unamused: ...............musím se vykurýrovat, v práci by byli asi nadšený :unamused: po revizi jsem byla skoro měsíc doma, protože se mi rozjel pásový opar oka a potom jsem měla zánět průdušek.........................
14. bře 2012 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda dobre rano ja na vaze vubec nepribiram ale brisko mam nafoukly teda hodne ja zatim oblecu vsechno co jsem doted nosila akorat pres prsa mam mensi tricka
14. bře 2012 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romik84 jej chudino tak to ti nezavidim hlavne se opatruj a setri :wink:
14. bře 2012 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romik84 Tak ať jsi brzo ok :slight_smile:
14. bře 2012 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkaela
@mrkvicovar
@fori
Holky vítejte,to je teda těhulí,to koukám :slight_smile: Gratuluji!
14. bře 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko Ja som to tak mala práve celé prvé tehotenstvo
14. bře 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lca180 v listopadu bude v porodniciach nátresk :grinning:
14. bře 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrkvicovar Mne pri prvom doktorka odporúčala nejake zázvorové lýzatka, alebo niečo podobné. Ale mne sa len pri predstave zázvoru zdvíhal žalúdok. Každý má asi niečo iné, čo mu pomože...
14. bře 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrkvicovar Ahoj nechci znepokojovat, ale já minulé těhu blila až do 20. týdne, nevím kdo teda přišel na to, že to ve 12 týdnu ustane :confounded:
Každopádně v létě to hodlám zalomit v práci. zaprvý mam doma miminko tim že máme děti hned po sobě a za druhý se to zatím jeví nějak náročnější než minulé těhu. Pořád mám kontrakce, zvracim šílený bolesti zad a jak vstávám k Emičce třeba 3x za noc tak je to fakt na mašli... Už se těšim až budu doma. Krom toho s tchýní která mi hlídá Emičku když jsem v práci moc nevycházím takže se těšim až jí budu vídat zase max 1x týdně.
14. bře 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už se táák těším na jaro :slight_smile: Dneska je tu zas hnusně :angry:
14. bře 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilkabara No to se všude píše, že by měly nevolnosti ustat po prvním trimestru, ale bohužel to není pravda :wink:
14. bře 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda Tiež sa jari nemožem dočkať, ale cez víkend sa to má zlepšiť :slight_smile:
14. bře 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilkabara Pozerám, že máš tiež ešte malú holčičku a druhé tehu celkom brzo :slight_smile: Bolo to plánované, alebo náhodné?
14. bře 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkaela Ahoj bylo to plánované a u vás? jinak koukám kolik už máte zubů, my nemáme ještě ani jeden...
14. bře 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky někdo z Prahy? Kde plánujete rodit? Já rodila minulý rok u Apolináře a naprostá spokojenost.
14. bře 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilkabara No plánované, len som nečakala, že sa to hneď podarí. Eliška prišla až po pol roku. Buď rada, že zuby vás ešte nezlobí. Keď rastú je to nepríjemné a keď kojím ešte horšie ...malá má teraz zbrane a nebojí sa ich použiť :angry:
14. bře 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je nas vic a vic :slight_smile: jen tak dale :slight_smile:
@katkaela ja si ta lizatka koupila a vubec neni citit zazvor. Maji ruzne prichute, je v nich zazvorovy extrakt ale citit neni. A pomahaji :slight_smile:
@snazilkabara Ahojda.. ja v Praze pracuju ale bydlime za Prahou, u Říčan. Rodit asi zatím v Krči, můj gynekolog tam dělá porody tak proto. Hodně lidí mne odrazuje že slyšeli že děs a hrůza ale moje tři kamarádky tam byly spokojene. Urcite premyslim o nadstandartnim pokoji :slight_smile:
14. bře 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkaela mne teda zazvorovy lizatka nepomahaji daji se chutove prezit ale nepomahaji aspon teda na me ne
14. bře 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko @katkaela tak je videt ze na kazdeho pusobi neco jineho :slight_smile:
14. bře 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem to nevydržela a udělala si znovu těhotenský test,poslední co doma mám :slight_smile: a druhá čárka je silnější už aby bylo 26. a já to měla potvrzené.Holky berete už těhotenské vitamíny?
14. bře 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulinka Gratuluji, to je jasne :slight_smile:
Ja beru Femibion 800 ale dost nepravidelne :grinning:
14. bře 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulinka take gratuluji a ja beru folgravid je teda drazsi :slight_smile:
14. bře 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulinka Tiež gratulujem! :slight_smile:
14. bře 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám že je tady další diskuze s termínem porodu v listopadu.
Jen jsem v rychlosti prolétla vaše příspěvky.
Včera jsem byla u doktora, tak máme potvrzeno 6+2 tt, viděla jsem srdíčko a přinesla si domů fotku naší fazolky :slight_smile:

@snazilkabara Nejvíce mě asi zaujal tvůj příspěvek, protože jsme na tom dosti podobně :slight_smile:
Máme doma také Emičku :slight_smile: a tuhle neděli jí bude 8 měsíců :slight_smile: Druhé mi mi jsme plánovali, nicméně až tak za půl roku, takže tohle bylo trošku překvapení. Po prvotním šoku už se radujeme :slight_smile: U vás to bylo plánované? :slight_smile:
Koukám, že chodíš do práce. Já tedy pracuju od narození malé, protože podnikám, ale naštěstí můžu z domova ...
Sice nezvracím, ale mám nízký tlak, hrozné motanice a skoro nic nepozřu-no to samé co u prvního těhu, s tím rozdílem že naší Emču ještě kojím a vstávám k ní v noci každou hodinu, protože lumpice nechce spát :slight_smile:
Tak jsem si celkem ráda přečetla tvoje příspěvky :slight_smile:
Jinak jsem z Pelhřimova, takže s porodnicí v Praze neporadím :slight_smile: Jen co vím od jiných maminek, tak chválí Podolí :slight_smile:

@jajulinka Já beru jen listovku a omega 3, jinak přímo těhotenské vitamíny neberu a asi ani začínat nebudu. První těhu jsem je taky nebrala a vše bylo v pořádku. Já mám radši přírodní vitamíny v ovoci, zelenině a mase :slight_smile:

Holky jinak všem moc gratuluju a držím palce!!!!
14. bře 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkaela takže jako my taky jsem čekala, že to přijde třeba až za 4 měsíce... nevadí :slight_smile:
14. bře 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta já teda byla s kolegyní u porodů 2 v Krči a bylo to supr- nadstandart tam má ale 2 lůžka, ale jinak to bylo suprový, Krč bych doporučila.
14. bře 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejtho No vidíš tak to máme hodně podobné, ale tedy tvoje Emička je o dost mladší :slight_smile: ta naše je ale předčasně narozená o měsíc :slight_smile: bude to náročný je to jasný. Nám se to spaní dost zhoršilo jsem už docela ko... s prací to je náročný ale věděla jsem že se vracím na chvíli tak mě to drží. Taky kojím, ale držím to do pěti do rána, zbytek noci spíš chovám a nosím...
14. bře 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilkabara My jsme už také najeli na nějaký režim. Jenže minulý týden přišli 40 horečky a bylo po režimu a malá usíná u prsa a v podstatě se od něj celou noc nehne :slight_smile: Jenže jsme s manželem měkoušové a nejsme dostateřně důrazní :slight_smile:
Budete nějak řešit vozový park? Já přemýšlím o koupi sourozeneckého kočárku, i když se mi do toho moc nechce :frowning2:
Tak nám držím palce, ať se naše Emičky naučí brzo spinkat celou noc :slight_smile:
14. bře 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilkabara Jeee tak to jsem rada.. mne ted od toho snad kazdy odrazoval. diky za dalsi pozitivni ohlas :slight_smile:
14. bře 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulinka já jdu taky 26. na první těhu prohlídku, ale byla jsem na pohotovosti a těhu mam potvrzené, ale jen asi půlminutový utz aby vyloučili mimoděložní když jsem měla bolesti. Jinak já beru calibrum babyplan
14. bře 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek