• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
@pejtho no jo to spaní je prostě děs, my zase v noci musíme nosit, když se probudí tak prostě znovu v postýlce sama neusne. Každopádně spí ještě 2x denně po hodině. Přemýšlím o koupi Phil Teds, ale nevím jak je to tam s hlubokou korbou ale jinak je hezkej sourozeneckej. Ale určitě z druhý ruky. Ne že bychom se měli špatně ale nechce se mi do toho dávat. Máme doma mutsyho a ten stál komplet 30 tisíc tak se mi nechce kupovat zas nový sourozenecký za 30, spíš ojetý, stejně to asi bude tak na rok a půl, co myslíš ty?
14. bře 2012 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajulinka já žádné vitamíny neberu,jen kys.list.,ale taky mě to zajímalo a ve fóru je přímo na toto téma "otázka" ohledně vitamínů,tak mrkni,názory jsou fakt různý a zajímavý
14. bře 2012 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Hurááááááááá jsme přijatí do školky. Teď ještě, aby bylo mimi v pořádku a budu nejspokojenější člověk na světě :grinning:
Ohledně těch vitamínů jsem teď četla, že je důležitá ta listovka a to do 4.tt kdy je vyvinut základ všeho a pak železo skrz chudokrevnost. Pokud jí člověk všechno, tak má vitamínů dostatek (nejsou jen v ovoci a zelenině) :sunglasses:
14. bře 2012 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky myslíte, že zimomřivost může být příznak těhotenství? Nemáte to některá? Poslední dobou se do mě večer před spaním pustí hrozná zima. Dnes v noci jsem se probudila se zimnicí, musela jsem si vlézt ještě pod jednu deku a ráno jsem se zase probudila úplně zpocená, nemocná nejsem tak nevím. Dnes je mi hlavně hrozně divně, mám pocity přesně jak před menstruací, bolesti břicha, jsem nafouklá, bolí mě hlava.
15. bře 2012 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@eupha Ahojky, mam to same, nekdy mi je desna zima, a to hlavne večer.
15. bře 2012 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliss2 já to mám taky pravidelně večer. Pomohla by mi asi horká koupel, ale to nemůžu. aNo uvidíme, jiné problémy zatím moc nemám, jsem v půlce šestého týdne tak je asi ještě na nějaké příznaky brzo.
15. bře 2012 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejda tak vidis :slight_smile:)) gratuluji ke skolce.
Gratuluji take novym tehulkam.

Holky ja jsem onemocnela, mam teplotu, bolesti v krku a tela. U prvniho jsem to mnela taky ale bez teploty, delam vsechno co mne napadne, cesnek, salvej, kureci vyvar ... znate nejaky dobry trik ja rychle vyzdravet? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :slight_smile:
15. bře 2012 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@eupha
@eliss2 tak to jsem na tom stejně,ale mně je ted zima pořád,večer se tulím k manžílkovi,protože ten je jak cihlička.Snad je to těhotenstvím,ale mám k tomu i rýmu ble ble,už aby to přešlo
15. bře 2012 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@eupha tak ja mela nejvic priznaku od prvniho dne do 9tt :slight_smile: a na zimu mi pomohl horky čaj a trochu se rozhybat po byte jinak nic nepomaha, ani dve deky :D, ale vnoci mne zimnice nebudi jen kdyz lezim na gauči u TV nebo PC a nez usnu.
15. bře 2012 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,které bolí prsa,mám na vás dotaz. Bolí vás každý den stejně? Mně dneska trochu přestaly bolet, tak panikařím, mám chuť pod nějakou záminkou zajít na pohotovost. Vím, že to zní trapně, ale už su z těch nervů v háji, potřebovala bych vidět, že je prďola v pořádku, protože se do toho 27. asi zblázním. Co myslíte? :confused:
15. bře 2012 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejda ahojky, me par dni taky vubec nebolely a pak se to zase vratilo...klid...chapu ze jsi nervni, vsechny jsme...ale casty ultrazvuk taky neni dobry...nevim ale jak je to dlouho co jsi byla na poslednim...drzim pesti :slight_smile:
15. bře 2012 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejda ahoj, mně bolely na začátku týdne bradavky a často mi tvrdly a dnes mě nebolí téměř vůbec. To bude spojeno spíš s hormonální změnou, neviděla bych v tom nic špatného. Raději se nenervuj. Já vím, že je to tvrdé takhle říct, ale jestli má člověk potratit, tak mu doktoři stejně nepomohou. Alespoň takhle mi to řekl naposledy doktor, když jsem potratila. Oni s tím nemohou nic dělat. Vše je na přírodě. V kolikátém budeš týdnu toho 27.?
15. bře 2012 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@medulen já to měla podobně před 14 dny a cpala jsem se česnekem a pořád pila vodu s citrónem a asi je dobrý hodně pít.Zvládni to!
15. bře 2012 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@lca180 Jo piju hodne moc caje, jen ty bolesti tela .. dekuji za podporu. A v kolikatem tt si byla? ja jsem na 4tt+6
15. bře 2012 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@medulen já jsem to měla zhruba před 14 dni také, úplně jsem ztratila hlas, hořel mi krk, horečky naštěstí nebyly. Kurýrovala jsem se doma sama, akorát jsem v té době ještě nevěděla že jsem těhotná, takže jsem měla i 1 paralen na bolest hlavy a kapky mucosolvan, protože jsem hrozně kašlala, tak doufám, že jsem si neuškodila. Dělala jsem si hodně zázvorový čaj s medem a citronem a myslím, že pomohl. Nicméně kašel se mi ještě stále trochu táhne.
15. bře 2012 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@eupha mame oslabeny organizmus .. Ja mam 37.6 :( holky ted je toho mnoho, taky posilujte imunitu preventivne, ja jsem pila citrony, zazvor, caje a stejne jsem to chytla. Urcite si neuskodila, mne jen desi ty teploty.
15. bře 2012 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kixi Já právě ještě na ultrazvuku nebyla, tak ani nevím, jestli je mimi tam kde má být :frowning2:
@medulen Přeji brzké uzdravení, teď to lítá všude ty bacily :angry:
15. bře 2012 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejda a v kolikatem tydnu jsi? v tom pripade by me to taky nedalo a sla bych :slight_smile:
15. bře 2012 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejda ahojky gratuluji ke skolce a stema prsama bych si nic nedelala me prsa skoro vubec neboli jen pritel na ne nesmi sahat ani polozit ruuku protoze mam strasne citlivy bradavky jinak boleni zadny me spis boli z podprsenky zebra a nesnesu na brisku kalhoty
15. bře 2012 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky nevíte kdy se dělají první odběry krve já jenom abych něco nepropásla na kontrolu jsem objednaná až na 11.4 a to už budu určitě 8 týden díky
15. bře 2012 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@medulen zítra 7 t.t.
15. bře 2012 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilkabara
My jestli budeme kupovat kočárek, tak určitě použitý. Doma máme už druhý kočárek-z prvního nám malá vyrostla a pak jsme koupili Peg Perego-taky nic laciného :frowning2:. Takže investovat znovu do nového sourozeneckého také nechci.
Jinak mě se u Phil Teds nelíbí, jak je to novorozeně hrozně u země a leží tak jakoby v košíku. To mi přijde hrozně nešikovné.
Mě se nejvíce líbí Peg Perego (věrni značce), ale ten má šílená řídítka, které to celé kazí. A také se moc použité prodávat nevidí.
Holky na jiných diskuzích chválili Jané Powertwin-ale ten když se někde prodává použitý, tak mi pořád přijde za dost peněz a jsou už zase hodně opotřebované...No uvidíme-do listopadu času dost, tak třeba se v létě objeví nějaký výhodný kup :slight_smile:
15. bře 2012 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@kixi V 6tt, na kontrolu jdu poprvé až v 8tt. Připadá mi právě, že všichni chodí kolem toho 5.-6. na vyloučení mimoděložního. No dneska už jsem opět v klidu (zatím) :slight_smile:
Jinak přeji všem dobré slunečné ráno :dizzy_face:
16. bře 2012 v 07:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejda no ja myslim ze je rozumne jit tak v tom 7 az 8, aspon budes mit rovnou srdicko...ale samozrejme muzes jit i drive...moc drzim pesti!
16. bře 2012 v 07:12  • Odpověz  • To se mi líbí
koukám, že listopadovky se nám rozrůstají - chci vám jen popřát všem krásná bříška, rostoucí nádherná mimuška :grinning:

@just9 první odběry se většinou berou mezi 10-11tt v rámci screeningu, je tam i krevní obraz, já měla hned i krevní skupinu a protilátky, srážlivost, základ biochemie - jaterní testy a cukr :slight_smile:,

rozhodně na první uz je dobré jít až tak 7-8 tt, protože pak se zbytečně stresuje - to je mé doporučení :slight_smile: a pokud je někdo nedočkavý, tak si může nechat na začátku udělat hladinu hcg , to vám rád udělá i obvoďák :slight_smile:
16. bře 2012 v 07:20  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak se dívám, že trápí nachlazení, teplotky a podobně. Pokud si nejste jisté - v těhu můžete v klidu Paralen v odstupu 6 hodin i po dvou tabletách, na krk je super Septisan - cumlavé pastilky na způsob septofortu, jsou dělané právě i po celou dobu těhulení, pak do nosu bez problémů Olynth HA - ten slabší, pinosol je většinou na nic, já na začátku doporučuji cumlat i klasické céčko, tím se předávkovat nemůžete a dostatek tekutin. Já byla za celou dobu těhu 1x dost na hormadě, ale zabral hlavně čaj s medem a viz výše věci.
16. bře 2012 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Holky já Vím, že v těhotenství jsou výtoky normální, ale poslední 3 dny mám takové tmavě žlutý, docela hojný, myslíte, že by to mohla být nějaká infekce nebo je to normální? Nic mě nesvědí a hlavně se hodně cpu probiotickejma kulturama, takže by ty mrchy kvasinky neměly mít podmínky pro život
16. bře 2012 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@eupha já myslim, že je to normální, mám to taky i celé minulé těhu, ale kdyby to začlo svědit, šla bych dr....jinak to můžeš zmínit na kontrole..........
16. bře 2012 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejda závidím, že už jste přijatí ve školce :wink: my máme zápisy až v květnu :unamused: a pak mají 30 dní na rozhodnutí...........
16. bře 2012 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@eupha zimomřivá jsem taky :wink:
16. bře 2012 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek