• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2012

5. listopadu 2012 
ad vitamíny, je potřeba hlavně kys. listová a Jodid.........u chudokrevnosti železo......, pokud je vyvážená strava, ostatní vytamíny nejsou třeba
16. bře 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Výtok bývá normální,pokud nesvědí,jak říkají holky. Mně se dneska jednu chvilku objevil růžový hlen,jen asi 2x, tak jsem taky znejistila, ale zkusím to "vyležet" a pokud se to nezhorší, tak to asi do kontroly nebudu řešit. Nebo co myslíte,mám si s tím dělat hlavu? :unamused:

@romik84 U nás letos zavedli nový "elektronický" zápis, takže jeden den jsme bylo pod čarou a hned druhý den začaly pořadí skákat,jak rodiče chodili hlásit zápis do jiné školky. Jinak ale v Brně masakr, akorát v naší oblasti brali tříleté děti, v jiných až předškoláky, vyjímečně čtyřleté :sunglasses:
16. bře 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohla bych se k vám přidat? Krásnou druhou čárku jsem objevila už 22.února, ale čekala jsem na ko, která proběhla 2. března a nebylo ještě vidět srdíčko, ale dneska už tlouklo jako zvon. Mám hroznou radost, v neděli to oznámíme našim, mamka bude slavit narozeniny, tak budeme mít konečně originální dáreček :slight_smile:)
16. bře 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už mám asi nevolnosti,ale nejsou ranní ,ale večerní :wink:
16. bře 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 tak to je krasny to gratuluji moc moc :wink:
16. bře 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 taky se těším až to budu mít potvrzené a pak to řekneme tcýni a tchánovi jsem zvědavá jak se budou tvářit :slight_smile:
16. bře 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já se teda těhotně moc necítím.... máte nějáké příznaky?? já ne.
16. bře 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkuju moc, je to úžasný, snažili jsme se od podzimu a to, že jsem těhotná, jsem zjistila den předtím než jsem měla jít do práce podepsat dohodu o ukončení pracovního procesu. Takže krásně načasováno, nic jsem nepodepsala.

@fori Já jsem neměla žádné příznaky při prvním těhu, to jsem zjistila náhodou a byla jsem už ve 12. týdnu :sunglasses: A teď mě docela bolí prsa (i když ne tolik, jako před dvěma týdny), je mi pořád zle od žaludku (nezvracím, to ne, ale prostě je mi špatně) a hlavně bych pořáááád spala :grinning: Což s tou naší malou cácorkou nejde, protože už rok přes den nespí a když ji naženu do postele a čteme si pohádky, tak já u nich usnu a ona mi pak ťuká na brejle a volá: "Mamiiii, nespííí, čti pohádky" V tomhle bylo první těhu lepší :grinning:
16. bře 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 jako je fakt, že včera jsem měla taky žaludek jako na vodě, ale dneska teda nic... já jsem po 2 potratech víš, tak mám ted strach aby to do třetice vyšlo... :slight_smile:
16. bře 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 jinak já čekala 2 roky na mimi.... a jsem po IVF
16. bře 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fori, to je mi líto :cry: Určitě to teď vyjde, musí, držím palečky!!! :dizzy_face: Nám se Verunka podařila týden po vysazení antikoncepce, tak jsem byla právě zdeplá, že se nám to teď na první pokus nepodařilo. Ale oproti dvěma letům je pár měsíců jako nic, to je jasný. To si neumím představit, musí to být hrozně psychicky náročné :frowning2:
16. bře 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik24 Super,nádherný dárek! Gratuluji :wink:
17. bře 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori Tak to jsme na tom stejně.Říkala jsem to i doktorovi,že bych jako šla do práce a on na to,že "je lepší když těhulím něco je,že pak nemají roupy a necpou se do práce",samozřejmě to myslel ve srandě... Já jsem jenom víc unavená a pořád bych spala,jinak je mi fakt dobře :slight_smile:
17. bře 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj
Holky já nestíhám, ale snad se víc zapojím....
Už nás tu je dost, je to fajn :grinning:
Držím všem palce, ať to vyjde!

Já mám u malé hematom a tak trochu hrozí že praskne a to se pak bojím, že bych o to mohla přijít. Nemám se namáhat, ale to nejde. Malou prostě několikrát za den zvednout musím :frowning2:
Takže já se na to mimi snažím moc neupínat. Stejně v téhle chvíli je pro mě důležitější Barunka. I když samozřejmě druhé mimi chci moc taky. No snad to bude ok....
17. bře 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
s první jsem chodila do práce až do porodu. Doktor taky nechápal...
No jen pak se mi to stejně vymstilo. Na mateřské jsem dostala výpověd, protože firma končila a ted máms můlu a budu brát jak socka co nikdy nedělal 4 letý rodičák :frowning2: ŠTve mě to, poprvé jsem měla moc pěknou mateřskou....
17. bře 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha taky mam na intimnce zlute fleky je to asi normalni
17. bře 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori urcite to tentokrat vyjde

@zuzik24 takze zustavas v praci? To ti teda fakt dobre vyslo :D
18. bře 2012 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dnes začala hodně silně špinit, takže doufám, že to nedopadne jako posledně, taky to začalo takhle :( hned ráno jdu k doktorovi tak uvidím.
18. bře 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha držím palečky,aby ti ti dopadlo dobře
18. bře 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ holky, já našla // v sobotu, a jsme asi od 5. března... tak také budu rodit v listopadu?? čárka sílí, tak je asi v pohodě.. kdy mám se objednat na gyndu??
18. bře 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Držím pěsti, určitě to nic nebude, doktorka ti dá nějaké léky a špinění přestane :grinning:

@granda Ahoj, klidně si dneska zavolej, já volala taky hned (5. března) - no a jdu až příští týden (už se mi to blíží) :dizzy_face:
19. bře 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky od včerejška mě píchá jako v podbřišku nalevo... myslíte že je to normální??
19. bře 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se k vám tak přidám...V sobotu 17. 03. ( 13DPO) jsem objevila //....Takže předpokládaný termín porodu je 26. 11. 2012 :grinning:
19. bře 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fori Neboj, je to normoš, mimi si dělá místečko :wink:

@andrejkonellis Ahoj, gratuluji :slight_smile:
19. bře 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejda tak jsem ráda, že tu můžu být :slight_smile: Hned jak budu mít v práci čas, tak si přečtu konverzace :wink:
19. bře 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eupha Ahojky, myslím na Tebe, jak jsi dopadla u doktora?
19. bře 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. bře 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori Je to normální, neboj.Pokud to není křeč která by se nedala vydržet je to v pohodě :slight_smile: ale chápu že je to nepříjemné
19. bře 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta já to nerozdýchám :grinning: :grinning: :grinning: kdy máš termín ty?
19. bře 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkonellis Ale rozdýcháš :slight_smile: kdy jdes k doktorovi?
Já mám termín 3.11. :slight_smile:
19. bře 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek