• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad 2013, je tu někdo?

21. dubna 2014 
Ahojky. Je tu nějaká maminka,která má termín porodu v listopadu? Já ho mám 5.11. Čekáme holčičku, která je v 34+2 pořád KP, ale císaře nechci,takže věřím,že se ještě otočí a jen si dává na čas. Doma na ni čeká bráška, kterému jsou 3 roky.
26. zář 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Termín mám 13.11. Nechtěli jsme vědět pohlaví a je taky KP. Nejdřív bylo příčně, teď je zadečkem. Císař mě stejně nemine, protože jsem ho měla i u první dcery, teda za porodu akutní, ale dr. mi ho navrhla stejně podruhé, nechcou nic riskovat. Poprvé jsem měla dost komplikace, v podstatě sekcí mě i dceru zachránili. Teď to bude tím tuplem, už se asi podle všeho nepřetočí dle dr.
26. zář 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám termín 3. 11. jinak se přijdej do skupiny lispodovek, už nás tam je pěkná hromada :D
26. zář 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já mám termín 27.11.-3.12. čekáme holčičku a moc se na ni těšíme. :slight_smile:
26. zář 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky já mám sice termín až 5 prosince ,ale myslím si ,že listopad to jistí prvního kluka jsem měla o 2 měsíce dříve a holku o 3 týdny tak to očekávám taky v listopadu.a těším se strašně mocc.jeli tu nějaká maminka s okolí nymburka nebo nejlépe hrubý jeseník křinec nebo tak nějak pisněte mi prosím můžeme pak někdy s kočárkem a probrat jak nám dětičky rostou...
26. zář 2013 v 16:44  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme termín 21.11 a čekáme holčičku :slight_smile: Zrovna řádí v bříšku :grinning:
26. zář 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš termín je 24.11., zatím má v 30.týdnu 1600 g - holčička nebo kluk je fajn, už v bříšku je s ním sranda :slight_smile:
26. zář 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my máme taky rodit v listopadu. Na nějaký přesný termín kašlu, protože v něm se nerodí snad nikdo :grinning: Možná, že porodíme až v prosinci, nevím :slight_smile: Polohu miminka tipuju jen těžko, řekla bych, že je už hlavičkou dole, ale občas tam dělá takové rodeo, že nevím. Příští týden jdeme na UTZ, tak se uvidí...
26. zář 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky také máme termín v listpadu a to 19 . už se to bliží ..bude to chlapeček Tonik .takže děvčata hodně štěstička,zdravíčka a usměvavá šťastná zlatíčka.
26. zář 2013 ve 23:03  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my 6.11. chlapecka :slight_smile:
27. zář 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my máme termín 27.11., ale zatím to vypadá, že bude chtít vykouknout dříve ..
27. zář 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já mám termín 1.11 ale kvůli vysokému tlaku budeme budeme určitě dříve indukcí.
30. zář 2013 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,my máme termín 17.listopadu a čekáme holčičku.Nebudete náhodou nějaká rodit také v Benešově???My bydlíme u Jílového.Na malou se už moc těšíme.Komplikace mám již od samého začátku.
2. říj 2013 v 19:02  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem z Českých Budějovic, chystám se ale rodit v Českém Krumlově.
2. říj 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ditakl na Č.Krumlov jsem slyšela samou chválu, já se jdu příští týden podívat do porodnice v CB.
4. říj 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@segrayvon No já poprvé rodila v CB ani jsem o ničem jiným neuvažovala. A musím říct že si nijak zásadně stěžovat nemůžu jen že se mnou manžel mohl být na sále až když už jsem rodila. Porod jsem měla vyvolávaný a ty bolesti jsou fakt mnohem intenzivnější, tentokrát bych byla ráda aby se mnou byl manžel celou dobu. Navíc jsem u prvního porodu nebyla nastřižená, tak bych byla ráda kdyby to tak bylo i ted, jen se bojím aby mi to v CB někdo neudělal automaticky aniž by to bylo bezprostředně nutné.
4. říj 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem presne cetla, ze manzel nebo partner je zavolan, az kdyz uz porod zacina. V pripade meho manzela to ani nevadi, nesnasi injekce, krev atd., takze tim je to vyresene :grinning:
Co se tyce nastrihu, byla bych rada bez toho, ponevadz jsem alergicka na stehy a chtela bych, abych byla v pohode i ja a miminko - hnisajici rany nic moc :frowning2: Chci se domluvit s doktorem , aby mi to napsal do prukazky, i kdyz si myslim, ze nastrih je jen urychleni porodu a treba bude muj porodnik zrovna chvatat :slight_smile:
5. říj 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Mi máme termín 12.11.2013 chlapeček kde je ta skupina listopadovky???
7. říj 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky jsem tu skupinu nenašla.
8. říj 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, snad listopad stihnu, jsem prvorodička a termín mám až 30.11. malá je už od 28.tt hlavičkou dolů a při poslední kontrole ve 31.tt měla 1840g :wink:

@tinakinter
@slegr71
jinak ta skupina je tady: http://www.modrykonik.cz/group/1345/
tak snad Vám to jde otevřít takhle ten odkaz :slight_smile:
9. říj 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: ráda bych se přidala,termín taktéž listopad (trochu nečekaně). Je ta skupina ještě otevřená? Odkaz mi nefunguje.Díky :slight_smile:
21. dub 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek