Termín porodu listopad/prosinec 2017 🙂

Tak holky, kolik nás bude? A všichni se zdárným koncem 🙂.
lela36
8. únor 2018
@fifabab Dekujeme!
Cekame na termin, az nam reknou z Motole. Melo by to byt do ctyr mesicu veku, takze uz brzo.
lucizaji
8. únor 2018
My máme v 6 týdnech čahounku 💪. 5kg přesně a 60cm 🙂. Dr. sice trochu plašila, že by na tuhle míru měla mít určitě krapet větší váhu, ale když jsem jí upozornila na dvě brady, tak uznala, že 5kg na 6 týdnu je dostatečná váha 😄 a my předem počítáme s baskeťačkou ⛹🏀😄
lstuchlova
8. únor 2018
Naše malá měla v 6 týdnech 53 cm a 4, 2 kg. Teď má 7 týdnů a cca 4, 4 kg 🙂
eamal
8. únor 2018
@tera87
Noooo asi neporadim nic svetobornyho😉 ale na malyho zabrala kombinace Espumisanu a Biogaia kapek! Kdyz bylo fakt zle,tak jsem mu na brisko poustela sprchou teplou vodu,to se dost uklidnil! Espumisan kapem do mlika od paty vecerni do kazdy davky,to mi poradila dr.a za me teda dobry...spi od osmi do sesti pul sedmy bez prestavky! Ale neni kojenej no,tim to asi taky bude. Osobne mi prijde,ze ty kojeny deti s tema prdikama maji vetsi problemy..
eamal
8. únor 2018
@lela36
Drzim vam palecky a preju hodne sil a hlavne at vse dobre dopadne!!
Je to hrozny,kdyz sou ti prdouskove malinci nemocni (at uz je to cokoliv😕)
tera87
8. únor 2018
@eamal tak děláme v podstatě to samý. Taky neni kojenej. Teď nám teda docela pomoh nutrilon anti colics.
eamal
8. únor 2018
@tera87
No my mame Hipp,mela sem ho i driv pro dceru. Ze zacatku prcek dost i po jidle blindil,tak dr strasila,ze mozna budem taky muset menit mliko,ale nakonec sme zjistili,ze se prejidal a prestali sme se ridit predepsanejma davkama na krabici a davali,co potreboval on sam. Pak se to srovnalo docela rychle. Takze s mlikem spokojenost🙂
kacis86
8. únor 2018
@lela36 ty jo tak to me mrzi 😞 preju at to dopadne vsechno na jednicku s hvezdickou a at vam miminko dela jen a jen radost! 😘
ploutvicka59
12. únor 2018
Ahoj holky,od včerejška davam pres den UM,BabyLove z DM,malé chutná a kupidivu to prijala v naprostém klidu.Vecer pred spanim a v noci kojim,jako pomazleni a at jsme chvilku spolu i jinak😍 Duvod proc nekojim pres den je takovej.Male jsou tri mesice a u prsa se lres den kroutila,poustela se a brecela...Prdiky nemiva uz...Dneska taha z lahvicky 130 ml,a prokladam to fenyklovym cajikem.Minuly tyden na kontrole mela 4900g a 60 cm,takze prospivala dobře...Na krabici pisou 6-7 davek za 24 hodin...Naji se,dam ji spat a tak po dvou,dvou a pul hodinach jina budim..Zatim nebreci,ze by mela hlad..Myslite ze je to OK?
lentilkah
12. únor 2018
@ploutvicka59 Ja bych ji nebudila, ona se sama prihlasi az bude mit hlad.
tera87
12. únor 2018
@lentilkah
@ploutvicka59 souhlasim taky bych jí nebudila 😉
ploutvicka59
13. únor 2018
@tera87
@lentilkah Jde mi o to,aby mela dostatek..Ale kdyz se nebudí...Nechám to teď a pak zvazim...4900g mela ve čtvrtek a UM ma od soboty,tak ji za par dni prevazim.Kdyz sem kojila přes den,tak to bylo šestkrát.Pred spaním po koupání nakojena v pul osmé a vstávala v pul dvanácté,cca.Vcera sla spinkat v osm a vstavala v pul druhé...
lentilkah
13. únor 2018
@ploutvicka59 Bud rada ze spi, kdyby mela hlad, tak se opravdu ozve.
ploutvicka59
13. únor 2018
@lentilkah ver mi,ze jsem.☺
lentilkah
13. únor 2018
@ploutvicka59 To verim 🙂
ploutvicka59
13. únor 2018
@lentilkah jsem zvědavá,jak se na to bude tvarit dětská mudr.,minule mi rikala,ze mame vydržet,ze se v tomhle obdobi deti s kojenim sekaji..Zase i kdyby neco remcala..Je to moje dítě a moje vec,jestli kojim cely dny nebo davam UM
lentilkah
13. únor 2018
@ploutvicka59 Ja o mliko prisla po nemoci, taky se doktorka blbe zatvarila. Ja si to nekojeni obrecela, tyden jsme bojovali, navstivili LP. Priprav se i na dotazy od lidi...Kojis? Ne? Jakto? Vubec nechapu, co je jim do toho, me by nenapadlo se na to nekoho ptat.
ploutvicka59
13. únor 2018
@lentilkah presne...ja si dite odnosila,porodila,tak nevidim duvod poslouchat blby reci...Ja zase poslouchám proc nemas hnizdecko,nelatkujes....Na pest
zebra2009
13. únor 2018
@lentilkah
@ploutvicka59
Holky, na lidi kaslete...nevím teď, kolik která máte dětí, ale za těch 6.5 roku, co mám děti, jsem dostala tolik rad, tolik kritiky, že byly chvíle, kdy jsem šla kolem městského úřadu a vlivem okolí měla nutkání se tam zastavit, jestli nejdu pozdě vrátit občanku, jestli rozumíte😃 Až teď třetí těhotenství a třetí dítě mě naučilo to, že jsou to moje děti a všechno je OK...kluci vyrostli z takových těch let kolikrát na facku, už jim to myslí, poslechnou, takže to, co bylo, tak prostě proběhnout muselo, aby byli takoví, jací jsou teď...občas lidi žvaní jen proto, že nemají nic na práci a neberou ohledy na druhé...proste delejte, jak myslíte a Vaše děti Vás budou mít jako ty top mámy 😉 Ohledně kojení...já teda kojila oba kluky poměrně dlouho a teď dcerku taky, ale...zrovna kolem toho třetího měsíce to bylo vždycky o nervy, potom kolem toho šestého ještě a pak už se to dalo...ale je naprostá pravda, že kolikrát člověk nedělá nic jiného, než že celý den koji, práce stojí...😉 Takže já třeba se můžu v očích některých blýsknout, že kojim, ale když by momentálně došel na návštěvu, tak by mu muselo být jasné, za jakou cenu😉 Každá dle svého a navíc...každý žvaní, ale za 5 minut už Vás stejně neřeší a kecá do života o dům dál😉 Drzte se a ať Vám miminka hezky prospivaji a je jedno na čem😉
ploutvicka59
15. únor 2018
Ještě technická,holky...Kolik fenykloveho cajiku k UM? Doji lahev s UM (130ml) a pak ještě řve,tka ji soupnu lahvicku s čajem,toho maje v lahvicce 100ml, a to da tak ctvrtku/pulku...Nechci ji totiz tim mlekem moc prezirat...Cajik dělám cerstvej tak trikrat,ctyrikrat
ploutvicka59
15. únor 2018
@lentilkah to je asi stejny,jkao kdyz sem rekla,ze davam BabyLove a kazdej se zatvaril...Viz moje mama,ktera to označila,ze na vlastnim diteti setrim...Tka sem ji vysvetlovala a. Evidentne marne,ze dneska je tech UM tolik ze se nemusi kupovat jen to jednobude,co byvalo za medva snad...Zacala jsem n nejlevnějším a maly to chutna,kadi vže pohode...Kdyby bylo treba,samozřejmě dostanr to drazsi (i kdyz ne vzdycky to nejdrazsi je to nejlepsi)
vorisekk
15. únor 2018
Ahojky holky, vy co jste rodili v listopadu, tak je tu fajn skupinka. Spadla jsem do ní hned, jak jsem si dala na profil, kdy se malý narodil. Teď co je koník novější a špatně se tu hledají skupinky, je to složitější najít, tak kopiruji URL adresu http://www.modrykonik.cz/group/7453/
Maminky jsou tam bezvadné, se vším poradí i sranda s nimi je a navzájem si pochvalujeme fotečky našich miminek....
eamal
15. únor 2018
@vorisekk
Uz jsem tam🙂 dekuju😉
Skoda,ze jsem to nevedela,uz na zacatku tehu:/
fifabab
17. únor 2018
@vorisekk nějak mi to nejde se tam dostat 😞 teď jak je to tu nové je to problém
vorisekk
17. únor 2018
@fifabab když kliknes na tu URL adresu co jsem zkopírovala v předchozím příspěvku, tak by se ti měla otevřít přímo ta stránka se skupinkou Listopadovky 2017