• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad/prosinec 2017 :-)

15. prosince 2017 
@luciebx chudero. Já naštěstí ani u prvního a ani teď ne mam otoky . Za to po druhé prenasim :slight_smile: uz me klepne
Včera ve 22:58  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (41. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabicka177 no já u prvního taky nic. A do teď byl klid. Je fakt ze dnes od 9-2 ve městě. Nákupy atd. Takže možná proto. Uvidíme co zítra. Ono to nebolí nebo něco. Jen to divné vypadá :joy:
Včera ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosa106 já mám také svědění, když nosím dlouho vložky ,což u menstruace řeším tampónama. Teď při šestinedělí, když mě šíleně svědilo, tak jsem si to mázla Imazolem krém pastou, je to super krém, který mi doporučila dětská lékařka pro holky, když byli miminka a měli opruzeninu na zadečku. Od té doby ho mám v lékárničce :wink:
Včera ve 23:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciebx tak tohle jsem měla teď u třetího porodu, asi druhý den, kotníky jako moje babička :astonished:
Jediné co mi pomohlo bylo zvýšené doplňování bílkovin... Takže pořádně se ládovat, sýry, jogurty, hovězím, vejci atd... Pořád jsem goooglila z čeho to mám a prý je to poporodu normální :wink:
Včera ve 23:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vorisekk já ještě neporodila ha ha
Včera ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciebx tak to jo :joy:
Dnes v 10:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek