Používáme cookies. Více informací zde. OK

Termín porodu listopad - prosinec

lucieeha
16. bře 2015
Ahoj holky, chtěla jsem s někým pokecat kdo má termín porodu stejnýý jako já listopad -prosince...dneska jsem byla na první ultrazvuku přidávám fotku 🙂 je tam vidět malá bublinka
sisina28
27. lis 2015
@anniesfibis já si hodně napatlam na vchod a na balónek,ale možná,že ne saz tak jak bych měla. No já jsem se lekla,když jsem viděla,že mám na ubrousku trošku oranžového.takže ty prostě tohle neresis když si se trošku trhla a tekla ti krev? To budu muset taky,jinak se nepohnu.já furt nevím že kdy to ještě projde a kdy už ne,tak som to prostě riskla,lebo vevnitř to bolo OK.
anniesfibis
27. lis 2015
@sisina28 pokud me to extra neboli- neresim
anniesfibis
27. lis 2015
@sisina28 ...pokud je to jen povrchove
agnes0405
1. pro 2015
@sisina28 tak ja mam vyreseno, zitra jdu na prijem a ve čtvrtek na cisare.Prdola se otocila koncem panevnim tak drz palce ozvu se
sisina28
1. pro 2015
@agnes0405 ty brdo,tak to držím moc pesticky! Uvidis,vše bude OK a už budeš mít malou u sebe hihi.
sisina28
4. pro 2015
@anniesfibis tak co,jak to jde? Já jsem na 24,6 a zatím vše drží. Doufám,že do neděle dam těch 27,to je moje první meta,tak snad jo. Ty už jenom udržujes vid? Určité je to super pocit,ze mas 30. Držím palce
anniesfibis
4. pro 2015
@sisina28 jj uz nepridavam. Mam 30 a radeji, to nebudu pokouset. Spolrhym, ze jeste trochu by to slo a fontanrly se taky stshnou, tsk snad to bude ok
sisina28
4. pro 2015
@anniesfibis jj ta hlavička bude menšínnež jak ju měří na ultrazvuku,plus u porodu se to ještě povolí hormonama prej. Já doufám,že mne to bude taky stačit. Jsem poddaná, jdu pomalu nechci aby se mi to znovu natrhla před porodem,lebo sa bojím,že by se to dále rozjelo ta trhlina. A kdy mas termín?
agnes0405
7. pro 2015
@sisina28 Ahojky tak máme krásnou zdravou holčičku,Adelku narodila se ve čtvrtek 2430g a 48cm teď už jen čekáme až nás pustí domů.
sisina28
7. pro 2015
@agnes0405 no to je pusinecka malinkata. Gratulujemmmm! Krásná,moc se vám povedla! Já jdu zítra na kontrolu,tak som zvědavá co se tam dolů děje hehe. To už budete doma,to je parada
anniesfibis
7. pro 2015
@sisina28 termin vcera..nic se nedelo, tak jsme jeli do kina a na nakupy...zitra poradna. Proc myslis,,ze hlavicka bude mensi, nez meri?
anniesfibis
7. pro 2015
@sisina28 ty nejsi vecskupine prosincovky?
sisina28
7. pro 2015
@anniesfibis někde jsem to četla,že tím jak nemají srostlé ty kosti na hlavicke, tak mají užší hlavičku když jde ven a pak se to srovná. Proto mají takové sisate po porodu mnohokrat
sisina28
7. pro 2015
@anniesfibis Nene,nevím,že taková je,jsem jenom v teto
anniesfibis
7. pro 2015
@sisina28 jj miminka maji fontanely-nesrostle kosti, ktere umozni stazeni hlavicky na mensi rozmer. ....kdxz si v nastaveni vyplnis kdy rodis, automaticky te to hodi do skupiny prosincovky- je tam nekolik desitek spis stovek holek 😃a denne mraky prispevku, fotek, rad....pridej se k nam
anniesfibis
7. pro 2015
@sisina28 je to necerejna diskuze
sisina28
7. pro 2015
@anniesfibis už som tam🙂
agnes0405
7. pro 2015
@sisina28 děkujeme je to zlaticko zítra jsem domu konečně.Moc držím palce ať je vše ok
sisina28
7. pro 2015
@agnes0405 dakujem moc! Už aj já chci pomuchlat toho našeho prdolu 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli