• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu listopad/prosinec

22. října 2013 
Ahoj maminky,
máte termín porodu také přelom listopadu/prosince???
Jak se těšíte na prďolky?? :wink: A co porod...bojíte se?? :unamused:
18. říj 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,já mám termín 7.12. a už se těšim,první jsem měla císařem,teď doufám v normální porod,tak to snad klapne.Zatím se nebojim,občas už mám toho břicha dost,tak se spíš těšim a hlavně si řikám,že nemá cenu se bát,ven nějak musí a nemá cenu se stresovat :slight_smile:
18. říj 2013 v 18:48  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mám termín 27.11. a druhý 3.12. je to můj první porod a děsně se bojím,že malé nějak ublížím nebo něco nezvládnu. Je to hrozný pocit... :unamused:
18. říj 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já mám termín 29.11. a druhý 1.12., bude to můj první porod, zatím se nebojím, spíš mi to nějak nedochází ještě.. těším se moc ale zároveň i bojím.. Břicha už mám opravdu dost, rodila bych klidně hned, ale je to moc brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemůžu poslední dny spát a to mě vyčerpává..ale nemyslím si, že bych se vyspala lépe až se prcek narodí :grinning: :grinning: :grinning: to asi nehrozí.. Holky, kdy budete balit do porodnice?
18. říj 2013 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já mám termín 26.11. a 29.11., do Mikuláše už snad budem doma ;) porodu se ani nebojím, ale poslední dobou mi hlavou lítají scénáře, co kdyby to náhodou přišlo o něco dřív... furt se sleduju, jestli už se náhodou tělo nechystá :D jinak strach mám docela i z toho, že se miminku při porodu něco stane, přidusí nebo tak :( nebo že se ukáže, že není úplně zdravé.... ale to asi k tomuhle období patří... hlavně si nepřipouštět černý konce a nestresovat se jimi, všechny to zvládneme, tak jako to zvládly miliony maminek před námi ;) jo a do porodnice už mám pro jistotu sbaleno ;)
18. říj 2013 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já ještě nebalím,ale jinak to mám úplně stejně jako ty Liberol. :grinning: :grinning:
19. říj 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: ja mam termin 28.11. Sbaleno mam pro sebe a uz i pro prcka, clovek nikdy nevi a nerada bych, aby to musel resit manzel, to nechci videt, co by mi do porodnice dovezl :grinning: Jinak se citim skvele, zadne bolesti ani problemy nemam, takze ten mesic jeste v pohode dame :slight_smile: A porodu se nebojim.... proc... stejne uz jsou karty rozdane :slight_smile: Mozna jeste zmenim nazor az prijdou kontrakce :slight_smile:
19. říj 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já mám termín 30.11. podle MS a podle měření 4.12. Tak uvidíme, kdy se malá vyklubá. :slight_smile:
@monasek84 Sem na tom se strachem z porodu stejně. :slight_smile: Prostě ven musí, tak co. Je jasné, že to bolet bude, bylo by divné, kdyby ne. Je to přirozené. :slight_smile:
Sbaleno už mám taky, ale tak z 80%. Nemám v tašce jen župan a pantofle a mám tam zatím jen jeden balík vložek.. A ještě musím připravit tašku s věcmi, ve kterých pojede miminko domů. :slight_smile:
19. říj 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já už mám sbalený a nachystaný všechno od tohodle týdne.Už jsme skočili i na matriku kvůli jménu,protože nejsme oddaní,zařídila jsem dětskýho doktora a teď už jen čekat.Zbývá necelých 7týdnů,ale kdyby to přišlo o týden,dva dřív,tak se asi vůbec nezlobím.Já nemám strach z porodu,ale z toho,že mě nakonec budou muset vzít císařem,ale snad to dobře dopadne :slight_smile: Co čekáte a jaká máte jména?My klučinu a bude to Michael.
19. říj 2013 ve 20:24  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anda04 Taky jsme museli kvůli jménu na matriku. Pediatra taktéž máme přislíbeného, ale bylo to o fous. Ten kterýho jsem vybrala na základě doporučení má plno. Měli poslední 2 místečka. Uff.
Teď už jen dodělávám věci na postýlku a tak, chci si hodně ušít sama. :slight_smile: Mno a v pondělí jedu sepsat porodopis. :slight_smile: 14.11. jsme objednaný na předporodní kurz, tak snad si malá neumane jít ven dřív :slight_smile:
20. říj 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám termín 28.11. nebo 3.12. tak snad to bude hned na ten první termín. Jsem asi nějaká zabržděná, ještě jsem si nic nezabalila. Asi mi pořád nedochází, že už to je za pár. :astonished:
Ještě nemám postavenou ani postýlku, nechci aby se na ní prášilo. Ale už se těším až bude Eliška s náma. :slight_smile:
22. říj 2013 v 09:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A připravujete se některá nějak?Já před týdnem začla s masáží hráze a teď tenhle týden jak ukončím 34tt,začnu pít maliník a užívat lněný semínko,snad to k něčemu bude :slight_smile:
22. říj 2013 v 11:11  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anda04 A čím masíruješ tu hráz? já jsem koukala, že weleda dělá nějaký olejíček, ale je to strašně drahý...
Myslíte, že to pomáhá?
22. říj 2013 v 11:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám těhotenský a mateřský olej od Saloos přímo na masáž hráze.Já myslim,že pokud se to dělá pravidelně a dobře,tak tu určitě přispěje k větší elastičitě,ještě asi lepší je balonek epi,ale ten už je sakra drahej
22. říj 2013 ve 13:29  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek