• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu na přelomu února a března 2013

15. listopadu 2012 
ahoj maminky a těhulky :wink:

tak kdo v těchto dnech nachází na testech duchy a dálnice, rychle sem :wink:
18. čer 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Těším se až nás bude víc - mě podle těhotenských kalkulaček vychází TP na poslední únor :wink:

kdo dál??? :grinning:
18. čer 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra se uvidí, jestli sem patřím.... :slight_smile:
18. čer 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, můžu se taky přidat. Myslím, že jsem jedna z Vás, potvrzené to budu mít příští týden. Tento týden se mi tam ještě nechce..... mám trochu strach a čekám až bude pořádná dálnice.
18. čer 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crawler no mě podle kalkule 24.2.2013 :slight_smile:
18. čer 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně to kalkulačka spočetla na 25/2 tak uvidíme, zítra budu testovat
18. čer 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak se také řadím mezi vás... přelom února a března
:wink:
18. čer 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pepibubu
@hejdy00
@evza9
ahoj holký!!! super, jsem ráda, že je nás víc :wink: já dneska našla takovýho silnýho ducha, ale dálnice to ještě není...k mudr se objednám tak za dva týdny, což budu 6+něco aby už bylo vidět srdíčko. U prvního těhu jsem tam hnala hned po testu a byla jsem akorát vyplašená, protože na utz nebylo vidět vůbec nic, jen bublina a ještě nebylo poznat, zda je to gestační váček nebo nějaký myom...

Tákže držme si pěstičky ať je u nás všech všechno ok!!! tfuj tfuj tfuj!!!

Jak dlouho jste se snažily o mimi??? U nás se zadařilo 3.cyklus:wink:
18. čer 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potvrzuju, že sem patřím.... před asi deseti minutama jsem našla ducha....Nezkušené oko by ho asi ani nevidělo, ale já už vím, že negativní test je takový, kde ani nepoznáš, že ta druhá čárka má někde být... Pořád na to koukám.... :dizzy_face:
19. čer 2012 ve 04:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@crawler no my jsme se pořádně snažili až tento měsíc..... a zatim čárka na testu sílí,ale dálnice z toho ještě není :frowning2:
19. čer 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pepibubu paráááda!!! to je krásný a kolikátý den cyklus jsi? máš teda ještě před očekávanými měsíčky? já prvního dušíka našla až 4 dny po vynechání, tak si taky říkám, že by čárka mohla být silnější... :confounded: tak co? bude konečně holka? :grinning:
@hejdy00 já jsem dnes ráno udělala test - poslední, co mám doma - a čárka je pořád duch...ale nebudu se tím stresovat...další testy si kupovat nebudu, takže nebudu vědět, zda sílí nebo nesílí....mě by to hrozně deprimovalo...holt, pokud by bylo něco špatně, tak to dřív nebo později stejně poznám... Takže u vás je na cestě 1.miminko?
19. čer 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crawler no u nás 1.miminko. Myslela jsem, že mi hrabe a tak jsem volala i manžela, jestli tam něco vidí. První test jsem si dělala 2 dni před očekávanou MS a taky se mi zdá, že sílí nějak pomalu,ale přece. Snažím se tím nějak neznervozňovat. Mám v plánu jít k doktorovi příští týden a uvidíme. Nenech se tím vykolejit, mohla si otěhotnět později, proto zatím dušík
19. čer 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hejdy00 ono hladina hcg roste ob den - ze začátku se zdvojnásobuje, takže když budeš testovat ob den ráno, tak bys měla vidět rozdíl, aspoň teoreticky :wink: a příští týden budeš kolikátý týden? jdi k doktorce až budeš v 6.tt, jinak nebude nic vidět:wink:
19. čer 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hejdy00 jinak přesně jak říkáš, nebudu se tím znervoznovat, prostě jsem otěhotněla později...
19. čer 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crawler no příští týden bych měla být 5tt, v 6tt jedeme s manželem delší dobu na Slovensko, tak to chci stihnout teď, asi mi bude brát i krev... tak proto :slight_smile: ale půjdu tam až v pátek před víkendem
A co ty ty ještě budeš čekat cca 2 tydny?
19. čer 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hejdy00 tak to chápu :wink: já počkám na začátek července s objednáním - to bývá vcelku rychlé, takže nejpozději v půlce července budeme vědět, zda je všechno ok. Když jsem čekala Iška, tak jsem nevěděla nic o začátku těhotenství, tak jsem si chvíli po vynechání ms udělala test, byl pozitivní, tak jsem hned běžela k mudr a ona, že tam nic nevidí a že to může být mimoděložní těhu apod. Tak jsem byla strašně vyděšená a musela jse čekat další dva týdny na kontrolu. ted už vím, jak to chodí, tak už zbývá to je vydržet ty dva -3 týdny na kontrolu :sweat_smile: :grinning: A co příznaky? máš nějaký těhu příznaky? mě hodně a často pálí žáha a sem tam se mi udělá nevolno....jinak zatím nic...
19. čer 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele vůbec, prsa mě nebolí, občas pobolívá podbřišek a někdy taky ta žáha. Právě že žádné nevolnosti nic. Porot jsem na ten test koukala a volala manžela, jestli nejsem slepá. Ráno jsem testovala a je silnější než ta z neděle. Tak snad to tak půjde dál. Jinak když už si s jedním těhotenstvím zkušenější, co sex takhle brzo v těhotentsví?
19. čer 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tiez sa pridavam :dizzy_face: Podla mojho vypoctu zajtra zacinam 7.tyzden.
Ktoru tehotensku kalkulacku na nete mate najradsej? Clovek od radosti nevie napocitat do 280 :grinning:
19. čer 2012 v 18:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crawler
@hejdy00 Holky, ja chlastam vodu ako velbloud! I v noci musim vstavat, za den vypijem aspon 3 litre a nie je mi dost :slight_smile:
19. čer 2012 v 18:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
To uz naozaj v 6tt nieco vidiet? :dizzy_face: Co presne? Robia ultrazvuk?? Som v zahranici, tu mi nakazali prist az v 9.-12. tyzdni! Neviete presne, aka je fazulka velka na konci 6tt? Niekde som to tu citala, ked to este nebolo aktualne a teraz to neviem najst - tie velkosti tyzden po tyzdni, co sa presne vtedy vyvija a tak... :wink:
19. čer 2012 v 18:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem si dnes taky udělala test, protože mám týden zpoždění a byly tam dvě čárky...pořád to ještě nemůžu rozdýchat, prášky jsem vysadila v půlce dubna a ono to šlo hned, což jsem vůbec nečekala. Zítra zkusím další test, ale myslím, že dopadne stejně...zatím mám rozporuplné pocity - strach, že to nezvládnu zatim přehlušuje nadšení z miminka. Manžel to vzal docela dobře, taky nečekal, že to půjde hned...
19. čer 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@genevieve no taky to tak mám. Zatím se bojím co jak bude..ale co nadelame snad se mimco udrzi
19. čer 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hejdy00 :dizzy_face: tak mi sexovali úplně normálně jako předtím - vždy bylo všechno na kontrolách v pořádku, takže žádné omezení a ten úplný začátek taky...Ono, pokud nejsi riziková, tak není třeba to řešit :wink:
@kacenkaharris suprr! moc Tě vítám :wink: v 6tt - čili 5+něco už je na utz vidět srdeční akce :wink: - miminko je ještě hodně malé, takže vidíš ten gestační váček a něco uvnitř, ale ta srdeční akce je podstatná :wink: já jsem ted v 5tt (4+4 nebo tak nějak)
@genevieve gratulacééé! a nebój :wink: zvládne to každá :wink: je to radost a buď šťastná, že to šlo rychle - jsou takové, které po vysazení ha čekají na otěhotnění celé roky a to byste určitě nechtěli - zlatě takhle :wink: a neboj, prostě každá žena se pak začne nejen vlivem hormonů měnit a stane se z ní prostě maminka a za mě - je to to nejkrásnější, co žena může prožívat :wink:proto jsem chtěla brzo druhý:slight_smile: děti jsou návykový :slight_smile: a to podotýkám, že ty cizí mě nijak neberou :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crawler díky za podporu, já totiž nejsem ten typ, co se rozplývá nad kočárkama, ale třeba to taky přijde :grinning:
19. čer 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@genevieve já taky ne :wink: a už vůbec mě nikdy nebraly děti s kterýma si musím hrát nebo je nějak zabavovat,ale vlastní děti jsou něco totálně jinýho - je to kus Tebe - ted to ještě nevnímáš, ale počkej až ho uvnitř sebe ucítíš :wink: no a hormony taky udělají svý :wink: fakt se neboj a těš se - čeká Tě hodně krásnýho :dizzy_face:
19. čer 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crawler Tak doufám, že to přijde brzy, mamka mi taky říká, že ženský v jejím okolí, který vůbec nebyly mateřskej typ, jsou teď bezvadný mámy, že je těhotenství změnilo, tak snad změní i mne. :sunglasses:
19. čer 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@genevieve to víš že jo :wink: důležitý je, že je vyrobený z lásky :slight_smile: jo a to ti ještě můžu říct, že náš první byl totálně neplánovanej - při vejšce :wink: a i tak jsem se hódně rychle přeorientovala a zmateřštila :grinning:
19. čer 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crawler Tak to jsi dobrá, žes to zvládla, já kdybych otěhotněla při vysoký, tak by to pro mne snad bylo lepší, to jsem i mívala záchvěvy mateřství, ale jak si člověk začne sám vydělávat a může si užívat, tak se pro dítě těžko rozumově rozhoduje...takže teď jsme do toho skočili rovnýma nohama :slight_smile:
19. čer 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@genevieve :grinning: :grinning: :grinning: já chtěla v klidu dodělat vš :grinning: no dodělala jsem ji, ale rozhodně ne v klidu:slight_smile: však užívat se dá i dítětem, jen trošku jinak :wink: kdy půjdeš na ko?
19. čer 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crawler No, ještě si zítra udělám jeden test pro kontrolu a pak asi zavolám doktorce, aby mne objednala, já vůbec netušim, jak to chodí, jestli mě třeba vezme přednostně, u nás se objednává tak 2-3 měsíce dopředu (aspoň na prevenci..)
19. čer 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@genevieve těhotenská poradna bývá u každého gyndaře většinou jeden den v týdnu, takže by na tebe měla řada přijít brzy :wink: tak budu držet pěstičky at už je něco pěkného vidět - a hlavně to srdíčko ať už buší :wink:

Jinak mě dneska už chvílema pobolívaly prsa a opět pozlobila žáha, ale celkově ok :wink:
20. čer 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 6
Tvůj příspěvek