• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu na přelomu února a března 2013

15. listopadu 2012 
jáá sem taky patříím :grinning: včera sem objevila krásnou dálnici :wink: zítra volám dr :slight_smile:
20. čer 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a podle kalkulačky 21.2.2013 :slight_smile:
20. čer 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@genevieve Haha, ja som celu pubertu pocuvala od mamy: "Ved ty snad ani nebudes mat deti! Ved teba tieto veci vobec nezaujimaju!" (v detstve som liezla po stromoch a zachranovala zaby so susedom, kym kamosky tiskali moncici v kociarikoch, a ked mi dala mama kocikovat brata, tak som ho zaparkovala za rohom bytovky a sla liezt s chlapcami na panely :grinning: )
Teraz sa zivim opatrovanim deti, k comu som sa dostala uplne nahodou, ale az ked som spoznala terajsieho manzela, tak mi tam vo vnutri viac a viac svietilo take svetielko, ze s tymto muzom chcem raz splodit dieta... (rozhodli sme sa obaja po 6 rokoch manzelstva, ze nastal ten spravny cas, ze byt dvaja je super, ale v trojke to bude este lepsie :wink: ) I znami mi stale predtym vravievali, ze vobec nie som matersky typ, ako to v takejto praci vydrzim.... to budu onedlho cucat, ked im oznamim tu veliku novinu! :grinning:
20. čer 2012 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky :slight_smile: Taky mám pozitivní testíky....koupila jsem si i včera digitálnííí Clearblue a měla bych být 5tt.Podle poslední MS mi termín vycházíí na 26.2.2013 ale moje děloha si dává vždy načas :grinning: takže to bude určo ten přelom unora a března :slight_smile: Příští týden jdu k dr. ale ráda bych patřila mezi vás :slight_smile:
20. čer 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crawler včera jsem volala doktorce a nabídla mi jen příští pátek, ale to jsem pracovně v Děčíně, takže jdu až 16.7., protože má 14dní dovču, to bych měla být v 9tt tak snad to není pozdě, aspoň už bude něco vidět.
21. čer 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aklora supér! gratulace a moc Tě tu vítám!!!:dizzy_face: jak se cítíš? příznaky máš taky? mě včera poprvé dost bolely prsa... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dan.ka gratulace :wink: vítej :dizzy_face: ty už tedy máš děti ? :wink: kdy jsi měla první den poslední ms? já pořád váhám, jak si vypočítat tt, protože PM jsem měla 19.5., ale otěhotněla jsem myslím až dýl...ale vím, že na gyndě je to zajímat nebude a stejně mi budou těhu počítat podle té PM...jinak já první přenášela 11 dní - měl být v druhé půlce dubna a nakonec máme májový koťátko:grinning:
@genevieve to víš, že to není pozdě - často stejně dávají průkazku až na druhé kontrole, takže ted Ti ji už třeba dají:wink: Mě dala mudr. průkazku po odběrech krve (3 ampule), když bylo vše v pořádku - nějak kolem 10tt :wink: na utz v 9tt uvidíš už pěkné mrskající se miminko :wink:vzpomínám si, jak se Íša sebou mrskal jak divoch :grinning: :dizzy_face:
21. čer 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crawler Jéé, tak to už se těšim, to už mi snad konečně dojde, že fakt budu mít dítě :grinning:
21. čer 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@crawler Děkujiii za milé přivítaní :slight_smile: Já mám 9 letou Vanessku a skoro 4 letou Leonku :slight_smile: takže čekáme plánované a vytouženééé třetátko :slight_smile:Já měla PM 22.-24.5...a obě děti jsem přenášela 12 dnu takže skupina přelom unora/března je dělaná pro mě na míru :grinning:
21. čer 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, tak prsa mě bolej jako cvok, jinak nic. Včera jsem zkusila další test, čárka hezky zesílila a na potvrzení jdu až 18/7, což mám narozky.... to bude krásnej dáreček
21. čer 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,můžu se k vám taky přidat?Je to týden co jsem testla a v pondělí těhu u dr potvrzené.Mimi má 2mm,taky naše vytoužené třetátko. :slight_smile:
21. čer 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky holky:slight_smile: tak se k vám přidávám:slight_smile: Dnes jsem asi 5 tt + 4 a dnes z krve po neskutečně dlouhém roce:grinning: potvrzeno mimi .. tak snad to dotáhneme do zdárného konce:slight_smile: na kontrolu jdu 10/7 kdy by mělo být vidět už i srdíčko .. a když všechno bude tak jak má být dostanu už i těhu průkajdu:slight_smile: pořád tomu nemůžu uvěřit:slight_smile:
21. čer 2012 v 17:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sovice ahoj a moc moc moc gratuluju :dizzy_face: srdíčko asi ještě nebylo, co? já jsem taky v 5tt a váhám, zda za týden už bude srdíčko...že bych se už objednala :dizzy_face:
@vendik22 moc Tě vítám!!! tak to musel být dlouhý rok, takže tiše gratuluji a doufám, že bude všechno v naprostém pořádku :wink: 10/7 - jojo, to už srdíčko bude, když jsi už v 6tt :wink:

u mě nic nového- sem tam píchne v podbřišku, trochu prsa, ale žáha včera dobrý a dneska taky zatím žádná nevolnost... :confused:
22. čer 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pepibubu tak to teda bude dáreček :dizzy_face: jinak koukám na ty malý věkový rozdíly dětí - asi je máš hodný, co? :sweat_smile: :grinning:
22. čer 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě prsa ani nebolej ale zle mi je pořád :frowning2: už aby to přestalo :slight_smile:, 29.6 jdu na utz tak doufám že bude i srdíčko :slight_smile:
22. čer 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu k dr.28.6 pokud dobře počítám budu 5tt+4 ale to asi ještě mít srdíčko nebudeme,že?? Jinak bez podprsenky nemužu existovat :grinning: citím takovou tahavou bolest a každý večer bolesti v podbříšku ...snad je vše jak má být :slight_smile:
22. čer 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dan.ka včera jsem četla, že srdíčko začíná tlouct kolem 23. dne po oplodnění (mudr. Pařízek), takže jestli víš, kdy k tomu došlo, tak spočítej, ale obecně se uvádí, že ten 6tt už srdíčko je...:wink:
22. čer 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crawler No podle mě jak pujdu k dr.tak to bude 24 den po oplodnění :slight_smile: Tak uvidíme :slight_smile:
22. čer 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky a už trošku uvažujete na jménech?? My máme vybráno pro chlapečka Andrej a pro holčičku Beátka :slight_smile:
23. čer 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dan.ka ahojky,pořád uvažuju,musí to být typické české jméno,protože s příjmením Palacký-á to jinak ani být nemůže u chlapečka asi Adam,Lukáš a u holčičky Míša nebo Lucka po mě :slight_smile:
23. čer 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@crawler ahoj :slight_smile:,srdíčko ještě nebylo,byla jsem na samém začátku a jdu až 9.7. na kontrolu,protože dr má ted dovolenou.Už se moc těším,až toho drobečka zase uvidím :dizzy_face:
23. čer 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sovice Mojemu manžovi se taky strašně líbí Lukášek a Lucinka :slight_smile: Ale Michaela Palacká by bylo krásné :slight_smile:
23. čer 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dan.ka
@sovice Tak my jsme vybrali jména dnes - udělali jsme si každý top 5 holčičích a 5 klučičích a pak vybral Fanoušek - říkali jsme mu jména a on bud "jo" nebo "ee" a u jediných dvou jmen zopakoval, tak bylo jasno - takže my se těšíme na Lindu nebo Josífka :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak holky psycho - mě už vylezlo bříško :confused: :zipper_mouth: stejně jako u FAnouška - v 6tt už mám bouličku a je to na mě vidět...takže hned po kontrole oznamujeme, protože dýl to stejně neutajíme :grinning:
24. čer 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@crawler
@sovice Tak holky u nás je jistý jenom Andrej ...z Beátky sešlo ...naše holky chcou Sofinku,ale to se manžovi vůbec nelíbí :frowning2: Linda je nádherné jméno :slight_smile:

Juu někdo to tak máá,že bříško vykoukne už brzy :slight_smile: No holky jen at rostemeee :grinning:
24. čer 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dan.ka on by si manžel zvykl na Sofinku :wink: já jsem toho názoru, že všechna jména jsou krásná, když se vyslovují s láskou :wink: Jinak jojo, já jsem zrovna ten typ - asi hraje roli to, že mám krátký trup :grinning: měřím jen slabých 160cm, tak mimi hned vystrkuje růžky do prostoru :grinning:
24. čer 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak to taky patřím mezi vááás holky ...ja tu dalnici měla a pěkně tmavou :slight_smile:)
24. čer 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jdu se rozloučit, v sobotu jsem dostala silnější ms, takže jej po všem. Vám holky přeju ať se daří a ať jsem jediná, kdo si vylosoval černého petra.
25. čer 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se take pridavam, delala jsem si dva testy a pruhy silne jako blazen! podle kalkulacek sem 4tt - 5tt, na prvni kontrolu jdu 10.7 - to snad nevydrzim! :slight_smile:
Pepibubu: jak je to mozne? psala si ze carky silily...? To je skoda moc me to mrzi!
25. čer 2012 ve 14:06  •  čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepibubu jak je to možné? :( je mi to moc líto:(
25. čer 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena1986 ahojky vítej:slight_smile: a gratuluju k těm pruhům :slight_smile:
25. čer 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek