• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu na přelomu února a března 2013

15. listopadu 2012 
@lena1986 úterý a středa sílily, a v pátek bylo všechno jinak, kdo ví proč, ale asi to tak má být. Jen si říkám, že před Pepínem jsem to měla zrovna tak a zadělali jsme prakticky okamžitě znovat, tak třeba to taky bude zase :slight_smile: Nic, nebudu vám kazit náladu, každopádně vám přeju všem klidné těhulení, bezbolestný porod a hodné dětičky :slight_smile:

a @sovice, zajdi někdy do čáp přiletí potřetí :slight_smile: tam nepřestanu chodit, leda by mě vyhodili :slight_smile:
25. čer 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mate niektora tiez pocit, ze cokolvek pijete - a to po litroch, nikdy nie je dost? Ja mam tento problem uz asi tyzden, posledne dni sa to vystupnovalo a odhadujem, ze v pohode zvladnem vypit 7 litrov tekutin denne plus ovocie (cely melon napriklad). Len cez noc vypijem asi 2 litre. Mna vlastne nic ine nezaujima, len voda, bublinkova mineralka bohata na vapnik a magnezium, riedeny pomarancovy a grepovy dzus a sojove mlieko. Hlad mam malo a jem, lebo musim, ale nechuti mi.
Cukrovka by sa takto skoro (7.-8. tt) este nemala prejavit, vsak? :frowning2:
Myslite, ze by som mala prestat s tymi dzusmi kvoli cukru? Pomahaju mi s nevolnostou.
Co doktor, to iny nazor...
26. čer 2012 v 17:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
:hearts:Ode dneška jsme oficiálně těhotníííí:hearts: Cituji pana Dr : krasavec se právě zabydluje :hearts: Vše je v naprostém pořáádku,jen ještě nemáme srdíčko:hearts: ale věřím,že při další kontrole bude :hearts:
26. čer 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, připojuji se :slight_smile: Ještě to nemám ofiko od doktora, ale test vyšel pozitivně a nějaké přiznaky taky mám, takže snad nebudu zklamaná.
27. čer 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@genevieve Ahoj, u nás to bylo taky hned...nedávno jsem se bavila s kamarádkou co o tom psala nějakou bakalářku či co a prý je 1. měsíc po vysazení antikoncepce nejlepší doba. No u nás to rozhodně platí :slight_smile: Na miminko se těším, ale zároveň mám velký obavy z toho všeho, přece jen už to pak nikdy nebude stejný :unamused:
27. čer 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak začínám zažívat i stinné stránky těhotenství. Zvracení všeho a kdykoliv :frowning2: Nechápu, proč se tomu říká ranní nevolnosti, když trvají 24 hodin denně... můj opálený obličej získává zelený nádech a to vypadá fakt příšerně :frowning2:
27. čer 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evza9 tak u tohoto příspěvku jsem se opravdu zasmála.Mě je zatím fajn,ale říkám si,že určitě to přijde,když mi bylo blbě u obou kluků :slight_smile:
27. čer 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a moje známá prý dokáže vypočítat podle datumu narození rodičů pohlaví dítěte.Tak hádejte co čekáme....dalšího kloučka :slight_smile:.....uvidíme teda....ale moc tomu nevěřím :slight_smile:....pokud chcete některá to zjistit,tak mi písněte datumy narození do IP
27. čer 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evza9 To musí být nepříjemné :unamused: Nezávidím...Já pouze trpím nechutenstvím. Docela mě štve, že se několik měsíců snažím trochu zhubnout (kvůli svatbě) a teď jsem těhotná a jde to raz dva samo, jenže to už bych zas hubnout neměla....
28. čer 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, tak nový poznatek na nevolnosti: švestičky UMEBOSHI, k dostání ve zdravé výživě, vhodné pro těhotné. Má to jeden háček. Jsou naložené ve slaném, opravdu hodně slaném nálevu. Ale když se ustojí požití, tak je svět hned hezčí. Jsou vhodné pro úpravu zažívání, nevolnosti, vše spojené se zažíváním. :wink:
2. črc 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evza9 tak mě už je taky blbě ...na ty švestky se poptám
2. črc 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak já to vydržím :(....dneska jsem se dozvěděla,že můj muž odjíždí v sobotu na 3 týdny za prací do Německa.Doufám,že mě ti moji rarášci nebudou moc zlobit a nevolnosti se zmírní.....bude to náročné....ale furt si říkám,že pokud je špatně,tak mimi se vyvíjí jak má,tak že,vzkazuju všem holkám,kterým je špatně,vydržte to,bude líp :slight_smile:
2. črc 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky patrim k vam :slight_smile: uz ted mam prsa jak kojna :D a to slunicko mi moc dobre nedela :slight_smile:
3. črc 2012 v 09:24  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nějak to tady vázne holky :slight_smile: ...už máte za sebou ultrazvuk a dostaly jste průkazku?Já jdu v pondělí a už se těším,až drobečka uvidím :slight_smile:...jinak nevolnosti mám,ale dá se to vydržet....jen ty horka jsou u nás fakt extrémní a kdybych nemusela být s klukama venku,určitě bych ani nevylezla z domu.ale pořád lepší horko ,než v čechách povodně :(
6. črc 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jdu k doktorce poprvé až příští pondělí, protože má teď 14dní dovolenou :angry: Jinak poslední týden mám několikrát denně hrozný bolesti v podbrišku, vždycky to trvá tak půl hodiny a do toho jakoby záchvat zimnice, klasický nevolnosti nemám, chuť k jídlu bohužel normální:grinning:
9. črc 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já taky měla velký bolesti v podbřišku, se zimnicemi, a pořádnými. Bolelo to místy, jako by měla přijít MS, v nemocnici jsem ležela kvůli podezření na mimoděložní těhotenství a když se vyloučilo, tak si mě tam radši ještě nechali na pozorování - možnost potratu. Dostala jsem Utrogestan na udržení -radši a mám klidový režim a dobrý. Prý tyto bolesti mohou být vlivem zvětšování dělohy, někoho to nebolí vůbec, někoho ano. Prý podobné bolesti mohu očekávat ještě kolem 6. měsíce, kdy se natahují vazy a více roste bříško, to nyní zažívá švagrová. S bolestmi byla i na pohotovosti, ale vrátila se v pořádku domů - byly to ty vazy, mršky jedny :slight_smile:
9. črc 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evza9 Jé, tak to jsem ráda, že to tak má i někdo jinej. Všechny holky píšou jen o nevolnosti, tak jsem se už trochu začínala bát, že něco nebude v pořádku. Každopádně uvidim příští týden, co mi řekne doktorka.
9. črc 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak ode dneška mám průkazku,mimi má 7 mm,srdíčko už bije, jsem 6+5 o týden mín než bych měla být,ale to prý je v pořádku,přesný týden mi řekne až bude bobíš větší:slight_smile:
9. črc 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, můžu se přidat? U doktora jsem ještě nebyla, ale testy mluví jasně. Navíc mám žaludek jako na vodě :slight_smile:
9. črc 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uff...tak jsme z dovolené doma...už týden mě trápí parádní nevolnosti :-P vadí mi všechny vůně, pachy...mám hlad, ale když otevřu lednici, tak je mi blivno...:frowning2:

jinak už mi bříško roste a to přímo závratnou rychlostí... :sweat_smile: :zipper_mouth:

jdu vás dočíst :dizzy_face:
9. črc 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pepibubu je mi to líto...taky jsem to zažila :frowning2: přeju ať se brzy zotavíš a zadaří se znovu :wink:
9. črc 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacenkaharris téda...no chutě můžou být různé...někdo má chut na určité jídlo a ty na pití...nicméně - pozor na to - když piješ tolik, tak si z těla vyplavuješ veškeré minerály...tělo pak bude unavené a nemluvě o tom, že můžou zkolabovat ledviny!!! hlídej si to - osobně bych nešla přes 4 litry...(plus ovoce a tekutiny z jídla)
9. črc 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evza9 ách...lituju Tě :frowning2: mě je taky zle, ale bez zvracení...nicméně souhlasím - nevolnost téměř neustále - uleví se mi během dne třeba jen na hodinku dvě - hlavně když jsem venku na čerstvém vzduchu..jinak je mi šoufl stále:stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kristynas ahoj :grinning: taky mi to všechno leze z podprsenek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: i když na druhou stranu je to fajn, protože za normálních okolností mám béčka, což je slabota :grinning:
9. črc 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@genevieve je to hrozný to vydržet do kontroly, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: já už sice jednou byla, ale nebylo srdíčko a ještě zbývá 14 dní do další ko...chjó...někdy se ten čas tak vleče...
9. črc 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vilibalda vítej! :grinning: :dizzy_face: kdypak půjdeš pro potvrzení ?
9. črc 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crawler Nejlepší by bylo jít příští nebo až přespříští týden, ale to zrovna plánujeme dovolenou, tak se u doktorky stavím asi teď v pátek. Ale to mi asi nedá průkazku :frowning2:
9. črc 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je možný, že už se mi v cca 8 týdnu dělá bříško? Zdá se mi, že už se mi tam něco zvedá...ani ne břicho jako podbřišek, a je to zatím úplně minimálně, třeba přítel tam nic nevidí, ale mě se zdá, že už se to začíná rýsovat :astonished:
10. črc 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já se zdovolením přidám, váhala jsem, jestli mám jít do února, nebo do března, ale vypadá to na přelom. // jsem zjistila až včera, byly to parádní dálnice, tipuju, že jsem tak 6.-8. tt. Nebylo to plánované, takže jsem dříve netestovala a po početí jsem ještě měla MS, teda spíše špinění, ale pak ty příznaky byly jak na začátku prvního těhu, tak mi to bylo i tak jasný a včera i dnes test to potvrdil. Na gyndu půjdu asi zítra, možná by už mohlo být i srdíčko, no a jestli ne, tak to snad alespon bude v děloze :slight_smile:
10. črc 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkar já jsem se asi už rozšířila :unamused: cítím to na sobě :unamused:
10. črc 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek