• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu na přelomu února a března 2013

15. listopadu 2012 
@jankatm Klidně se přidej, bohužel sem nikdo moc nepíše :frowning2: Koukám, že jsi taky z Brna :slight_smile:
19. srp 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juj, nikdo? A já se těšila, jak budu konzultovat :grinning:
19. srp 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem po dlouhé době zpět :slight_smile: nějak jsem na vás holky zapomněla :grinning: no já už jsem v 14 týdnu .. mimoušek krásně roste .. blinkání už máme taky za sebou .. a to vše včetně čaje :grinning: ale ted si to začínám užívat .. test na vývojové vady v pořádku .. takže pokračujeme dále a co vy??
22. srp 2012 ve 23:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankatm ahoj:slight_smile: Ja mam taky termin 28.2.:slight_smile:))
Vcera jsem byla na prvotrimestralnim UTZ, po vsech provedenych merenich mi vysel celkove screening negativni, ale vysla mi dost nizka hodnota proteinu PAPP-A, ta muze znamenat roziko Downova syndromu. Takze to se mnou dost zahybalo:frowning2:. Ale vsechna dalsi mereni byla uplne v pohode, takze nakonec upravene riziko vic nez 1:11000. Vecer jsem vsechno hledala na netu a snad jsem se celkem uklidnila, ze to bude dobre.
23. srp 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tuhle diskuzi jsme už odpískaly nebo jste se přesunuly do soukromé?
31. srp 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem porad tu - takze uz jsme dve:slight_smile:
31. srp 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky tady :slight_smile:
@vilibalda jsem kousek od Brna, asi 15km... Ty jsi z Brna?
Jaké jsou u vás změny? Mně už taky pomalu nebývá celé dopoledne špatně, tak jsem za to ráda. Mám 14 měsíčního chlapečka, kterému přijde strašně srandovní, když se mamince navaluje :slight_smile:)
6. zář 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankatm Jsem z Brna, z Žabin :slight_smile:
nechutenství pomaličku ustupuje, ale mohlo by být lépe :slight_smile:
6. zář 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu občas nakouknu taky ..ale vidím že nám to tu moc nežije :slight_smile: my už máme taky všechny testy na vývojové vady za sebou a jsme v pořádku .. miminko už hezky cítíme .. čekáme na 90% chlapečka dominička .. a ted jsem byla na chvili v nemocnici .. nemohla sem dýchat .. a měla jsem křeče v břichu .. jo a už jsme asi 2 týdny na magnesku :slight_smile:
7. říj 2012 v 18:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chystáte se všechna na test na cukrovku nebo některá uvažujete, že tam nepůjdete?
Jinak nám testy na vývojové vady taky dopadly dobře... V pondělí mám jít na velký ultrazvuk, tak se těším :slight_smile: . Kolik váží vaše miminka? My měli na přelomu 19. a 20.týdne 270g a pohyby už taky pěkně cítím.
9. říj 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankatm Na cukrovku se chystám jít, asi půjdu jako minule na Obilňák. Ale ještě mám čas, Dr. mi zatím nedala žádanku. Moje Dr. nemá UTZ a ani na genetice mi váhu miminka neříkají, tak nevím, kolik váží. Na utz jdu až 1.11., nemůžu se dočkat! @vendik22 Je fajn, že vše v pořádku a vývojové vady nejsou. U nás taky vše v pohodě :slight_smile:
9. říj 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankatm
@vilibalda tak já cukrovku mám v plánu .. doktor už mi i napsal žádanku .. prý je to pěkný humus :grinning: tak snad to zvládneme :grinning: moje mimčo mělo 4/10 333 g:slight_smile: a pohyby už jsou krásné hezky tam prdolka kopká :grinning: až se někdy leknu co to je :grinning:
9. říj 2012 v 15:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendik22 Mně to sladký pití chutnalo :grinning: Navíc protože jsem nemohla kvůli testu jíst, byla jsem ráda, že mám konečně něco v žaludku. Ale pak mi bylo divně, i když nic dramatického. Tak si říkám, že ten test není tak strašnej, jak se všude píše. Ale jedna maminka taky říkala u 1. dítěte, že je to v pohodě a u 2. to byl děs. No uvidíme :slight_smile:
9. říj 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co je u vás nového? My máme za sebou velký ultrazvuk ve 21.týdnu. Mimčo už má asi 350g, vyvýjí se normálně, jen kvůli nějaké malé nesrovnalosti na srdíčku jsem ještě objednaná na kardiologii. Docela mě to vzalo, i když paní doktorka mě ujišťovala, že nejde o nic vážného. Tak snad vyšetření dopadne dobře, máme tam jít příští čtvrtek, uvidíme...
17. říj 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k Vám přidala. Termín porodu máme 24.2.2013 po druhém pokusu se nám povedlo nosit v bříšku zatím to vypadá na holčičku a co vy?
15. lis 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se přidávám do skupiny únorovek :slight_smile: ... Jak jste na tom?? Už se pěkně kulatím a rychle :D . Jsem ve 3. trimestru a zatím je mi pořád hej (ťuk ťuk ťuk). Mládě kopčí, ale nemůžu si stěžovat, v noci mě nebudí, na záchod taky nemusím moc lítat. Zatím pohoda :slight_smile:
15. lis 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek