• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
Dnes ( po dvou 12h smenach v praci) jsem si pripadala jak chlap...zajimalo me jen jidlo a spanek :grinning:
Jeste ze mam volny vikend :sunglasses:
13. dub 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jani11 děkujeme za podporu!!! Ono je to takové "dlouhé" a proto jsem dnes dost rozpačitá :frowning2:
13. dub 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rehonka ,to je ještě opravdu brzy,příště už bude určo vidět i srdíčko :dizzy_face: :wink:
13. dub 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rehonka Neblázni, to je opravdu ještě brzy! Naprosto chápu, že by sis nejradši už dnes odnášela fotku s miminkem, aby byl ten zázrak k uvěření. Na příští kontrole bude, věr mi! :wink: Taky mi na první kontrole neřekli v podstatě nic a teď jdu v úterý na druhou, pořád si říkám, bude srdíčko nebo nebude? Už blázním :grinning: Kdy jdeš ty na další?
13. dub 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabuli202 Ahoj Gábinko, vítám tě mezi námi :slight_smile: Jasně že můžeš být v tabulce, buď se přidej sama, nebo mi napiš údaje a já tě tam přidám.

Holky, dneska je mě první den na zvracení, po každém jídle je mi zle, ale taky mi nejde zvracet, fuj, to je stav :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A teda vícerodičky, taky mám pocit, že mi to bříško nějak poskočilo....u Tobinka jsem měla bříško snad až v 5 měsíci, ale teď si připadám tak na 4 :slight_smile:

@rehonka Vůbec nezoufej, ještě je moc brzo...proto je lepší jít později, ikdyž vím, že to čekání je šílené....já se nemůžu dočkat úterka, ale už budu 7tt, takže už bude i vidět srdíčko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@saraxxx Ahojky, moc gratuluju k utz, bylo už i srdíčko vidět??? :slight_smile:

Jinak nevím kdo všechno nový se přidal, ale moc vás tu holky vítám, jste moc šikovné, že se přidáváte do tabulky....Ten březen je fakt parádně plodný :slight_smile: Ale to je tím, že čekáme Vánoční prosincové miminka a na Vánoce je prostě nádherné mít miminko :slight_smile: Je nás tady krásně moc :slight_smile:
13. dub 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucinka0606 ahojky ano srdíčko bylo krásně vidět :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. dub 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rehonka určitě je ještě brzy neboj za týden už bude vidět uvidíš kdy máš další KO? :dizzy_face:
13. dub 2012 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,muzu medzi vas,termin porodu mam 5.12.2012 podle posledny PM,na kontrole jsem byla 11.4.2012 a srdíčko jeste neni,mam strach,listopade 2011,jsem byla na preruseni v 9tydni zamlkly tehotenstvi,snad se to nebude opakovat.Další kontrolu mam 20.4.2012,to jsou nervy.
13. dub 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
MOHLA BYCH POPROSIT O PRIDANI DO TABULKY,POSLEDNY MS-28.2.2012,SRDICKO ZATIM NENI,JMENA NEVIM,TERMIN PORODU 5.12.2012.DEKUJI
13. dub 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
JESTE JSEM ZAPOMNELA JE MI 30LET A KONTROLU MAM 20.4.2012,DEKUJI
13. dub 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Naše tabulka :slight_smile:
Jméno..................věk......... TP dle MS........ TP dle UTZ............. nejbližší kontr..................pohlaví............ jméno
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
nemorosis...........28..............1. 12. ......................................................17. 4. ..................................................................
misacekk................................1. 12. ...................................................................................................................................
hela82...................29..............2.12...........................................................2. 5....................................................................
chersi....................25..............2. 12. ......................................................16. 4. ..................................................................
saraxxx..................26..............2. 12. ......................................................10. 4. ...........................................Rebeka/Adam
jani11....................29..............2. 12. ........................................................5. 5. ...................................................................
kajina....................28...............3. 12. ......................................................13.4.....................................................................
kate013................20...............3. 12. ....................................................................................................................................
petulev................. 27.............. 5. 12. ......................................................19. 4. ...................................................................
ksts.......................30...............5.12. ........................................................20.4.....................................................................
novina...................25...............5. 12. ......................................................18. 4. ...................................................................
zusoka..................32...............6. 12. ......................................................16. 4. ...................................................................
lucinka0606.........24..............6. 12. .......................................................17. 4. ............................................Nela/ Matyáš
wecurka............... 30..............6. 12. .......................................................10. 4. ....................................................................
ciernavila..............30..............6. 12. .......................................................................................................................................
kikina9..................35..............6. 12. .......................................................................................................................................
minonnka.............34.............6. 12. .......................................................18. 4. .....................................................................
bugi.......................................10. 12. ........................................................................................................................................
ann_87.................24............10. 12. .......................................................20. 4. ..............................................Nela/ ?
wergina................25.............10.12..........................................................20.4.......................................................................
luuca.b..................26............11. 12. .......................................................26. 4. ....................................................................
jitinka.....................30............11. 12. .......................................................14. 4.....................................................................
tynkaz....................26............12. 12. .......................................................3. 5. ................................................Emička/Jiřík
ivis85....................27............12. 12. .......................................................17. 4. ......................................................................
pawlla....................................13. 12. ........................................................................................................................................
simina33..............33............13.12............................................................25.4...............................................................................
baeszinka............27.............14. 12. .........................................................24.4....................................................................
jainny007.............29..................................................................................................................................................................
rehonka................30.............17.12. ..........................................................20.4. ........................................Apolenka/Vašík
14. dub 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ksts vloženo :slight_smile:
14. dub 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj můžu se k vám přidat? vypadánto,že čekáme mimi 16.prosince,u dr jsem ještě nebyla,je moc brzo tak vyčkávám
14. dub 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka0606 děkuji za přivítání :slight_smile: budu ráda, když mě přidáš.
gabuli202, 20 let, TP dle MS 13.12., kontrola 16.4., :slight_smile:
14. dub 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, na kontrolu jdu teď v pondělí, to bych měla být podle ovulky 5+4tt, doufám, že už bude vidět aspoň malá tečka, pro potvrzení :slight_smile:
14. dub 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Naše tabulka
Jméno..................věk......... TP dle MS........ TP dle UTZ............. nejbližší kontr..................pohlaví............ jméno
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
nemorosis............28..............1. 12. ......................................................17. 4. ..................................................................
misacekk................................1. 12. ...................................................................................................................................
hela82...................29..............2.12...........................................................2. 5....................................................................
chersi....................25..............2. 12. ......................................................16. 4. ..................................................................
saraxxx..................26..............2. 12. ......................................................10. 4. ...........................................Rebeka/Adam
jani11....................29..............2. 12. ........................................................5. 5. ...................................................................
kajina....................28...............3. 12. ......................................................13.4.....................................................................
kate013................20...............3. 12. ....................................................................................................................................
petulev................. 27.............. 5. 12. ......................................................19. 4. ...................................................................
ksts.......................30...............5.12. ........................................................20.4.....................................................................
novina...................25...............5. 12. ......................................................18. 4. ...................................................................
zusoka..................32...............6. 12. ......................................................16. 4. ...................................................................
lucinka0606.........24..............6. 12. .......................................................17. 4. ............................................Nela/ Matyáš
wecurka............... 30..............6. 12. .......................................................10. 4. ....................................................................
ciernavila..............30..............6. 12. .......................................................................................................................................
kikina9..................35...............6. 12. .......................................................................................................................................
minonnka.............34..............6. 12. .........................................................18. 4. .....................................................................
bugi........................................10. 12. ........................................................................................................................................
ann_87.................24............10. 12. ........................................................20. 4. ..............................................Nela/ ?
wergina................25............10.12...........................................................20.4.......................................................................
luuca.b.................26............11. 12. ........................................................26. 4. ....................................................................
jitinka....................30............11. 12. ........................................................14. 4.....................................................................
tynkaz...................26............12. 12. ...........................................................3. 5. ................................................Emička/Jiřík
ivis85...................27............12. 12. .........................................................17. 4. ......................................................................
pawlla...................................13. 12. ........................................................................................................................................
simina33.............33............13. 12. .........................................................25.4. ......................................................................
gabuli202............20.............13. 12. .........................................................16. 4. ...................................................................
baeszinka............27.............14. 12. .........................................................24.4....................................................................
jainny007.............29..................................................................................................................................................................
rehonka................30.............17.12. ..........................................................20.4. ........................................Apolenka/Vašík
14. dub 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Naše tabulka
nemorosis............28..............1. 12. ......................................................17. 4. ..................................................................
kikina9..................35...............6. 12. .......................................................................................................................................
minonnka.............34..............6. 12. .........................................................18. 4. .....................................................................
bugi........................................10. 12. ........................................................................................................................................
ann_87.................24............10. 12. ........................................................20. 4. ..............................................Nela/ ?
wergina................25............10.12...........................................................20.4.......................................................................
luuca.b.................26............11. 12. ........................................................26. 4. ....................................................................
jitinka....................30............11. 12. ........................................................14. 4.....................................................................
tynkaz...................26............12. 12. ...........................................................3. 5. ................................................Emička/Jiřík
ivis85...................27............12. 12. .........................................................17. 4. ......................................................................
pawlla...................................13. 12. ........................................................................................................................................
simina33.............33............13. 12. .........................................................25.4. ......................................................................
gabuli202............20.............13. 12. .........................................................16. 4. ...................................................................
vvvecna.................27.............16. 12. .......................................................................................................................................
14. dub 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky těhulky, tak jsme se včera s manželem konečně shodli na jménu pro kluka, tak jestli můžu poprosit až butete aktualiozovat tabulku tak Filip/ Adéla.

děkuji
14. dub 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka0606 prosím o přidání. 30 let, TP 7.12. další kontrola 30.4.
děkuji
14. dub 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luuca.b Jo,jo, už jsem byla ve středu na kontrole 5.týden. Takže zatím srdíčko žádný, ta na srdíčko jdu za 2 týdny.
14. dub 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak ja se vam dari? Ja jsem byla na prvnim UTZ ale nic moc videt nebylo jdu jeste za tydena snad uz bude videt i srdicko uz bychchtela mit doma obrazek :slight_smile: jsem dost nedockava a kapek inervozni mimi je z IVF tak doufam ze je vsechno ok
14. dub 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dnes jsemobjevila //..TP bych měla mít 24.12. dle poslední MS..mimi je neplánované,ale radost máme :slight_smile:
14. dub 2012 ve 13:46  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matylili1 gratuluji :slight_smile:
14. dub 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla děkuji :slight_smile: mimi bylov plánu, že se začneme snažit prosiec,listopad..no a ejhle..mimi našlo cestu o pár měsíců dříve :slight_smile:
14. dub 2012 ve 14:01  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Ahoj, tak už máš po UTZ? Moc gratuluju! :slight_smile:

@matylili1 Máš vyloženě krásný TP. Gratuluju :slight_smile:
14. dub 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemorosis No krásný jak se to vezme..krásný dáreček pro mě a přítele,ale zase bude slavit narozky stejně jako Vánoce no...A ještě se bude jmenovat Adam/Eva :grinning:..né to bych mu nemohla udělat broučkovi :slight_smile:
14. dub 2012 ve 14:08  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemorosis jo mam ale moc tam videt nebylo i kdyz HCG z kqrve je orej v poradku tak jdu jeste pristi tejden na UTZ tak jsem mirne nervozni
14. dub 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matylili1 to je super ze vam to slo tak hladne moje prvi dite je taky narozeno v prosinci peknej vanocni darecek
14. dub 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla jakorát mám průser v tom, že až budu maturovat tak bude prckovi 5 měsíců.. :slight_smile:
14. dub 2012 v 15:16  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matylili1 neboj to zvladnes ja mela prvni mi i taky brzo a to jsem jeste chodila do skoly a taky jsem to nejak musela zvladnout da se to
14. dub 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek