• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
Jméno..................věk......... TP dle MS........ TP dle UTZ............. nejbližší kontr..................pohlaví............ jméno
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
nemorosis............28..............1. 12. ......................................................17. 4. ..................................................................
misacekk..............24..............1. 12. ......................................................30. 4...........................................Nina/ Samuel
hela82...................29..............2.12...........................................................2. 5....................................................................
chersi....................25..............2. 12. ......................................................16. 4. ...........................................Adéla/ Filip
saraxxx..................26..............2. 12. ......................................................10. 4. ...........................................Rebeka/Adam
jani11....................29..............2. 12. ........................................................5. 5. ...................................................................
kajina....................28...............3. 12. ......................................................13.4.....................................................................
kate013................20...............3. 12. ....................................................................................................................................
petulev................. 27.............. 5. 12. ......................................................19. 4. ...................................................................
ksts.......................30...............5.12. ........................................................20.4.....................................................................
novina...................25...............5. 12. ......................................................18. 4. ...................................................................
zusoka..................32...............6. 12. ......................................................16. 4. ...................................................................
lucinka0606.........24..............6. 12. .......................................................17. 4. ............................................Nela/ Matyáš
wecurka............... 30..............6. 12. .......................................................10. 4. ....................................................................
ciernavila..............30..............6. 12. .......................................................................................................................................
kikina9..................35...............6. 12. .......................................................................................................................................
minonnka.............34..............6. 12. .........................................................18. 4. .....................................................................
kirna......................30..............7. 12. ..........................................................30. 4. ..................................................................
bugi........................................10. 12. ........................................................................................................................................
ann_87.................24............10. 12. ........................................................20. 4. ..............................................Nela/ ?
wergina................25............10.12...........................................................20.4.......................................................................
luuca.b.................26............11. 12. ........................................................26. 4. ..................................Julie/Laura/Tomáš
tynkaz...................26............12. 12. ...........................................................3. 5. ................................................Emička/Jiřík
ivis85...................27............12. 12. .........................................................17. 4. .......................................Karolína/ Dominik
pawlla...................................13. 12. ........................................................................................................................................
simina33.............33............13. 12. .........................................................25.4. ......................................................................
gabuli202............20.............13. 12. .........................................................16. 4. ...................................................................
baeszinka............27.............14. 12. .........................................................24.4....................................................................
jitinka....................30.............14. 12. .........................................................25.4. ......................................................................
sluvko...................30.............14. 12. .........................................................17. 4. ....................................................................
jainny007.............29..................................................................................................................................................................
vvvecna.................27.............16. 12. .......................................................................................................................................
rehonka................30.............17.12. ..........................................................20.4. ........................................Apolenka/Vašík
16. dub 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že dnes jsou 3 KO ...jupíííí že by další viděly srdíčko???? my ještě 10 dní ufffff....Jinak víkend v poho dozvěděli se to mí rodiče:slight_smile: a jsou nadšení:slight_smile:.jinak mě chytla žrava:frowning2:((ale dneska nějak zleeeee :angry:
16. dub 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Těhulky, tak dnes jsme byla na kontrole a jsme větší, dle MS 7+1 dle UTZ 7+6, doktorka mě straší prý ještě aby se tam neukázalo druhé mimčo, jako jednovaječná dvojčata. no to by byl mazec :slight_smile: úplně mi postačí jedno :slight_smile: Ale každopádně nám byl posunutý termín porodu na 27.11.2012
16. dub 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Děkuji
16. dub 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chersi tak to je parádní .-) gratuluju
16. dub 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ksts Ahoj, nevím jestli je to ještě aktuální, ale ta kyselina je od firmy MedPharma. Já si teď ale koupila Femibion, prý je moc dobrý. Stojí teda celkem dost, ale má v sobě všechno co miminko potřebuje.
16. dub 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
už aby bylo zítra, nedělám nic jiného než na to myslím.

CO DĚLÁTE KDYŽ MÁTE FURT CHUŤ NA SLADKÉ?
16. dub 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, já byla neplánovaně u doktora a bylo tam i srdíčko :slight_smile: Těhu potvrzené, ale jako bonus si mě nechal v nemocnici na pozorování, protože mám v děloze i nějaký myom. Takže mě budou více sledovat.
16. dub 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sluvko Já právě chuť na sladké vůbec nemám...
16. dub 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina Držím pěsti ať ti všechno dobře dopadne!!!!!! :slight_smile:
16. dub 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina tak to držím palec, aby bylo vše ok.
16. dub 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jméno..................věk......... TP dle MS........ TP dle UTZ............. nejbližší kontr..................pohlaví............ jméno
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
nemorosis............28..............1. 12. ......................................................17. 4. ..................................................................
misacekk..............24..............1. 12. ......................................................30. 4...........................................Nina/ Samuel
hela82...................29..............2.12...........................................................2. 5....................................................................
chersi....................25..............2. 12. ......................................................16. 4. ...........................................Adéla/ Filip
saraxxx..................26..............2. 12. ......................................................10. 4. ...........................................Rebeka/Adam
jani11....................29..............2. 12. ........................................................5. 5. ...................................................................
kajina....................28...............3. 12. ......................................................13.4.....................................................................
kate013................20...............3. 12. ....................................................................................................................................
petulev................. 27.............. 5. 12. ......................................................19. 4. ...................................................................
ksts.......................30...............5.12. ........................................................20.4.....................................................................
novina...................25...............5. 12. ......................................................18. 4. ...................................................................
zusoka..................32...............6. 12. ......................................................16. 4. ...................................................................
lucinka0606.........24..............6. 12. .......................................................17. 4. ............................................Nela/ Matyáš
wecurka............... 30..............6. 12. .......................................................10. 4. ....................................................................
ciernavila..............30..............6. 12. .......................................................................................................................................
kikina9..................35...............6. 12. .......................................................................................................................................
minonnka.............34..............6. 12. .........................................................18. 4. .....................................................................
kirna......................30..............7. 12. ..........................................................30. 4. ..................................................................
bugi........................................10. 12. ........................................................................................................................................
ann_87.................24............10. 12. ........................................................20. 4. ..............................................Nela/ ?
wergina................25............10.12...........................................................20.4.......................................................................
luuca.b.................26............11. 12. ........................................................26. 4. ..................................Julie/Laura/Tomáš
tynkaz...................26............12. 12. ...........................................................3. 5. ................................................Emička/Jiřík
ivis85...................27............12. 12. .........................................................17. 4. .......................................Karolína/ Dominik
pawlla...................................13. 12. ........................................................................................................................................
simina33.............33............13. 12. .........................................................25.4. ......................................................................
gabuli202............20.............13. 12. .........................................................16. 4. ...................................................................
baeszinka............27.............14. 12. .........................................................24.4....................................................................
jitinka....................30.............14. 12. .........................................................25.4. ......................................................................
sluvko...................30.............14. 12. .........................................................17. 4. ....................................................................
jainny007.............29..................................................................................................................................................................
vvvecna.................27.............16. 12. .......................................................................................................................................
rehonka................30.............19.12. ..........................................................20.4. ........................................Apolenka/Vašík
16. dub 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se uklidnila. Byla jsem v pátek na krvi a dnes znovu a těhu je potvrzené :slight_smile:) V pátek HCG 476, dnes 1727. Je tedy logické, že nebylo v pátek nic vidět :slight_smile:)) Holt to je to přirozené početí .-)) Člověk pak vůbec nemá přehled :frowning2:. Začala mi nějaká chřipka, tak jsem si vzala do čtvrtka dovolenou. Snad se z toho vytřepeme :slight_smile:

Všem vám přeji zdraví a klid :slight_smile:))
16. dub 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@novina Držím moc pěsti-štěstí, ať to dobře dopadne a jste brzy doma a v klidu! Moc na Vás budu myslet! :pensive:
16. dub 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sluvko Já se musím přiznat, že taky vůbec na sladké chuť nemám... Doktor mi na první kontrole poradil, aby kdybych měla jooo velkou chuť na sladké, ať cumlám (pomalu) kousíček hořké čokolády, že to prý není pak taková facka jako sežrat najednou celou tabulku :wink:
16. dub 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já vás zase opouštím. včera jsme o miminko přišli. Všem přeji hodně štěstí
16. dub 2012 v 15:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Jsem Lenka a termín porodu mám také někdy v prosinci. Kdy přesně se asi dozvím zítra..Minulý týden jsem našla na testech slabší // a běžela jsem k doktorce. Ta mi těhotenství potvrdila s tím, že tam vidí zatím jen vysokou sliznici a dle testů mi řekla, že těhotná jsem. Dál jsem ihned musela změnit léky na vysoký tlak.

Zítra po týdnu jdu k doktorce a snad už teda bude vidět víc :slight_smile:

Ráda bych se k vám přidala. Bude to naše první miminko :slight_smile:
16. dub 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
janalinh tak to mě moc mrzí :frowning2:
16. dub 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jainy007...............29..............26.11....................6.12................................21.5...............................................Viktorka/Jiřík....
rehonka................30.............19.12. ..........................................................20.4. ........................................Apolenka/Vašík
______________________________________________________________________________________
rouss
mily01
16. dub 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes na UTZ uz jsme srdicko videli a bilo pry uplne vzorne, super zprava :slight_smile: Sice je to prcek, je tak o tyden pozadu nez vychazi podle MS, ale to jsme vedeli (mam delsi cyklus) a u prvniho synka jsem to mela stejne, proto neztracim nadeji. Na spineni jsem dostala utrogestan, tak jsem zvedava, jak pomuze. Hlavne, ze to neohrozuje miminko, doktor mi rekl, ze nekdo to tak proste ma, tak jsem se hezky uklidnila a kontrolu mame az na screening ve 12. tydnu, takze casu dost, ted jsme pry necely sedmy tyden.

@janalinh to je mi moc lito, ale urcite to vyjde priste, nebud z toho smutna...
16. dub 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janalinh tak to je mi moc líto drž se!!!
16. dub 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dnes KO u mé dr a už bylo i srdíčko a prý je vše jak má a odpovídá 6+1 :slight_smile: a už máme i první fotečku mrňouska :wink: @jainy007 mě zabral senzačně mám 2-0-2 a budu ho mít až do 12tt. @novina tak hlavně ať jste v pořádku a brzo zase doma. @janalinh to mě moc mrzí :frowning2: tak se drž a věřím že příště se to určitě povede
16. dub 2012 v 17:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak bych se ráda přidala do tabulky. Věk 27 a termín ani jména jistá nemám :wink: Více na zítřejší kontrole. Kontrolu tedy mám 17.4.
16. dub 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnešní kontrola dopadla na 1* srdíčko nám tluče, prý to vypadá jen na jedno-uf, a jsme 6+2tt další kontrola je 30.4., ta by měla být už s průkazkou :slight_smile: Jen mi pan doktor chce dát neschopenku a já nevím jestli být ráda nebo ne, teď se každá koruna hodí, ale zase bych nerada, abych něco zanedbala a pak si dávala vinu, že to špatně dopadlo
16. dub 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@chersi tyy bláááho to by byl hukot:slight_smile: ale dvojnásobná radost:slight_smile:))))
@novina tak že ležíš v nem???? at jsi brzy fit a je vše OK:slight_smile:)))
@janalinh tak to je mi líto:frowning2:(( určo se podaří brzy:slight_smile: držim palce...a posílám sílu:slight_smile:
@jainy007 taky superrr...koukám dnešní KO potěšující:slight_smile: až teda na jednu :frowning2: což je mi líto:frowning2:
16. dub 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zusoka - tak to je krása! :dizzy_face:
16. dub 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Moc gratuluji , já jdu až 25.4. a už bych chtěla aby to bylo. :slight_smile:
16. dub 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simina33
Tak to naprosto chápu, mě se to čekání zdálo taky úplně nekonečné. Už od pátku straší sny o dvojčatech, porodech, miminkách atd. :slight_smile:
16. dub 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebsian
Díky díky
16. dub 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chersi
Moc gratuluju. Jestli by to bylo dvojnásobné štěstí, tak to byl opravdu hukot, každopádně držím všechny palce :slight_smile:
16. dub 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek