• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@zusoka děkuji, ale myslím si že po našem 1 problem těhu mi bude úplně na rozmazlování stačit jedno :slight_smile:
ted tady koukám na tu tvou fotku, a nějak se v ní nemohu vyznat - jse, to ale tele viď :slight_smile: poznám mimi a žloutkový váček a co je ten obrazec dole ?
16. dub 2012 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@luuca.b Dneska mě pustili domů, ležela jsem tam středy.
16. dub 2012 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka Gratulace veliká, taky ti spadl kámen ze srdce :slight_smile: Já jsem myslela, že vyskočím a dám doktorovi pusu :slight_smile: Jenom aby mě pak neobvinil ze sexuálního obtěžování :grinning:
16. dub 2012 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@chersi
Já mám za sebou něco podobného jako ty. Určitě to tentokrát bude lepší, tu smůlu už musíme mít vybranou
Jinak ten puchýř dole prý od sono sondy - nemám se bát. Můžu se zeptat, taky ti doporučuje Dr. neschopenku?
16. dub 2012 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@novina
Hlavně že jste v pořádku, musíš se opatrovat, gratulace k návratu domů :slight_smile:
16. dub 2012 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@novina
Úplně přesně, když jsem viděla to srdíčko, tak to bylo úžasný. Já jsem i Dr. řekla, že kdybych mohla, dám mu pusu :slight_smile:
16. dub 2012 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka já jí mám hned od // protže jsem dla 2 ctky noční a to jsem říkala že dělat nebudu. Jenže já mám neschopenku pojištěnou, takže mě pak plní pojištovna a posílá korunky, a proto mě to nemrzí, v podstatě beru víc než v práci :slight_smile:
16. dub 2012 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jako každý rok nakukuju k prosincovkám a moooc gratuluju maminky..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já patřím do prosincovek 09 a není možný jak to letí.... Přeji příjemné těhu, hadký průběh porodu a nejhodnější miminka.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@luuca.b a Ty šup rodit 15týho, jo???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2012 v 17:31  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@chersi
Jo to tak je super :slight_smile: Já dělám raní, odpolení až do 22h tak ti pořád nevím
16. dub 2012 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@chersi
A chtěla bych se ještě zeptat, jestli máš vycházky 4nebo 6hod? Já jsem ale zvědavá co?
16. dub 2012 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem dnes byla na druhém UZ a už bylo konečně něco vidět. SIce jen 3mm kulička ale aspoň můžeme vyloučit mimoděložní těhu nebo cystu. Ten doktor mě teda napíná. Mám přijít příští týden na další ultrazvuk. Doma jsem řekla že doktor ještě nic neví že to pořád může být cysta a nemusí. Nechci stresovat. Dokud neuvidím tlouct srdíčko tak to říkat nebudu. Doufám že bude vše vpořádku. PS: Dám si inzerát "Prodám vysoce spolehlivou antikoncepci, již ji nepotřebuji, jsem těhotná ! :slight_smile:
16. dub 2012 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@zusoka já se ráda podělím o info, taky si sem pro něj chodím :D vycházky jsou 6 hod. a já jsem si je rozhodila jak jsem chtěla mám je od 8-10 a pak 14-18
16. dub 2012 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@chersi
Moc děkuji, mám toho nějak plnou hlavu, tak uvidíme, co u Dr. na další kontrole. Nejdřív když jsem přišla o první mimi tak jsem hned řekla, že příště budu doma a teď už zas váhám a neumím si to představit :confounded:
16. dub 2012 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem řekla když jsem se s tou první ztrátou tak nějak srovnala, že při druhým těhu se nehnu z gauče a taky to dodržuju, vždycky akorát uvařím a šup lehnout, manžel tentokrát pomáhá, při prvním na to kašlal teď už se snaží
@zusoka
16. dub 2012 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jméno..................věk......... TP dle MS........ TP dle UTZ............. nejbližší kontr..................pohlaví............ jméno
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
nemorosis............28..............1. 12. ......................................................17. 4. ..................................................................
misacekk..............24..............1. 12. ......................................................30. 4...........................................Nina/ Samuel
hela82...................29..............2.12...........................................................2. 5....................................................................
chersi....................25..............2. 12. ......................................................16. 4. ...........................................Adéla/ Filip
saraxxx..................26..............2. 12. ......................................................10. 4. ...........................................Rebeka/Adam
jani11....................29..............2. 12. ........................................................5. 5. ...................................................................
kajina....................28...............3. 12. ......................................................13.4.....................................................................
kate013................20...............3. 12. ....................................................................................................................................
petulev................. 27.............. 5. 12. ......................................................19. 4. ...................................................................
ksts.......................30...............5.12. ........................................................20.4.....................................................................
novina...................25...............5. 12. ......................................................18. 4. ...................................................................
zusoka..................32...............6. 12. ......................................................16. 4. ...................................................................
lucinka0606.........24..............6. 12. .......................................................17. 4. ............................................Nela/ Matyáš
wecurka............... 30..............6. 12. .......................................................10. 4. ....................................................................
ciernavila..............30..............6. 12. .......................................................................................................................................
kikina9..................35...............6. 12. .......................................................................................................................................
minonnka.............34..............6. 12. .........................................................18. 4. .....................................................................
kirna......................30..............7. 12. ..........................................................30. 4. ..................................................................
bugi........................................10. 12. ........................................................................................................................................
ann_87.................24............10. 12. ........................................................20. 4. ..............................................Nela/ ?
wergina................25............10.12...........................................................20.4.......................................................................
luuca.b.................26............11. 12. ........................................................26. 4. ..................................Julie/Laura/Tomáš
tynkaz...................26............12. 12. ...........................................................3. 5. ................................................Emička/Jiřík
ivis85...................27............12. 12. .........................................................17. 4. .......................................Karolína/ Dominik
pawlla...................................13. 12. ........................................................................................................................................
simina33.............33............13. 12. .........................................................25.4. ......................................................................
gabuli202............20.............13. 12. .........................................................16. 4. ...................................................................
baeszinka............27.............14. 12. .........................................................24.4....................................................................
jitinka....................30.............14. 12. .........................................................25.4. ......................................................................
sluvko...................30.............14. 12. .........................................................17. 4. ....................................................................
jlainy007...............29..............26.11....................6.12................................21.5...............................................Viktorka/Jiřík....
vvvecna.................27.............16. 12. .......................................................................................................................................
rehonka................30.............19.12. ..........................................................20.4. ........................................Apolenka/Vašík
kofinka .................35.............23.12. ..........................................................25.4....................,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.............Hugo :slight_smile: ale to doma neprojde
______________________________________________________________________________________
rouss
mily01
16. dub 2012 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@janalinh tak to je mi líto :frowning2: V lednu se nám to taky stalo... Drž se a věř, že příště to určitě vyjde!!!!!!
16. dub 2012 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@novina joo aha:slight_smile: superrr
@bocinka jj s prvníma nám to uteklo jak voda....uvidim jaky mi řekne termín:slight_smile:)))
@kofinka superrr:slight_smile: a bomba inzerát to jsem taky měla udělat:grinning:
@chersi
@zusoka jako ty neschopenky..nechápu u těhulí ty vycházky !!!!!!!
16. dub 2012 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@luuca.b
No já taky ne, zrovna když by měla těhu být co nejvíc na vzduchu a tak, no je to šílený :frowning2: Mě se nelíbí ty vycházky a ty peníze, ale když si vezmeš, že jsem cca 10-12h v práci tak to tak obrovský rozdíl nebude, jen ty víkendy :frowning2:
16. dub 2012 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@chersi
Můj manžel, když jsem přišla s tím, že budu mít asi za 14 dní neschopenku, tak se ptal, proč jí nemám hned. Že než zažít to co minule, tak ať jsem hned doma, že to nějak zvládneme. A povoleno mám snad jenom ležet a dýchat :slight_smile: pomáhat se taky snaží se vším
16. dub 2012 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
já to snad do toho příštího týden nevydržím. Mám hrozný strach že se něco pokazí. Chci vidět to srdíčko. Holky není 3 mm kulička málo ?
16. dub 2012 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka přesně, nějak se to udělá, nám taky odchází celá manžovo výplata pryč, ale prostě než zažít to co posledne, to budu radši celek 8 měsíců ležet, a prdim na všechno, oznámila jsem to předem a tak to prostě je
16. dub 2012 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak už jsem doma a dnes jsem všechno zvládla, i hodinové čekání na gyndě! Odpovídáme 5+4tt, tak jsem šťastná! Jen mi řekla, že příští týden je na kontrolu brzy a pak tam bude až 14.května!! Což takovou dobu nevydržím! emoticon Ale za čtrnáct dní bych tam zašla, to tam bude doktor, sice k chlapům nerada chodím, ale za to mi to stojí, tak doufám, že už bude bít srdíčko! A taky mě strašila, že do 3.měsíce je možné, že se stane všelicos, ale mám vše v pořádku, tak doufám, že bude do konce těhu vše ok!
16. dub 2012 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak já se taky přidávám k těm, u kterých dnešní kontrola na ultrazvuku dopadla dobře. Jsme 6+4, a prý bylo krásně vidět srdíčko :slight_smile: Já bohužel špatně vidím, a neměla jsem s sebou brýle, tak jsem ho neviděla :frowning2:
Z CARu už mě předávají na normální gynekologii, tak jsem ráda, že už nemusím nikam jezdit. Přece jenom mě ty cesty autobusem nedělaly moc dobře :wink:
Je pravda, že do 12.tt se může cokoliv přihodit, taky mám ještě strach se úplně radovat, ale musíme všechny doufat, že nám to dopadne dobře :slight_smile:
16. dub 2012 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ahojky holky,ráda se k vám tiše přidávám. Dnes jsem objevila na testíku //. Chci se zeptat, kdy jste šly k Dr. na kontrolu? Já mám doktora 70km daleko, tak ať nejedu zbytečně.
16. dub 2012 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@numerenka Ahoj já už jsem tam byla cca po týdnu co jsem objevila dvě čárky, ale bylo to moc brzo. Nebylo nic vidět. Dnes jsem byla na druhém ultrazvuku a byla vidět jen kulička. Takže zase čekání do dalšího týdne to už možná bude vidět srdíčko. Asi bych radši počkala 14 dní pokud to máš tak daleko protože pokud přijdeš moc brzo stejně nebude nic vidět, ale může ti vzít krev a potvrdit těhotenství z krve.
16. dub 2012 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@numerenka určo je nejlepší čekat ty 3 tydny po // ...taky jsem byla při prvním po 14 dnech po zjištění a byl tam jen gestační váček..apk už srdíčko..jinak taky vítej:slight_smile:))
16. dub 2012 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@numerenka Ahoj. Já objevila dvě čárky minulé úterý a dnes jsem volala k doktorovi a jdu na kontrolu 3.5. Ona chtěla, abych šla už tenhle pátek, ale já si sama řekla, že chci jít později, aby už bylo potencionálně vidět srdíčko. Ten den budu 7+1tt, takže už by mohlo:slight_smile:
16. dub 2012 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
všem, co dneska jdeme na kontrolu, :sweat_smile: hodně štěstí :slight_smile:
17. dub 2012 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
dnešním KO přeji vše OK:slight_smile: a srdíčka:slight_smile:))))
17. dub 2012 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě dvě hodiny :frowning2: strach narůstá, je mi z toho úplně zle...
17. dub 2012 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek