• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@numerenka já našla dvě čárky před Velikonocemi a jdu dnes. Jdu o malinko dřív , protože jsem měla jedno mimoděložní těhotenství. Chci mít jistotu, že je vše ok.
17. dub 2012 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@sluvko držíme pěstičky!!!!! Jist vše bude ok!!!!
já jsem dnes našla na mandlích něco co se mi nelíbí :frowning2: v poledne jdu k doktorovi, ale mám strach :frowning2: Minule jsem bezprostředně po SP dostala angínu, tak se děsím opakování :frowning2:
17. dub 2012 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem si myslela, že žádné nevolnosti u mě probíhat nebudou, no a dnes jsem strávila hezké chvíle na záchodě :grinning: Achjo, no nic příjemného :frowning2: A na další kontrolu půjdu příští pátek, to budu 7+1tt, tak snad už bude srdíčko :slight_smile:
17. dub 2012 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre poledne vsem :slight_smile: Taky se hlasim do prosincovek. Tehotna jsem podruhe, prvni mimco jsem potratila na Vanoce na konci osmeho tydne. V Breznu se nam zadarilo podruhe, tentokrat uz to musi vyjit, jinak to nejde. Mam moc pozitivni pocit, coz jsem u prvniho tehu nemela. Vypocitala jsem si termin podle ovulku, ktera byola o tyden pozdeji nez mela a vychazi nam to na 12.12.2012:slight_smile: Podle MS bych byla o tyden napred:frowning2:
17. dub 2012 v 10:48  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@sluvko držim palečky:slight_smile:))))
17. dub 2012 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@rehonka snad bude vše ok:slight_smile:
@gabuli202 to je děs co:grinning: takové nevolnosti...a zvracea jsi nebo jen nevolno? já až pujdu bych mohla byt 7+3tt no uvidime:slight_smile:
@aluskaasimon to držim palečky dvojnásob:slight_smile:...a kdy máš KO? jak straré máš dětátko doma?
17. dub 2012 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@luuca.b už jsem i zvracela, tak uvidíme, jaká budou další rána :slight_smile: a ty jsi ještě nebyla na kontrole? a 7+3tt už určo srdíčko bude, doufám, že až půjdu 7+1tt, tak bude taky :slight_smile:
17. dub 2012 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@luuca.b Nemam doma zadne mimco, asi jsem to spatne napsala, to prvni tehu nevyslo a podruhe jsem tehotna ted:wink: Kontrolu nevim kdy, ziju v UK, tak nejak do 12 tt to snad bude, kdyz ne, pujdeme do soukrome kliniky.
17. dub 2012 ve 12:27  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon jéé promin já to blbě pochopila:frowning2:...aha a jak to tam chodí?to se musíš taky objednat ale jako nemáš svého gyn??
17. dub 2012 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabuli202 nnještě sjem nebyla:frowning2: dala mi to po objednání za 3 tydny:frowning2:..tak že doufám že bude vše jak má..taky sjme se divila.že mi nevezme dřív aby zjistil že je vše kde má?!určo budeme mít obě srdíčka:slight_smile:
17. dub 2012 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
mrkám na net co jak má ted byt:slight_smile: http://www.babyweb.cz/Clanky/a257-Popis-vyvoje-plodu-a-matky-tyden-6.aspx a některe z nás už http://www.babyweb.cz/Clanky/a259-Popis-vyvoje-plodu-a-matky-tyden-7.aspx .....koukalla sjem že tam je i těhotenský kalendář krásně napsáno kdy co a kde jak?:grinning: http://www.babyweb.cz/Tehotensky-kalendar.aspx
17. dub 2012 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem po kontrole, srdíčko ještě nebylo,ale těhotenství je tam, kde má. spadl mi kámen ze srdce. jsem teď 5+6.
17. dub 2012 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@luuca.b Ne, nemas sveho gynekologa. Stery normalne dela obvodni doktor a tehotenstvi resi midwifes. Utz jen trikrat za tehu a jinak se o tebe moc nestaraji.
17. dub 2012 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon tak to je mazec.....!!!
@sluvko superrrrrr
17. dub 2012 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, takže na dnešní kontrole byl vidět už váček :slight_smile: Jsem moc ráda. Dostala jsem nějaké brožurky a na další kontrolu jdu za 14 dní. Mám neschopenku a vycházky jen 4h denně.
17. dub 2012 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ebsian tak to je paráda :slight_smile:
17. dub 2012 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak já se k vám taky přidávám. Zítra začínám 7 tt, prcek má asi 6mm, už máme srdíčko a termín mám 5.12. Je to moje první těhu. V 10 tt jdu na nějaké speciální odběry- genetika, tak snad to bude vše OK. Akorát mě zaráží to, že jdu na první odběr až v 10 tt. Tak snad to vezmou všechno jedním vrzem. Co se týká těhotenských příznaků, nemám ranní nevolnosti, ale večerní. Je mi špatně od žaludku a občas zvracím. Chutě žádné zvláštní nemám, co teda vůbec nemusím, tak čokoládu. Jinak mně docela pobolívá podbřišek střídavě vlevo, vpravo. Jak to máte s neschopenkou nebo pracujete? Já jelikož dělám v nemocnici, tak jsem doktora poprosila o neschopenku a moc se k tomu neměl. Ještě, že vrchní mě nechala vybrat si celou dovolenou. Tak doufám, že příště ho přemluvím. Nevíte jestli může napsat neschopenku i obvoďák?
17. dub 2012 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ano, anpíše ti to obvoďák..mojí mamce to tenkrát gyndař nenapsal. Tak zašla k obvodnímu a ten to napsal okamžitě :slight_smile:
17. dub 2012 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamca1988 nn muže jen gyndař..taky dělám v nem.ted teda jsem na mateřsky...a taky mi jí nechtěl napsat ale poněvač jsem řekla že zvracim a máme 12 i noční a že jsem děsně unavená ..a že tam mám e i ošklivé připady tak mě nechal doma od 4 měsíce....superr že už máte srdíčko:slight_smile:jinak vítej:slight_smile:))))
17. dub 2012 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Napíše to opravdu i obvodní lékař..mojí mamce to psal je to zpět cca 4,5 roku..tak se to snad nezměnilo..
17. dub 2012 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@ebsian ahoj a můžu se zeptat, kolik jsi tt?
17. dub 2012 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamca1988 ahoj taky mám bolesti v podbřišku, ale střídá se to . Někdy mě bolí kříže někdy podbřišek a někdy je to ok. A také špiním. Trochu mě to děsí ikdyž se všude píše že mírné bolesti a špinění je normální. Oddychnu si asi až uvidím srdíčko, ikdyž se asi nepřestanu bát celé těhotenství, no a pak se zase budeme bát o dítě takže už nás tyto strachy asi čekají do konce života. :slight_smile:
17. dub 2012 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamca1988 ahoj, obvoďák nemůže napsat neschopenku na gynekologickou diagnozu, to může jenom gynekolog. Jenom že by ses domluvila s obvoďákem, že by ti tu neschopenku napsat na něco jiného :wink:
Já jsem po IVF, a protože jsem nechtěla, aby v práci věděli, co podstupuji, tak jsem si nechala napsat neschopenku u obvodní doktorky, napsala mi ji na záda :wink:
17. dub 2012 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamca1988 mě taky (ve všech těhotenstvích to tak bylo) pobolívá bříško střídavě levá a pravá strana, myslím že je to růstem dělohy a také asi hormony, které se v těhotenství vyplavují
17. dub 2012 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak moc gratuluju všem, co už byli na kontrole a viděli ty svoje miminečka a srdíčka :slight_smile: Já byla teda dneska konečně na první prohlídce u dr., která dopadla parádně :dizzy_face: Miminko je tam kde má být, je krásňučké a buší mu úžasně srdíčko....podruhé jsem slyšela nejkrásnější zvuk v životě :dizzy_face: Je tedy o dva dny mladší než dle MS, ale to je o.k. pač jsem neměla ovu 14 den ale 16 den, takže termín vychází na 9. 12. 2012
Jsem neuvěřitelně šťastná!!!!!
Jo a mám informaci, že Femibion800, je opravdu výborný a není to jen komerční doplněk stravy :slight_smile: Takže jsem ho hned miminku koupila :slight_smile:
A taky moc gratuluji novým těhulkám, které našli // :slight_smile:
17. dub 2012 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
autor
Naše tabulka :slight_smile:
Jméno..................věk......... TP dle MS........ TP dle UTZ............. nejbližší kontr..................pohlaví............ jméno
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
nemorosis............28..............1. 12. ......................................................17. 4. ..................................................................
misacekk..............24..............1. 12. ......................................................30. 4...........................................Nina/ Samuel
hela82...................29..............2.12...........................................................2. 5....................................................................
chersi....................25..............2. 12. ......................................................16. 4. ...........................................Adéla/ Filip
saraxxx..................26..............2. 12. ......................................................10. 4. ...........................................Rebeka/Adam
jani11....................29..............2. 12. ........................................................5. 5. ...................................................................
kajina....................28...............3. 12. ......................................................13.4.....................................................................
kate013................20...............3. 12. ....................................................................................................................................
petulev................. 27.............. 5. 12. ......................................................19. 4. ...................................................................
ksts.......................30...............5.12. ........................................................20.4.....................................................................
novina...................25...............5. 12. ......................................................18. 4. ...................................................................
zusoka..................32...............6. 12. ......................................................16. 4. ...................................................................
lucinka0606.........24..............6. 12. .......................9.12. ......................10. 5. ............................................Nela/ Matyáš
wecurka............... 30..............6. 12. .......................................................10. 4. ....................................................................
ciernavila..............30..............6. 12. .......................................................................................................................................
kikina9..................35...............6. 12. .......................................................................................................................................
minonnka.............34..............6. 12. ........................................................18. 4. .....................................................................
kirna......................30..............7. 12. .........................................................30. 4. ..................................................................
bugi........................................10. 12. ........................................................................................................................................
ann_87.................24............10. 12. ........................................................20. 4. ..............................................Nela/ ?
wergina................25............10.12............................................................20.4.......................................................................
luuca.b.................26............11. 12. .........................................................26. 4. ..................................Julie/Laura/Tomáš
tynkaz...................26............12. 12. ..........................................................3. 5. ................................................Emička/Jiřík
ivis85...................27............12. 12. .........................................................17. 4. .......................................Karolína/ Dominik
pawlla...................................13. 12. ........................................................................................................................................
simina33.............33............13. 12. .........................................................25.4. ......................................................................
gabuli202............20.............13. 12. .......................................................16. 4. ...................................................................
baeszinka............27.............14. 12. .......................................................24.4....................................................................
jitinka....................30.............14. 12. .......................................................25.4. ......................................................................
sluvko...................30.............14. 12. .......................................................17. 4. ....................................................................
jainy007...............29..............26.11.........................6.12.........................21. 5. ..............................................Viktorka/Jiřík vvvecna.................27.............16. 12. .......................................................................................................................................
rehonka................30.............19.12. ........................................................20. 4. ........................................Apolenka/Vašík
ebsian..................27..................?..............................................................17.4. .................................................................
______________________________________________________________________________________
rouss
mily01
17. dub 2012 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kajovaevicka Ahojky, šupni se do tabulky, nebo mi napiš údaje :slight_smile:
17. dub 2012 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,taky vám všem Gratuluju,čo jste byli na kontrole a videli na ultrazvuku ten nejhezčí okamžik-srdíčko,nový život,já musím vydržet do pátku,ale každý den je tedka dlouhý jako celej týden,už se nemužu dočkat,snad bude mimísek zdravučký a v pořádku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. dub 2012 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Naše tabulka
Jméno..................věk......... TP dle MS........ TP dle UTZ............. nejbližší kontr..................pohlaví............ jméno
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
nemorosis............28..............1. 12. ......................................................17. 4. ..................................................................
misacekk..............24..............1. 12. ......................................................30. 4...........................................Nina/ Samuel
hela82...................29..............2.12...........................................................2. 5....................................................................
chersi....................25..............2. 12. ......................................................16. 4. ...........................................Adéla/ Filip
saraxxx..................26..............2. 12. ......................................................10. 4. ...........................................Rebeka/Adam
jani11....................29..............2. 12. ........................................................5. 5. ...................................................................
kajina....................28...............3. 12. ......................................................13.4.....................................................................
kate013................20...............3. 12. ....................................................................................................................................
petulev................. 27.............. 5. 12. ......................................................19. 4. ...................................................................
ksts.......................30...............5.12. ........................................................20.4.....................................................................
novina...................25...............5. 12. ......................................................18. 4. ...................................................................
kamca1988 ............................5. 12. ....................................................................................................................................
zusoka..................32...............6. 12. ......................................................16. 4. ...................................................................
lucinka0606.........24..............6. 12. .......................9.12. ......................10. 5. ............................................Nela/ Matyáš
wecurka............... 30..............6. 12. .......................................................10. 4. ....................................................................
ciernavila..............30..............6. 12. .......................................................................................................................................
kikina9..................35...............6. 12. .......................................................................................................................................
minonnka.............34..............6. 12. ........................................................18. 4. .....................................................................
kirna......................30..............7. 12. .........................................................30. 4. ..................................................................
bugi........................................10. 12. ........................................................................................................................................
ann_87.................24............10. 12. ........................................................20. 4. ..............................................Nela/ ?
wergina................25............10.12............................................................20.4.......................................................................
luuca.b.................26............11. 12. .........................................................26. 4. ..................................Julie/Laura/Tomáš
tynkaz...................26............12. 12. ..........................................................3. 5. ................................................Emička/Jiřík
ivis85...................27............12. 12. .........................................................17. 4. .......................................Karolína/ Dominik
aluskaasimon...26............12. 12. .............................................................?.........................................................................
pawlla...................................13. 12. ........................................................................................................................................
simina33.............33............13. 12. .........................................................25.4. ......................................................................
gabuli202............20.............13. 12. .......................................................16. 4. ...................................................................
baeszinka............27.............14. 12. .......................................................24.4....................................................................
jitinka....................30.............14. 12. .......................................................25.4. ......................................................................
sluvko...................30.............14. 12. .......................................................17. 4. ....................................................................
jainy007...............29..............26.11.........................6.12.........................21. 5. ..............................................Viktorka/Jiřík vvvecna.................27.............16. 12. .......................................................................................................................................
rehonka................30.............19.12. ........................................................20. 4. ........................................Apolenka/Vašík
ebsian..................27..................?..............................................................17.4. .................................................................
______________________________________________________________________________________
rouss
mily01

@ebsian @aluskaasimon @kamca1988 Holky, lupla jsem vás do tabulky, tak kdyžtak si tam dopište údaje :slight_smile:
17. dub 2012 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucinka0606 Ahoj... Já ještě nemám co do té tabulky dát:D Ale jinak jsem Eva, věk 23:slight_smile: První kontrola 3.5.2012. Termín netuším, podle poslední MS 19.12. ale podle ovulace to vychází až na 21.12., takže uvidíme, co mi řekne doktor. Jména máme, ale nezveřejníme:slight_smile:
17. dub 2012 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek