• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
autor
@kajovaevicka To je v poho, to tam lupneme :slight_smile: Termín jsem dala dle ovu a pak tam dáš ten z utz a bude :wink:
Naše tabulka
Jméno..................věk......... TP dle MS........ TP dle UTZ............. nejbližší kontr..................pohlaví............ jméno
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
nemorosis............28..............1. 12. ......................................................17. 4. ..................................................................
misacekk..............24..............1. 12. ......................................................30. 4...........................................Nina/ Samuel
hela82...................29..............2.12...........................................................2. 5....................................................................
chersi....................25..............2. 12. ......................................................16. 4. ...........................................Adéla/ Filip
saraxxx..................26..............2. 12. ......................................................10. 4. ...........................................Rebeka/Adam
jani11....................29..............2. 12. ........................................................5. 5. ...................................................................
kajina....................28...............3. 12. ......................................................13.4.....................................................................
kate013................20...............3. 12. ....................................................................................................................................
petulev................. 27.............. 5. 12. ......................................................19. 4. ...................................................................
ksts.......................30...............5.12. ........................................................20.4.....................................................................
novina...................25...............5. 12. ......................................................18. 4. ...................................................................
kamca1988 ............................5. 12. ....................................................................................................................................
zusoka..................32...............6. 12. ......................................................16. 4. ...................................................................
lucinka0606.........24..............6. 12. .......................9.12. ......................10. 5. ............................................Nela/ Matyáš
wecurka............... 30..............6. 12. .......................................................10. 4. ....................................................................
ciernavila..............30..............6. 12. .......................................................................................................................................
kikina9..................35...............6. 12. .......................................................................................................................................
minonnka.............34..............6. 12. ........................................................18. 4. .....................................................................
kirna......................30..............7. 12. .........................................................30. 4. ..................................................................
bugi........................................10. 12. ........................................................................................................................................
ann_87.................24............10. 12. ........................................................20. 4. ..............................................Nela/ ?
wergina................25............10.12............................................................20.4.......................................................................
luuca.b.................26............11. 12. .........................................................26. 4. ..................................Julie/Laura/Tomáš
tynkaz...................26............12. 12. ..........................................................3. 5. ................................................Emička/Jiřík
ivis85...................27............12. 12. .........................................................17. 4. .......................................Karolína/ Dominik
aluskaasimon...26............12. 12. .............................................................?.........................................................................
pawlla...................................13. 12. ........................................................................................................................................
simina33.............33............13. 12. .........................................................25.4. ......................................................................
gabuli202............20.............13. 12. .......................................................16. 4. ...................................................................
baeszinka............27.............14. 12. .......................................................24.4....................................................................
jitinka....................30.............14. 12. .......................................................25.4. ......................................................................
sluvko...................30.............14. 12. .......................................................17. 4. ....................................................................
jainy007...............29..............26.11.........................6.12.........................21. 5. ..............................................Viktorka/Jiřík vvvecna.................27.............16. 12. .......................................................................................................................................
rehonka................30.............19.12. ........................................................20. 4. ........................................Apolenka/Vašík
ebsian..................27..................?..............................................................17.4. .................................................................
kajovaevicka.......23..............21. 12. .........................................................3. 5. ..........................................neřekneme :slight_smile:
______________________________________________________________________________________
rouss
mily01
17. dub 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka0606 Uf... to je hrozně divný se tady vidět. No nevím... snad mě nebudeš muset mazat...
17. dub 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kajovaevicka Néééééé, na to ani nemysli!!!!! Hezky pozitivní mysl a budou se dít samé pozitivní věci!!!! :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
17. dub 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka0606 a mě jsi smazala :frowning2: tak snad to není špatné znamení
17. dub 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka0606 Já se snažím myslet pozitivně... :sweat_smile: Jen jsem z toho taková vyhrkaná no:D Uvidíme, jak to bude vypadat na kontrole. Zatím pořád kontroluju sama sebe :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka kde jsi koupila to body I love daddy ?
17. dub 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Naše tabulka
Jméno..................věk......... TP dle MS........ TP dle UTZ............. nejbližší kontr..................pohlaví............ jméno
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
nemorosis............28..............1. 12. ......................................................17. 4. ..................................................................
misacekk..............24..............1. 12. ......................................................30. 4...........................................Nina/ Samuel
hela82...................29..............2.12...........................................................2. 5....................................................................
chersi....................25..............2. 12. ......................................................16. 4. ...........................................Adéla/ Filip
saraxxx..................26..............2. 12. ......................................................10. 4. ...........................................Rebeka/Adam
jani11....................29..............2. 12. ........................................................5. 5. ...................................................................
kajina....................28...............3. 12. ......................................................13.4.....................................................................
kate013................20...............3. 12. ....................................................................................................................................
petulev................. 27.............. 5. 12. ......................................................19. 4. ...................................................................
ksts.......................30...............5.12. ........................................................20.4.....................................................................
novina...................25...............5. 12. ......................................................18. 4. ...................................................................
kamca1988 ............................5. 12. ....................................................................................................................................
zusoka..................32...............6. 12. ......................................................16. 4. ...................................................................
lucinka0606.........24..............6. 12. .......................9.12. ......................10. 5. ............................................Nela/ Matyáš
wecurka............... 30..............6. 12. .......................................................10. 4. ....................................................................
ciernavila..............30..............6. 12. .......................................................................................................................................
kikina9..................35...............6. 12. .......................................................................................................................................
minonnka.............34..............6. 12. ........................................................18. 4. .....................................................................
kirna......................30..............7. 12. .........................................................30. 4. ..................................................................
bugi........................................10. 12. ........................................................................................................................................
ann_87.................24............10. 12. ........................................................20. 4. ..............................................Nela/ ?
wergina................25............10.12............................................................20.4.......................................................................
luuca.b.................26............11. 12. .........................................................26. 4. ..................................Julie/Laura/Tomáš
tynkaz...................26............12. 12. ..........................................................3. 5. ................................................Emička/Jiřík
ivis85...................27............12. 12. .........................................................17. 4. .......................................Karolína/ Dominik
aluskaasimon...26............12. 12. .............................................................?.........................................................................
pawlla...................................13. 12. ........................................................................................................................................
simina33.............33............13. 12. .........................................................25.4. ......................................................................
gabuli202............20.............13. 12. .......................................................16. 4. ...................................................................
baeszinka............27.............14. 12. .......................................................24.4....................................................................
jitinka....................30.............14. 12. .......................................................25.4. ......................................................................
sluvko...................30.............14. 12. .......................................................17. 4. ....................................................................
jainy007...............29..............26.11.........................6.12.........................21. 5. ..............................................Viktorka/Jiřík vvvecna.................27.............16. 12. .......................................................................................................................................
rehonka................30.............19.12. ........................................................20. 4. ........................................Apolenka/Vašík
ebsian..................27..................?..............................................................17.4. .................................................................
kajovaevicka.......23..............21. 12. .........................................................3. 5. ..........................................neřekneme
kofinka.................35.............23. 12. ........................................................24. 4. ....................Hugo, ale to doma neprojde
______________________________________________________________________________________
rouss
mily01

@kofinka No to mě teda strašně moc mrzí, chyba napravena, vůbec nevím, jak k tomu došlo, moc se omlouvám :slight_smile: Žádné špatné znamení!!!!! Jen moje blbost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. dub 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak podle teto tabulky bych rekla, ze se vek rodicek zase zacina snizovat :slight_smile:
17. dub 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem vystresovaná už bych chtěla vidět srdíčko. To mimi jestli se narodí tak bude můj veliký zázrak. Otěhotnění při antikoncepci, navíc nemocná štítná žláza a prodělaná toxoplazmoza. Snad vše bude ok.
17. dub 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anojky no ja mam UTZ v patek a taky se to vlece nemuzu se dockat doufam ze uz uvidim srdicko
18. dub 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem včera byla na UTZ, srdíčko prý bude až za týden, nějak to minule neodhadla, ale pěkně rosteme, máme 4mm :grinning: dnes jsem 5+7, další ko 24.4. fotku mám, přidám :wink:
@pawlla když máš termín o den než já, tak už možná v pátek bude, mě říkala, že v pátek už by určitě být mělo, ale je na mě, kdy chci přijít, tak vydržím na úterý (možná :sweat_smile: )
18. dub 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky všem co máme srdíčka velká gratulka a těm které čekají a určitě se dočkají držím palečky. Jinak mě přepadly celodenní nevolnosti každou hodinu musím aspoň něco malého sníst jinak je ouvej to budu za chvíli jak koule :grinning: a bolest v podbřišku už skoro zmizela. @kofinka kamarádka má taky štítnou žlázu a antikoncepce na ní nefunguje tzn. má 3 krásný zdravý dětičky všechny porodní váha kolem 4000g takže buď v klidu :slight_smile: já sama mám Crohna (nemoc střev) takže to asi nebude ideální těhu ale nějak to s prckem zvládnem :slight_smile:. @lucinka0606 můžeš mi tam prosím připsat do tabulky KO 23.4. termín dle UTZ 9.12. a jméno máme jen pro holčičku Terezka :grinning:
18. dub 2012 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wecurka taky furt jím, jinak je mě špatně
18. dub 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bl4nche Přesně na to teď koukám, že se to méně dotýká 30. roku věku :wink:
18. dub 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wecurka @sluvko tak to mě zatím moc netrápí, spíš na něco vyloženě nemám chuť, ale je fakt, že se mi nestává, že bych měla pocit hladu, jím totiž skoro furt, tak budu kulička :confounded:
18. dub 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mrkněte na stránky lidlu, budou tam mít těhotenské oblečení - spíš na doma, ale za dobré peníze
http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-7AF81A76-7E96BB7E/lidl_cz/hs.xsl/index_24428.htm
18. dub 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sluvko to je dobrý... akorát všechno do velikosti L:D A když už teď mám větší, tak chci vidět, jak budu vypadat těhotná:D
18. dub 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sluvko jojo jdu na pro pár věcí :slight_smile: bříško už roste,tak potřebuje být schovaný ještě před lidma
18. dub 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžu mít dotaz?odkud jste,já z Pardubic,je tu někdo takový
18. dub 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wecurka nooo ja mam taky porad hlad je to desne prad necoo zobu nevolnosti uz mam ale zatim jen tak light tak doufam ze se mi to vyhne jako u prvniho těhu
18. dub 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
zdravim... gratuluju vsem k uspesnym kontrolam :slight_smile:
mne uz zacina byt pekne zle, vcera jsem do toho byla jeste silene unavena, bolela me hlava.. hadam, ze me v praci cekaji krusny tydny... :unamused:

@aluskaasimon ahoj, koukam ze zijes v uk... kde jste? ja ziju v irsku, se zdravotni peci je to tu podobny - i kdyz u vas prece jen neco lepsi :slight_smile: tady je - kdyz nejsou zadny problemy - jenom jeden ultrazvuk... taky jsem o vanocich potratila, takze ted mi nabidli utz v tech prvnich tydnech, potvrdit srdicko...
18. dub 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mě je holky dneska pěkně těžko, jsem šíleně nafouklá a do kalhot se s pupíkem vejdu už jen ve stoje, ale při sedu už rozepínám. Dneska mi přišly přes aukro dvoje krásné těhu kalhoty, tak si myslím, že to nebude dlouho trvat a přijde jejich čas:slight_smile:. Já to tušila, že to bude rychlovka.
Dneska mě manžel pobavil a poslal mi odkaz na článek s Kvitovou, kde má na fotkách jstejné bříško jako já a je to sportovkyně:slight_smile:, tak jsem se trošku uklidnila.
http://sport.idnes.cz/foto.aspx?r=tenis&c=A120417_160241_tenis_ma
Kromě toho mega nafouknutí mě ale naštěstí nic netrápí, nevolnosti nemám, podbříšek je teď taky v klidu a to stejný prsa. Akorát teda náladičky a přecitlivělost:frowning2:

Moc na Vás všechny myslím a vím, že bude u všech vše ok.

Jinak potřebuji poradit. Na konci května - budu v tu dobu začínat 12. týden, letíme do Angle a zpět. Sestřička na gyndě mě straší, že to je rizikový a že mi to nedoporučuje, ale na netu jsou články psaný v tom duchu, že je dneska létání bezpečné a nedoporučuje se až po 35. týdnu. Tak jsem na vážkách...:frowning2:. Letěla jste nějaká z vás jako těhotná případně se chystáte?
18. dub 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajovaevicka třeba už neztoulstneš... já jsem přbrala při jednom těhotenství 35 a přidruhé 39 kg teď jsem si řekla, že se budu víc snažit. Ale zatím mě to moc nejde :frowning2:
18. dub 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jani11 V bristolu:slight_smile: To je mi lito, ze jsi to taky zazila. Me teda nenabidli vubec nic, jeste mi po tom potratu doktorka rekla, ze by sice bylo hezke, ze by mi udelali brzky scan, abych se uklidnila, ale ze na me nebudou mit cas. Tak asi tak:frowning2: Teda jen jeden ultrazvuk je teda priserny... Tady jsou myslim tri. Plus si muzes zajit na soukromou kliniku, ale to si zaplatis, samozrejme. Ale ja to neresim, pac se v cervnu stehujeme zpatky do CR, takze hura hura hura:slight_smile:
18. dub 2012 ve 13:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sluvko Fuuuha, tak přesně tyhle nárůstky váhy mě děsí... já bych chtěla max do 20...
18. dub 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak- trápí některou z vás průjmy? Já už asi čtyři dny za sebou chodím na velkou tak třikrát, čtyřikrát denně... přitom mám stravu v pohodě, tmavé pečivo, zelenina, piju jen vodu a neslazené čaje, vyhýbám se mastnému... tak nechápu:(
18. dub 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem , holky pálí vás některou žáha a jestli jo jak to řešíte aby přestala. Mně teda pálí strašn třetí den v kuse. Už se bojím cokoliv sníst aby mě nezačala zase pálit. Díky za odpověď.
18. dub 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz ahojky ja sama s tim zkusenost nemam, ale par kamaradek loni letelo letadlem a to celkem daleko (jedna do Thajska a to na mesic a druha Maledivy bo tak neco) a obe uplne v pohode a ted maji pekne a zdrave ditka :slight_smile: Navic obe uz mely vetsi briska, tipuju kolem 5 mesice. Takze bych se toho nebala, pokud ti dr.povi, ze je vse v poradku :wink:
18. dub 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tehulky :slight_smile:
Konecne jsem se dockala sve prvni KO :slight_smile: Dnes jsem byla u dr.a vse je jak ma byt. Mela jsem obavu z mimodelozniho, nebo neceho podobne hnusnyho, pac jsem min.tyden spinila, ale nic takoveho se nastesti nepotvrdilo, velka uleva :slight_smile: Srdicko mimca na nas pekne pravidelne pomrkavalo a merime 8mm coz odpovida 7tt :grinning:
Dalsi KO mame 25.5. a to bude prukazka a fotecka, uz se tesim :wink:
Mejte vsechny pekny den... :slight_smile:
18. dub 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sluvko na to ciham uz od vikendu co mi dosel letak :grinning: jen skoda, ze si kvuli tomu budu muset rano privstat, aby na me neco zbylo :sweat_smile:
18. dub 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek