• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
Naše tabulka
Jméno..................věk......... TP dle MS........ TP dle UTZ............. nejbližší kontr..................pohlaví............ jméno
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
nemorosis............28..............1. 12. ......................................................17. 4. ..................................................................
misacekk..............24..............1. 12. ......................................................30. 4...........................................Nina/ Samuel
hela82...................29..............2.12...........................................................2. 5....................................................................
chersi....................25..............2. 12. ......................................................16. 4. ...........................................Adéla/ Filip
saraxxx..................26..............2. 12. ......................................................10. 4. ...........................................Rebeka/Adam
jani11....................29..............2. 12. ........................................................5. 5. ...................................................................
kajina....................28...............3. 12. ......................................................13.4.....................................................................
kate013................20...............3. 12. ....................................................................................................................................
petulev................. 27.............. 5. 12. ......................................................19. 4. ...................................................................
ksts.......................30...............5.12. ........................................................20.4.....................................................................
novina...................25...............5. 12. ......................................................18. 4. ...................................................................
kamca1988 ............................5. 12. ....................................................................................................................................
zusoka..................32...............6. 12. ......................................................16. 4. ...................................................................
lucinka0606.........24..............6. 12. .......................9.12. ......................10. 5. ............................................Nela/ Matyáš
wecurka............... 30..............6. 12. .......................................................10. 4. ....................................................................
ciernavila..............30..............6. 12. .......................................................................................................................................
kikina9..................35...............6. 12. .......................................................................................................................................
minonnka.............34..............7. 12. ........................................................25.5.. .....................................................................
kirna......................30..............7. 12. .........................................................30. 4. ..................................................................
bugi........................................10. 12. ........................................................................................................................................
ann_87.................24............10. 12. ........................................................20. 4. ..............................................Nela/ ?
wergina................25............10.12............................................................20.4.......................................................................
luuca.b.................26............11. 12. .........................................................26. 4. ..................................Julie/Laura/Tomáš
tynkaz...................26............12. 12. ..........................................................3. 5. ................................................Emička/Jiřík
ivis85...................27............12. 12. .........................................................17. 4. .......................................Karolína/ Dominik
aluskaasimon...26............12. 12. .............................................................?.........................................................................
pawlla...................................13. 12. ........................................................................................................................................
simina33.............33............13. 12. .........................................................25.4. ......................................................................
gabuli202............20.............13. 12. .......................................................16. 4. ...................................................................
baeszinka............27.............14. 12. .......................................................24.4....................................................................
jitinka....................30.............14. 12. .......................................................25.4. ......................................................................
sluvko...................30.............14. 12. .......................................................17. 4. ....................................................................
jainy007...............29..............26.11.........................6.12.........................21. 5. ..............................................Viktorka/Jiřík vvvecna.................27.............16. 12. .......................................................................................................................................
rehonka................30.............19.12. ........................................................20. 4. ........................................Apolenka/Vašík
ebsian..................27..................?..............................................................17.4. .................................................................
kajovaevicka.......23..............21. 12. .........................................................3. 5. ..........................................neřekneme
kofinka.................35.............23. 12. ........................................................24. 4. ....................Hugo, ale to doma neprojde
______________________________________________________________________________________
rouss
mily01
18. dub 2012 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajovaevicka jj stejně jako ty
18. dub 2012 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@kofinka taky jsem na tom tak byla..bolesti v podbrisku a spineni...ale dnes jsem se konecne dockala prvni KO a dr. me ujistila, ze se nic nedeje a je vse v poradku, tak se neboj, urcite to bude OK :wink:
Videla jsem i srdicko a 8mm fazolecku :grinning: velka uleva to konecne videt na vlastni oci :slight_smile:
18. dub 2012 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@minonnka gratuluju. no já si říkám, že snad tam těch ženských tolik nepujde, nebo mám taky raději brzy?
18. dub 2012 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
minonnka Naše tabulka
Jméno..................věk......... TP dle MS........ TP dle UTZ............. nejbližší kontr..................pohlaví............ jméno
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
nemorosis............28..............1. 12. ......................................................17. 4. ..................................................................
misacekk..............24..............1. 12. ......................................................30. 4...........................................Nina/ Samuel
hela82...................29..............2.12...........................................................2. 5....................................................................
chersi....................25..............2. 12. ......................................................16. 4. ...........................................Adéla/ Filip
saraxxx..................26..............2. 12. ......................................................10. 4. ...........................................Rebeka/Adam
jani11....................29..............2. 12. ........................................................5. 5. ...................................................................
kajina....................28...............3. 12. ......................................................13.4.....................................................................
kate013................20...............3. 12. ....................................................................................................................................
petulev................. 27.............. 5. 12. ......................................................19. 4. ...................................................................
ksts.......................30...............5.12. ........................................................20.4.....................................................................
novina...................25...............5. 12. ......................................................18. 4. ...................................................................
kamca1988 ............................5. 12. ....................................................................................................................................
zusoka..................32...............6. 12. ......................................................16. 4. ...................................................................
lucinka0606.........24..............6. 12. .......................9.12. ......................10. 5. ............................................Nela/ Matyáš
wecurka............... 30..............6. 12. .......................................................10. 4. ....................................................................
ciernavila..............30..............6. 12. .......................................................................................................................................
kikina9..................35...............6. 12. .......................................................................................................................................
minonnka.............34..............7. 12. ........................................................25.5.. .....................................................................
kirna......................30..............7. 12. .........................................................30. 4. ..................................................................
bugi........................................10. 12. ........................................................................................................................................
ann_87.................24............10. 12. ........................................................20. 4. ..............................................Nela/ ?
wergina................25............10.12............................................................20.4.......................................................................
luuca.b.................26............11. 12. .........................................................26. 4. ..................................Julie/Laura/Tomáš
tynkaz...................26............12. 12. ..........................................................3. 5. ................................................Emička/Jiřík
ivis85...................27............12. 12. .........................................................17. 4. .......................................Karolína/ Dominik
aluskaasimon...26............12. 12. .............................................................?.........................................................................
pawlla...................................13. 12. ........................................................................................................................................
simina33.............33............13. 12. .........................................................25.4. ......................................................................
gabuli202............20.............13. 12. .......................................................16. 4. ...................................................................
baeszinka............27.............14. 12. .......................................................24.4....................................................................
jitinka....................30.............14. 12. .......................................................25.4. ......................................................................
sluvko...................30.............14. 12. .......................................................15.5. ....................................................................
jainy007...............29..............26.11.........................6.12.........................21. 5. ..............................................Viktorka/Jiřík vvvecna.................27.............16. 12. .......................................................................................................................................
rehonka................30.............19.12. ........................................................20. 4. ........................................Apolenka/Vašík
ebsian..................27..................?..............................................................17.4. .................................................................
kajovaevicka.......23..............21. 12. .........................................................3. 5. ..........................................neřekneme
kofinka.................35.............23. 12. ........................................................24. 4. ....................Hugo, ale to doma neprojde
______________________________________________________________________________________
rouss
mily01
18. dub 2012 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@sluvko Jako tu hnačku? A řešíš to nějak nebo to necháváš být???
18. dub 2012 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@chersi ahojky taky jsem pojistena na prac.neschopnost, jsme si s manzelem rikali, ze to neni k zahozeni to mit...ale mam to teprve od zacatku brezna, to jsem jeste netusila, ze se mi podari zrovna v polovine mesice otehotnet :wink: takze si ted nejsem jista, jestli cekaci doba na platnost neni tri mesice, nevis nahodou? U jake pojistovny jsi?
Jinak dnes jsem byla na prvni KO a zatim vypada vse v poradku, jsem 7tt a prcek ma 8mm, tak doufam, ze to takto zdarne pujde i dal a nebudu muset neschopenku resit moc brzy :slight_smile: Delam kratky a dlouhy tydne 12,5h smeny, tak jsem zvedava, jak dlouho to budu zvladat, nastesti mam nevybranou novou dovcu, kdyby neco...
18. dub 2012 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@sluvko dekuji :grinning: no jak znam lidi, co delaji, kdyz zacne platit novy letak...tak uz by jsme mozna meli vstavat v 6h a cekat u vchodu :grinning:
Doufam, ze zas takova tlacenice tam nebude, ale ty ceny jsou fakt dobry, takze si asi privstanu...ale pred 9h me tam asi nikdo neuvidi, pac jsem spac :sweat_smile:
18. dub 2012 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon tak to budes mit vetisnu tehotenstvi uz v cr, takze pohoda :slight_smile: v bristolu jsem byla pred par lety, ale jen s holkama kalit, tak to tam moc neznam :slight_smile: muj pritel je ir, a kdyz se narodila emma tak jsme si koupili barak, takze ja zustavam tady :slight_smile: ale ja jsem tu rada, treba to zdravotnictvi je lepsi v cr, ale zas neco je horsi, nikde to neni idealni, hlavne aby byl clovek spokojenej... ja letim do cr za mesic, tak si aspon dojdu na NT, tady za to chteji dost penez... tak to je blby s tim ultrazvukem, a kdy mas kontrolu? a nechces si zajit na soukromou kliniku?

@tynkaz ahoj. jestli nebudes mit nejaky problemy (treba hematom nebo neco podobnyho) tak uplne klidne let. oni nedoporucujou v 1trimestru ale spis z duvodu ze je nejvyssi riziko potratu, pak kvuli nevolnostem, no a ve 3.trimestru kvuli predcasnymu porodu. v minulym tehotenstvi jsem letela v 7tt (to jsem jeste nevedela ze cekam mimi - no teda na zpatecni ceste uz jo :grinning: ), a pak ve 13tt do anglie. tentokrat to bude neco podobnyho, ve 12tt letime do cr a mozna poletime na den do anglie az budu v 9tt. a rada bych pak jeste zvladla letni dovolenou v zari - ale to jenom kdyz bude vsechno v pohode... jinak anglie je kousicek, takze se neboj a uzij si to! :slight_smile:
18. dub 2012 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@jani11 Maznel je brit, ale zustavat tu nechce a v CR se mu libi, tak nebylo co resit. Mas pravdu s tim, ze to nikde neni idealni:slight_smile: Jo jo, nejspis pujdeme na soukromou, ten dating scan je za 90£ a ten ve 12 tydnu za 200£, ale testujou na vice veci nez NHS, takze asi prasulky obetujeme. :wink: Irsko je krasne, nikdy jsem tam sice nebyla, ale vzdycky me to lakalo, manzel mi to rozmlouva:slight_smile: Kde mate baracek? Nekde ve meste, nebo na venkove? My bychom si tady nic dovolit nemohli. :frowning2:
18. dub 2012 ve 14:36  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon aha! :slight_smile: a umi cesky? ty ceny jsou u nas podobny... 90eur za dating scan, za NT 250eur... v praze budu platit 2000kc. jsme v county kildare, mesto kolem 20tis, ale mame fajn estate, za barakem park, je tu klidek... jako, dum sice mame - ale na hypoteku, jinak bysme si ho taky nemohli dovolit... a typickej 3b semi-detached... jinak pracuju v dublinu, je to necela hodka cesty... jak dlouho jsi v uk?
18. dub 2012 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajovaevicka joo chodím často ,ale to jsem měla i v předchozích těhu.
18. dub 2012 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@jani11 No, nevim jestli je to dlouho, ale 4 roky. My teda pronajimame a mame teda viktorianskou radovku, najem vysoky a luxus teda zadny. V zime mame v kuchyni pod 10 stupnu, to je za trest, umyvat nadobi. :slight_smile: Manzel se cesky uci, celkem mu to jde, ale tedko na to celkem kasle, asi spoleha na to, ze se do toho poradne opre, az tam budeme. :slight_smile: Nasi nam dali pozemek, tak si postavime vlastni domecek. V CR si to muzeme dovolit, tady bychom potrebovali dvakrat tolik, pac pozemky jsou drahe:frowning2: Ja nepracuju nikde, a uz ani nic nehledam :slight_smile: Copak delas v Dublinu?
18. dub 2012 ve 14:49  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@minonnka aháá no to já v devět už budu i zpátky. mám děti ptáčata, takže den začíná v šest.
18. dub 2012 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to my cekame prvni, takze jsem tak brzkym vstavanim jeste neposkvrnena :wink: uz bych mela pomalu zacit nacvicovat...
Preji dobry ulovek, jsem zvedava, jak se nam zadari :slight_smile:
18. dub 2012 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@kofinka Je to z mimibazaru :wink:
18. dub 2012 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@minonnka ahojky moc ti gratuluji k píďalce. a s tou pojistkou já jí mám u alianz, ale vztahuje se mi to na neschopenku v těhotenství, na to pozor, ne všechny pojištovny to dělají. Náš poradce mi dokonce říkal že alianz to dělá jako jediná, tak nevím. ale každopádně začnou plnit po 3 měsích (musíš platit 3 měsíce) a pak začnou plnit, ale ta částka je pěkná, teda záleží jak jí máš sepsanou. nejlepší bude když si přečteš podmínky a nebo si tam zavoláš
18. dub 2012 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon uf, tak to chapu... ja jsem na zimu hoodne hakliva (no kdo neni), takze to bych taky nebyla nadsena... my proste mame klasickej barak, zahradu na zdejsi pomery docela dobrou, takze jsem spokojena :slight_smile: jakoo, klidne bych vetsi dum brala, ale kdo by to uklizel :grinning: ja nestiham ani takhle... tak hodne stesti, to je manzel fakt odvaznej :slight_smile: pracuju v irsky lekarky komore, delam asistentku reditelky, prace dobra, je to statni sprava, takze mam i jistej job :slight_smile: ale az budu mit deti dve, rada bych si nasla neco bliz a nejlip na castecnej uvazek.. ted pracuju na plnej... a kdy ze mas teda ten ultrazvuk? ja se hrozne bojim....
a jinak, ano, irsko je krasny, ale kdyz je hezky pocasi :slight_smile: zrovna poslednich par dnu, tydnu je hrozne...
18. dub 2012 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@chersi dekuji i ja gratuluji :wink: Taky ji mam u Allianz a s tema 3 mesicama jsem zhruba pocitala, ale jista jsem si nebyla, tak dekuji za potvrzeni :slight_smile:
Pokud pujde vse jak ma, tak by nemel byt problem to vydrzet i 4 mesice, ale zalezi, jak to budu snaset v praci atd.kazdopadne, je dobre mit zadni vratka... :sunglasses:
18. dub 2012 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@minonnka to určitě, já jsem šla marodit hned, protože díky pojištovně budu dostávat víc jak v prác a za to mi ty 12ctky nestojí, takhle sem doma v klidu odpočítám, občas něco udělám a co, je mi dobře, než se strachovat a tahat balíky s vodami a rozčilovat se s lidma :grinning:
18. dub 2012 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@minonnka co se týká pojištěí prac. neschopnosti tak Kooperativa má na těhu dokonce 6 nebo 9 měsíců :frowning2:
18. dub 2012 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
to se nedivim, taky delam 12tky a mezi lidma, takze to jsou nekdy celkem nervy...ale to uz nejak vydrzim do platnosti a kdyz ne, tak to mesic ozelim s almuznou :grinning:
Ale to ti nenapsala gyn. ze ne? Kamoska byla nedavno ve 3m a jeji gyn.ji to nechtela napsat, ze je brzy...coz nechapu, kdyz ji to v praci namahalo (taky 12tky) a byvalo ji zle...ted uz je ve 4tem a napsala ji to...
Jen skoda tech omezenych vychazek, ze? :sweat_smile:

@wecurka tak to je skoda :angry: kdy jindy se da te moznosti vyuzit, ze...
18. dub 2012 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@chersi to se nedivim, taky delam 12tky a mezi lidma, takze to jsou nekdy celkem nervy...ale to uz nejak vydrzim do platnosti a kdyz ne, tak to mesic ozelim s almuznou
Ale to ti nenapsala gyn. ze ne? Kamoska byla nedavno ve 3m a jeji gyn.ji to nechtela napsat, ze je brzy...coz nechapu, kdyz ji to v praci namahalo (taky 12tky) a byvalo ji zle...ted uz je ve 4tem a napsala ji to...
Jen skoda tech omezenych vychazek, ze?
18. dub 2012 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@tynkaz no muj dokrot rikal ze v prvnim trimestru je letani pro mimi moc rizikove ale po t5etim mesici uz je to prej v pohode zalezi na tom jestli nemas vysokej tlak nebo jine problemy, moje znama letela do Egypta ve 3 mesici a bohuzel o mimi prisla
18. dub 2012 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jak je to s matovym cajem? ja si nikdy nepamatuju jestli se v tehotenstvi muze nebo ne... ale asi kdyz ho nepiju litry a kazdej den, tak snad v pohode, nebo ne?
18. dub 2012 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@minonnka já mám neschopenku od 6tt. a minulé těhu jsem jí měla také tak, kvůli krvácení, teď je to "ťukám" zatím v pořádku ale i tak raději jsem doma v klidu.a mám jí normálka z gyndy. Dr. mi jí nabídla a kdyby ne, tak bych si o ní normálka řekla, ta moje jí nabízí skoro každýmu. vycházky jsou sice krátké, ale ani mi to tak moc nevadí tady u nás stejně není kam jít.
18. dub 2012 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
mátový se nesmí? já ho piju denně i dvakrát...
18. dub 2012 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@jani11 Proč by se nesměl? Já ho piju několikrát denně- střídám se zeleným, černým a heřmánkovým
18. dub 2012 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@chersi a Dr. Ti ji v pohode napsala jo? Ja jsem si o ni musela vyslovene rict dokor se chvili tvaril divne ale napsal mi ji :slight_smile:
18. dub 2012 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
teda holky vy jste mě s těma bylinkama vyděsily. no ale na každé stránce se píše něco jiného. tak nevím
18. dub 2012 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek