• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@sluvko @kajovaevicka no ja jenom vim, ze s bylinkama se ma v tehu opatrne... ale proto se ptam, pze to sama nevim :slight_smile: jdu neco vygooglovat...
18. dub 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jani11 Tak to je zajímavá informace:D Tak pak dej vědět, protože já nejsem kafař, ale zato se můžu utlouct po čajích..
18. dub 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak par linku co jsem nasla:

http://www.fit-porod.cz/tehotenstvi/zdravi/bylinky-v-tehotenstvi
http://www.tehotenstviaz.cz/index.php?strana=&kat=94&c=215

u toho druhyho odkazu se prave o matovym caji zminuji jako ze je 'pravdepodobne' bezpecny... jako ja to samozrejme neberu uplne vazne, to bysme nemohly jist a pit nic, ale vim ze jsem mela v hlave, ze s tou matou neco bylo...
18. dub 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jani11 už jsem hledala, jako vím, že by se některé neměly, ale mátu jsem tam nepočítala, zjistila jsem že bych neměla ani bazalku, petržel, oregano, majoránku.... zrovna to, co miluju ..
18. dub 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla normálka mi jí napsala, ona jí nabízí každému. ale mě už jí slibovala tenkrát, když jsem v tom 18tt potratila že m jí napíše automaticky
18. dub 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sluvko Bazalka a majoránka??? tak to jsem v háji:( Bez bazalky od jara do podzima nežiju:D A rozmarýn taky... sakra.
18. dub 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wecurka tak to mi nikdy žádný doktor neřekl že by štítná žláza mohla ovlivnit účinek antikoncepce. Většinou říkají že může být problém otěhotnět. No co už stalo se a já jsem za to ráda. Asi to tak mělo být a na miminko se moc těším. Hlavně aby vše dopadlo dobře.
18. dub 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajovaevicka zas tak doslova to neber, fakt...
18. dub 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jani11 Ale jo, většina dobrý... ale třeba mě překvapilo, že u toho rozmarýnu je přímo napsaný, že je zakázaný... ale teda nebudu nikdy pít ovocný čaje, to je fuj:D To radši budu pít jen horkou vodu
18. dub 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajovaevicka no taky mám spíš xl a víc moc se mi líbí oblečení od http://www.happymum.cz/ ale mají věci jen do xl. Musím si koupit krejčovský metr a pořádně to změřit ať nekoupím něco co bude malé. Jinak holky už nosítě těhu oblečení ? Já pořád čekám na ten příští týden, kdy se potvrdí že srdíčko tluče. Pak půjdu koupit kalhoty. Zatím nosím volnější rifle. Naštěstí větší břicho už jsem měla i před tím tak snad si toh o v práci nikdo nevšimne. Mají nám přidat ale kdybych oznámila že jsem těhotná tak se na to vyprdnou. Už bych pro ně nebyla perspektivní zaměstnanec. Řeknu to až v červenci nebo později podle toho jak moc to bude vidět.
18. dub 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat..Mě dneska od rána bolí v děloze, místy i píchá, je to bolest jak když odchází při menstruaci kousky sliznice..Doteď mě to bolelo jen tak náznakově, jako by měla přijít ms. Je to normální? Jinak se nic neděje a neměla jsem ani špinění a nic..

Jinak další kontrolu mám až 2.5. a předpokládaný termín porodu dle ms je 12.12., jenže já mám tak nepravidelné cykly a i dle utz to bude nejdřív až na Vánoce..
18. dub 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pak mám ještě dotaz, zda můžu používat manuku v těhotenství - je to gel pro přirozené ph v pochvě, proti mykózám. Obsahuje to tea tree. Nepoužíváte to některá? A co rosalgin?
18. dub 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kofinka Tak na mě to nepůjde poznat tak do pátýho měsíce:D džíny si kupuju volnější vždycky, takže pohoda:slight_smile: Ale jsem ráda, že většinou budu těhulit přes léto:slight_smile:
18. dub 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simina33 jj mě také pálí žáha ale jnak nevolnostmi netrpím, což m na jednu stranu děsí, někde jsem četla že je to dobré znamení že je vše vpořádku. Maminka ale také nezvracela ani u jednoho těhu tak to mám asi po ní, nebo to ještě přijde.
18. dub 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebsian já používala a bylo mi to i doporučeno gynekolegem, že rosalgin mohu, a gel samozřejmě normálně používám pro imtimní hygienu, ono se to stejně k miminku nedostane
18. dub 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kofinka Moje mamka taky nezvracela, ani jednou a babička to prý taky neznala... takže zůstávám v klidu. A upřímně, vůbec mi to nevadí. Nesnáším zvracení... je mi z něj na zvracení :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@minonnka gratuluji k fazolce :slight_smile:
18. dub 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kofinka tak ja tehotensky obleceni urcite ne, minule jsem zacala nosit rifle kolem 16tt, uvidime ted, asi to bude driv, ale nikam nespecham... co jsem byla ted tehotna podruhy, tak jsem kolem 10tt vytahla tehu veci ze skrine ze je vyperu, no behem tydne jsem potratila... takze taky pekne cekam aspon na ten 12tt (nebo spis na NT scan) a pak zacnu resit obleceni, kocarky apod :slight_smile:
18. dub 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kofinka
@kajovaevicka kdyz jsem byla tehotna s emmou, prvnich 13 tydnu mi nebylo spatne vubec! pak mi zacalo byt trosku blbe v buse cestou do prace a z prace, ale nikdy nic hroznyho, zvracela jsem jen jednou, asi v 17tt... kazda jsme holt jina :slight_smile:
18. dub 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem byla na záchodě, ach jo zase to špinění. Nejvíc se to spustí po návratu domů. Já se asi budu muset přestěhovat. Jsem v nájmu ve čtvrtém patře bez výtahu a ty schody mi na břicho nedělají dobře. Sice představa jak to vše stěhujeme je hrozná plánovala jsem se přestěhovat z Prahy zpátky k rodičům ale až před porodem. Vidím že budu muset hledat něco jiného. A to jsem šla tak pomaličku.
18. dub 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem našla odkaz na české kočárky. Je to sice brzo ale co aspoň se můžete zatím pokochat :slight_smile: http://www.patron.eu/
18. dub 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kofinka to že ti není špatně vůbec neznamená že je něco v nepořádku, každá to máme úplně jinak. Znám spousty holek co byly v poho, kdyby jim nenarostlo bříško tak ani neví že jsou těhotné. A co si na tu žáhu dáváš , teď mi jedna známá poradila hořčici a fakt to zabralo .
18. dub 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simina33 zatím jsem si nevzala nic ale je to hnus. Tyto potíže neznám, ale je pravda že tak před půl rokem se mi to stalo poprvé, takže to asi nesouvisí s miminkem a koupila jsem si na to nějaké cucací bonbony z lékárny a píše se tam že to těhotné mohou ale jen na doporučení lékaře pokud to je nezbytně nutné. Podle mě se výrobce chrání. Radši jsem si nezvala nic. Přítel mi jednou radil že pomáhá cucnout si citronu, ale to jsem nikdy nezkoušela. Přijede mi to brutální :grinning:
18. dub 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kofinka taky mi radili vodu s citronem , ale ta mi nezabrala až ta hořčice ta fakt zabírá SUPER¨!!!!!!
18. dub 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebsian ahojky, když jsem byla asi v 5tt tak jsem s tím utíkala k dr. a je to normální, jak se rozahuje děloha tak to bolí, píchá a tlačí:slight_smile: bylo mi řečeno, že pokud to nejsou vyloženě nesnesitelné bolesti nebo v doprovodu špinění, tak je to v pohodě a hlavně mi byl doporučenej klid, nestresovat se :wink:
18. dub 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kate013 holky řekne mi někdo kam chodí doktoři na ty rady hlavně klid a nestresovat se ? Jak se to jako dělá to se mám bacit palicí po hlavě :grinning: aby se mi vypnul mozek a do porodu jsem nepřemýšlela ? Je jasné že máme všechny strach.
18. dub 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hláásim všechny chodíte na pohotovost na gyndu já jedu z druhé strany:frowning2:(( musela jsem na ORL:frowning2: mám nespíš angínu..chtěl mi dát hnedka ATB kdybych nebyla těhu:frowning2:..no udělal mi stěr krku a v pátek bude vysledek:frowning2: a když tam bude nějaká sračka nevyhnuse jim:frowning2:...sakraaa!!po 4 tydnech chřipky toto!!!!!jinak se mě ptal vám je často zle co? noo:mám podrážděnou sliznicic a mám reflux:frowning2:
18. dub 2012 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kofinka občas by mě to taky zajímalo, kam na to chodí..no taky mi to řekl chlap... :unamused:
19. dub 2012 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luuca.b Luci, budu Ti držet hrozně pěsti, ať se co nejrychleji vykurýruješ, ale říkám si, třeba si to vybereš teď na začátku a pak už bude těhotenství už jen pohoda...
19. dub 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka0606 Luci, mám dotaz. Nemohli bysme si tuhle skupinu uzamknout? Přece jenom tu budeme řešit dost intimní věci, které bych nerada ventilovala celému světu, ale jenom vám, těhulkám, kterým se v prosinci narodí miminka :slight_smile:
19. dub 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek