• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@wecurka Ahoj, koukám, že se nám to začíná pěkně rozšiřovat :slight_smile: Musíme doufat, že všechno bude v pořádku.
28. bře 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemorosis Já pořád běhám čurat a mám bolavé prsa na dotek. Jinak nic.
28. bře 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemorosis já mám co 2 hodiny hlad jak vlk a po jídle mi není dvakrát dobře a trochu pobolívá podbřišek což je prý normální jinak nic. :slight_smile: Myslím že už se těším až moc :slight_smile:
28. bře 2012 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wecurka
Vítej, věř, že to určitě bude OK a miminko bude krásné zdravé . Držím všechny palce.
28. bře 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemorosis
Ahoj zatím nic moc nepozoruju, jen bych trochu víc spala než mám možnost.
28. bře 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem už ve 13. týdnu a zbylo mi 10 tabletek Femibionu 800, který se má brát jen do 12. týdne. Nabízím, kdo má zájem napište mi zprávu.
28. bře 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem ve 13. týdnu a krom stálého pocitu nedojezení (hladu) a nedostavivší se mentruace necítím na sobě žádné změny.
28. bře 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já neprosto přesně jako @novina - pořád chodím čurat a prsa mě bolí jak sviňa... :grinning: :grinning: :grinning: Jo a ještě, stejně jako u prvního těhu, mám zácpu :confounded: :confounded: :confounded: ....Sem si říkala, že nějak brzo, ale fakt ji mám a jinak chodívám normálně....Včera jsem naklusala do lékárny pro probiotika, ty je mimo jiné dobré brát celé těhu, aby miminko netrpělo na prdíky...takže dvě mouchy jednou ranou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A ještě je mi těžko po jídle....jsem zvědavá, jestli se dostaví i klasické zvracecí nevolnosti, pač u Tobinka jsem nezvracela, jen mi bylo první tři měsíce hrozně těžko po každém jídle....někdy i po hrnku vodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka0606 Zácpa? Fiiha, probiotika nebo vláknina určitě zaberou. :slight_smile: Jen mi někdo vysvětlete, jak by proboha měla probiotika pomáhat miminku na prdíky, když se k němu stejně nemají šanci nijak dostat? :grinning:
29. bře 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka0606 Kolik je Tobiáškovi? Koukala jsem na fotky a je to krásný kluk! :wink:
29. bře 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, gratuluji Vám všem k těhotenství. My se s přítelem snažíme první měsíc o druhé dítě, máme holčičku 3 roky, MS mám dostat v pondělí. Co jste si dělaly za těhotenské testy, že už Vám to těhotenství ukázalo před MS?
29. bře 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nemorosis Já jsem slyšela nebo někde četla, že pokud člověk bere probiotika v těhu, je to dobré i na zažívání miminka, to znamená, že je možné, že se mu to tam nějak přes krevní oběh dostane....proč by nemohlo???? Taky je to dobré na tvoření imunity miminka a braním probiotik v těhu se předchází řadě ekzémů a alergií u miminka :slight_smile: Dokonce, když jsem chodila s Tobinkem do předporodního kurzu, tak nám tam porodní asistentka říkala, že máme brát probiotika, že je to dobré pro nás i pro mimi :slight_smile:
Jé, děkujeme, Tobinek je naše zlatíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Má 20 měsíců a je to obrovský čertík :slight_smile: Hned jdu juknout na vaši rodinku a na Ondráška :slight_smile: Nemáš strach, že je ještě brzy mít druhé miminko??? Ikdyž vy jste ještě od nás starší o 3 měsíce :slight_smile: Já trošku mám strach, ale naštěstí jen takový příjemný :slight_smile: Kolem Tobinka se teď prostě točí celý vesmír, tak jsem zvědavá, jak to bude zvládat, že bude mít sourozence....hrozně moc si vyžaduje pozornost a neumí se vůbec zabavit sám...ani pohádky u nás zatím nic :frowning2: Jsem si říkala, že mu to třeba i prospěje, no....uvidíme :slight_smile: Bydlíme v baráku s tchánama, na které je Tobinek moc zvyklý, tak snad nám to počáteční období, kdy se doma objeví vetřelec v podobě miminka pomůžou překonat :wink: :wink: :wink:

@mily01 Ahojky, tak moc přeju, aby jsi se k nám mohla přidat, aby to tedy vyšlo hned napoprvé :slight_smile: Já používám testy GS Mamatest s citlivostí 10 a šlo to vidět 9 DPO, tedy pokud nebyla ovu dřív...ale podle grafu BT to bylo opravdu 9DPO :slight_smile:
29. bře 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka0606 No, k miminku se probiotika dostat nemůžou za žádných okolností, protože se všechno filtruje přes placentu a bakterie (probiotika jsou bakterie) placenta rozhodně nepropouští. Tělo to má nádherně zařízené, krásně tak miminko od všeho nebezpečného chrání, i když je maminka nemocná. To je krása. :slight_smile:
Tobík na čertíka vypadá, ale zase vám musí dělat samou radost. :wink: Je fajn, že máte ještě na pomoc prarodiče, Tobinek si určitě rychle zvykne. Máš pravdu, že teď jsem se začala trošku bát, jak to všechno zvládnem, ale zvládli to ostatní, dáme to taky. :slight_smile: O druhé už se snažíme přes rok, tak kdyby se povedlo hned, byl by to teprve mazec. My bydlíme daleko od všech, manželovi rodiče navíc vůbec nefungují. Naši žijí 80 km daleko a oba pracují, takže se na jakoukoli pomoc spoléhat nemůžeme. Vím, že to nebude sranda, ale ono to půjde. :wink:
29. bře 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milyO1 Ahoj, taky jsem měla citlivost 10, něco byl Mamatest a další snad ani nevím. Vycházely mi stejně. :wink:
29. bře 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nemorosis Už jsem se dívala na Ondráška, je roztomiloučký, které dítě ale není :slight_smile:, ale hned jsem si všimla stetoskopu, který měl na krčku a podle toho, co píšeš a jak píšeš, že by jsme měli tu čest s někým ze zdravotnictví???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak pokud bych tím měla pomoci mimču na imunitu a proti alergiím a ekzémům, tak super....U Tobinka totiž bojujeme s alergií na kravskou bílkovinu a teda docela na prd :frowning2: Sice nemá atop, ale bolí ho bříško a má průjem....prej ta alergie může časem vymizet, tak snad :slight_smile: A pokud můžu nějak aspoň zkusit předejít tomu, aby to mělo i druhé mimi, tak udělám cokoli :slight_smile: Pač s těma bolestma bříška jsme si s Tobinkem užili rok, než se dr. uráčila a vzala nám krev :confounded:
Ti prarodiče, to je paráda...my to zas máme tak že s tchánama bydlíme v jednom domě(ale chceme stavit,pač to má hafo nevýhod, takže tady přečkáme s malým miminkem, kdyby bylo potřeba pomoci, našetříme penízky a pak tradá do svého, ale pořád ve stejné vesnici) a moje mamka bydlí pár kroků od nás....tcháni oba v důchodě, takže co se týče hlídání, já si nemůžu stěžovat, je to obrovská výhoda :slight_smile:
No, tak to jste se teda začali snažit brzy :slight_smile: To já loni v dubnu měla obrovský strach, že jsem nechťa otěhotněla až jsem z toho brečela :slight_smile: Teď už je miminko plánované a vytoužené :slight_smile:
29. bře 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám taky Mamatest 10 a dnes 3 dny před MS vyšel negativní. Zkusím to ještě v pondělí, jestli teda MS nedorazí :frowning2:
29. bře 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mily01 Ahoj, mě to ukázaly tři testy, každý od jiného výrobce. Jeden dokonce s citlivostí 25...
29. bře 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mily01
Ahojky taky jsem dělala Mamatest s citlivostí 10 mIU/ml/hCG nebo mum testy z http://sebetesty.cz/tehotensky-test-one-step-citlivost-10miuml-1ks-p-48.html Držím palce, ať se brzo zadaří :slight_smile:
29. bře 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mily01 Ale nevěš hlavu, někomu se ukáže duch až po termínu MS ...
29. bře 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina Díky v neděli nebo v pondělí budu testovat znova, jen ten podbřišek bolí :frowning2:
30. bře 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka0606
Tak jsem volala k Dr. a na kontrolu jdu 16.4. tak uvidíme, to jdeme tuším stejně, ne?
30. bře 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Taky mě bolí podbřišek. Ale jenom chvílama. Někdy mě tam píchne a pak je klid. Já pujdu na kontrolu 18. 4.
30. bře 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulinky , je to šílené jak to letí. Já měla termín v prosinci 2011 a ted tu mám už 4m broučka.
Chtěla bych vám všem popřát bezproblémové těhotenství a ať vám to všem výjde a v prosinci se dočkáte vytouženého miminka :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
30. bře 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@novina
@zusoka Holky, tak to se nám to hezky seřadilo, zusoka 16, já 17 a novina 18 :grinning: :grinning: :grinning: To už budou srdíčka jako zvony :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale asi se toho data nedočkám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jinak mě právě podbřišek skoro vůbec nebolí, ale je možné, že vy když čekáte první miminka, tak se vám to tam připravuje a já už mám možná tu dělohu vytrénovanou a tak nějak povolenou, že to prostě necítím :grinning: :grinning: :grinning: Ale ty prsa, ty mě bolí jako čert, připadám si jako bych je měla po nějaké operaci.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. bře 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, moc vam vsem gratuluju k // a preju opravdu hodne stesti. Chtela jsem jen pro povzbuzeni rict, ze v prosinci se rodi moc krasny a sikovny miminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak at se vam splni vas sen, vsechno probiha tabulkove a v prosinci si odnesete z porodnice vase krasne a zdrave detatko :slight_smile: :wink:
30. bře 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, já jdu 6.4. a stejně mi to přijde jako věčnost. Nejradši bych posunula kalendář. :grinning: :grinning: Docela často mě píchá pravý vaječník, je jasné, k jakému se miminko hlásí. :slight_smile:
30. bře 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka0606 Děkuju :slight_smile: Musela jsem se zpátky podívat na fotky a uvědomila si, že už jsou rok staré. :confused: Je mi líto, že má váš chlapeček alergii, ale hlavně, že se o ní ví. :wink:
My se začali snažit dost brzy, protože jsme věděli, že to nepůjde tak snadno. Už na našeho prvního jsme čekali a musím říct, že to byl doslova zázrak. Po osmi měsících bez jakéhokoli cyklu najednou vyšel pozitivní test. Tentokrát jsme to chtěli stihnout do konce mé dvouleté rodičovské a za těch 13 měsíců jsme prošli vším možným, ale bez úspěchu. Teď se snad povedlo první IVF a příští týden mi to potrvdí. :dizzy_face: :dizzy_face:
30. bře 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ten cas ale leti uz tu mame rodim v prosinci:slight_smile: Ja patrim do rijnovek a urcite jsem rada za takove skupiny hodne nam to vtech prvnich trech mesicich pomohlo. Jak cekani na srdicko prvni kontroly nebo prvni screening. Bohuzel u nas 3 z 20 to nakonec nedopadlo dobre. :( Tak vam drzim pesti a zaden stres a rychle to utece:slight_smile:
30. bře 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadja73
Děkujeme za povzbuzení :slight_smile:
30. bře 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka0606
@nemorosis
Doufám holky, že po těch kontrolách, nás tu čekají jen samé příjemné zprávy :slight_smile: . Já měla bolavá prsa při tom prvním těhu s miminkem, o které jsem přišla. Teď mi zacíná být jen těžko a nemám moc hlad, podbřišek bolí a jinak nic, tak snad to bude OK.
30. bře 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek