• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
tak jsem byla v Lidlu a ty věci maj velikostně 36/38,40/42 a víc jsem nazahlídla bylo moc lidí u toho :(
19. dub 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chersi
Hm škoda že jsem to s tou pojistkou neschopenky nevěděla dřív :frowning2: , už bych to měla taky sjednané, alespoň to mám pro příště :wink:
19. dub 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz noo kéž by:frowning2:((
@novina @lucinka0606 já bych to brala taky
19. dub 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina Už jsem to taky navrhovala... :slight_smile: ..proto tady ani moc nepřispívám.
19. dub 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@novina Mozna ale jeste budou nejake prosincove maminky pribyvat:wink:
19. dub 2012 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Pak není problém je k nám přidat :slight_smile: Myslím, že by se založila další - uzavřená skupina, kde budeme my co jsme tady. A když se bude chtít nějaká maminka přidat, tak ji k nám do uzavřené skupiny vezmeme. Mě se moc nechce řešit tak intimní věci za zdi, kde si to muže každý přečíst...
19. dub 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitinka Já právě taky moc nee. Jsem ráda, že se mnou sdílíš názor.
19. dub 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina Jojo, tak to zni rozumne :wink: Ono to bude lepsi, i kdybychom popripade chtely sdilet nejake fotky nebo tak:slight_smile:
19. dub 2012 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka0606 @novina Souhlasím s novina... já bych byla jen ráda... zatím se mi to nechce vytrubovat do světa a kdo ví, kdo mě tady může najít...
19. dub 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vvvecna taky jsem se pred pul hodkou vratila, jeste jsem vychytala vyber ve velikostech a barvach :slight_smile: Ted jsem to zrovna odzkousela a super :wink:
Zkousela jsi i jiny Lidl? Vsimla jsem si i vetsich velikosti, tak treba by jsi mela vic stesti na jine pobocce...
19. dub 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina
@aluskaasimon
@kajovaevicka
Holky, už jsem tu psala toto: Napadlo mě, co tak si založit soukromou skupinu? Kdo by se pak chtěl přidat, tak tuto diskuzi určitě najde a pak není problém se dostat do soukromé skupiny, co říkáte? Přece jenom všichni nemusí vědět, co tu probíráme.. co myslíte?
A Lucka mi odpověděla, že by tuto skupinu nechala ještě chvíli otevřenou a pak založila soukromou a tuto uzamčela.. Ptala se taky na vyjádření ostatních, ale nikdo se neozval. Tak jsem ráda, že s tím souhlasíte!! A myslím, že nebudeme jediné, že by i jiné těhulky by rády něco napsaly, ale nechtějí...
19. dub 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky tak jsem se právě vrátila z nákupů. Stavila se v lídlu a měli to fakt super dokonce jsem se musela vzít M protože velikost L mě přišla moc velká :slight_smile:)) o to je mě kusanec.
19. dub 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky
tak jsem dneska zustala doma... sice mi zatim nijak spatne neni, ale ono to prijde asi odpoledne... posledni dva dny jsem v praci trpela, tak to nebudu hrotit, si aspon odpocinu..

jojo, klidne skupinu uzavrem, napisem tu kdo se bude chtit pridat, at napise urcity osobe do IP a pridame je pak do soukromy.... chapu, ja jsem v unorovkach v uzavreny a taky se necitim nejlip tu psat nejaky soukromy veci...

mne uz zacina peknej problem, jak to utajit pred ostatnima... kdyby se neco stalo, vetsina lidi se to asi stejne dozvi, ale vsichni to vedet nemusi, ze...
19. dub 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitinka Jj, i proto mi tak dlouho trvalo, než jsem se chtěla přidat do tabulky a kdyby mi Lucka o to neřekla, asi bych to neudělala... Já se v zamčené skupině budu cítit líp. Jsem teprve na začátku, stát se může cokoliv a nerada bych pak oznámila, že jsem těhotná a někdo mi řekl- já už to vím... Teoreticky jsem si říkala, že sem vůbec psát nebudu, ale kde jinde se zeptat "stejně těhotných", jestli to, co prožívám je normální? A na to přeci nebudu čekat tři měsíce, než to budu chtít říct rodině a tak... Ale je fakt, že nepřispívám tak, jak bych třeba chtěla... už teď se klepu hrůzou, kdo si to čte
19. dub 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitinka já jsem pro
19. dub 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chersi tak to mas super dr., skoda, ze takovych neni vic :wink: Jina kamoska (nez co jsem o ni psala posledne) si musela zmenit gyn. pac ji ta jeji nechtela napsat neschopenku a ona ji potrebovala uz ve druhem mesici kvuli praci...Presla jinam a v pohode...fakt zalezi na pristupu dr. :unamused:
Tak at ti vse hezky vyjde :slight_smile:
19. dub 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kofinka dekuji :grinning:
Ted jsem cetla, ze te trapi to spineni...pokud to neni fakt ruda krev, tak by jsi se nemel "znepokojovat" jak rikaji doktori :wink: Vim, ze se to lehce rika, ale spatne provadi...taky mne to rozhodilo a nemohla jsem se dockat vcerejsi kontroly...ted uz jsem klidnejsi :slight_smile:
Jsem rikala manzelovi, ze bych potrebovala ten ultrazvuk doma, abych se tam mohla podivat kdykoliv budu chtit, overit si jestli si tam fazolka porad tak pekne lebedi :grinning:
Nejhorsi je, ze ted budeme porad vsechny nervozni od kontroly ke kontrole celych 9 mesicu a pak nastane celozivotni starost a strach o dite.
Nevim co budu jako delat az do 25.5. :sweat_smile:
19. dub 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sluvko taky mam nekoli ulovku, jsme to dobre vychytaly ze? :grinning: Takto po ranu byl jeste vyber ve velikostech a barvach...
Co jsi si poridila? Ja 1x leginy, 2x relax kalhoty (ty jsou super) a 2x ty tehoteske pasy, u tech je skoda, ze nemaji vic barev :wink: Pred chvili jsem vse doma odzkousela a prave se chystam oddelat cedulky a supnout to do pracky :slight_smile:
19. dub 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jitinka ja jsem taky pro :slight_smile: Nemam tu ani svou fotku aby me tu prave nekdo nevyslidil, pac to moc lidi jeste nevi, ze cekame mimco...tak jsem opatrna :sunglasses:
19. dub 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@minonnka já jsem pro sebe sehnala mám 38 ale protlačit se bylo problém :grinning: al mám pásy a ty legíny a vše už mám vypráno
19. dub 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vvvecna ty jo, asi taky zajdu- tady jsme na malým městě, teoreticky by těch těhulí nemuselo být tolik:D
19. dub 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minonnka jájsem si koupila dva topy abych nemusela opět doma běhat va manžolevě tričkách a a legíny a jedny kalhoty - a ty jsou fakt super, jenže měli jen černé.
19. dub 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajovaevicka jojo u nás ve Svitavách taky tolik lidí nebylo a to jsem tam byla v osum.
19. dub 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sluvko Ty jsi ze svitav???:D Já z Lanškrouna:slight_smile:
Tak to je super :grinning: ja se jeste tlacit nemusela, pac tam bylo vic duchodcu, jak maminek, ale jak jsem odchazela, tak uz se to tam zacinalo zaplnovat. Ja chtela hlavne ty relax kalhoty, pac vse co mam pohodlnyho dom, tak me uz skrti pres bricho :unamused: Zrovna to uz peru :slight_smile:
@kajovaevicka maj omezený množství tak pospěš :slight_smile:
19. dub 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já třeba souhlasím s tím zamknout skupinu, protože z toho důvodu tu nemám ještě ani fotky, v práci to třeba neví a okolí pořádně taky ne, ale pár známých tu bývá na koníku a dalo by se to lehce vyčmuchat :slight_smile: Právě i z toho důvodu, zatím nedávám ani fotky..
19. dub 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
19. dub 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem ráda, že souhlasíte :slight_smile: Tak teď je to na Lucce, má výhradní právo založit skupinu soukromou, když založila tady tuto :wink: @lucinka0606 hmm, co říkáš, není už ten pravý čas? :slight_smile:

@minonnka Taky jsem si říkala, že bych doma potřebovala nějaký domácí ultrazvuk :grinning: Byla bych asi na něm závislá. Máš pravdu, bát se budeme už celoživotně! Ale stojí to za to!!
19. dub 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajovaevicka :slight_smile: kdybys náhodou nesehnala tak písni mrkla bych se u nás a poslala poštou :slight_smile:
19. dub 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek