• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@sluvko o tech kalhotach jeste premyslim, mozna bych unosila i dalsi :grinning: pac v praci nosim rifle a uz ted s rozeplym knoflikem a pasek mam pekne povoleny aby me to neskrtilo cely den :unamused:
Tak u nas mely myslim jen cerne, coz mi nevadi, pac cernou unosim asi nejvic...ale leginy asi ve trech barvach....
19. dub 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky máte holky vycházky jen 4h denně? Víc se prý nedává..přitom kamarádka má 6h a to je prý maximum..
19. dub 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebsian presne tak, jsem na tom stejne :wink:
19. dub 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vvvecna Jee, děkuju, jsi hodná:slight_smile: Já právě bych potřebovala co největší velikosti, takže si hezky zajdu k nám (pokud přesvědčím manžela, že je ten pravý čas na nákup legín:D) Asi nejvíc potřebuju ty legíny a kalhoty... A za takový krásný ceny.. uvidíme, u nás když prodávají třeba punčocháče v zimě, tak tam jde najít i velikost 46/48, to bych asi potřebovala já... no dám vědět, jak jsem pořídila:slight_smile:
19. dub 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebsian
@minonnka holky vy mate rizikovy tehu? nebo tezkou praci, ze jste na neschopence? obdivuju vas, ja bych ty omezeny vychazky nedala....
19. dub 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitinka :grinning: umim si to zive predstavit...by me asi ani nezajimalo co davaji v televizi :grinning: predstav si tu pohodu...dojdes z prace, pripojis se na ultrazvuk a relaxujes :slight_smile: a zadne stres s cekanim na kontrolu :grinning:
19. dub 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kajovaevicka určitě je pravy čas,todle využiješ i v létě když bude chladno a do porodu tuplem,kdybys nepořídila tak dej vědět a já se mrknu
19. dub 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jani11 nene ja zatim do prace chodim...ale to pojisteni jsem si zridila preventivne...pac kolem mne maji mladsi holky same problemove tehu, tak jsem si rikala, co teprv ja, kdyz mi tahne na 35 :sweat_smile:
Zatim vse v poho...ale delam 12,5h smeny a cely den na nohou, sednout si muzu jen 2x za den, kdyz mam prestavku na jidlo, pokud je na nej cas :confounded:
V listopadu se mi prvni tehu neudrzelo, tak jsem si rikala, ze to nenecham nahode, kdyby neco :wink:
19. dub 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minonnka ty jsi po potratu a ještě chodíš do práce?
19. dub 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebsian kamoska ma 6h vychazky uz od 2mesice, ale druha nema zatim zadne, az u dalsi kontroly se snad domluvi...je rada, ze ma aspon tu neschopenku, uz chtela menit dr.pac ji to nechtela napsat...
19. dub 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky už mažete bříška?
19. dub 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minonnka aha. tak to chapu... to nema cenu riskovat... ja jsem sice taky po potratu, ale delam v kancelari, takze pohoda.... ale stejne, ty vychazky jsou drsny... oni totiz plati i na vikendy co? takze to nemuzes nikam jet? co treba dovolena nebo tak?
19. dub 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vvvecna no me se to neudrzelo hned na zacatku...samovolny potrat...a vse pak bylo v poradku, nebylo potreba zadne cisteni ci tak neco...
Vcera mi dr. rikala, ze je vse v poradku. Citim se dobre, takze mi zatim prislo blby chtit neschopenku. Ucidim co bude za mesic.
@vvvecna jeste ne.. teda mazu normalne po sprse, ale specialnim kremem jeste ne... ale brzo pujdu poridit :slight_smile:
@vvvecna Já se přiznám, že nemažu. Jsem hodně rozpraskaná už od puberty, takže začnu mazat časem, až to bude hodně růst, to břicho. Jak říkám, jsem dost při těle, takže to na mě dlouho nepůjde poznat, jestli jsem tlustá nebo těhotná:slight_smile: A s tím oblečením určitě dám vědět, děkuju moc:slight_smile:
19. dub 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jani11 vycházky platí i na víkendy,furt,ale kdybys chtěla jet na dovču tak myslím,že musíš zajít na sociálku a tam na tu dobu změnit adresu,ale jestli i tam budou platit vycházky to už nevím
19. dub 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jani11 Hele, já se ptala doktorky... a třeba kdybych chtěla jet na víkend k našim, tak v pátek musím k doktorce, dát tam, že od soboty do neděle budu k zastižení na téhle a téhle adrese a až se vrátím, tak zas šupajdit k doktorce opět změnit adresu...
19. dub 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vvvecna Mažu! Teda já ne, ale můj muž. U prvního těhu se to vyplatilo mazat hned od začátku :dizzy_face:
19. dub 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minonnka tak to jo,hlavně opatrně a to musíš pořád stát?to je dost blbý
@kajovaevicka začni mazat co nejdříve,ono to sice nebude vidět tedka,ale po porodu bys ses mohla zbláznit,tak abys to neměla ještě horší než ted a je to příjemné i pro mimi :slight_smile:)
19. dub 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vvvecna Nene, zatim jeste ne, zacnu az pujde trosku videt, tedko roste strasne pomalu. Kdyz jsem byla tehotna minule, mazala jsem snad od 4 tt:slight_smile: Tedka uz to tak neprehanim. A stejne popraskam, uz tak mam od puberty popraskane stehna a zada, prsa taky... Takze me asi mazani nepomuze. :unamused:

@jani11 Jani, v kolikatem tydnu jsi potratila?
19. dub 2012 v 11:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitinka jojo to je nejlepší tak jsem to při první tak dělala a ted zas
19. dub 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jani11 jj co vim, tak plati porad...mozna se da domluvit s dr.a na tyden si treba zmenit adresu kde budes, ale v tom se az tak neorientuju, ja mela neschopenku tak 2x v zivote a to jeste pred par lety :grinning:
Doufam, ze dr.muzu verit a ze by mne nenechala riskovat a neschopenku by mi sama nabidla, kdyby mela podezreni na nejaky problem :confused: a kdybych citila, ze to v praci nedavam, tak bych ji zkusila rict, nebudu riskovat a radsi budu mit ty vychazky :wink:
Zatim budu optimista a verit, ze je vse, tak jak ma :slight_smile:
19. dub 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vvvecna
@kajovaevicka hm, to je fakt blby.. nic pro me :grinning: ale chapu, ze nekdy to jinak nejde...

@aluskaasimon byla jsem v 11t - zacala jsem trosku krvacet na christmas day, druhej den jsem jela do nemocnice tam rekli, ze se miminko prestalo vyvijet... kolem 8,9tt jsem mela chripku a dost vysoky teploty tak to mozna bylo tim... jako bylo to dost pozde, takze docela sok, a hlavne ja to volala mamce na stedrej den - za dva dny jsem ji volala ze jsem potratila :confounded: a rekli jsme to i spouste lidem... jak to bylo u Tebe?
19. dub 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je to jako včera co jsme zakládaly skupinu Čekáme miminko v prosinci 2011 :slight_smile: a už je tu prosinec 2012....chci vám všem jen popřát, ať vám to všechno dobře dopadne a v listopadu nebo v prosinci se můžete těšit z těch malých uzlíčků! Držím všem palečky :slight_smile:
19. dub 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vvvecna Budu, budu... ale možná chvíli ještě počkám:slight_smile: Ono je to stejně daný geneticky a elasticitou kůže:slight_smile: Ale proč se nesnažit, že?:slight_smile:
19. dub 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vvvecna jj porad stat, ale muzu si i drepnout :grinning: Ale jsme tam s kolegyni samy dve a te jsem rekla, ze jsem tehu, kdyby se nahodou neco prihodilo, tak at vi...takze kdyby mi bylo tezko, tak bych si mohla jit sednout do skladu...jak budu citit, ze to zacinam nedavat, tak se zkusim domluvit s sefem, jestli by mi umoznil 8h smeny..takze uvidim...zatim se tim nestresuju :slight_smile:
19. dub 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jani11 No, ja mela stesti v nestesti. Taky jsem zacala spinit na Christmas day, a den ode dne se to zhorsovalo. Tak pak jsme s manzelem jeli na pohotovost, tam ale samozrejme neudelali vubec nic, ale aspon nam vypsali zadanku na utz na pristi rano. A tam nam sestra rekla, ze miminku prestava tlouct srdicko a ze pomalu umira. A ze mam cekat velke bolesti a spoustu krve. A poslali nas domu, a jeste ten vecer, jsem potratila. Aspon si to myslim, embryo jsem teda nevidela, ale melo jenom centak, takze ani nevim, jestli bych byla schopna to zaregistrovat. Byla jsem na konci 8 tt, ale pak vsechno bez problemu, telo si pomohlo samo.
19. dub 2012 v 11:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon To že ti řekla???? No tak to je docela humus
19. dub 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. dub 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajovaevicka Rekla, a taky mi rekla, ze se snazi miminkum nejak pomoct az od 12tt. Jiank nechavaji tehulky potratit. Ja jsem to ani nijak nevnimala Evi, ja byla cela urvana a chtela jsem uz aby to bylo za mnou. Manzel porad naivne veril, ze se miminko nejakym zazrakem udrzi.:frowning2: Potom, kdyz videl v tv mimco, hnedka to prepnul. Asi ho to taky vzalo.
19. dub 2012 v 11:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek