Termín porodu prosinec 2012 🙂

Tak já se teda potichoučku polehoučku rozhodla založit tuto diskuzi....tak holky, které čekáte miminka v prosinci 2012, šup sem 🙂 🙂 🙂
kixi
19. dub 2012
@ksts ahojky, to rada slysim, odpoledne se tam taky chystam na nakup 🙂
sluvko
19. dub 2012
@ksts držím, určitě to dobře dopadne
vvvecna
19. dub 2012
@ksts držím palečky,všecko bude v pořádku
sluvko
19. dub 2012
@vvvecna čím mažeš?
vvvecna
19. dub 2012
@sluvko mám Elasti Q a mažu ráno a někdy večer a hlavně po koupání
sluvko
19. dub 2012
@vvvecna jj to znám to jsem zkoušela, ale mě to moc nesedělo.., děkuji

ještě si něco najdu na internetu, co je teď za novinky.
vvvecna
19. dub 2012
@sluvko hodně se doporučuje dětský olejíček nebo z dm od babylove nějaký krém
sluvko
19. dub 2012
@vvvecna aha v dm jsem byla ráno, ale samozřejmě jsem na to zapoměla 🙂
vvvecna
19. dub 2012
pospes
19. dub 2012
Ahoj holky 🙂
@vvvecna Já nejsem přímo z Pardubek, ale kousek od nich, ale jezdím tam za rodinou skoro každý týden. V jaké části bydlíš?
@lucinka0606 Mohal bych tě taky poprosit, až budeš aktualizovat tabulku o vložení info o mě. TP zatím 4.12. příští KO 3.5. Děkuji 🙂
vvvecna
19. dub 2012
@pospes na dubině 🙂
pospes
19. dub 2012
@vvvecna Dobrý 😉 naši tam bydlí taky 😎
sluvko
19. dub 2012
@vvvecna já jsem v Pardubicích studovala na chemičárně 🙂 tak to tam taky trochu znám 🙂
vvvecna
19. dub 2012
@sluvko no super další .)
vvvecna
19. dub 2012
@pospes super
ksts
19. dub 2012
@sluvko Děkuji mocinko-moc za podporu,pa-pa 🙂
ksts
19. dub 2012
@vvvecna Děkuji za podporu,zítra napíšu. 🙂 🙂 🙂
vvvecna
19. dub 2012
@ksts jj není zač čekáš pozitivní zprávy 🙂
luuca.b
19. dub 2012
@ksts určo bude vše ok ..taky budu držet palečky🙂))
holky já se přiznám já nemazala bříško ničim a lehounce mi prasklo až v den porodu..hodně je to na genetice🙂 a elasticitě kuže🙂
wecurka
19. dub 2012
Dneska jste se nějak rozjely holky 😃 Jsem také pro uzamčení skupiny nemusí každý vědět co tu řešíme. Těhu kalhoty už nosím asi 2 týdny protože jsem po utroši nafouklá a ještě mě začala trápit zácpa takže 2x tolik nafouklá takže svoje kalhoty už nezapnu ani náhodou 😃 a hlavně ať má prcek pohodlíčko přeci jen v kanclu celý den sedím na zadku tak ho nemusím škrtit ještě v kalhotech. @ksts určitě to dobře dopadne neboj.
simina33
19. dub 2012
ksts určitě všechno bude v pořádku uvidíš držím pěsti štěstí 🙂 😉 😉
gabuli202
19. dub 2012
Ahoj těhulky, tak jak se máte a už máte nevolnosti? Já to celkem musím rozdýchávat, ve škole jsem to dnes málem nedala, musela jsem se sbalit a jít ven to rozdýchat. 🙂
Jinak jsem taky pro uzavřenou diskuzi, bylo by to fajn 🙂
luuca.b
19. dub 2012
@gabuli202 jooo povídej mi o tom 😞..děsny stavy😞 ty ještě studuješ?co?
gabuli202
19. dub 2012
@luuca.b jako dá se to vydržet, zatím jsem zvracela jen jednou, ale že bych si pískala, to ne 🙂 Jojo, studuju. obor baltistika, což znamená finština, estonština atd. 🙂 Tady ty pobaltské státy 🙂
luuca.b
19. dub 2012
@gabuli202 ty bláááho ty jsi asi hlavička na jazyky co😃....joo jako já nezvracim ale zvedá se mi furt kufr nebo mi je na blivno 😞(( vyskočí to ale ne uplně😃
gabuli202
19. dub 2012
@luuca.b no, ani nejsem, to si nemyslím 😃 přesně tak a hodně se mi motá hlava jako po opici 😃
vvvecna
19. dub 2012
@luuca.b tak to jsem na tom stejně jen mě břicho k tomu trochu bolí-nebo spíš žaludek
pawlla
19. dub 2012
@wecurka no to ja taky budu muset uz nakoupit nejake tehotenske obleceni necekala jsem to tak brzo prvni tehu bylo videt fakt az tak kolem 4 - 5mesice tak jsem ted docela prekvapena ale nemuzu tam prcka skrtit 🙂 a jeste mam taky pekne nafoukle bricho to to u taky moc neprida ]-(
luuca.b
19. dub 2012
@gabuli202 joo o ty opici a hlavě to mi něco povídej..mám nízky tlak tak že ráno z postele lezu po 4😞 natož když šmuntík v noci brečí..to je rodeo než k němu dojdu 😃
@vvvecna už aby jsme měly po tom období co 😃
vvvecna
19. dub 2012
@luuca.b jojo to mi povídej,minule to skončilo až ve 20tt :-p

Začni psát odpověď...

Odešli