• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@vvvecna taky hukot:grinning: mě až koncem 4 m..a pak až do porodu pálila žáha..no nepřála bych to ani nepříteli
19. dub 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vvvecna Tak jsem sehnala:slight_smile: Mám ty dlouhé kalhoty v černé barve a triko takové khaki- šedé, nevím, jak tu barvu jinak popsat:slight_smile:
19. dub 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jeste jsem se chrela zeptat tehulky copak uzivate za tehu vitaminy ? Ja se nejak nemuzu rozhodnout
19. dub 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla ahojky, já už beru od snaženíčka calibrum babyplan, ten se může brát do 1.trimestru, pak přesedlám na jiné :slight_smile:
19. dub 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja jsem po IVF tak jsem do sebe doted cpala horu hormonu a ted je cas i na nejake vitaminky
19. dub 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla ahojky ja beru Elasti-Q vitaminy a mineraly...brala jsem od nich kyselinu listovou 800stovku a sedela mi, tak jsem zkusila i vitaminy a zatim dobry :slight_smile: Da se pouzivat po celou dobu tehu i behem kojeni, tak uvidim...
19. dub 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já beru kyselinu listovou a teď začnu brát a mám koupene calibrum babyplan
19. dub 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minonnka no právě že ono to špinění trochu zesílilo. Tak mám strach. A bolí mě trochu břicho. Kamarádka co má tři děti mě uklidňuje, že jsou ženské které třeba do pátého měsíce neví že jsou těhotné protože mají normální silnou menstruaci. Uvidím ve středu jestli tam bude fazolka nebo ne. Zatím tam byla malá 3mm kulička. Holky dnes jsem byla v tom Lidlu a koupila ty leginy a tričko. Nevím jak ty leginy ještě jsem je nezkoušela ale to tričko je příšerné. Vzala jsem to šedé. Je mi malé už teď a to jsem vzala mou velikost natož aby se tam vešlo ještě břicho. Půjdu to vrátit.
19. dub 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kofinka Taky mám to šedý- je tam dost pevnej lem dole, přes břicho je to docela fest.... jsem zvědavá, jak ho budu nosit později... ale tak to je fuk, zatím to je dobrý:slight_smile: A líbí se mi to lososové:slight_smile: Tak pro něj ještě skočím:slight_smile:
19. dub 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak je to teď s tím uzamčení už je to tu zamčené nebo ne ? A co mám udělat pro to aby mě to sem pak pustilo ?
19. dub 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla koupila jsem v lékárně femibion 800 prý je tam nejvíc kyseliny listové
19. dub 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kofinka me taky bolelo bricho a mela jsem strach...nekdy me bolelo cele, jindy me pichalo na jedne strane a pak zase na druhe...tak jsem se uklidnovala tim, ze si tam fazolka dela mistecko :wink:
Kamoska mela menstruaci nejmin do 5 mesice...do 4m ani nevedela, ze je tehotna...mela normalni MS a nebylo ji zle, tak nic nepoznala :slight_smile: Kazda zenska to proziva jinak, jen je tezke v urcite chvili odhadnout, jestli je ta momentalni bolest normalni, nebo uz ne :unamused: melo by to taky mit nejaky test na posouzeni :slight_smile:
Pokud te to bude bolet moc, tak radsi zajdi na pohotovost at mas klid. Taky jsem o tom uz premyslela, ale druhy den mi bylo lip, tak jsem vydrzela do KO a bylo to dobre.
Ty tricka v Lidlu se mi tedy moc nelibily :unamused: si myslim, ze tricek na pupik bude k sehnani dost, ale ty kalhoty jsem fakt chtela, pac byla supr cena :slight_smile:
19. dub 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem dnes nakoupila legínky, relax kalhoty a pásy na bříško, všechno sedí M, 36-38 dle mé klasické velikosti a je příjemné. Vitamíny beru mamavit a jsem též spokojená a co se týče prevence strií, tak asi půjdu do oleje proti striím od Eucerinu http://www.eucerin.cz/sensitive_skin_body_care/natural_caring_oil.asp. Jsem s jejich výrobky hrozně spokojená a stojí "jen" 375 Kč.
A holky, já jsem prvorodička a břicho mám nafouklé dle odhadu tak na 5. měsíc :slight_smile:. Je to šílený, ve svých kalhotách se šíleně mačkám, a tak jsem začala nosit už jedny těhotenské a bokové sukně. Myslím, že budu muset jít v práci brzy s pravdou ven, protože na mě koukaj jak na vypasence a to je dost nepříjemný. Počítám, že tajit budu ještě tak max 14 dní do kontroly, tzn. do 9. týdne.
19. dub 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajovaevicka super,barvu asi vím koukala jsem na ně :slight_smile:
@pawlla já mám zatím centrum materna,páč mi chybí důležité a klasické vitamíny a pak co poradí doktor
20. dub 2012 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minonnka no chtělo by to ten ultrazvuk mít doma a kouknout se vždycky když bude mít člověk pochybnosti. Kamarádka měla štěstí že její maminka je zdravotní sestra a dělala ji test na HCG vždycky když začala vyšilovat, aby se ujistila že stoupá a vše je vpořádku.
20. dub 2012 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kofinka Taky mám ten Femibion. Doktor mi říkal, že je to to nejlepší na trhu. A tu kyselinu listovou to umí štěpit, někdy si to tělo neumí samo zpracovat a tohle to dělá za tebe...
20. dub 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak hlásím, že dneska jsem poprvé ráno zvracela... Do teď mi bylo jenom blbě...
20. dub 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina to je mi líto přeju aby bylo lépe
20. dub 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pawlla Ahojky, já mám calibrum babyplan, zatím..Jinak zase od rána bolesti v děloze, špinění žádné, nic prostě, jenom každej den bolesti. Je ale pravda, že tam mám taky skoro 5cm cystu, na které jsem trpěla i dřív..Takže možná je to i tím..Ale cítím to v děloze.. :frowning2:
20. dub 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina Tak to je blbý :frowning2: Drž se!
20. dub 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ
já mám doublex vitamíny přírodní- nejsou určeny přímo pro těhotenství, ale to nevadí potřebuju doplnit mineráli a vitaminy komplexně. Je to moje již 4 těhotenství a tak si tělo žádá, jinak bych to nepřeháněla, taky není dobré se zbytečně cpát vitamíny. Jinak kyselina listová ve velké míře se už nedoporučuje. málo se o tom mluví, ale je to novinka asi posledních 2 let, nemají přesně určeny negativní účinky, ale jsou !!!
( mám kamarádku, kterou dopovali nadměrnýma dávkama listovky pro udržení plodu a a narodilo se jí dítě 5.150 kg s nádorem na mozku a poškozenou nožičkou) NECHCI STRAŠIT, ALE BYLA BYCH OBEZŘETNÁ !!!
20. dub 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten EUCERIN asi zkusím, taky mám dobrou zkušenost s touto značkou.
20. dub 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sluvko Chci jíst ten Femibion do konce prvního trimestru, pak si myslím, že už to nebude potřeba...
20. dub 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@novina taky si to myslím, já doberu to balení, co mám a pak budu jíst ob den, jsem chudokrevná a vím, že mi chybí hořčík a vápníka také draslík. (projevuje se to na zubech a tiku v oku)
20. dub 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sluvko Draslíku mám také málo. Ten to jím pravidelně každý den, ale po 1. trimestru už tak poctivá nebudu, občas si něco vezmu...
20. dub 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
při prvním řěhu mi dr říkal,ale vitamíny beru jen 1.trimestr a pak už je to zbytečné,že lepší bude čerstvé ovoce a zelenina a to ted přes léto budeme mít :slight_smile:
20. dub 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vvvecna Jj, my navíc máme zahrádku, tak budu vědět, co jím :slight_smile: Taky to tak vidím, první trimestr dobrat a pak už jenom zeleninu a ovoce. V létě je všeho dostatek.
20. dub 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@novina jj přesně taky budu mít vlastní a né od někud dovezené
ono se to moc nedoporučuje potom,že prej mimča hodně přibíraj a můžou mít poruchu nějakou,ale uvidíš co ti řekne tvůj gyndař
20. dub 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám také Femibion 800 a ještě listovku 800 a moje dr říkala že vitamíny do 20tt pak už nebrat že mimčo potom zbytečně moc přirůstá na váze což není dobré. Jinak dnešní ráno docela šílené hrozně se mi točila hlava a bylo mi na omdlení a jako bonus to zvracení, ale teď už je to ok. Tak doufám že to byla vyjímka a nebudou takové stavy každodenní.
20. dub 2012 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wecurka kup si na cucání hroznový cukr,pomáhá :slight_smile:
20. dub 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek