• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@vvvecna Jj, hroznový cukr je bomba, pomáhá mi i když mám hlad, na chvíli ten žaludek ošidí :slight_smile:
20. dub 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina jjale tedka už hladověk nesmíš,jinak ti bude špatně víc
20. dub 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes jsem se objednala na první kontrolu na 15.5., budu podle ovu cca 7tt a podle MS cca 9tt, tak snad půjde už vidět i srdíčko :wink:
20. dub 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tynkaz S tím břichem mám úplně stejný problém. Když jsme se to dozvěděli, tak manžel říká : No, řekneme to všem, až to na Tobě bude vidět. A minulý týden se na mě tak podíval a povídá : Hele, tímhle tempem to budeme muset říct už příští týden :slight_smile: Takhle za normálních okolností se to ještě dá schovat, ale když se najím, tak vypadám, jak když jsem spolkla grep :grinning:
20. dub 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vvvecna Spíš mě občas přepadne šílený hlad a než se najím tak si dám ten hroznový cukr, rozhodně neminím hladovět...
20. dub 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@numerenka to pujdeme stejně :slight_smile: tak držím palec :slight_smile:
20. dub 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebsian ja mam taky bolesti uplne citim jak se mi deloha napina hlavne vecer kdyz lezim je to docela neprijemne ale podle doktora normalni. Dneska jsem mela kontrolu ultrazvuk a vse je ok uff
20. dub 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@novina to je dobrej napad to zkusim. Ja mam hlad totis porad a silene chute to jsem u prvniho tehu nemela
20. dub 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kofinka Tato diskuze není uzavřená, je přístupná všem. Kdokoliv si tady může vše číst a kdokoliv může přispívat. Až bude vytvořena soukromá, tak ten, kdo ji založí Tě tam jistě přidá a Ty to poznáš tak, že když klikneš na Fórum, tak na levé straně bude název soukromé skupiny s klíčkem a šup a už tam budeš. Lucka, zakladatelka této diskuze se neozvala, tak nevím, kdy ta soukromá bude. Pak by tuto mohla nechat zamčít a časem smazat.
20. dub 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@numerenka To už bude dávno srdíčko vidět :wink: Dr. počítá týdny těhu dle MS. Kdy Ti vychází termín?
20. dub 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se přidávám ke zvracejícím :( aspon vím,že je mimi na správném místě
20. dub 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jinak, co mi poradila kamarádka, na ty bolesti na začátku, hlavně to magnesium..Je totiž fakt, že v noci mě chytala křeč i do chodidla a lýtka..Snad se to tim magnézkem zlepší.. :confounded:
20. dub 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitinka : termín mi vychází podle MS na 25.prosince, ale na jiné kalkulačce mi zase vychází na 27.prosince. Přitom obě vypočítavají podle poslední MS. Tak nevím, ale jsou to jen dva dny rozdíl. Až budu po kontrole, tak si změním info : na čekáme miminko :wink:
20. dub 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,ráda bych se přidala k vám,podle kalkulačky bych měla mít termín kolem 26.prosince :slight_smile: ale jistě to budu vědět až z ultrazvuku :slight_smile:
20. dub 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítej smudlinka2019 a blahopřeju , držím palečky ať vše dopadne dobře :slight_smile: :wink: :wink:
20. dub 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simina33 Děkuji,i já gratuluji.koukám,že jsi ve šťastné sedmičce :slight_smile:
20. dub 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak po dnešní kontrole,mám i dnes špatnou správu,bohužel mi Dr.zdelila,že to vypadá na zamlklý tehotenství a príšty týden mne čeka revize delohy.Prošla jsem si tým už v listopade 2011-taky zamlky tehotenstvi v 8týdni a tedka to samí,mužete mi nekdo poradit co se s tým dá delat,abych se to už príšte neopakovalo.Už jsem se vybrečela a bohužel nič více nenadelám,ale že je to už podruhý krát o to více to bolí,tak vám všem držím palečky,nech je všechno ok a zdravé mimika-dnes mít dite je dar a zazrak opravdu a hlavne zdravý miminko.
20. dub 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ksts To mě strašně mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. dub 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka2019 jsem spíše 6 a
le to zjistím přesně až 25.4. jdu na kontrolu tak uvidím snad bude všechno v pořádku
@ksts je mi to velmi líto, určitě to jednou vyjde. ale máš pravdu je to neobvyklé. je dobře, že přemýšlíš nad budoucností, určitě bych to zkonzultovala s více lékaři a zjistila, čím to může být. moc ti držím palce, aby si mohla být brzy těhotná.
@ksts je mi to moc líto drž se
20. dub 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ksts : také mě to mrzí :frowning2:
20. dub 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji za podporu,moooc to potrebuji,nikomu to nepreji,boli to hodne,kdyz si clovek to mimi tak preje a dal by mu vsechno,ach jo,no hlavne aby mi prisli na pricinu,kde je problem,ze tohle uz neni nahoda,kdyz to je uz podruhy krat a dodrzli jsme i 3mesicni dobu nez jsem zase otehotnela i jsem brala pred otehotnenim vitamin D,a tedka i vitaminy pro tehotne a stejne to nepomohlo.Moc -moc nerada se s vama tady loucim,na vanoce si na vas vsechny spomenu,ach jo brecim a brecim.Muzu pak poprosit kdo to umite o zmazani z tabulky.dekuji vam,hodne sil preji vsem.
20. dub 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ksts hodně sil a do budoucna k té obovské vůli, co máš, ještě kapku štěstí. určitě se nedej a bojuj. Si fajn holka a zasloužíš si vědět, co se děje a co s tím můžete dělat. prosím až budeš vědět, proč tak nám napiš. a napiš nám hlavně, až budeš čekat mrňouska.
20. dub 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY,JESTE SE CHCI ZEPTAT JAK VAS PAK NAJDU AK BUDETE MIT UZAMCENOU SKUPINU.
20. dub 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sluvko Děkuji mocinko-moc za tak mile sluvka,opravdu v tejhle situaci to cloveka podrzi a podpori,rada pak dam vedet jak to bude dal pokracovat,mam z toho spatny pocit,znama mi zrovna volala,abych se nedala hned odbit a jeste si vydupat ultrazvuk po nedeli,prej nekdy to srdicko naskoci az neskor,taky jsem mnela takovy pocit uz pri prvnim zamlklym a kdyz jsem sla do nemocnice na revizi delohy,tak tam se uz s takym necim nezabivaj,zadny utrazvuk-hned narkoza a byl to mazec.Jeste v pondeli asi skusim tady u nas jinou gyn-Dr aby se podivala nato,ale netusim ci mne neodmitne kdyz k ni nechodim,skusim to ale,kdyby nahodou,ze dnes jsem 7 a 3dni a Dr.mi dnes nevzala ani krev akurat mne objednala na tou revizi.
20. dub 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ksts to mě hrozně mrzí a moc tě obdivuju že to takhle zvládáš, ale jak psala @sluvko určitě bych teď začala pátrat po příčině proč se tak stalo. Některé holčiny co vím já tak např. nemohly mít kluka a pokud by to měl být kluk tak to skončilo zamlklým těhu a když holka tak bylo vše o.k. Přeju ti spoustu síly abys to zvládla a brzo přišla na příčinu a pak ještě víc štěstí aby se to do 3 povedlo. A určitě nám dej vědět pokud tě to nebude nějak moc trápit chodit k nám do skupiny.
20. dub 2012 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ksts ahoj, moc mě to mrzí, drž se :cry: :cry: :cry: :cry: Co vím, tak by ti měli udělat vyšetření na buněčnou imunitu, trombofilní mutace(ty můžou často způsobovat potraty, a dělají problém většinou jen v těhotenství, jinak o nich člověk neví), genetické vyšetření. Určitě se nenech odbít :unamused: Já si taky prošla zamlklým těhotenstvím, tak vím, jak se cítíš, ten pocit prázdna, beznaděje :frowning2: Ach jo, toto by se nemělo dít :frowning2: Držím palce, aby to příště už vyšlo
20. dub 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ksts zkus ještě v pondělí jeden ultrazvuk jinde, zkus třeba ambulanci někde v nemocnici protože tam ultrazvuk mají vždy. ale dneska už ho budou mít snad všude. uvidíš v pondělí, teď si odpočiň, mysli pozitivně a třeba se srdíčko objeví. a kdyby to přeci jen nevyšlo, tak se pusti do toho proč.
20. dub 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ksts udelej to, jak jsi psala, pokud je tehu zamlkle, nic se nezmeni, pokud neni, je potreba to brzy zjistit. Ja jsem taky jedno zamlkle mela, loni v srpnu a dodnes premyslim, jestli to skutecne tak bylo...Pokud nekrvacis, nemusi to byt nutne ztracene, jenom jsi treba mohla otehotnet pozdeji (ja mam taky skluz zhruba jeden tyden oproti normalu)...Zatim neztracej nadeji, ta umira posledni, zkus to u jineho doktora, jako konzultaci, mozna se za to neco plati, ale myslim, ze to za to stoji...A kdyby to i tak dopadlo spatne, aspon to budes vedet jiste...ona je to dneska takova rychlovka poslat na revizi, az se tomu fakt divim...Posilam hodne sil, myslim na tebe...
20. dub 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek