• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@ksts Karčo, myslím na Tebe :pensive: a posílám Ti spoustu energie na překonání této těžké situace. A taky si myslím, že za to nic nedáš, když si zkusíš zajít v pondělí ještě jinam.
20. dub 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky,

tak mám po kontrole. Jsem dle utz i dle MS 6+0, velikost prý odpovídá přesně. Nic víc vidět zatím nebylo, ale viděla jsem tu naši malinkou kuličku, no nádhera... Vůbec nic teď nestíhám, moc práce a jen bych spala. Postupně vás tu dočítám, komu se nezadařilo, tak těm přeji hodně sil k překonání té situace a brzy dvě nové //.

Jinak na další utz (podrobnější) se musím objednat k doporučenému doktorovi (z doktora jako chlapa moc radost nemám). Tam mi udělá utz a odběry krve, dnes jsem byla jen s tlakem a močí. Akorát si už nepamatuju, jestli to bude dřív a nebo až v tom 12tt. Co myslíte? Těch informací bylo dnes nějk moc. Jo a termín mám potvrzený ten z netu - 14.12. :slight_smile:
20. dub 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohu se k Vám přidat a zároveň se podělit také se svým příběhem? Taky jsem prosincovka, podle netu 17. prosince :slight_smile: Ve středu jsem byla poprvé u gynekologa na ultrazvuku a bohužel v 5+4 (99% podle ovu) nic neviděl, vůbec nic, ani dutinku. Byla jsem z toho mírně v šoku, ale uklidňoval mě, že to prý je normální a že na mimoděložní to nevypadá. Na kontrolu jdu až za 14 dní, boužel ani testy na HCG mi neudělal... Jinak už dnes jsem to bohužel nevydržela a v záchvatu zoufalství jsem si koupila pár dalších značek těh. testů a dokonce Clearblue digital za 200,–Kč!!! Téměř u všech mi už vychází testovací čárka silnější než kontrolní… A u toho Clearblue jsem prý těhotná již 3+, tj. od MS 5+ něco, což odpovídá, dnes jsem 5+6. Pak jsem dokonce našla hodnoty HCG, podle kterých Clearblue počítá a u 3+ musí již být hodnota vyšší než 2000 jednotek (více to již ani neukazuje). To znamená, že ve středu u gynekologa jsem musela mít určitě více než 1000 a přesto nic neviděl… Mám opravdu strach a bojím se mimoděložního. I když mi zase nesedí to, jak mi čárka ukázkově sílila a že nemám žádné potíže ani bolesti. A pak mi tu ještě něco nehraje – minule, když jsem byla zhruba ve stejný den po ovu na ultrazvuku, tak tam doktor našel malilinkou dutinku a to jsem měla přitom těhotenské testy o poznání slabší než mám nyní… Tehdy to skončilo potratem, tak jak to skončí teď? :frowning2: Kéž by se to dalo alespoň nějak rozumně vysvětlit… Třeba starým ultrazvukem, ale to bych se divila, jelikož vypadal moderně a dokonce visel nade mnou, abych na něj mohla vidět…
20. dub 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ksts tak to je mi líto jen mám takové tušení že dopadnu stejně. Uvidíme ve středu. Drž se. Příště to určitě vyjde. Ta holčička na fotce je tvoje ?
20. dub 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ksts to je mi moc líto,a asi nic nemůžeš udělat aby se to už neopakovalo
20. dub 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magdalena2 U mě také nebylo nic vidět a stačilo počkat týden a byla tam kulička. Teď čekám další týden jestli kuličce narostě ocásek, aby bylo jisté že mimi roste. Takže rozumím jaké to je pořád jen čekat. Já bohužel i slabě krvácím a bolí mě břicho takže si moc nadějí nedávám.
20. dub 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magdalena2 měla jsem mimoděložní těhotenství a nebylo nic vidět ani při hodnotách HCG 4500, HCG rostlo pomalu a to ukazovalo na mimoděložní t. hlídali mě 3 týdny než jsem šla na laparoskopii. Ale pokud už tak brzo vidíš // ,tak je to určitě normální těhu :slight_smile:
20. dub 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dneska byla zase v Lidlu a koupila jsem si i ten lososový vršek, je fajn, od břicha dolů krásně volnej:slight_smile:
20. dub 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kofinka Díky, jsem trošku klidnější, že nejsem jediná, komu se nechce mimčo ani dutinka ještě ukázat :slight_smile: Ale Tobě to dopadne určitě dobře, slabé krvácení je prý u někoho zcela normální a bolesti taky. Mám kolegyni a ta zjistila, že je těhotná, až ve 4. měsíci!!! Do té doby spolehlivě každý měsíc, byťo něco slaběji, krvácela...
20. dub 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sluvko Myslíš? Takže Tobě druhá čárka tehdy normálně nesílila, ale jen velmi pomalu? Nejhorší je, že mě doktor neposlal ani na krev, takhle vůbec nic nevím... :unamused: Nevím proč, ale prostě podezření na mimoděložní snad vůbec neměl, říkal, že to vypadá na normální těhotenství, i když nevím, z čeho tak usuzoval, když na utz nic nebylo... Prostě čárka mi ukázkově rostla, teď je už dávno silnější a podle toho šílěně drahého testu Clearblue už mám určitě HCG více než 2000... Tak nevím, je to všechno nějaké divné...
20. dub 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kofinka Děkuji za milý slůvka,budu držet palečky nech to tobe dopadne v poradku,u mne je nekde s velkou pravdepodobnosti chyba,jeste v pondeli skocim k jiny Dr.se poradit a uvidim,inac ve stredu rano jsem objednana na revizy delohy.Ano ta holcicka na fotce je moje dcerka-Natálka-10.4.2012 oslavila 3 narozeniny,a to je to stesticko,pro ktore se clovek nesmi vzdavet ale bojovat,vdaka ni to nesu lip nez kdyby se mi to stalo a ja doma nemntujeela aspon jedno stesticko.Ale druhy si moc-moc preji nic hezciho na svete neexistuje,nez deticky,to je ten zmysel zivota,aby mnel clovek pro koho zit.V pondeli vam holky pisnu jak jsem dopadla.
20. dub 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jainy007 Děkuji za podporu,mocinko-moc si to vážim.
20. dub 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz Děkuji za podporu,moc-moc si toho vážim a drzim palecky nech se vsem co cekate miminecka v prosinci dari a pod vanocnim stromeckem mate ti nejhezci darecky na svete-zdravy miminecka,mocinko-moc vam to holky preji,drzte se.
20. dub 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z jiného soudku: Dnes jsem byla s přítelem v ZOO a strašně jsme se těšili na mravenečníka. Hned jak jsem objevila koji ve které byl tak jsem volala přítele ať rychle jde že jsou tam dva nádherní. No jak tak máme přilepené nosy na skle a obdivujeme najednou přítel zařval a odkočil pryč. Nějak jsem nechápala co se děje. Stačilo se podívat nahoru ke stropu. Normálně tam mají takový maličký drátěný tunel kudy mohou chodit takové ty maličké 10cm opičky. No a jedna byla asi naštvaná že obdivujeme jen ty mravenečníky a přítele ukázkově počůrala na hlavu až to teklo i na bundu. Málem jsem se počůrala taky :grinning:
20. dub 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@ksts moc me to mrzi... preji hodne sil... holky Ti radi dobre, zkus si mozna jeste nekam zajit, taky jsem uz slysela (cetla) o pripadech, kdy oznamili zamlkly tehotenstvi ale nakonec bylo potvrzeny srdicko... jinak mas krasnou dcerku, ta Ti ted doda nejvic sil... drz se...
20. dub 2012 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kofinka tak to mela super, aspon nejak se mohla uklidnit :slight_smile: ja si delala aspon normal teh.test abych videla aspon ty dva silne prouzky a i to mne trochu uklidnilo :grinning: ted jich mame doma asi 7 hezky s datumem :wink:
Uz se ti blizi KO, tak budes klidnejsi...hlane at vse dobre dopadne, drzim pesti.
21. dub 2012 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magdalena2 jj přesně, jak říkáš, sílila jen velmi pomalu.
21. dub 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem byla poprvé na józe pro těhotné a bylo to naprosto úchvatné. Doporučuji všem, úplně mě to nabilo energií.
21. dub 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tynkaz závidím,já bych to nezvládl,jsem ráda,že se s potíží postarám o syna a jen ležím
21. dub 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Budu vas muset taky opustit prave jsem o mimi prisla cekam v nemocnici na revizi a je mi fatk hrozne. Moc vam drzim palecky at jste vsechny v poradku preji vam hlavne zdrave miminka
21. dub 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Pavli, drž se a opatruj se!
21. dub 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkaz diky urcite se jen tak nevzdame
21. dub 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla To je mi líto!Opravdu moc :cry: Hlavně ať je vše v pořádku!! Přeji hodně sil :wink:
21. dub 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky, byl jsem včera na hematologii, protože mám leidenskou mutaci a vše dopadlo na jedničku :wink: Mám velikou radost.. :slight_smile:
21. dub 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla to mě mrzí,ale nevzdávej se vyjde to jindy uvidíš
21. dub 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla to je mi moc líto,co se stalo,jestli se můžu zeptat? Vcera jsi psala,že bylo na ultrazvuku vše ok :cry: Drž se se!!
21. dub 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Pavli,mocinko-moc cítim s tebou,jsem natom stejne,ve stredu rano mne ceka revize,ale koukam,ze más doma princeznicku jako ja,tak ji obejmi a dej ji pusinku a ver,ze stesticko si vas urcite najde,musime verit a doufat,nic jinyho nam nezbyva.Drz se,hodne sil preji,myslim na tebe.Karin
21. dub 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla tak to je mi líto. Drž se. Příště to určitě vyjde.
21. dub 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simina33 určitě ano,budu držet palce :slight_smile:
21. dub 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ksts Karin,taky se drž! Musi to byt těžké,ale ještě že mate doma svoje malá sluníčka!
21. dub 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek