• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@ksts dekuji je to hrozne zakrok mam zasebou pripadala jsem si jako krava co jde na porazku a jedna sestra se ke jeste zeptala jestli nejsem nakonec rada no chapete to :confounded:
21. dub 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitinka nestalo se vubec nic bylo mi dobre vcera jsem byla na UTZ a doktor rekl ze je vsechno ok ze mam prijit za mesic mela jsem strasnou radost rano jsem vstala vse bylo ok udelala jsem snidani male a sobe a jak tak stojim u kuchynske linky citim teplo kouknu dolu a po nohach mi tekla krev nez jsem dojela do nemocnice uz jsem sedela v kaluzi doktor me tu hled nechal a za dve hodiny bylo po vsem. Jsem z toho v soku vcera jsem mimi videla a dneska uz tu neni a nebylo mi spatne zadne velke bolesti nic
21. dub 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ksts no je to hrozne citim se ted hodne divne porad premyslim co jsem udelala spatne nic mi tu zatim nikdo nerekl
21. dub 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla jujda:frowning2: co to bylo za kráávu co se takhle zeptá?! asi nemá asi děti co?! neví co je mateřská láska???toto jsme nikdy nepochopila:frowning2: jeden den OK :frowning2:((((....držim palečky až se to brzy povede budeme na tebe myslet:slight_smile:
21. dub 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ksts teda ted mi je ouzko:frowning2: i tobě držim palečky a posílám sílu:slight_smile:))...teda děsí mě to čím dál víc když jsem ještě na KO nebyla:frowning2:( snad bude vše OK...ty jsi měla nějaky problémy?
21. dub 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupina/termin-porodu-prosinec-2012-/
Soukromá skupina....přidala jsem všechny, které byly v tabulce, kdo nebyl v tabulce, nebo se bude chtít dodatečně přidat, písněte mi do IP :slight_smile:
Jinak se omlouvám, chvilku jsem tu nebyla, neměla jsem doma počítač :slight_smile:
22. dub 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucinka0606 Jééé, super, do soukromé se už těším. :slight_smile:
22. dub 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla to mě mrzí,ale když už se tak stalo,tak je dobře že to zas šlo tak rychle,já minule čekala týden na ortel,jestli se miminku objeví srdíčko nebo ne
22. dub 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla to je mi moc líto, ale věřím že brzo opět najdeš // a bude vše v pořádku.
22. dub 2012 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vvvecna no to musel byt hrozne to cekani a nejistota ja zacala krvacet a slo to raz naraz
22. dub 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla hrozný to bylo,když nevíš jestli jo nebo ne,nakonec už jsem si říkala,že jsem měla jít hnedka a nečekat týden,že bych měla po starostí a klid
22. dub 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla je mi to moc líto :( drž se , taky věřím že za nedlouho najdeš znova // a všechno dobře dopane .
22. dub 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Ahoj Pavli,úplne vím co cítis,prázdno a beznadej,mne Dr.objednavala v patek na revizi,a bohuzel ji rekli,ze misto neni a kdyz nekrvacim tak to prej nevadi,a ja tedka chodim cely vykend ako telo bez duse,ale musim se drzet kvuli maly,ale nikomu to nepreji,ten pocit,ze miminko je v brisku mrtvy bez zivota,a nejhur mi je,kdyz mi mala rekne,mamko,ja byc tak chtela sestricku,ona nam to porad uz pul roku rika,je docela rozumna na svuj vek,porad ji rikam,ze urcite bude mit jednou.Ach jo,boli to hodne,a ve stredu kdyz pujdu do nemocnice,budu se citit Pavli uplne stejne jako si to popsala ty,kdyz ni to uz tam vubec neresia,jde to jako na bezicim pase,a ta sestra,to musela byt opravdu hodne inteligentna,jak vubec tuhle praci muze delat-z toho si nic nedelej,je takovych lidi vic-to si nesmi clovek pripoustet,boli to ja vim.Ach jo ani sama nevim co nato rict,posilam energii,tu potrebujes taky tedka a silu,drz se.Karin
22. dub 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca.b Děkuji mocinko-moc za podporu a mily sluvka,potesili.Problemy jsem zadny nemnela-v listopade 2011-ten sami problem v 8tydni plod bez znamek zivota-srdicko netlouklo-zamlky tehotenstvi,takze revize delohy,pockali jsme 3mesice a to jsem vubec si nepripoustela,ze by se to mohlo opakovat,rikala jsem si ze to byla nahoda,a bohuzel taky to sami-8tyden miminko bez znamek zivota,a ten samej kolotoc-revize delohy mne ceka ve stredu-zamlkly tehotenstvi.Kdyby jsem nesla na kontrolu a ultrazvuk k dr.tak to ani nevim,protoze porad se citim jako tehotna,nafoukly brisko,bolavy prsa,nekrvacim,porad mam sileny hlad,asi proto se to rika-zamlkly.Ale dost jsem se tady o tom docetla na modrom konikovi a na http://www.neplodnost.org/forum/topic962-opakovany-zamlkly-tehotenstvi-v-7tydni.html,tam odpovida primo Dr.z Prahy a tam se chci po 6-nedeli objednat,abych se zistilo kde je chyba-uz to neni nahoda urcite,a ten pocit mit to miminko mam tedka jeste vacsi nez predtym,a sla bych i na konec sveta,abych zistila kde je chyba,miminko si moc preji.Ach jo.
22. dub 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitinka Děkuji za podporu a mily sluvka taky,jste holky super-mam vas moc-moc rada.
22. dub 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ksts to je opravdu hrozne takove veci by se nemeli vubec stavat, myslim na tebe at to mas uz zasebou ja se taky drzim jen kvuli moji male kdybych ji nemela tak nevim . . .nejhorsi je ta bezmoc a taky ze nevim prico se to slato porad si rikam co jsem udelala spatne, doktor mi rek jen to se stava :confounded:
22. dub 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, úplně se bojím se už přidat, ale na druhou stranu moc bych ráda. Koukám že nás je tu takových víc. Loni jsem na podzim o miminko přišla, zamlklé těhulkování, kde v 7tt bylo vše OK i se srdíčkem, na další kontrole už miminko nežilo. Tak doufám, že tentokráte už to bude vše v pořádku. TP mi zatím dle kalkulaček vychází dle MS na 21.12. a dle OVU 18.12., v úterý jdu na první UTZ, tak snad bude vše jak má být.
22. dub 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi Moc by mne zajimalo,co vam dr.rekl kdyz se to stalo,proc se to stalo,a jak dlouho jste cekali,taky 3mesice a pak jste se zacali snazit,a brali jste i nejaky prasky po prvnim zamlklom tehotenstvi-myslim ci vam dr.nejaky predepsala abych se to uz neopakovalo.Zajima mne to,protoze mne tohle potkalo v listopade 2011 jsem v 8tydni mnela zamlkly tehotenstvi a tak jsme 3mesice pockali-ja jsem si jenom v lekarni koupila D-vitamin 400mg,a pak jsem hned na poprve v breznu 2012 otehotnela znovu ale bohuzel potkalo mne to sami,presne v 8tydni,tenhle patek mi dr.zdelila ze zase zamlkly,takze ve stredu mne ceka revize.Ale tedka chci vsechny vysetrenia aby se zistila chyba-a co jsem se docetla jenom tady-ze by to chtelo imunologicke vysetreni v Praze v Podoli,chci se tam objednat urcite,snad mi Dr.bude chtit napsat doporuceni.Budu bojovat.Koukala jsem ze mate uz taky doma stesticko,ja mam 3.letou holcicku,a pred tym jsem se s nicim podobnym nepotkala,povedla se nam taky hned a tehoten.bezproblemove.Drzim vam palecky a moc-moc preji abych bylo miminko v poradku.Karin
22. dub 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ksts Dr. mi řekl, že se to stává, že prostě jsme se trefili, do špatného vajíčka. Popravdě u mě to byl celkem zázrak, že se vůbec povedlo, nebrala jsem totiž v té době nic. My měli problém už u malé. Nezrajou mi totiž vajíčka a nechodila mi ani MS sama. Takže malou máme díky hormonům. Druhé těhulkování to nepovedené se povedlo sice samo, ale dost podivně, otěhotněla jsem těsně před MS a přišla jsem na to díky tomu až když jsem čekala další. Vše vypadalo OK na 7tt a na 12tt na kontrole bylo miminko v 10tt a už nežilo, Dr. m řekl, že to vypadá špatně, ale dostali jsme další šanci, 5 dní, ale nic. Nácledovala kiretáž, kterou mi naštěstí udělal on. Na kontrole po pár týdnech jsme se domluvili, že se na další těhu nejprve připravíme. Kiretáž mi dělali 14.10. Beru od té doby stále buď Folgravid a nebo Centrum materna s DHA, k tomu vit E. Od druhé půlky února jsme dostali povolenku se snažit a k tomu jsem dostala od ledna už hormony. Nyní už beru 3x denně Duphaston. Ale dělali mi rozbor krve na popud mojí alergoložky na srážlivost krve. Měla jsem to zvýšený, ale ne hraničně, takže bych to měla mít OK. Popravdě mě ani ve snu nenapadlo, že když v 7tt bylo vše naprosto OK, že další kontrola dopadne takhle děsivě. Přeju Ti, aby Ti udělaly testy, nic nenaši a další těhulkování už skončilo jen tím nejkrásnějším a zdravým uzlíčkem.
22. dub 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi Děkuji mocinko-moc za podrobny popis,ach jo,taky to nemate jednoduche,opravdu tyhle veci by se nemneli stavat,je to smutne a moc-moc to boli,taky vam preji jenom aby uz bylo lip a dockali se zdraveho miminecka,to je ten zmysel zivota a opravdovy dar a zazrak.Budu drzet palecky.Karin
22. dub 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ksts tak to držim palečky at je vše ok a zadaří se co nejdříva vyjde to bez problémů už až do porodu:slight_smile:..určo se povede:slight_smile:jaks e řiká ??do třetice vše nej:slight_smile:...jako to jsme nikdy nepochopila..že u toho neni žádny jiny příznak co by tomu neznačovalo že srdíčko nebije jak má?!...co řict prostě držim palce i na nohou:slight_smile:))))
23. dub 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ksts Moc díky a zároveň držím palce já Tobě. Je tu na koníkovi diskuze pro holky po potratu, taky jsem tam zabrousila na podzim a holky jsou tam moc fajn. Tam vidí i člověk tu naději, že se časem povede, jsou tam i pak jako těhulky, kdybys potřebovala, můžes se tam vypovídat, tam holky ví o čem mluvíš, všechny si tím minimálně jednou prošly taky.
23. dub 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky prosincovky mohu se taky přidat?
23. dub 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zatím ještě nevím přesně,kdy budu rodit,ale vychází to prosinec-leden...můžu k vám na pokec? :slight_smile:
23. dub 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak u mě první příznak těhu - nateklá prsa. Když si sundám podprsenku, tak je to hodně nepříjemné.
24. dub 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky můžu se k vám přidat?:slight_smile:
24. dub 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@numerenka Taky to tak mám bolí a jsou jakoby plné a bolavé.
24. dub 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky! Ještě přibíráte nové tváře :slight_smile: Mám za sebou pár slušných testíků s //, tak doufám, že bude vše v pořádku a ráda bych to čekání do prosince trávila i tady s váma :slight_smile: Termín by měl vycházet kolem 24.12 :slight_smile:
24. dub 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, mě vyšel pozitivní těhu test teprve v pondělí, takže nic jistého zatím nemám, ale kdyby šlo všechno jak má tak TP by byl 30.12. :slight_smile:, ráda bych se k vám přidala na pokec :slight_smile:
25. dub 2012 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 jůů, tak to bude přímo vánoční dáreček :slight_smile:
25. dub 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek