• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@jellyy jj, to je přesně to co jsem nechěla, mimi na Vánoce,ale hlavně že bude :wink:
Vy zas budete mít novoroční překvapení :wink:
25. dub 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 no pro mě prosinec taky není příliš lákavý, ale když už se stalo, tak hlavně ať je všechno v pořádku :wink:, ale na štědrý den bych byla ráda ještě v klidu doma se svou prvorozenou :slight_smile: Ta na svět pospíchala a narodila se o týden dřív než byl TP :slight_smile: A ty už si byla u doktora? Já právě přemýšlím, že bych šla až tak 7-8tt, aby už bylo srdíčko.
25. dub 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jellyy tak já i přemýšlela, že zrovna tento cyklus vynecháme aby se chudátko amlé nenarodilo v prosinci...ale my se stejně moc nesnažili, nějak to zrovna nevycházelo, tak jsem byla v klidu...no a pak jsem nečekaně objevila // :slight_smile:
K doktorovi jdu 2.5, to bych měla být 6+5tt, tak už by i to srdíčko mohlo být....
25. dub 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 to je zákon schválnosti viď, kdyby to člověk chtěl, tak se to nepovede :slight_smile:, tak to už je za týden, budu držet palce :wink:
25. dub 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Taky máme termínek 24.12 ale zatím se neraduji podle mudry to vypadá na mimoděložní. :frowning2:
25. dub 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,všechny holky se přestěhovaly do soukromé,tak písněte do IP lucinka0606 aby vás tam přidala.Já jsem tu také nová a z termínku nemám tedy vůbec radost,protože jsme chtěli jarňáčka,jak máme prvorozenou Kačenku.A i když jsme dávali pozor,tak asi nějaká mrška pronikla.Ted je mi teda dost zle,což jsem u Kačky vůbec nezažila :confounded:
25. dub 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jellyy j, už za týden, odpočítávám každý den :slight_smile:
@kykynka jejda, tak to mě moc mrzí? proč si to mudra myslí? na uz nebylo nic vidět? třeba se ještě bublinka objeví, tam kde má!
25. dub 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla prej hodně v pravo a hladiny HCG se nezvedly jak měly. Uvidíme co z toho bude :slight_smile:
25. dub 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Můžu se k Vám přidat. S manželem se nám podařilo otěhotnět po 9 měsících snažení. KONEČNĚ. Přes rok jsem na Utrogestanu a v tom pokračuji i teď. Na kontrole jsem byla před 14 dny, ale byl vidět jen 10 cm gestační váček - tak jsem byla trošku zklamaná, ale můžu si za to sama, že jsem nevydržela čekat a teď mě doktorka objednala až na 10.5., tak nevím jak to vydržím. Termín porodu podle MS mi vychází na 8. prosince. Jinak mám strašné těhotenské nevolnosti :frowning2: Ze všeho se mi zvedá žaludek, na nic nemám chuť, ale samozřejmě se snažím jíst i pít, ale poslední 3 dny jsem pořád na WC :frowning2: Ještěže mám dovolenou, jinak bych to v práci nezvládla. Akorát, že tu dovolenou mám na to, abych se učila na státnice a ne ji strávila na záchodě. :frowning2: Ale za toho drobka jsme šťastní a doufám, že bude vše probíhat, jak má, když už si dal tak dlouho na čas.
25. dub 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bunicka já bych taky raděj jarňáčka :slight_smile: malá se narodila v únoru, tak jsem doufala, že druhé bude na jaře nebo v létě, ale bude to opět zima a v kolikátém jsi tt? Snad se hormony brzy srovnají a bude líp :wink:

@lenulka_333 neboj to uteče a 10.5. už určitě uslyšíš srdíčko fazolky :wink: Nevolnosti by měly koncem I. trimestru odeznít a potom si budeš těhulkování už jen užívat :slight_smile:
25. dub 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulka_333 Jé,tak to blahopřeji.My se o první s manželem snažili půl roku a rok jsem brala Utrogestan a ted ho beru teprve 2.měsíc ,že jsme chtěli miminko zkusit v květnu a ono už si našlo cestičku v březnu,takže takové nečekané překvapení.Vůbec jsem nedoufala,že to po 2.půjde tak rychle a to jsme si dávali pozor. A neboj mimi bude v pohodě,nevolnosti mám také,jen naštěstí nezvracím(zatím).Říká se,že když máš nevolnost,že je vše jak má,že se mimi krásně vyvíjí :wink:

@jellyy Díky :slight_smile: Jj.únor by mi taky nevadil,jaro už je přece jen blíž a vánoce jsou už dál :slight_smile: Ale snad se to nějak zvládne :slight_smile: Minulý týden jsem byla u dr a říkala že jsem tak 4tt,takže ted asi tak 5tt a 3.5. jdu na kontrolu,tak už snad bude vidět i srdíčko :slight_smile:
25. dub 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kéž by odezněly co nejdříve, ale samozřejmě to přetrpím. Já už jsem to pomalu vzdávala, když jsem kolem sebe viděla jak se rodí miminka a my nic. A pak to přišlo a ani věřit jsem tomu nemohla.
Jé tak to by bylo super, kdyby se nám druhé podařilo tak rychle. Protože ty nervy, že se nedaří byly strašné.
25. dub 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,prosím vás.V kolikátém týdnu těhotenství vám byl mimísek vidět na ultrazvuku?
25. dub 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka2019 já byla poprvé v 5tt a bylo vidět a v 7tt bylo už i srdíčko :wink:
25. dub 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bunicka držím palce na kontrolu, aby už bylo vidět i srdíčko :wink:
25. dub 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jellyy no tak to doufám,že už ho v pátek uvidím.Chci už mít 100% jistotu :slight_smile:
25. dub 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka2019 jasně, to chápu a věřím, že tam už fazolku uvidíš :slight_smile:
25. dub 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jellyy děkuju,no budu ji celou dou ukecávat,aby na nás vykoukla :grinning:
25. dub 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka2019 Když jsem šla k doktorovi, tak jsem podle poslední MS měla být v 9.týdnu. Udělal mi UTZ přes břicho a už bylo pěkně vidět srdíčko. Podle délky to odhadl na 7.týden (podle pozdějšího NT screeningu jsem tou dobou byla v 8.týdnu) :slight_smile:
25. dub 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka2019 jj, pěkně ji domluv a to by bylo aby se neukázala :grinning:
25. dub 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palomitacheca notak to já mám ještě brzy,můžu být tak pátý :slight_smile:
@jellyy no já už si s nim povídám :grinning: mu říkám a prosím ho,ať se drží,že o něj nechceme přijít :grinning: jsem cvok :sweat_smile:
25. dub 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka2019 Jestli jsi v 5. týdnu, tak už by něco mohlo být vidět :slight_smile: Já záměrně čekala trošku dýl, navíc jsem ani neměla cestu k rodičům, abych mohla zajít k doktorovi, ale strašně jsem si přála, aby tam to srdíčko bylo. A bylo! :slight_smile:
25. dub 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palomitacheca tak nevím,když jsem si počítala tp na stránkách podle poslední ms,tak mi vyšel předtim 4 týden a termín 26.12 a když jsem zadala termín tady,tak mi vyšel 6 týden :grinning:
25. dub 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka2019 Když jsem to tvoje datum porodu zadala na těhotenské kalkulačce, tak mi vyšlo 5+0tt., to už je začátek 6. týdne, tak by to odpovídalo :slight_smile: Tak snad vám to vyjde! :wink:
25. dub 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palomitacheca no tak to by bylo fajn,tak snad to tak bude a ukáže se nám :slight_smile:
25. dub 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palomitacheca no jinak já to právě zadávala na kalkulačkách podle poslední ms a ta byla 22.3. a jiná mi teď zase ukázala termín 27 :grinning: no ale tak +- to snad ten 5.týden bude :slight_smile:
25. dub 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka2019 Držím pěsti! A kdy půjdeš k doktorovi? Třeba už bude vidět i srdíčko, to je teprve zážitek a úleva :slight_smile: Nedávno jsem na testu našla 2 čárky, už mi to v bříšku pěkně řádí a za pár týdnů bude venku s námi :grinning:
25. dub 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palomitacheca teda,to ti závidim.No a slyšet srdíčko musí být něco úžasnýho :slight_smile: já byla u doktorky minulý pátek a nic vidět neylo :unamused: tak se mě ptala,jak dlouho to vydržím,ale jelikož ví,že jsme se snažili dva a půl roku,tak mi řekla,ať přijdu teď v pátek,tak budu doufat,že už se ukáže a bude všechno v pořádku :slight_smile:
25. dub 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka2019 Uvidíš pak podle NT screeningu, tam se délka těhotenství určuje nejpřesněji :slight_smile: Já jsem podle poslední MS na začátku 27.týdne, ale podle toho NT screeningu jsem na konci 25.týdne a odpovídá to i době početí. Tak jsem zvědavá, jestli se prcek narodí toho 9.8., nebo to bude jako poprvé a budu pár dní přenášet :grinning:
25. dub 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,před rokem jsem na tom byla podobně..akorát jsem měla termín na 1.1....a malinká se narodila velmi šikovně 26.12.2011...takže jsme stihli všichni doma jak Vánoce tak Silvestra....a je to ten nejhezčí dárek k vánocům....1.dítě se mi narodilo 2.týdny před 25.narozeninami...2.dítě ke kolaudaci domečku a 3.k vánocům.. :grinning: :grinning: .m.
25. dub 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek