• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@smudlinka2019 Všechno je to úžasný a neskutečný :slight_smile: Ze začátku jsem byla dost nervózní, ale teď už jsem mnohem klidnější. Genetický utz vyšly dobře, prcek si v bříšku kope a dává o sobě vědět, to je taková trošku jistota, že je všechno dobrý :slight_smile: Ale stejně je úžasný je i porod. Když naposled zatlačíš, miminko vyklouzne ven a začne křičet. Nezapomenu na to, když mi hned dali syna na břicho a já ho mohla obejmout :slight_smile: Od té doby jsme v podstatě pořád spolu.
25. dub 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palomitacheca 9.8?teď jsem to nějak nepochopila :sweat_smile: já právě nevím,kdy jsem měla ovulku,vůbec jsem to nehlídala a cyklus jsem měla dva měsíce 25 dní a pak 27,tak nevim vůbec :grinning: a ten nt screening se dělá kdy?
25. dub 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladiskova tak to je hezký :slight_smile: my se to zase hezky dozvěděli před našema narozeninama :slight_smile:
25. dub 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka2019 Podle poslední MS mám termín 1.8., podle UTZ 9.8. :slight_smile: U syna jsem měla termíny 9. a 10.12. a na svět šel až 14.12. Nechtělo se mu do těch mrazů :grinning:
Já si ovulaci taky nehlídala, ale v listopadu jsem jen tak náhodou zkontrolovala čípek a přišel mi otevřený, k tomu ovulační hlen. Podle Lady Q Scope to taky odpovídalo ovulaci, tak jsem se vrhla na přítele pár dní po sobě a bylo to :grinning: Jinak cyklus jsem měla asi 35 dní.
NT screening se dělává přibližně kolem 12. týdne a není běžně hrazený pojišťovnou. Navíc ho dělají jen někde, tak to pak chce včas se objednat :slight_smile: Dá se udělat asi jen do 13+6tt., nebo tak nějak.
25. dub 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palomitacheca no snad mi pak dá doktorka včas vědět :grinning: my jsme to právě nehlídali už vůbec,připravovali jsme se spíš na to,že budeme muset do CARU :slight_smile:
25. dub 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka2019 ...taky krásný a příjemný dáreček... :wink:
25. dub 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka2019 Já už to objednání měla natěsno, bylo to i díky tomu, že jsem si musela kvůli nemocnýmu synovi posunout kontrolu z 11. na 12. týden a už jsme to málem nestihli :slight_smile: Teda to jste si udělali radost :slight_smile: Je pěkný, když to vyjde přirozeně :slight_smile:
25. dub 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladiskova tj a všechny si dáme dáreček hezky pod stromeček :slight_smile:
@palomitacheca tj,vůbec jsme nečekali,že by se to už konečně mohlo povízt :slight_smile: no tak hlavně že se to stihlo a kde jsi na tom byla?
26. dub 2012 ve 04:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka2019 Byla jsem v Gennetu na Letné, jsou tam moc fajn, tak to bylo super :slight_smile: Teď jsem se ještě objednala na 3D do Krče, tak už se moc těším na pondělí a doufám, že bude drobek spolupracovat :grinning: Když jsem o 3D poprosila svýho doktora při poslední kontrole, tak byl lumpík obličejem namáčklý na stěnu dělohy a bylo vidět kulový :grinning:
26. dub 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, my máme termín v prosinci 2012 :slight_smile:)) jak se máte?
26. dub 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palomitacheca no já bych právě potřebovala,kde se dělá nějak nejblíž Děčína :slight_smile:
@petulapl ahojky,my bychom měli mít taky,ale přesněji se tt dovíme až za tři týdny,zatím máme jenom dutinku :slight_smile: a co ty,jak prožíváš těhulkování? :slight_smile:
27. dub 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka2019 Gennet je ještě v Liberci, ale to je taky trochu z ruky. Zeptej se na to svého doktora, on ti určitě nějaké pracoviště doporučí :wink:
27. dub 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palomitacheca určitě zeptám,ale děkuji :slight_smile: a je lepší tam jet s doprovodem nebo si jela sama?
27. dub 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka2019 Jela jsem s přítelem, ale hlídal syna, tak dovnitř se mnou nešel. Určitě partnera vem, bude se vám to líbit :slight_smile:
27. dub 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palomitacheca no snad manžela z práce uvolněj :unamused:
27. dub 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak včera přišla první nevolnost a dnes ráno také. Naštěstí zatím nezvracím, jen se mi obrací žaludek. Doufala jsem, že třetí těhu bude bez nich. No nedá se ni dělat :frowning2: Máte některá také nevolnosti?
28. dub 2012 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka2019 Snad jo. My jdeme v pondělí na ten 3D a přítel si musel vzít půl den dovolené. snad dorazí děda, aby nám pohlídal Páťu raubíře :slight_smile:
28. dub 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka2019 gratuluju k dutince a přeju ať je jde i nadále vše jak má :wink:
29. dub 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@numerenka mě při prvním těhu bylo taky pěkně šoufl, ale naštěstí to ve 14tt odeznělo :wink:
29. dub 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se taky hlásím k vám, jestli máte ještě místečko :grinning:
Čekáme naše první, dlouho očekáváné a opravdu vymodlené miminko po umělém oplodnění. Dnes jsem 5+3tt a i když je to opravdu ještě v začátku, tak doufáme, že se nám to tentokrát konečně podaří dotáhnout do zdárného konce. V pátek jsem byla na kontrolním odběru krve (4531 IU) a utz, kde byl vidět gestační váček o velikosti 12,19mm. Podle ms máme termín 26.12., podle ultrazvuku 28.12. :slight_smile:
Je tu někdo, kdo má stejný nebo podobný termín?
29. dub 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palomitacheca no my to snad potom nějak vymyslíme :slight_smile: ale je to hrozný,by na to tatínci měli mít právo,si vzít volno :grinning:

@jellyy děkuji,snad se nám už za tři týdny ukáže :slight_smile:

@sammaelka ahojky.Tak já to nemůžu potvrdit úplně přesně,ale podle výpočtu na netu podle poslední ms,bych měla mít termín 26.12 :grinning: ale ještě uvidím za tři týdny no,zatím jsme měli vidět jenom dutinku :slight_smile:
29. dub 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka2019 Taky jsem měla jenom dutinku. Další kontrolu mám 14.5., to už by snad mohlo být srdíčko. Tak to je super, že jsi nastejně :grinning:
29. dub 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sammaelka potvůrko,budeš to mít dřív :grinning: mě čeká kontrola spíš toho 18týho :slight_smile:
29. dub 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sammaelka jo a ještě,kdy jsi měla poslední ms?
29. dub 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všechny, ráda bych se k vám přidala - v pátek jsem měla pozitivní test, to jsem byla 5týden, zítra budu volat doktorce na první objednání,doufám,že mě objedná brzo,ať vím, že je prcek v pořádku.. :slight_smile:
Jinak předběžně podle netu mám termín 31.12.2012 :grinning: Tak třeba to stihnem ještě tento rok.. :grinning:
29. dub 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka2019 Přítel má teď od dubna novou práci, ale naštěstí není problém, aby si čas od času volno vzal, když to bude potřeba :slight_smile:
30. dub 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka2019 Ahojky, ms jsem měla 21.3.2012. Ale jsem po KET. Dneska jsem byla u své doktorky na kontrole a poprosila jsem ji o utz, tak bublinka je pořád na svém místě a o malinko větší než v pátek. Se mi ulevilo :grinning: Ke své dr. jdu na kontrolu 21.5., to už bych měla dostat průkazku.

Holky už jste to některá oznámila rodině/přátelům? A jak? Poraďte tipy :slight_smile: U nás to ví zatím jenom přítel a moje maminka, ta to na mně poznala (prej) i když jsem se ji snažila tvrdit opak :slight_smile: Má ale přísný zákaz o tom mluvit :grinning:
30. dub 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palomitacheca no u nás je to právě složitější.Ono se jejich účetní nechce moc hledat za něj záskok,Ale tak říkala jsem,že mám dobrou doktorku,tak bych si od ní nechala třeba potvrdit,že musím mít s sebou doprovod :slight_smile: přece jenom je to naše první a ještě k tomu po 2 a půl letech snažení,tak chceme být u všeho takovýho oba :slight_smile: a nemáte dneska ten 3D ultrazvuk? :slight_smile:
30. dub 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka2019 No jo, někomu se nechce a ostatní aby se tomu podřizovali... V předchozí práci byli na stejnou věc 2, tak se akorát vždycky museli dohodnout, kdo si kdy vezme dovolenou. Teď jsou tam taky 2, tak to není takový problém :slight_smile: Však uvidíš, ono to nějak dopadne. Ještě je čas :wink: Přítel za mnou taky jezdil kvůli důležitým vyšetřením. Bydlela jsem u rodičů na Moravě, on byl v Praze kvli práci, ale přijel třeba jen na otočku, aby tam byl s námi :slight_smile: 3D nás čeká asi za hodinu. Za chvíli by měl dorazit přítel z práce, děda na hlídání už je tu, tak snad bude lumpík spolupracovat a vyjde to podle představ :grinning:
30. dub 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj budoucí prosincové maminky, tak bych se k vám také ráda přidala . Termín mi podle internetu vychází na 15.12., tak ještě uvidíme co mi potvrdí příští týden paní doktorka,až dostanu těhu průkazku. Těším se . Je tu někdo se stejným termínem ? :slight_smile:
30. dub 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek