• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@novina
Máme ty datumy pěkně seřazený :slight_smile: Moc nám přeju, ať jsme všechny OK.
30. bře 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka To víš, že bude všechno v pohodě :slight_smile: A v létě budeme pekně s pupíkem :slight_smile:
30. bře 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina
Dnes jsem se byla rozloučit s mojí kadeřnicí, která je v 8měs. a odchází na mateřskou, tak jsem jí v duchu záviděla, že se má. Už ví, že je vše OK a jen se těší na miminko :slight_smile: Nás tohle všechno ještě čeká....
30. bře 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Musíme věřit, že to bude dobré. Nic jiného nám ani nezbývá:slight_smile: Jenom mi ta kontrola přijde strasně vzdálená, nejradši bych tam napochodovala hned...
30. bře 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina
Tak to máš pravdu. Já jsem dnes setřičce i řekla, jestli to není dlouho, když už jsem o jedno mimi přišla. Jestli nemá jít dřív a ona mě spražila, že dřív klidně přijít můžu, ale nic moc mi Dr. neřekne, protože nebude nic vidět. Ach jo to je strašný to čekání
30. bře 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Jj, jsme na tom úplně stejně. Hrozně se na tu prohlídku těším, ale zároveň se bojím, že tam nebude srdíčko...
30. bře 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina
No právě :frowning2: a když si ještě představím, že 3 těhu z 10ti se nepovedou, tak je mi úzko. Už jednou jsem v těch 3 byla :cry:
30. bře 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka My už tu smůlu máme vybranou, pod stromečkem bude mimi a hotovo :slight_smile:
30. bře 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina @zusoka také mě pobolívá v podřišku a prý normální jak se roztahuje děloha dokud nejsou křeče tak je to prý pohoda. Já jdu na ultrazvuk 13.4. :slight_smile:
30. bře 2012 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina
Ty jsi tak nakažlivě optimistická :slight_smile: Dobře, budu ti věřit a taky doufat :slight_smile:
31. bře 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wecurka
Jé to je pátek, to bude radosti o víkendu :slight_smile: Držím moc moc palce :wink:
31. bře 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka jj tak budeme doufat že nebude smolný 13 pátek :D ale zatím pohoda. Tím že nedorazila ms tak jsme zvládli další metu :D :D tak si říkám že už to bude dobrý a mooooc se těšíme. Všem nám držím palečky ať si v prosinci odneseme domu krásná miminka a smůlu už jsme si vybraly :wink:
31. bře 2012 ve 22:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wecurka
Neboj, tobě určitě ten pátek 13.4. přinese jen samou radost a štěstí. Smůla ať se drží daleko :slight_smile:
31. bře 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj, tak zítra mám dostat MS. Snad potvora nepřijde!!! Ráno budu testovat.
1. dub 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mily01 Snad ani nepřijde :slight_smile:
1. dub 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahojky přidávám se kvám čekáme 3dětátko :wink: jsem v pátem tydnu TP by měl byt kolem 2.12.2012 moooc se těšíme...jsem obědnaná na ultrazvuk 10.4 .už by mělo byt vše vidět....ale z krvě jsem těhotná....držím vám všem palečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. dub 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, nejak som nemohla zaspat kedze som nevydrzala do ranneho testovania. Asi bude aj u nas vianocne mimi. Skusala som len Unimark, zajtra kupim spolahlivejsi Mamatest, aby som bola istejsia. Ale tesim sa ak to bude pozitivne. zda sa ze nas 11 mes. drobec bude mat surodenca. ciarka bola slaba ale bola tam.
2. dub 2012 ve 02:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraxxx Zkušená matka mezi námi, paráda :slight_smile: Jen ať je vše v pořádku :slight_smile:
2. dub 2012 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Super, jen ať sílí :slight_smile:
2. dub 2012 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina vdaka, ja asi nevydrzim a pojdem kupit ten Mamatest uz teraz rano :slight_smile:
2. dub 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, takže dneska termín MS - zatím nepřišla, dělala jsem test a byl negativní. Jsem trochu zklamaná. U prvního nám to vyšlo druhý měsíc, asi jsem moc nedočkavá :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. dub 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Jj, já testovala každý den dokud čárka nebyla silná jako ta testovací :slight_smile: Manžel si ze mě dělal srandu, že ty to viděla i naše babička s osmičkama dioptriema :slight_smile:
2. dub 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mily01 To mě mrzí... Ale pořád se MS nemusí dostavit a za pár dní se muže objevit i druhá čárka.
2. dub 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. dub 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky budoucí maminky :wink: také se k Vám s radostí přidávám :slight_smile: a přejí nám všem spoooustu štěstíčka..tfuj,tfuj,tfuj :wink:
2. dub 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina no nakoniec som dnes kupila Mamatest aj woman secret baby a tiez boli pozitivne. Este mi jeden Mamatest ostal na zajtra a ak bude pozitivny, tak po navrate zo Slovenska v polovici dubna sa objednavam k doktorke, juhuuuuuuuu
2. dub 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina woman secret baby, unimark a dole mamatest, vysledky nabiehali uz v prvej minute fotka je do 5 minut. Dufam ze tomu mozem verit.
2. dub 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misacekk
To je bezvadné, přejeme hodně štěští a držíme palce :slight_smile: Budiž nám všem štěstí přáno a pořádná hromada
2. dub 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila
Určitě, potichoučku gratuluju a přeju hodně štěstí
2. dub 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženy tak jsem si to těhu naplánovala jako dárek k Velikonocům a manžílek asi začíná něco tušit. Pořád se ptá, jestli už máme MS, že si myslí, že už měla být. Pořád tak divně mlžím, tak doufám, že to do toho víkendu vydrží, pak už bude klid :wink: :slight_smile: a taťka to bude mít ofígo
2. dub 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek