• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
Ahojky holky, taky bych se ráda přidala. Na mimi jsme čekali dva a půl roku. Dle MS mám termín 22/12 a dle UTZ 28/12 takže taky prosincovka :slight_smile: na první kontrole jsem byla ve čtvrtek a na další jdu 25/5 - odběry, stěry atd.
6. kvě 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jak se dnes cítíte? Já jsem pořád hrozně unavená. Vše mi trvá strašně dlouho. Pořád bych něco jedla (musím se krotit), ale už mi není tolik zle. Bývalo mi zle celej den. Sice bez zvracení, ale nebylio to příjemný.
@beruska1982 zatím to vypadá na jedno :slight_smile: , ale kdo ví..... :slight_smile:

Hlavně aby bylo vše OK a dočkali jsme se všechny vánočních miminek.
6. kvě 2012 v 18:54  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draczech ahojky .... taky jsme čekali přes dva roky než se zadařilo. Tak doufám, že jsme si vše zlé už vybrali a teď už budeme mít zdravé miminko.
6. kvě 2012 v 18:57  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsu pořád unavená, bohužel u prvního to byla lambáda, teď už mi odpočinek syn nedovolí, ale pravda je, že to za to stojí!!!! :dizzy_face:
6. kvě 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bobulka_bobek jsem na tom asi dost podobně.. Nezvracím, ale jedla bych pořád a když se nenajím je mi špatně, no asi ze mě bude koule :angry:
7. kvě 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ráda bych se k vám přidala :slight_smile: Máme termín porodu 18.12.2012.
Na kontrole jsem byla 2.5 a dr mi řekla, že miminko je o týden mladší a v neděli jsem byla v nemocnici na gyndě protože jsem zašpinila a dr že je vše ok a že miminko je jen o dva dny mladší a máme srdíčko :slight_smile: Dlší kontrola nás čeká 16.5.2012.
@draczech jsem na tom úplně stejně jako ty. také mám pocit že budu na konci pěkná kulička :confounded:
9. kvě 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já se konečně můžu začít hýbat. Byla jsem od začátku pořád nemocná, virózy, záněty středního ucha a teď konečně už můžu chodit na lehký cvičení. Ty dvě měsíce doma v posteli mi dali 10 kg navíc a to jsem ani nemlsala protože od žaludku mi bylo zle. Takže konečně se můžu začít hýbat, hurá :slight_smile:)) Jinak já mám termín 2.12. mějte se krásně :slight_smile:
9. kvě 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedik Já byla na kontrolu objednána na 4/5 ale šla jsem již 3/5 protože jsem začala špinit :slight_smile: a navíc mi Dr. řekl, že to vypadá, že prcek je cca o týden mladší :grinning:
9. kvě 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky i já jsem už konečně oficiálně prohlášená za těhulku a mám i průkazku :slight_smile: .Podle MS jsem 8tt+0 podle UTZ 6tt+6 a tluče nám srdíčko.Termín porodu 19.12

Jelikož holčiny co tu psaly na začátku se přesunuly do uzavřené skupiny a já zkoušela psát zakladatelce jestli bychom se mohly připojit a zatím bez výsledku,navrhuji vytvořit další prosincovou skupinku kterou později uzavřít.
Vytvořím novou tabulku a připište se:

hedik ( let)................ ....dle MS...................TP 18.12 ............KO 16.5
marlenee (32 let)................8tt+0....dle MS....................TP 19.12 ............ KO 22.5
9. kvě 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jméno( věk )...................TT dle MS.....................TP.............................Další kontrola

hedik ( let)..................... ..dle MS..........................TP 18.12 .................KO 16.5
marlenee (32 let)............8tt+0............................TP 19.12 ................. KO 22.5
LucsynkaR( 24 let ).........7tt................................31.12.........................Ko 30.5

@marlenee Tak to máš průkazku brzo, já až toho 30. to mi má brát i krev, to už budu v 11. týdnu..
Já byla na kontrole dneska, byla jsem poprvé, pulec je tam, jsem dnes přesně 6 týdnů a 3 dny k tomu, viděla jsem i srdíčko :slight_smile:
9. kvě 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,také se nejistě přidávám..já dle netu a dle PM mám termín 14.12. ..na první gyn.kontrole jsem byla 23.4,bylo potvrzeno těhu.ale ještě bez srdíčka a mimi menší cca o týden..prý 2mm...další kontrola byla 7.5,srdíčko jsme po dlouhém hledání našly ale mimi moc nevyrostlo :unamused: ,místo o 14dní je o 1týden takže paní doktorka se tvářila tak nějak divně že těhu moc neprospívá..od té doby mám hrozný strach jak to dopadne a připravuji se snad na nejhorší,pořád se kontroluji zda nešpiním,ohmatávám prsa zda méně nebolí což se mi tedy zdá ale těhu test stále hoodně pozitivní...modlím se.aby bylo vše v pořádku....
9. kvě 2012 ve 20:31  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, delší dobu jsem tady nebyla.

Přidávám se do tabulky:

hedik ( let)..................... ..dle MS..........................TP 18.12 .................KO 16.5
bobulka_bobek (29 let).....8tt+2...ve skut. 7+5tt.....TP 18.12.................KO 17.5.
marlenee (32 let)............8tt+0............................TP 19.12 ................. KO 22.5
LucsynkaR( 24 let ).........7tt................................31.12.........................Ko 30.5

Doufám, že se sem přidají i ostatní a případně, že pak uzavřeme skupinu.
@hedik tak to vypadá, že budeme rodit ve stejný den :slight_smile: jsem na to zvědavá, protože třeba já sama se narodila přesně na termín porodu. Tak uvidíme, kdy se bude opravdu chtít miminku ven. Snad vše dobře dopadne.

Pořád jsem hrozně unavená. Je to hrůza. Přijdu z práce a jsem úplně kvák. Ráda bych začala se cvičením, ale nevím zda to zvládnu. Jinak přibírám jak blázen a ani nevím po čem, protože nejím víc, snad jen jak jsem unavená, tak se málo hejbu.
10. kvě 2012 v 07:12  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pojďte za nama, určitě to nějak půjde, ale já jsem ji nevytvořila tu zamknutou, ale určitě vás rády přivítáme :dizzy_face: Já mám jako některé z vás termín taky 19.12. dle utz :slight_smile:
10. kvě 2012 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draczech já jsem u prvního syna měla rozdíl 14 dní u své dr a pár dní na to mi řekla dr v Gennetu v Praze, že ba dokonce je dle UZ o dva dny starší :slight_smile: a teď také toho 2.5 my dr říká, že je malé o týden mladší a 6.5 v nemocnici mi dr řekl že je jen o dva dny :slight_smile:
@bobulka_bobek jéé :slight_smile: mamka třeba se mnou přenášela a já jsem prvního syna rodila 39+2 :slight_smile: taky jsem strašně unavená, je mi špatně od žaludku a mám strašně línou náladu vůbec nic se mi nechce :confounded:

hedik ( 25let)..................... 8tt+2dle MS..................TP 18.12 ................KO 16.5
bobulka_bobek (29 let).....8tt+2...ve skut. 7+5tt.....TP 18.12.................KO 17.5.
marlenee (32 let)..............8tt+0..............................TP 19.12 ............... KO 22.5
LucsynkaR( 24 let )..........7tt.................................. TP 31.12................KO 30.5

@ebsian a kde vás najdeme? asi špatně koukám a nevidím kam jít :slight_smile: to máš také krásné datum :slight_smile:
@marlenee to máš průkazku brzo. já bych ji měla dostat také kolem 30.4. protože jsme se bavili se sestrou, že kontrola za 14 dní a pak to bude znovu za 14 dní kvůli odběrům atd tak si myslím, že toho 30.4 :slight_smile:
@turcice tak uvidíš, držím moc palce ať je další kontrola lepší a paní doktorka ti řekne lepší zprávičky, že miminko vyrostlo :slight_smile:
10. kvě 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebsian - já jsem psala 2x zakladatelce uzavřené skupiny a zatím žádná odpověď a také mi přišlo,že jste zbytečně brzo uzamkly skupinu.Třeba já mám potvrzené těhu teprve od včerejška pořád mě strašili,že by to mohlo být zamlké těhu.Tak zkus to zařídit jestli nás přiberete.
@turcice - hlavně se nestresuj já prožila šílených 14 dní stresů když jsem šla na první KO 25.4 Dr na UTZ nic neviděl a to jsem měla být přesně 6tt (dnes už vím,že to bylo 4tt+6)a strašil mě ,že to může být zamlklé vzali mi krev a výsledky za 5 dní.No to jsem nevydržela a nechala si udělat druhý den krevní test jako samoplátce a ještě ten den zjistila hladinu 4 237 IU.No cestou jsem se stavila ještě v nemocnici na vnitřní UTZ(to bylo 26.4) tam už konečně Dr uviděl dutinku a tečku,ale i tady mě postrašil,že je to malinké a neodpovídá vysoké hladině Hcg mám čekat buď to bude zamlklé nebo pozdě založené těhu.No tak trochu jsem se uklidnila,že tam něco je a prostě čekala.Zkrátím to byla jsem na krvi ještě jednou hladina Hcg vzrostla na 15 837 IU a já šla včera na kontrolu a Dr konečně na svém UTZ něco viděl a já viděla tu černou dutinku a povídá,že tam plod je a dokonce mu tluče srdíčko,ale podle měření jsme mladší o týden a den (tak jak jsem si celou dobu myslela).
Prostě doktoři plaší a stresujou nás úplně zbytečně.
@hedik - no možná mi ji dal proto,že viděl jak mě minule vyděsil tak abych měla něco v ruce :grinning: a já mu povídám tak už jsem oficiálně těhotná ?a on ,že jo a abych měla něco v ruce tak mi dá průkazku,ale to bylo i tím,že měli momentálně volněji a sestřička ji mohla vyplnit.Další KO 22.5 a mám přinést ranní moč a pak už vždy na kontrolu

Jinak holky mi Dr sdělil,že do 14tt se musím zaregistrovat v porodnici.Pročítala jsem diskuze a musí to být přesně den kdy budeme 14tt+0.Mě to přijde tak trapné .
10. kvě 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
draczech (24 let)..............8tt................................TP 26.12...................KO 25.5.

@ebsian Ráda se přidám, když to půjde..

@turcice Určitě bude vše v pořádku, Dr. nemusí mít úplně kvalitní UTZ :wink:

@marlenee Dr. ti řekl, že máš přinést příště ranní moč? Já mám přijít 25/5 a nic o moči mi neříkal, ale slyšela jsem to hodně od holek tady, tak nevím, jestli si jí pro jistotu taky nevzít sebou, bude mi dělat i odběry a stěry - prý na průkazku :dizzy_face:
10. kvě 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marlenee záleží kterou chceš porodnici, protože apolinář a podolí mají do 12.týdne nějak. Pravda je že na mě sestřička průkazka, že ještě ne a já ji říkám že bych jí stejně ještě nechtěla :grinning: u Honzíka sjem jí dostala někdy kolem 11.týdne a před ním jsem měla špatnou zkušenost tak proto
10. kvě 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draczech max ti dají zkumavku na moč tam a dojdeš di u nich. oni to neposílají na rozbor. dávají ti papírek do té moče a koukají jestli tam nemáš bílkovinu, krev atd
10. kvě 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedik aha, tak to nebudu hrotit, nic mi neřekli, nic si nepřinesu :grinning: Myslím že podolí je registrace 14+0
10. kvě 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draczech ale snad to nemusí být přímo 14+0 ale může to být i třeba 13+1 nebo tak ne. Protože já vím že pak s tím dělají nějaké neplechy. nerada bych ti s tou močí podávala špatné info ale myslím si že fakt je mít nemusíš
10. kvě 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draczech - no říkal,že příště udělají víc vyšetření a mám donést ranní moč a od té doby kamkoliv půjdu i do nemocnice(asi myslel kdyby byli komplikace) vždy sebou ranní moč
@hedik - pročítala jsem včera diskuze a i Podolí a Apolinář registr přesně 14tt+0 ne dříve.A Apolinář má dokonce online registr a ten tě nepustí dřív než ten 14 týden
10. kvě 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marlenee aha, ale je to 3roky co jsem tam byla na praxi a registrovali kolem 12tého a to jsem říkala, že je dost brzo. a vy se chystáte v Praze?
10. kvě 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedik v Podolí je to přesně 14+0 a berou jen 12 těhulí. Kdo je nad limit nebo přijde v jiný den tt má smůlu..
10. kvě 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedik Já bych právě ráda to Podolí a kdyby to nevyšlo tak Krč. A ty?
10. kvě 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draczech Já jsem chtěla u prvního Apolináře ale furt jsme tady nějak diskutovali a já jsem chodila na praxi na porodní sál do Benešova u Prahy, tak jsem se rozhodla, že půjdu tam. a nakonec jsem byla ráda, protože jsem jezdila k dr na gyndu do Prahy a akorát se stavěl okruh koleem Prahy tak se stáli hodinu dvě fronty na D1 a já jsem si říkala to bych nedojela a pak jsme rodili rychle že jsem byla ráda že jsem měla Benešov a druhé určitě tam také :slight_smile:
10. kvě 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedik Aha, tak pokud máš kladné zkušenosti, tak se nedivím, že tam chceš znovu..
10. kvě 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draczech bylo to fajn a sestřičky moc fajn :slight_smile: a ty jsi přímo z Prahy nebo z okolí Prahy
10. kvě 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedik Přímo z Prahy. Podolí mám od baráku 10 minut tramvají :grinning:
10. kvě 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draczech tak to se ani nedivím, že chceš rodit tam :slight_smile:
10. kvě 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedik - já jsem z Prahy bydlím na Chodově.Právě pročítám diskuze www.mojeporodnice.cz a je to mazec všichni nadávají na Apolináře a Podolí docela vychvalujou.
10. kvě 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek