• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@marlenee holky moc díky za podporu..také si říkám pořád že to snad bude v pohodě :slight_smile: :slight_smile:
@draczech
10. kvě 2012 v 10:30  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marlenee ale spíš si myslím, že je to o zkušenosti vlastní :slight_smile: moje setsřenice jedna rodila 2x v Podolí moc spokojená a druhá 2 x u Apolináře a také moc spokojená :slight_smile:
10. kvě 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice a kdy jdeš na další kontrolu? ono to mohlo být i tím, že byla později ovu :slight_smile:
10. kvě 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedik také souhlasím že je to o zkušenosti a také o lidech které zrovna v porodnici slouží :slight_smile:někdy i o samotném porodu...mám také kamarádky co rodily u Apolináře a v Podolí a chválily si to tam... :slight_smile:
10. kvě 2012 v 10:36  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hedik jdu v pondělí a také se tím uklidnuji..tam jen mi vrtá v hlavě že za těch 14dní mezi dvěma UZT mimi vyrostlo jen o týden.. :unamused:
10. kvě 2012 v 10:38  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice moc držím na pondělí palce a pak dej hned vědět co a jak. já když jsem byla teď 7+1 u dr tak že to bylo 6+1 a srdíčko také nebylo a v neděli v nemocnici řekl 7+3 a srdíčko bylo. ale u někoho je to pozdějš u někoho dříve. ale věřím že to vrtá v hlavě :confounded:
10. kvě 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedik určitě dám vědět jak to dopadlo :slight_smile: hodně mě to tady vypovídání pomáhá :wink: :slight_smile: připadám si ale jako blázínek..dělám si obden těhu test a ujištuji se zda HCG neklesá..zatím ne-e :slight_smile: :slight_smile: ,čárka je hodně silán vlastně vyleze dřív jak ta kontrolní..to by přece klesalo kdyby bylo něco v nepořádku a těhu by neprospívalo že??
10. kvě 2012 v 10:50  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice já jsem si ho dělala každý den :slight_smile: a u Honzíka taky, tam ale obden :slight_smile: to by nebyla tak silná si myslím a klesala by. ale zase srdíčko tam bylo tak to je dobře a uvidíš jak v p ondělí zda vyrostlo a co a jak :slight_smile: ale vím jakého máš červíka. ono to povídání moc pomáhá :slight_smile:
10. kvě 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedik :sweat_smile:

@marlenee já jsem na Apolináře taky neslyšela moc kladných hodnocení, ale na Podolí se to taky různí, ale co vím od rodiny nebo od známých, tak Podolí super, akorát je to trošku buzerace s tou registrací..
10. kvě 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice Mě třeba Dr. řekl, když jsem dle MS byla na kontrole v 6+5 že jsem podle jednoho ultrazvuku 5+1 a podle druhého 5+6 tak mi do karty napsal 6+5 a do závorky 5+6 a pak se v tom vyznej :sweat_smile:
10. kvě 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draczech ty registrace ale zase jak je to velká porodnice tak by toho bylo kapacitně moc, ale je to blbé že swe musíš rozhodnout už takhle :confounded: já musím dorazitdo porodky kolem 35 nebo 36týdne je to dobrý že se můžeš ještě rozhodnout co a jak
10. kvě 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedik Mě spíš vadí to, že aby si se zvládla zaregistrovat, tak tam musíš být někdy v 6 ráno, přestože se registruje až od nějakých 8-9 hodin, protože když přijdeš jako 13 tak máš smolíka.. No je to na dvě věci :grinning: Stejně když přijde v 14+0 12 rodiček, tak všechny neporodí v 40+0 tak co.. je to diskriminace :D
10. kvě 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedik to semi ulevilo že těhu testíky obden nedělám jen já :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: doma to už dělám tajně aby si nemyslely že jsem blázen :slight_smile: :slight_smile:
@draczech tak to je fakt zmatek s těmi týdny...no jsem na to opravdu zvědavá jak to dopadne,doma zase řeší rodinka že kdyby to nebylo v pohodě od začátku že to mám dát pryč atd. :angry: :angry: tak nějak si to prožívám sama a věřím v dobrý konec a s miminkem si také povídám :slight_smile: :slight_smile: Jinak holky ty porodnice v Praze to je síla s tou registrací,já bydlím v Lounech Ůstecký kraj takže jsem také jukla na spokojenost porodnic v tomto kraji a také jsou na každou porodnici různé názory,já rodila před 4roky v ŽATCI,a pokud těhu dobře dopadne tak tam asi rodit budu znova,spokojenost je tam na 93%,dobrá je i Kadan a je tam spokojenost 99%ale je to už dál od Loun.
10. kvě 2012 v 11:20  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice Já sem říkala, že hnád se tam na 5 hodinu ráno, abych byla první opravdu nebudu, půjdu nějak na 7 a když to nedopadne, tak pojedu do Krče :wink: A co se týká testů - udělala jsem jich asi 10 a manžel ví asi o 3 :grinning: Myslel by si, že jsem na hlavu :grinning:
10. kvě 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draczech tak to je brutus že berou jen 12rodiček :frowning2:
@turcice tuhle variantu, že dát pryč co řeší rodina zatím neřeš, moje vlastní zkušenost co má být to bude a ona to vyřeší příroda. promiň že to takto píšu já jsem si úplně s prvním těhu prošla svým ve 12týdnu se zjistilo, že to těhu zamlklo ale na kontrole v 8týdnu srdíčko nebylo a dr že za 4týdny a dopadlo to tak jak to dopadlo. ale uvidíš, že to bude vše dobré a ty budeš mít 3dítko :slight_smile:
10. kvě 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marlenee Bylo to z důvodu, že někdo z koníka některé sledoval a vynášel předčasně informace o tom, že je ta a ta těhotná..A taky fotky byly více v soukromí.
10. kvě 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stačí prý napsat lucinka0606 :slight_smile: A ona vás ráda přidá. Těším se na další těhulky :slight_smile:
10. kvě 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebsian A můžeme se tedy nějak přidat?
10. kvě 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebsian aha, tak již zodpovězeno :wink:
10. kvě 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@draczech Já bych vás připdala hned, kdyby to bylo v mé kompetenci. Ale jak říkám, těším se na vás :slight_smile: To bude miminek k Vánocům páni :dizzy_face: :dizzy_face:
10. kvě 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebsian - já jsem lucinka0606 psala 2x (1x do interní pošty 4.5 a podruhé včera) a stále bez odpovědi tak prosím písni do vaší diskuze,že je tu ještě pár holek co by se chtěly přidat a myslím,že jich ještě pár přibude přeci jenom některé čekají než se 100% těhu potvrdí.
@turcice - někde jsem četla,že těhu testy jsou uspůsobené na malé hcg při vyšším Hcg naopak čárka slábne tak pozor ať Tě to nezmátne.Nejjistější je krevní test já si ho nechala dělat jako samoplátce (225,-Kč)
A vzala Ti Dr krev?Podle Hcg pokud stoupá se to přece pozná nejlíp.
10. kvě 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marlenee Už jsem psala holkám do diskuze..Vyčkat, Lucinka tu nebývá na koníkovi tak často..
10. kvě 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
S těmi testy..Nedávno jsem zase zkusila udělat test v 8tt ještě, byl překvapivě slabší než třeba v 6tt.

No a tak jen tak jsem dneska udělala poslední :grinning: :grinning: co mi zbyl z velké zásoby a byla zase tmavší, než kontrolní. Dokonce jsem ho dle rady zkusila minule dát do rozředěné moči - prý protože hladina hcg je tak vysoká, že se zjistilo, že v naředěné moči je tmavší :grinning: No a nebyl..Tak tím to nebylo..

Ale už definitivně končím s testama :grinning: :grinning: Už ani nemám. Stačí aj ta sbírka, co mám tu v albu.
10. kvě 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebsian - ty jo ty jsi testovací blázínek :grinning: kolik holek je u vás ve skupině docela bude prosinec plodný co?
10. kvě 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebsian teda a to jsem si myslela že těch testů mám dost :slight_smile: ale jak vidím jsi lepší :slight_smile: děkujeme,, že jsi psala holkám ohledně přidání k vám do skupiny :slight_smile: také bych byla ráda, aby to bylo uzamčené protože se pak vynášejí ty zprávy. Holky asi budu muset vyrazit s Honzíkem napísek neboť se tu začíná nudit pěkně
10. kvě 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, je tam určitě 20 a víc :slight_smile: asi..Prosinec bude krásně plodný...Vánoční dárky. Snad to stihnem porodit ještě před Vánocama :grinning: Kdybych ale přenášela, tak smůla :wink:

Nejvíc člověk vidí, jak to letí, protože už je diskuze Leden 2013. Na tom to nejvíc vidím, jak budou měsíce přibývat. :wink:
10. kvě 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ebsian jen jsem tam dneska nakoukla a jsou tam i holky z konce prosince :slight_smile: taky jsem manželovi říkala a co když budu na Vánoce v porodnici a odpověď zněla nebudeš tak uvidíme :slight_smile: chci se ho pak schválně zeptat kdy vidí termín protože u Honzíka řekl, že to bude 28.7 a ono to fakt tak bylo tak uvidíme
10. kvě 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSINEC 2012
hedik ( 25 let).....................8tt+2 ..dle MS ............................TP 18.12 .................KO 16.5
bobulka_bobek (29 let)........8tt+2...ve skut. 7tt+5....................TP 18.12...................KO 17.5.
marlenee (32 let).................8tt+1 dle UTZ 7tt+0.................. TP 19.12 ................. KO 22.5
draczech (24 let).................8tt+0..........................................TP 26.12...................KO 25.5.
LucsynkaR( 24 let ).............7tt+0..........................................TP 31.12...................KO 30.5

Holky pokud kopírujete tabulku druhý den musíte posunout dny abychom měly pořád aktuální.
10. kvě 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedik No já si koupila asi 20 kusů wondfo testy kus za 8kč :grinning: :grinning:

Na začátku jsem měla ale i brabky po 40kč, tak to lezlo do peněz. Pak jsem hrozně toužila asi v 7tt po tom digitálním, ale kámoška říkala, že tam už se ukáže jen 3+ víc tt..Což by mi bylo k ničemu..Ale moje ms neodpovídala termínu na utz a já chtěla vědět konečně ten termín :dizzy_face:

A už ho vím z minulého utz, kdy bylo mimi 9mm a srdíčko bilo. Tak to bylo 7+0tt. A termín 19.12. Od ms měl být o týden dřív. Děsilo mě, že to neodpovídalo..Měla jsme pocit, že se to nevyvíjí.. :wink:
10. kvě 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Se klidně přidejte taky do lednovek.. :grinning:
10. kvě 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek