• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2012 :-)

20. prosince 2012 
@ennie22 taky si rikam, ze to bude takovej andel s dablem v tele :slight_smile: no na ultrazvuk se tes, je to fakt nadhera :slight_smile: ja na tu obrazovku vzdycky cucim a nic jinyho nevnimam :D
17. kvě 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula03 Teď ten ultrazvuk bude super,,mělo by tam jít to mimčo už opravdu hezky vidět.. :slight_smile: Někdy si říkám jestli je to možný ,že tam něco mám, protože mi bříško vůbec neroste. Vypadám jako bych se dobře najedla ale ani to ne
:unamused: ...u ntebe už je něco vidět?
17. kvě 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ennie22 mno u me je videt odpoledni obed :D akorat takovy to bricho jako ze bych nejradsi rekla okoli, ze nejsem tlusta ale tehotna :D ja vazila pred otehotneni 55kilo, tedka o kilo vic :slight_smile: ale tak doufam, ze uz nam to zacne rust :slight_smile:
17. kvě 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. Jsem ve 12. týdnu a termín bych měla mít okolo Miluláše :slight_smile: Do diskuze jsem ze začátku sem tam nahlídla, ale nechtěla se zatím zapojit, protože jsem měla obavy, aby vše bylo OK. Teď jsem tady delší dobu nenakoukla a vidím, že většina odešla do uzavřené diskuze. Přibírají ještě nebo už ne?
18. kvě 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena82 Ahoj, zadala sem o prirazeni do novy skupiny a furt nic :(
21. kvě 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, prosim o přidání do skupiny :slight_smile: díky moc :slight_smile:
22. kvě 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena82 ahoj to jsme na tom podobně,,já mám termín 6.12.,,,s tou skupinou nevim,,čekáme :wink:
23. kvě 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ennie22 Já podle poslední MS 7. 12. a podle UZ 5. 12., takže průměr 6. 12. :grinning:
@janula03 @ennie22 Holky, já jsem napsala zakladatelce této diskuze a během chvilky mě k nim přidala. Tak taky zkuste :wink:
23. kvě 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ráda bych se přidala do vaší skupinyk. termín mám 2.12. :slight_smile:...koukám letos si Vánoce všichni pěkně užijem :slight_smile:
24. kvě 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. tiež by som sa rada pridala k Vam.Mam TP 22.12. :slight_smile:
25. kvě 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ráda se k vám přidám :slight_smile: předběžný termín mám 30.12. tak jsem na to opravdu zvědavá :sweat_smile: uvidíme co nám řeknou po prvním ultrazvuku :slight_smile:
28. kvě 2012 v 01:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pokud chcete přidat, napiště @lucinka0606 a ona Vás ráda přidá k nám :wink:
28. kvě 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draczech já jsem psala a zatím bez odpovědi :(
30. kvě 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barrbarrela Ona tu není každý den, musíš vydržet :wink:
30. kvě 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zdravím vespolek, také prosím o přidání :slight_smile:
30. kvě 2012 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím také přidat do skupinky, sice času moc není, ale ráda si počtu, jak to prožívají jiné maminky. Mě čeká příští týden velký UTZ + gentika...tak se moc teším až to malé uvidím....
1. čer 2012 ve 20:47  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte děvčata:slight_smile:)ráda bych se přidala do skupiny těhulek termín prosinec 2012:slight_smile:))Jsem ve 14 týdnu a jsem neskutečně štastná :slight_smile: moc Vás všechny zdravím. :wink:
3. čer 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky....ráda bych se k vám přidala :slight_smile: jestli mužu ??? jsem v 15tt pohlaví zatím neznáme :slight_smile: Ale nějak máme tušení že to bude holka :grinning: A termín máme 1.12.2012 ...
4. čer 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak utz mám za sebou!! mimi je zdravé, všechno dopadlo na 1s * :slight_smile:. Teď tedy můžu tuto zprávu pustit do světa, aniž bych se bále nějaké zrady :slight_smile: Je to moje druhé těhotenství...Prvni jsem prožívala úplně jinak, bylo to plánované těhotenství, druhé dítě jsme zatím neplánovali, a toto těhotenství v dnešní době, kdy hodně párů nemůže mít dítě, beru jako zázrak. Protože jsem otěhotněla, a teď pozor, z jednoho chráněného milování...mazec, že??? ...chtěli jsem se stěhovat, já si chtěla najít lepší práci a najednou tohle BUM všechno jinak....člověk mín, život mění....chodím do rpáce, tam je to to psycho...ale nesmím to ještě nikomu říct aby mi nedali výpověď, protože nemám odpracováno tolik, abych měla nárok na mateřskou, takže jsem trochu v pasti...
Dopíjím kávu a jdu do práce...(jo piju kávu...jednu denně, jinak bych asi v práci usnula, jak bývám unavená, ikdyž teď na začátku 4. měsíce se už cítím lépe...)
7. čer 2012 v 09:30  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky čekáme miminko 29.12.2012. Můžu se přidat? A jak?
7. čer 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak se k vám můžu přidat, už jsem sem nějaké slečně psala,tak před 14 dni, která to vyřizuje, zatím bez odezvy :( termín porodu máme 18.12. :slight_smile:
7. čer 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám prosím také přidat? Termín porodu mám 21.12. 2012 a potřebuju s někým sdílet ty těhotenské nálady a obtíže a samozřejmě také radosti. Jsem na neschopence, takže mám moře času a uvítám jakékoli popovídání. Bydlíme s manželem v podstatě na samotě a tak mi hrooozně chybí lidi. Pracovala jsem ve velkém městě a už jsem tři měsíce doma skoro bez lidí. Budu moc ráda, kdybyste mě přidaly. Děkuju moc.
8. čer 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@theana
@franci16
@kamulinek
@smoulanda
@numinek
@mac9
@martusinek
Holky, jak jsem již několikrát psala, stačí napsat @lucinka0606 o přidání do soukromé skupiny. Není tu každý den, takže to bohužel může chvíli trvat..
8. čer 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draczech Děkuji moc, už jsem ji napsala interní poštu, jen jsem to pro jistotu napsala i sem:slight_smile:. děkuji a těším se na setkávání v diskusi
8. čer 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draczech mno já jsem tady nová..tak prosímtě kam to mám napsat ???díky
8. čer 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klikni na to modré jméno lucinka0606 v mém předchozím příspěvku. Sjeď na spodek stránky co se ti objeví a po pravé straně je napsáno napiš jí interní poštu - na to klikněš a napíšeš, že chceš přidat do soukromé skupiny prosincovek :wink:
8. čer 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už jste byli na těch testech na genetiku? Doktor mi to spočítal na 15+5..takže tento pátek. To je doufám jen odběr krve, nic víc. Už jen z toho odběru jsem pěkně mimo. Minule to se mnou málem seklo na transfůzce :/ :slight_smile:
11. čer 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barrbarrela Myslíš tím screening v 1. trimestru? nebo tripple testy? Protože na ten screening se chodí snad jen do 13+6 a pak hodně holek už na triply nechodí.
11. čer 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzikk myslim ty tripl...ten screening mi doktor nenabídl a dočetla jsem se o tom už asi bylo pozdě. a nebo to bylo v rámci těch prvních odběrů krve a ni o tom nevím :slight_smile:
11. čer 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se k vám přidávám ..TP mám 18.12.
19. čer 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek